Мапа порталу

Громадські ради

Проведення консультацій з громадськістю покликане сприяти налагодженню системного діалогу органів виконавчої влади з громадськістю, підвищенню якості підготовки управлінських рішень з важливих питань державного і суспільного життя з урахуванням громадської думки, створенню умов для участі громадян у розробленні проектів таких рішень.

З цією метою чинним законодавством України передбачена можливість створення консультативно-дорадчих органів, утворених для сприяння участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики. (громадських рад) при органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування.

Найбільш активно діючим з цих органів, створених при органах місцевого самоврядування в м. Миколаєві, на даний час є Експертно-громадська рада виконавчого комітету Миколаївської міської ради (ЕГР), утворена ще 2011 року. Протягом своєї діяльності ЕГР надала значну кількість рекомендацій та експертних оцінок до органів місцевого самоврядування м. Миколаєва з актуальних питань розвитку міста.

Відповідним розпорядженням Миколаївського міського голови в лютому 2015 року було також створено Громадсько-політичну раду при Миколаївському міському голові.

Після прийняття рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради «Про створення і організацію діяльності громадських рад при виконавчих органах Миколаївської міської ради»  з’явилася додаткова можливість створення консультативно-дорадчих органів (громадських рад) при виконавчих органах Миколаївської міської ради.

На даний час створено дві таких ради, які діють у співробітництві з ЕГР: Громадська рада з питань розвитку туризму у м. Миколаєві при департаменті економічного розвитку Миколаївської міської ради, а також Громадська рада ринку нерухомості м. Миколаєва.

 


 

16 жовтня 2018 року відбулося  спільне засідання експертно-громадської ради виконавчого комітету Миколаївської міської ради, громадської ради з питань розвитку туризму у місті Миколаєві при департаменті економічного розвитку міськради,  громадської ради ринку нерухомості міста Миколаєва та громадської ради з питань житлово-комунального господарства при департаменті ЖКГ Миколаївської міської ради, на якому було прийнято рішення утворити колегію громадських рад м. Миколаєва.


 

 

ОНОВЛЕНО 23.10.2018


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: