Мапа порталу

Генеральний план населеного пункту - одночасно містобудівна документація на місцевому рівні та землевпорядна документація, що визначає принципові вирішення розвитку, планування, забудови та іншого використання території населеного пункту.

За ініціативи Європейської економічної комісії ООН реалізується проєкт у рамках якого Миколаєву в розробці перспективного, орієнтованого на людей генерального плану допомагає команда відомих міжнародних експертів та архітекторів. Миколаївські фахівці у рамках проєкту #UN4Mykolaiv об’єднали зусилля з представниками міжнародної архітектурної фірми One Works (головний офіс Мілан, Італія).

Більше про проєкт можна дізнатись за посиланням https://unece.org/housing/un4kharkiv-mykolaiv

До розробки перспективного генерального плану Миколаєва вже залучено, наприклад, Департамент міського планування Політехнічного університету Мілана, ExSUF – Центр передового досвіду Женевської хартії ООН, Liuc – LiberaUniversitàdiCastellanza.

Для кращого розуміння наслідків руйнувань завданих військовою агресією міська влада створила базу геоінформаційних даних, щодо руйнувань в місті та провела аналіз економічного впливу цих пошкоджень.

 За підтримки уряду Данії на замовлення Антикорупційної ініціативи ЄС до цієї роботи залучили команду «Росія заплатить». Спільна робота дозволила отримали супутникові знімки компанії Maxar Technologies та за методологією Київської школи економіки, провести їх аналіз.

Також у рамках проєкту #UN4Mykolaiv реалізується робота над  пілотами: Heritage and iconic landmark, Green lungs, Industry and the waterfront, Innovation district, Housing – Micro-district. Головна ідея вказаних проєктів передбачає їх швидку реалізацію та імплантацію концепцій на всю територію міста. Це дозволить створити такі об’єкти, які потрібні мешканцям та будуть економічно обґрунтованими (як в самому створенні, так і в подальшому їх функціонуванні).

На цій сторінці будуть зібрані новини, публікації, оголошення щодо роботи у вказаному напрямку з метою інформування та комунікації з усіма зацікавленими сторонами.

 


Презентація першого етапу роботи над генеральним планом Миколаєва

Шановні миколаївці! Завершено перший етап роботи над генеральним планом Миколаєва у рамках міжнародного проєкту #UN4Mykolaiv  

Пропонуємо ознайомитися з детальною презентацією, що підготовлена міжнародною архітектурною компанією One Works: 

https://mkrada.gov.ua/files/18032023/17thFebPresentation_FinalHQ_Edit.pdf?fbclid=IwAR1VQHuBQAQJK7AZatoj6776g2BDrqrJ7JXooWOcV0d67WS5yi6qGfihi3c

 

Після ознаймлення запрошуємо пройти коротке опитування. Будемо вдячні за зворотній зв’язок!

https://forms.gle/FMy5QwHopcekb8WF8 


 

Висловити свою думку щодо генерального плану міста Миколаєва може кожен житель громади тут

ОНОВЛЕНО: 15.03.2023


 

Додаткові публікації  

 

ОНОВЛЕНО: 19.04.2023

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: