Мапа порталу

Для авторів проектів!

РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЄКТІВ У 2021 РОЦІ 

З метою дотримання карантинних заходів у виконавчих органах Миколаївської міської ради, спрямованих на попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19,  відповідно до розпорядження міського голови від 26.10.2020 № 271р «Про порядок роботи виконавчих органів, комунальних підприємств та установ Миколаївської міської ради в умовах карантинних заходів щодо попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19» прийом проєктних пропозицій для  участі  у Громадському бюджеті м.Миколаєва -2022 здійснюється через пост охорони  будівлі Миколаївської міської ради за адресою: вул. Адміральська, 20, м.Миколаїв, в робочі дні з понеділка по п’ятницю з 08.30 до 17.00 години без доступу відвідувачів до приміщень адмінбудівлі.

Термін подачі проєктів триває з 12 квітня по 26 травня 2021 року. 

РЕКОМЕНДУЄМО! Перед подачею сформовані проєктні пропозиції надсилати на електронну адресу: gbudget.niko@gmail.com на предмет виявлення  формальних помилок. 

ДО УВАГИ АВТОРІВ ПРОЄКТІВ! 

Проєкти повинні бути спрямовані, зокрема, на поліпшення комфорту проживання мешканців та естетичного вигляду міста, сприяти соціально-економічному, культурному і просторовому розвитку, впровадженню сучасних інноваційних проєктів в усіх сферах життєдіяльності міста та  має бути загальнодоступним.

Проєкти за обсягом фінансування розподіляються на:

великі – обсяг фінансування від 300 тис. грн. до 1000 тис. грн.;

малі – обсяг фінансування до 300 тис. грн.;

соціальні – обсяг фінансування до 300 тис. грн.

(Соціальний проєкт – це проєкт, який спрямований на покращання умов життєдіяльності та соціальної адаптованості людей з обмеженими можливостями. На такі проекти виділяється не менш ніж 10% загального обсягу Громадського бюджету м.Миколаєва.)
Проєкт має отримати підтримку не менше 10 осіб – мешканців міста Миколаєва (крім автора), що засвідчується відповідними підписами.
Від одного автора проєкту протягом одного року може надходити не більше одного великого, малого та одного соціального проєкту.
Автор проєкту – це особа, віком від 14 років, яка є громадянином України та зареєстрована на території міста Миколаєва.
Проєктні пропозиції подаються відповідно до форми та вимог до проєкту з урахуванням обсягу коштів:
Форма проєктуФорма проєкту з додатком.docx
Форма зразка пропозиції відповідно до вимог ст.5 Закону України “Про звернення громадян”: форма 

Проекти повинні відповідати наступним вимогам:

- назва проекту має відображати зміст проекту і бути викладеною лаконічно, в межах одного речення;

- проект подається особисто автором проекту за встановленою Положенням про Громадський бюджет м.Миколаєва формою проекту;

- проект не суперечить чинному законодавству України;

- реалізація проекту належить до компетенції виконавчих органів Миколаївської міської ради;

- в разі подання проекту у сфері просторового розвитку проект має відповідати Генеральному плану міста Миколаєва;

- реалізація проекту повинна відбуватися протягом одного бюджетного року і спрямована на кінцевий результат;

- проект має отримати підтримку не менше 10 осіб – мешканців міста Миколаєва (крім автора), що засвідчується відповідними підписами;

- проект має бути загальнодоступним;

- при формуванні проектів, які включають роботи з будівництва, реконструкції або капітального ремонту об’єктів, авторам необхідно керуватись орієнтовними цінами на основні будівельні матеріали, вироби на конструкції, розміщеними на сайті Міністерства регіонального розвитку та будівництва України www.minregion.gov.ua(підрозділ “Ціноутворення» розділу «Ціноутворення, експертиза та розвиток будівельної діяльності»).

У рамках громадського бюджету м.Миколаєва не фінансуються проекти, які:

- суперечать чинному законодавству України, напрямкам діяльності, визначеними місцевими комплексними, цільовими та галузевими програмами;

- конкретно визначені чи зазначені в програмах, що затверджені Миколаївською міською радою та будуть реалізовані протягом 2 років (поточного та наступного);

- передбачають виключно розробку проектної документації;

- при реалізації передбачають залучення додаткової чисельності працівників до штату бюджетної установи та її утримання за рахунок коштів бюджету;

- передбачають будівництво нової будівлі;

- передбачають запуск виробництв або носять комерційний характер;

- передбачають створення окремих комунальних підприємств, закладів, установ, організацій;

- передбачають виконання робіт на територіях, які не належать до комунальної власності територіальної громади;

- передбачають виключно придбання обладнання, виконання робіт з реконструкції, перепланування, переобладнання, капітального та поточних ремонтів в комунальних закладах, установах та підприємствах міста Миколаєва;

- не є загальнодоступними для мешканців міста.

Зміни та узагальнення декількох проектів в один можливі лише за згоди авторів відповідних проектів, не пізніше ніж за 5 календарних днів до кінцевого терміну здійснення попередньої оцінки та аналізу проектів.

Автор проекту може зняти поданий проект з розгляду не пізніше ніж за 5 календарних днів до початку голосування.

Довідка за тел.: 0512-37-42-74

Довідкова інформація на  сайті Миколаївської міської ради https://mkrada.gov.ua  - Розділ «Громадянам» - «Громадський бюджет»


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: