З метою планування розвитку Миколаївської міської територіальної громади, враховуючи пріоритети, що визначені Державною стратегією регіонального розвитку України на 2021-2027 роки, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 05.08.2020 № 695, Стратегією розвитку Миколаївської області до 2027 року включно, затвердженою рішенням Миколаївської обласної ради від 23.12.2020 № 2, відповідно до Закону України «Про засади державної регіональної політики», Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», Указу Президента України від 30.09.2019 № 722/2019 «Про Цілі сталого розвитку України на період до 2030 року», наказу Міністерства розвитку громад та територій України 21.12.2022 № 265 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо порядку розроблення, затвердження, реалізації, проведення моніторингу та оцінювання реалізації стратегій розвитку територіальних громад», керуючись ст. 25, ч.І ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Миколаївська міська рада рішенням № 31/2 від 25 квітня 2024 року затвердила Стратегію розвитку Миколаївської міської територіальної громади на період до 2027 року та План заходів з її реалізації .
04.06.2024
Інформуємо Вас що на виконання вимог законодавства та забезпечення сталого розвитку міста виконавчими органами Миколаївської міської ради триває робота над розробкою стратегічних документів:
• Генеральний план
• Стратегія розвитку міста
• Програма комплексного відновлення території
Для взаємоузгодження між цими документами створена єдина команда фахівців від виконавчих органів Миколаївської міської ради, іноземних партнерів та фахівців які спільно працюють над кожним з них.
Саме для цього ми створили окремі сторінки кожного з проектів для збору інформації про їх прогрес, доведення інформації про опитування та комунікації з громадськістю які тривають або будуть заплановані.
На кожній зі сторінок ви також можете знайти презентаційні матеріали, додаткові файли та посилання на інформаційні публікації у хронологічному порядку з роботи що здійснюється.
Дякуємо за вашу подальшу комунікацію у розробці стратегічних документів нашого міста.
![](https://scontent.fnlv2-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/335457101_3601684560060758_321396229973836478_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=1jZST3idaxEAX9CdSQP&_nc_ht=scontent.fnlv2-1.fna&oh=00_AfDiL8U-Op6FTnLomq2xPgEZuH03fRH6XaUAZjfILVqjtA&oe=641055F9)
![](https://scontent.fnlv2-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/334946134_182148434547031_7608993800620823608_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=OaV-M5YkbcUAX9s6Lck&_nc_ht=scontent.fnlv2-1.fna&oh=00_AfCORMfCLGMQ9TKtSeLVZZq3RGk69ibsjyYA6ZUzEopd-Q&oe=64101E3C)
![](https://scontent.fnlv2-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/334947175_216786270841579_833689174323647436_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=9DKZWL_2pQMAX_ckq0L&_nc_ht=scontent.fnlv2-1.fna&oh=00_AfAgPNnPKd4uCL7sK42Ar67jxKVjRkwM6RW-bpsqZ5JxgA&oe=640EDD4E)