Мапа порталу

Вакансії

 

УВАГА!

З метою підвищення рівня обізнаності щодо сучасних принципів життєдіяльності та розвитку міст, рекомендуємо пройти безкоштовний відкритий онлайн-курс "Урбаністика: сучасне місто" https://courses.prometheus.org.ua/courses/IRF/URBAN101/2015_T1/about та отримати сертифікат.


 

Витяг з протоколу засідання комісії для проведення відбору кандидатів на заміщення вакантних посад у виконавчих органах Миколаївської міської ради

ОНОВЛЕНО 12.04.2021


 

    Відповідно до вимог ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» управління у справах фізичної культури і спорту Миколаївської міської ради (вул. Потьомкінська, 95а)
оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

провідного спеціаліста фінансово-економічного відділу управління у справах фізичної культури і спорту Миколаївської міської ради.

Кваліфікаційні вимоги: громадянство України, повна вища освіта за спеціальністю економіст, вільне володіння українською мовою, досвід роботи за спеціальністю, знання чинного законодавства України з питань місцевого самоврядування та державної служби, вміння працювати на комп’ютері.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за тел. 46-37-18, 46-37-22.

Термін прийняття документів – протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу. 


ОНОВЛЕНО 23.07.2021

 

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: