Мапа порталу

1. Зведена інформація по ставкам туристичного збору на нерухоме майно, відміне від земельної ділянки (юридичні особи), що встановлені на 2021 рік в містах України з населенням більше, ніж 300 тис, осіб (за даними ДПС України).

2. Зведена інформація по ставкам земельного податку, що встановлені на 2021 рік в містах України з населенням більше, ніж 300 тис, осіб у порівнянні з м. Миколаєвим.

3. Зведена інформація по ставкам податку на нерухоме майно, відміне від земельної ділянки (фізичні особи), що встановлені на 2021 рік в містах України з населенням більше, ніж 300 тис, осіб (за даними ДПС України).

4. Зведена інформація по ставкам податку на нерухоме майно, відміне від земельної ділянки (юридичні особи), що встановлені на 2021 рік в містах України з населенням більше, ніж 300 тис, осіб (за даними ДПС України).

5. Зведена інформація по ставкам єдиного податку для фізичних осіб - підприємців, які здійснюють господарську діяльність, що встановлені на 2021 рік в містах України з населенням більше, ніж 300 тис.осіб.

 

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: