Мапа порталу

ДО УВАГИ

МЕШКАНЦІВ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ

ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

   Рішенням виконавчого комітету Миколаївської міської ради від 26.06.2024 № 1073 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у бюджеті Миколаївської міської територіальної громади для оплати витрат фізичним особам, які зареєстровані на території Миколаївської міської територіальної громади, за складання безпілотних літальних апаратів та безпілотних авіаційних комплексів (далі-Порядок) (https://mkrada.gov.ua/documents/44666.html).

   Зазначений Порядок надає можливість отримати з міського бюджету оплату за послугу щодо складання FPV-дрону фізичним особам, які зареєстровані на території Миколаївської міської територіальної громади та бажають передати зібрані FPV- дрони для потреб Збройних Сил України, військових формувань та інших військових підрозділів під час виконання завдань за призначенням.

   Розмір виплати з міського бюджету складає 50 відсотків від вартості FPV-дрону, але не більше 5000 гривень.

   Для отримання виплати з міського бюджету потрібно:

1. Придбати комплектуючі та скласти FPV- дрон (навчання щодо складання FPV- дрону можна пройти за посиланням https://dron.zt-rada.gov.ua/ або на будь-якому інтернет ресурсі).

2. Передати FPV- дрон для тестування.

3. Після отримання позитивних результатів тестування FPV-дронів надати до виконавчого комітету Миколаївської міської ради наступні документи для виплати винагороди:
- копію паспорта громадянина України;
- копію документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків;
- копію документа, що підтверджує статус фізичної особи-підприємця;
- витяг з реєстру територіальної громади; - копію довідки або договору про відкриття рахунка в банку.

4. Підписати договір про надання послуг.

Ознайомитися з потребою в FPV-дронах можна на офіційному сайті Миколаївської міської ради за посиланням (активне посилання на потреби ЗСУ, згідно листів ВЧ, які будуть оновлятись).

 Отримати додаткову інформацію або передати FPV- дрон для тестування можна через уповноважений орган (відділ організації оборонної і мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Миколаївської міської ради) за телефоном 37-22-22 або електронною поштою [email protected]

ОНОВЛЕНО 09.07.2024

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: