Мапа порталу

Вакансії

УВАГА!

З метою підвищення рівня обізнаності щодо сучасних принципів життєдіяльності та розвитку міст, рекомендуємо пройти безкоштовний відкритий онлайн-курс "Урбаністика: сучасне місто" https://courses.prometheus.org.ua/courses/IRF/URBAN101/2015_T1/about та отримати сертифікат.

 

Департамент з надання адміністративних послуг Миколаївської міської ради запрошує на роботу за співбесідою (без конкурсного відбору у зв’язку з воєнним станом в Україні) на наступну вакантну посаду:

Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності департаменту з надання адміністративних послуг Миколаївської міської ради (1 одиниця).
Кваліфікаційні вимоги:
- громадянство України;
- вільне володіння державною мовою;
- вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня бакалавра за відповідним напрямом професійного спрямування («Облік і аудит»);
- бажано досвід роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування;
- вільне орієнтування у чинному законодавстві України з питань бюджетного, фінансового та податкового законодавства, бухгалтерського обліку, звітності та оплати праці;
- високий рівень володіння комп’ютером (Word, Excel, Internet).

Звертаємо увагу!
Після призначення кандидата на вищезазначену посаду протягом трьох місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану необхідно:
- надати документ про підтвердження рівня володіння державною мовою (сертифікат);
- на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції заповнити електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру – кандидата на посаду) за минулий рік за формою, відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».  Після припинення чи скасування воєнного стану, але не пізніше шести місяців з дня його припинення чи скасування, на вищезазначену посаду, на яку особа призначена (без конкурсного відбору у воєнний час) буде оголошено конкурс.

Для розгляду Вашої кандидатури на вищевказану посаду пропонуємо направляти резюме на електронну адресу: [email protected].
Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру оплати та умов праці надається за телефоном: 097 562 20 99 (пн-пт з 09:00-17:00).

ОНОВЛЕНО 13.04.2023


 

 Департамент архітектури та містобудування Миколаївської міської ради пропонує
до розгляду вакантні посади:

1. Головного спеціаліста відділу служби містобудівного кадастру та роботи з геопросторовими даними департаменту архітектури та містобудування Миколаївської міської ради (1 вакансія);
Вимоги до кандидатів на посаду:
- вища освіта не нижче ступеня бакалавра за відповідним напрямом професійного спрямування роботи відділу (архітектура, будівництво, інформаційні системи та технології);
- вільне володіння державною мовою; - досвід роботи за фахом (бажано, пріоритетний досвід роботи з ведення та наповнення баз даних, CRM системи).

2. Головного спеціаліста відділу регулювання розвитку міста та розробки містобудівної документації департаменту архітектури та містобудування Миколаївської міської ради (1 вакансія);
Вимоги до кандидатів на посаду:
- вища освіта не нижче ступеня бакалавра за відповідним напрямом професійного спрямування роботи відділу (архітектура);
- вільне володіння державною мовою;
- досвід роботи за фахом (бажано).

3. Начальника відділу комплексного благоустрою, ландшафтної архітектури міста, зовнішньої реклами та інформаційних вивісок департаменту архітектури та містобудування Миколаївської міської ради:
Вимоги до кандидатів на посаду:
- вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста за відповідним напрямом професійного спрямування роботи відділу (архітектура);
- вільне володіння державною мовою;
- стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

Призначення на посаду здійснюється за результатами співбесіди та стажування без конкурсного відбору у відповідності до ст. 10 Закону України «Про правовий режим воєнного стану».
Для розгляду Вашої кандидатури пропонуємо направляти резюме на електронну адресу [email protected]


Додаткова інформація за тел.: 0962525300 (пн-пт з 10:00 до 16:00).

ОНОВЛЕНО 06.04.2023


 

Департамент внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції Миколаївської міської ради запрошує на роботу на посади:

- Начальника відділу запобігання та виявлення корупції – 1 од. (вакантна посада);

- Головного спеціаліста відділу запобігання та виявлення корупції – 2 од. (тимчасово вакантні посади);

- Головного спеціаліста відділу аналітичної та контрольно-ревізійної роботи – 1 од. (тимчасово вакантна посада);

- Головного спеціаліста відділу контролю та нагляду за благоустроєм – 3 од. (тимчасово вакантні посади)

Призначення на посаду здійснюється за результатами співбесіди без конкурсного відбору відповідно до ст. 10 Закону України «Про правовий режим воєнного стану»

Кваліфікаційні вимоги:

-            Громадянство України;
- вільне володіння державною мовою;
- вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня бакалавра
(за спеціальністю «Правознавство» та «Облік і аудит»);
- досвід роботи за фахом (бажано).

Для розгляду Вашої кандидатури пропонуємо направляти резюме на електронну адресу:

[email protected]; [email protected]

Додаткова інформація за телефоном: (0512) 70-97-27 (пн-пт з 09:00 до 17:00)

ОНОВЛЕНО 06.04.2023


 

Управління комунального майна Миколаївської запрошує на роботу за співбесідою (без конкурсного відбору, у зв’язку з воєнним станом в Україні) на вакантну посаду

- головного спеціаліста фінансового відділу управління комунального майна Миколаївської міської ради (1одиниця):

Кваліфікаційні вимоги:

- громадянство України;

- вільне володіння державною мовою;

- вища освіта першого чи другого рівнів або повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем  не нижче ступеня бакалавра за фахом спрямування - облік та аудит;

- бажано досвід роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування;

- володіння знаннями чинного бюджетного, податкового законодавства та з питань місцевого самоврядування, кадрового діловодства.

- високий рівень роботи на комп’ютері (Word, Excel, Internet).

     Звертаємо увагу!   Після призначення кандидата на вищевказану посаду, протягом трьох місяців з дня
припинення чи скасування воєнного стану, необхідно:
- надати документ про підтвердження рівня володіння державною мовою (сертифікат);
- на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції заповнити електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру – кандидата на посаду) за минулий рік за формою, відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Після припинення чи скасування воєнного стану, але не пізніше шести місяців з дня його припинення чи скасування, на вищевказану посаду, на яку особа призначена (без конкурсного відбору у воєнний час) буде оголошено конкурс.

Для розгляду Вашої кандидатури на вищевказану посаду, пропонуємо направляти резюме на електронну адресу: 
[email protected]
а.               
Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру оплати та умов праці надається
за тел.:067 510 66 90.

ОНОВЛЕНО 05.04.2023


 

Юридичний департамент Миколаївської міської ради запрошує на роботу на посади:

- головного спеціаліста відділу представництва управління судової роботи юридичного департаменту Миколаївської міської ради (1 од).;

- головного спеціаліста відділу юридичної експертизи управління юридичної експертизи та правового забезпечення юридичного департаменту Миколаївської міської ради (1 од).
   

  Призначення на посаду здійснюється за результатами співбесіди та стажування без конкурсного відбору у відповідності до ст. 10 Закону України «Про правовий режим воєнного стану».

   Кваліфікаційні вимоги:
- громадянство України;
- вільне володіння державною мовою;
- вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня бакалавра
(за спеціальністю «Правознавство»);
- досвід роботи за фахом (бажано).

Для розгляду Вашої кандидатури пропонуємо направляти резюме на електронну адресу:
[email protected]
Додаткова інформація за тел.: 063 765 91 05 (пн-пт з 10:00 до 16:00).

ОНОВЛЕНО: 17.03.2023


 Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради запрошує на роботу за співбесідою (без конкурсного відбору, у зв’язку з воєнним станом в Україні) на наступну вакантну посаду:
- головний спеціаліст відділу кадрів та юридичного забезпечення департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради ( 1од).
   Кваліфікаційні вимоги:

  • громадянство України;
  • вільне володіння державною мовою;
  • вища освіта першого чи другого рівнів та або повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра (за спеціальністю «Правознавство»);
  • бажано досвід роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування; вільне орієнтування у чинному законодавстві України, зокрема в галузі ЖКГ та охорони навколишнього природного середовища, питаннях місцевого самоврядування, питаннях процесуального характеру (кримінального, господарського, адміністративного, цивільного тощо);
  • високий рівень роботи на комп’ютері (Word, Excel, Internet).

   Звертаємо увагу!!!
   Після призначення кандидата на вищевказану посаду, протягом трьох місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану необхідно:
- надати документ про підтвердження рівня володіння державною мовою (сертифікат);
- на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції заповнити електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру – кандидата на посаду) за минулий рік за формою, відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».
   Після припинення чи скасування воєнного стану, але не пізніше шести місяців з дня його припинення чи скасування, на вищевказану посаду, на яку особа призначена (без конкурсного відбору у воєнний час) буде оголошено конкурс. Для розгляду Вашої кандидатури на вищевказану посаду, пропонуємо направляти резюме на електронну адресу: [email protected]
   Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру оплати та умов праці надається за тел.:47-09-03.

ОНОВЛЕНО: 13.01.2023

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: