Мапа порталу

Громадські ради

Проведення консультацій з громадськістю покликане сприяти налагодженню системного діалогу органів виконавчої влади з громадськістю, підвищенню якості підготовки управлінських рішень з важливих питань державного і суспільного життя з урахуванням громадської думки, створенню умов для участі громадян у розробленні проектів таких рішень.

З цією метою чинним законодавством України передбачена можливість створення консультативно-дорадчих органів, утворених для сприяння участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики. (громадських рад) при органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування.

Найбільш активно діючим з цих органів, створених при органах місцевого самоврядування в м. Миколаєві, на даний час є Експертно-громадська рада виконавчого комітету Миколаївської міської ради (ЕГР), утворена ще 2011 року. Протягом своєї діяльності ЕГР надала значну кількість рекомендацій та експертних оцінок до органів місцевого самоврядування м. Миколаєва з актуальних питань розвитку міста.

Відповідним розпорядженням Миколаївського міського голови в лютому 2015 року було також створено Громадсько-політичну раду при Миколаївському міському голові.

Після прийняття рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради «Про створення і організацію діяльності громадських рад при виконавчих органах Миколаївської міської ради»  з’явилася додаткова можливість створення консультативно-дорадчих органів (громадських рад) при виконавчих органах Миколаївської міської ради.

На даний час створено дві таких ради, які діють у співробітництві з ЕГР: Громадська рада з питань розвитку туризму у м. Миколаєві при департаменті економічного розвитку Миколаївської міської ради, а також Громадська рада ринку нерухомості м. Миколаєва.

 

До уваги громадськості!

На Ваш розгляд пропонується нова редакція проекту рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради «Щодо залучення населення до участі у вирішенні питань місцевого значення та проведення реформ в місті Миколаєві», за підсумками його розгляду профільними підрозділами виконавчих органів міської ради та експертно-громадською радою виконавчого комітету Миколаївської міської ради.

Проект рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради «Щодо залучення населення до участі у вирішенні питань місцевого значення та проведення реформ в місті Миколаєві»з додатками (одним файлом).

В разі наявності зауважень та пропозицій до даного проекту Ви можете надати їх на електронну адресу відділу громадських зв’язків gz_mmr@ukr.net.

 

До уваги громадськості!

На Ваш розгляд пропонується проект рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради «Щодо залучення населення до участі у вирішенні питань місцевого значення та проведення реформ в місті Миколаєві» з додатками:

Проект рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради «Щодо залучення населення до участі у вирішенні питань місцевого значення та проведення реформ в місті Миколаєві».

Додаток 1. Методичні рекомендації щодо створення і організації діяльності громадських рад при виконавчому комітеті Миколаївської міської ради.

Додаток 2. Положення про громадську раду при виконавчому комітеті міської ради.

Додаток 3. Пояснювальна записка до проекту рішення виконкому Миколаївської міської ради “Щодо залучення населення до участі у вирішенні питань місцевого значення та проведення реформ в місті Миколаєві”.

Даний проект розроблено координатором регіональних експертних груп Громадської ради при Державній регуляторній службі України В.Є. Вєтровим.

В разі наявності зауважень та пропозицій до даного проекту Ви можете надати їх на електронну адресу відділу громадських зв’язків gz_mmr@ukr.net.

ОНОВЛЕНО 07.02.2018


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: