Мапа порталу

Шановні миколаївці!

У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації у Миколаєві і закономірним рішенням міської комісії ТЕБ та НС про запровадження пропускного режиму користування громадським транспортом у найближчі дні, ми знову запускаємо електронну систему створення і перевірки пропусків на основі QR-кодів.
Усі минулорічні перепустки не діють
 
Уважно прочитайте наступну покрокову інструкцію, щоб процес був максимально простим та швидким для вас (червоні числа у лівій частині кожного малюнку означають його номер, який згадується в інструкції; жовтим виділені згадувані інтерактивні елементи). Зверніть увагу, що у певних кроках вам доведеться підтверджувати запити системи CAPTCHA, що необхідно для унеможливлення заповнення системи автоматично за допомогою сторонніх програм.
 
1. Зайдіть на сайт https://perepustka.mkrada.gov.ua/ і натисніть "Реєстрація".
image
 
 
2. Пройдіть процедуру реєстрації, заповнивши усі поля, відмічені червоною зірочкою. Коди виду економічної діяльності (КВЕД) вводяться з підготованого заздалегідь списку.
image
 
 
3. Отримайте на вказану при реєстрації електронну пошту лист про очікування підтвердження реєстрації адміністрацією, що свідчитиме про отримання нами вашої заявки.
image
 
 
4. Після підтвердження включення підприємства до списку тих, працівники яких можуть користуватись громадським транспортом у період дії пропускного режиму, ви отримаєте лист із посиланням на створення пароля у системі. Зверніть увагу: посилання діє один раз.
image
 
 
5. При переході на посилання, натискаєте "Вхід" і вводите пароль два рази. Зверніть увагу на те, що посилання діятиме одну добу, на складність пароля, яка має бути хоча б середньою, а також на те, що вашим ім'ям користувача буде адреса пошти, яку ви вказали при реєстрації.
image
image
 
 
6. Увійшовши у систему, натисніть зліва "Персонал", а потім кнопку "Додати співробітника" для додавання інформації у перепустку.
image
 
 
7. Після заповнення інформації вам стане доступна кнопка "Перепустка" у правій частині вікна для відображення перепустки в електронному вигляді. Як і раніше, ви зможете роздрукувати усі перепустки одночасно.
image
 

 

УВАГА!

Для більш швидкої обробки інформації утримайтесь від повторних заявок на реєстрацію. Ми всі заявки опрацюємо, і чим більше буде від вас дублікатів заявок, тим довшим буде цей процес. Однієї заявки від підприємства цілком достатньо.
 
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА ГОЛОВНІ ОСОБЛИВОСТІ НАШОЇ СИСТЕМИ ВІД ШАХРАЙСЬКИХ ЧИ СТАРИХ ПАПЕРОВИХ ПЕРЕПУСТОК:
 
- зчитування справжнього QR-коду на перепустці здійснює перехід на адресу https://perepustka.mkrada.gov.ua/, перехід на інші адреси або відсутність переходу взагалі свідчить про підробку чи застарілість перепустки;
- роздрукована перепустка має виглядати саме так, як за посиланням;
- на актуальній перепустці ви побачите позначку року 2021.
знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: