Мапа порталу

 

Трудовий архів в Миколаєві
/відділ інформації та використання документів ліквідованих установ  Миколаївської міської ради/

Україна, 54001, м.Миколаїв, вул. Маріупольська, буд.13 (вхід з вул. В. Морської)

Тел.(0512)  373409, E-mail: [email protected]

 

Відповідно до ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  виконавчі органи міських рад мають забезпечити централізоване тимчасове зберігання документів, нагромаджених у процесі документування службових, трудових або інших правовідносин юридичних і фізичних осіб на відповідній території, та інших архівних документів. З цією метою  у 2001 році  був створений архів з особового складу. На той час він був одним з перших трудових архівів  в Україні і єдиним в Миколаївській області.

 З 2017 року Трудовий архів функціонує як відділ інформації та використання документів ліквідованих установ Миколаївської міської ради.

Спеціалісти  архіву проводять науково-технічну обробку документів, складають відповідний довідковий матеріал, приймають документи на зберігання.

Станом на 01.05.2023 р. у відділі на зберіганні знаходиться 1050 фондів з кількістю  більше  50  тисяч справ, інформація з яких активно використовується для виконання соціально-правових запитів .

 

Керівник Трудового архіву:   Ключникова Олена Станіславівна (начальник  відділу інформації та використання документів ліквідованих установ Миколаївської міської ради)

Заступник начальника  відділу інформації та використання  документів ліквідованих установ  Миколаївської міської ради :  Бральчук Наталя Василівна


 

Режим роботи: 

 

Час роботи: понеділок-п’ятниця. 8:30-17:00 

Обідня перерва: 12:30-13:00 

 

ПРИЙОМ   ЗАЯВ  ТА  ВИДАЧА АРХІВНИХ  ДОВІДОК: 

ВІВТОРОК     09:00 - 12:00

ЧЕТВЕР          09:00 - 12:00

 

СЕРЕДА: 

робота з відділами обслуговування громадян Пенсійного фонду України в м. Миколаєві

 

П’ЯТНИЦЯ: ПРИЙОМ ЛІКВІДАТОРІВ

 09:00-12:00

Читальна  зала  працює:

середа:

 9:00-12:00,  13:00-16:00

Тел.(0512) 373401, 37 34 09

Остання п’ятниця місяця – санітарний день

 

ДО УВАГИ ВІДВІДУВАЧІВ! 

Запити до відділу  інформації та використання документів ліквідованих  установ (ТРУДОВОГО АРХІВУ) Миколаївської міської ради можна надсилати поштовим відправленням на адресу:

54001 м. Миколаїв, вул. Маріупольська, 13;

на електронну адресу: [email protected],

а також встановлено поштову скриньку за місцем розташування архіву

Перш ніж звернутися в трудовий архів із запитом на надання архівних даних, рекомендуємо отримати консультацію у фахівця з нарахування пенсії в  управлінні обслуговування громадян Пенсійного фонду України за місцем проживання та уточнити, які саме архівні довідки необхідні для оформлення пенсійних нарахувань.

   При поштовому або електронному  відправленні запиту (заяви) необхідно:

  •  розбірливим почерком вказати прізвище, ім'я, по батькові в даний час і, обов'язково, прізвище в запитуваний період, (вказати рік зміни прізвища);
  • адресу;
  • контактний телефон;
  • викласти прохання про що запитується довідка - підтвердити стаж  роботи в організації  або надати відомості про розмір заробітної плати в період роботи.

   При особистому зверненні в архів заява складається за встановленою формою.    
До запиту (заяви) надаються наступні документи:

  • копія трудової книжки (при її наявності);
  • копія свідоцтва про смерть особи, на яку були оформлені оригінали  запитуваних документів (для оформлення пенсії з втрати годувальника);
  • довіренність, оформлена в установленому законодавством порядку (для  уповноваженої особи).

   На письмовий  запит, на підставі документів, які знаходяться на зберіганні  надаються архівні довідки, архівні копії та архівні  витяги. Зазначені документи  надаються громадянам, як про них, так і стосовно осіб, що знаходяться під їх опікою, а також щодо  померлих членів родини та найближчих родичів.

   В разі втрати трудової книжки необхідно письмово в хронологічному порядку відновити періоди роботи на підприємствах із зазначенням назви підприємства, найменування підрозділу, інформації про зміну прізвища. 

Термін виконання запиту

до документів архіву не повинен перевищувати 30 днів з моменту реєстрації даного запиту. У рідкісних випадках і тільки з дозволу керівника архіву цей термін може бути при необхідності продовжений, але не більше ніж на 15 днів. Про це в обов'язковому порядку повідомляється заявнику. Наприклад, виконання запиту може бути ускладнене через недостатність наданих відомостей. Архів може уточнити запит у заявника і після отримання необхідної інформації відновити пошук. Слід враховувати той факт, що не завжди запити потрапляють за потрібною адресою. У таких випадках проводиться пересилання запитів за належністю, а також інформування про це заявника здійснюється в 5-денний термін з моменту надходження запиту в архів.

   Співробітники відділунадають інформацію, яка  є в архівних документах, але не уповноважені робити будь-які висновки по  тексту, вести підрахунки підсумкових сум заробітної плати заявника.

   Надання архiвних довiдок, копiй або витягiв на запити фiзичних i юридичних осiб, необхiдних для соцiального захисту громадян, здiйснюються архiвом безоплатно вiдповiдно до законодавства.

 

Інформація для громадян щодо отримання довідок соціально-правового характеру

Інформація для ліквідаторів

Перелік фондів відділу інформації та використання документів ліквідованих установ (трудового архіву) ММР станом на 01.11.2023


ОНОВЛЕНО 07.11.2023

 

 

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: