Мапа порталу

Громадські ради

 

 

Запрошуємо громадських експертів та активістів до участі в дослідженні Індексу місцевої е-демократії!

Центр розвитку інновацій розпочинає дослідження Індексу місцевої е-демократії у 22 обласних центрах та окремих містах України.

Одним із найважливіших показників дослідження є оцінювання мешканцями інструментів е-демократії (е-звернень, е-петицій, громадського бюджету та е-консультацій). Це дозволить отримати достовірні дані та врахувати позицію мешканців міста під час визначення рейтингу місцевої е-демократії. Результати опитування будуть подані в узагальненому вигляді.

Запрошуємо активних громадян взяти участь у досліджені!
Подробиці - за посиланням нижче: 

https://cid.center/edem-index-3/?fbclid=IwAR3F330SHkiujjQ1goF1col1_ZWMMNuH8pXLNeZc37fr1NJGg2jRxsojbUQ

 


 

Проведення консультацій з громадськістю покликане сприяти налагодженню системного діалогу органів виконавчої влади з громадськістю, підвищенню якості підготовки управлінських рішень з важливих питань державного і суспільного життя з урахуванням громадської думки, створенню умов для участі громадян у розробленні проектів таких рішень.

З цією метою чинним законодавством України передбачена можливість створення консультативно-дорадчих органів, утворених для сприяння участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики. (громадських рад) при органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування.

Найбільш активно діючим з цих органів, створених при органах місцевого самоврядування в м. Миколаєві, на даний час є Експертно-громадська рада виконавчого комітету Миколаївської міської ради (ЕГР), утворена ще 2011 року. Протягом своєї діяльності ЕГР надала значну кількість рекомендацій та експертних оцінок до органів місцевого самоврядування м. Миколаєва з актуальних питань розвитку міста.

Відповідним розпорядженням Миколаївського міського голови в лютому 2015 року було також створено Громадсько-політичну раду при Миколаївському міському голові.

Після прийняття рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради «Про створення і організацію діяльності громадських рад при виконавчих органах Миколаївської міської ради»  з’явилася додаткова можливість створення консультативно-дорадчих органів (громадських рад) при виконавчих органах Миколаївської міської ради.

На даний час створено чотири таких ради, які діють у співробітництві з ЕГР: Громадська рада з питань розвитку туризму у м. Миколаєві при департаменті економічного розвитку Миколаївської міської ради, а також Громадська рада ринку нерухомості м. МиколаєваГромадська рада при департаменті житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради, Громадська рада з питань освіти дорослих.

 


 

16 жовтня 2018 року відбулося  спільне засідання експертно-громадської ради виконавчого комітету Миколаївської міської ради, громадської ради з питань розвитку туризму у місті Миколаєві при департаменті економічного розвитку міськради,  громадської ради ринку нерухомості міста Миколаєва та громадської ради з питань житлово-комунального господарства при департаменті ЖКГ Миколаївської міської ради, на якому було прийнято рішення утворити колегію громадських рад м. Миколаєва.


РОЗМІЩЕНО: 23.03.2021 

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: