Мапа порталу

Трудовий архів в Миколаєві

Україна, 54001, м.Миколаїв, вул. Московська, б.13 (вхід з вул. В. Морської)

Тел.(0512)  373409, E-mail: gorarhiv_os@i.ua

 

Відповідно до ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  виконавчі органи міських рад мають забезпечити централізоване тимчасове зберігання документів, нагромаджених у процесі документування службових, трудових або інших правовідносин юридичних і фізичних осіб на відповідній території, та інших архівних документів. З цією метою  у 2001 році  був створений архів з особового складу     у складі управління архівної роботи та урочистих подій Миколаївської міської ради.

На той час він був одним з перших трудових архівів  в Україні і єдиним в Миколаївській області. В останні роки реорганізація, банкрутство та ліквідація численних підприємств приводили до зберігання соціально значущих документів у непристосованих приміщеннях і неналежних умовах, а також до непоправного пошкодження і знищення. Спеціалісти  архіву проводять науково-технічну обробку документів, складають відповідний довідковий матеріал, приймають документи на зберігання.

 З ІІ кв. 2017 року в зв’язку зі  структурними змінами у виконавчих органах  Миколаївської міської ради Трудовий архів функціонує як відділ інформації та використання документів ліквідованих установ.

У відділі на зберіганні знаходиться 780 фондів з кількістю  майже  30 тисяч одиниць.

 До відділу звертаються не тільки жителі міста та області, а й громадяни з усіх регіонів України, країн СНД та інших. Діапазон звернень до сектору і перелік послуг, які громадянам надаються безкоштовно, значно більше, ніж видається на перший погляд. Відпрацьовуються заяви громадян усіх вікових категорій (до 2 тисяч щорічно), запити соціально-правового характеру від районних, міських, обласних управлінь Пенсійного фонду України, країн СНД та інших; департаментів соціального захисту населення, центрів реінтеграції бездомних, літніх людей та інвалідів, ведуться пошуки ліквідованих установ, архівні документи з особового складу яких не здані в архів з різних причин. Щомісяця працівниками відділу надається більше 300 консультацій в телефонному режимі, до 60 під час особистого прийому. Консультації, методична та практична допомога надається головам ліквідаційних комісій, ліквідаторам з питань термінів зберігання документів, їх оформлення та передачі на подальше зберігання.

 

Керівник Трудового архіву:

Ключникова Олена Станіславівна

 

начальник  відділу інформації та використання

документів ліквідованих установ   

Миколаївської міської ради

 

 

Режим роботи:

 

 

Час роботи: понеділок-п’ятниця. 8.30-17.00


Обідня перерва: 12.30-13.00


ПРИЙОМ   ЗАЯВ  НА  ВИДАЧУ АРХІВНИХ  ДОВІДОК:

ВІВТОРОК     09.00 - 12.00

ЧЕТВЕР          13.00 - 16.00

ВИДАЧА ДОВІДОК:

ВІВТОРОК  13.00 -16.00

ЧЕТВЕР       09.00 - 12.00


СЕРЕДА: 

 робота з  районними відділеннями  Пенсійного фонду України 

   в м. Миколаєві


П’ЯТНИЦЯ:

РОБОТА З ЛІКВІДАТОРАМИ


Читальна  зала  працює:

середа:

 9.00-12:00,  13.00-16.00

Тел.(0512)  37 34 09, 373401

 

Остання п’ятниця місяця – санітарний день

 

 

 

 Інформація для громадян

 

Перелік фондів сектору інформації та використання документів ліквідованих установ архівного відділу ММР станом на 01.01.2017

 

ОНОВЛЕНО 29.05.2017

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: