Мапа порталу

Громадські ради

До уваги громадськості!

На Ваш розгляд пропонується нова редакція проекту рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради «Щодо залучення населення до участі у вирішенні питань місцевого значення та проведення реформ в місті Миколаєві», за підсумками його розгляду профільними підрозділами виконавчих органів міської ради та експертно-громадською радою виконавчого комітету Миколаївської міської ради.

Проект рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради «Щодо залучення населення до участі у вирішенні питань місцевого значення та проведення реформ в місті Миколаєві»з додатками (одним файлом).

В разі наявності зауважень та пропозицій до даного проекту Ви можете надати їх на електронну адресу відділу громадських зв’язків gz_mmr@ukr.net.

 

До уваги громадськості!

На Ваш розгляд пропонується проект рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради «Щодо залучення населення до участі у вирішенні питань місцевого значення та проведення реформ в місті Миколаєві» з додатками:

Проект рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради «Щодо залучення населення до участі у вирішенні питань місцевого значення та проведення реформ в місті Миколаєві».

Додаток 1. Методичні рекомендації щодо створення і організації діяльності громадських рад при виконавчому комітеті Миколаївської міської ради.

Додаток 2. Положення про громадську раду при виконавчому комітеті міської ради.

Додаток 3. Пояснювальна записка до проекту рішення виконкому Миколаївської міської ради “Щодо залучення населення до участі у вирішенні питань місцевого значення та проведення реформ в місті Миколаєві”.

Даний проект розроблено координатором регіональних експертних груп Громадської ради при Державній регуляторній службі України В.Є. Вєтровим.

В разі наявності зауважень та пропозицій до даного проекту Ви можете надати їх на електронну адресу відділу громадських зв’язків gz_mmr@ukr.net.

ОНОВЛЕНО 17.10.2016


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: