Мапа порталу

Увага! Актуально

 

14 грудня 2018 року у місті Києві за сприяння закордонного торгівельного бюро в Києві Польської агенції з інвестицій і торгівлі, Юридичної канцелярії Доманський Закшевський Палінка, відбудеться бізнес-сніданок на тему «Захист товарних знаків українських підприємців на території Польщі і ЄС».

У разі зацікавленості за більш детальною інформацією звертатися за
тел: + 380 96 774-52-52,
e-mail: tetiana.chuzha@paih.gov.pl.


ОНОВЛЕНО 13.12.2018

 

За інформацією Херсонської ОДА лист від 22.11.18 вх. №33-8097/0/18/315 інформуємо, що Херсонський державний завод «Палада», основний вид діяльності якого полягає у виготовленні великих плавучих залізобетонних споруд має можливості для виготовлення та постачання на внутрішній ринок України власної продукції, а саме: плавучих готелів, плавучих сцен для організації концертів та урочистих заходів, плавучих понтонів для розміщення офісів, плавучих понтонів для розміщення паркінгів, плавучих понтонів для розміщення спортивних та розважальних споруд, плавучих басейнів, плавучих вертолітних майданчиків, плавучих понтонів для організації яхт-клубів та марин, понтонів-причалів.

У разі зацікавленості у співпраці та за більш детальною інформацією звертатися за посиланням
http://www.pallada-doc.com
або до департаменту економічного розвитку Миколаївської міської ради
тел.: 37-43-97,
e-mail: o.shevchenko@mkrada.gov.ua


ОНОВЛЕНО 11.12.2018

 

29 листопада 2018 року у місті Києві відбудеться «Корейсько-український агарний форум» за підтримки Агентства сприяння інвестицій Кореї, Міністерства аграрної політики та продовольства України, Грант Торнтон Україна, Торгово-промислової палати України, Українського клубу аграрного бізнесу, Інституту економіки природокористування та сталого розвитку Національної академії наук України та Посольства Республіки Корея в Україні.

У дискусійних панелях форуму також планується участь приватних компаній та державних установ Кореї (Міністерство сільського господарства та рибного господарства Кореї, Корейський Інститут економіки сільського господарства, компанії «Роsco Dаеwоо», «LS Мtrоn»).

Мета Форуму - розвиток співробітництва у аграрному секторі та завершення розробки Генерального плану співпраці між Кореєю та Україною.

Захід відбудеться за адресою: Торгово-промислова палата України, вул. Велика Житомирська 33, о 13:00.

У разі зацікавленості за більш детальною інформацією звертатися за

тел: (044) 279-64-24.


ОНОВЛЕНО 28.11.2018

 

21 листопада 2018 року у місті Києві за сприяння закордонного торгівельного бюро в Києві Польської агенції з інвестицій і торгівлі, Юридичної канцелярії Тивонюк&Левандовський, який входить до складу Групи OCG і «ПЗУ Україна страхування життя», відбудеться бізнес-сніданок на тему «Розбудова потенціалу українських фірм за допомогою виходу на польський ринок».

Питання, які планується розглянути під час заходу:

- Підготовка процесу виходу на зовнішній ринок і його значення в подальшій діяльності.

- Інвестиції в Польщі, юридичні аспекти.

- Юридичні аспекти ведення бізнесу в Польщі, правда і міфи.

- Чи створення фірми в ЄС є необхідною умовою для виходу на цей ринок?

- Створення власної марки чи діяльність через партнерів?

- Соціальна захищеність персоналу та методи нематеріальної мотивації.

У разі зацікавленості за більш детальною інформацією звертатися за

тел: + 380 96 304-44-19,

e-mail: slavomir.roszenko@paih.gov.pl.


ОНОВЛЕНО 20.11.2018

 

25 листопада 2018 року в м.Миколаєві пройде перша конференція підпріємців.

Метою конференція є розвиток підприємництва та підвищення кваліфікації рівня Миколаївських бізнесменів. В рамках конференції пройде ярмарок банківських послуг і виставка франшиз.

Також, під час конференції планується виступи спікерів за наступними темами: розвиток бізнесу, масштабування, історії провалів і успіхів, інвестиції, тренди майбутнього і соціальні проекти.

Захід відбудеться у приміщенні концерт холу «Юність» 25 листопада 2018 року з 9.00 до 18.00.

У разі зацікавленості за більш детальною інформацією звертатись за посиланням: https://conference.mk.ua/#about.


ОНОВЛЕНО 14.11.2018

 

15 листопада 2018 року ГО «Миколаївщина-надійний партнер» спільно з Миколаївською обласною адміністрацією проводить IV Економічний форум, який цього року присвячений розвитку транспортної інфраструктури області. Захід відбудеться у місті Миколаєві за адресою: площа Суднобудівників, 3 (Миколаївський обласний палац культури).

В рамках Форуму передбачено роботу за такими напрямками: «Морегосподарський комплекс», «Дорожня інфраструктура», «Залізничний траспорт», «Повітряне сполучення».

У разі зацікавленості за більш детальною інформацією звертатися
за тел: (067) 736-61-29,
e-mail: forum.mrtp@gmail.com, Cтаніслав Мартиросов.

Програма форуму


ОНОВЛЕНО 14.11.2018

 

Відповідно до листа Асоціації українського бізнесу в Польщі від 01.10.2018 №133/18 інформуємо, що 15 листопада 2018 року у місті Києві відбудеться IX Міжнародний форум «День польського бізнесу в Україні».

Тематика заходу буде присвячена питанням польсько-української економічної співпраці, спільним проектам в галузі енергетики та енергозбереження, розвитку транспортної інфраструктури.

Захід буде проведено за участі представників державних установ, місцевих органів влади, спеціальних економічних зон Польщі, а також представників бізнес-спільноти Польщі та України.

Цьогорічний форум традиційно відбудеться за підтримки Посольства Республіки Польща в Україні.

Організаторами заходу виступають Асоціація українського бізнесу в Польщі, Юридична Група EUCON, Конфедерація роботодавців Lewiatan. Співорганізатори – Міжнародне товариство польських підприємців в Україні та Польське Агенство Інвестицій та Торгівлі.

Проведення щорічного міжнародного бізнес-форуму в Україні та Польщі започатковано в 2014 році з метою створення майданчику для обміну ідеями, налагодженння співпраці та сприяння зростанню притоку прямих іноземних інвестицій в українську економіку. Так у листопаді 2014-2017 роках відбулись I, III, V та VII міжнародні форуми «ПОЛЬСЬКІ БІЗНЕС ДНІ» у Києві, а у травні 2015-2018 роках були проведені II, IV та VIII форумі «ДНІ УКРАЇНСЬКОГО БІЗНЕСУ» у Варшаві.

У разі зацікавленості за більш детальною інформацією звертатися за тел:

+38(044)238-09-44,

e-mail:office@ukrbizpol.org,

веб-сайт: www.ukrbizpol.org,

Олена Вакулик.


ОНОВЛЕНО 22.10.2018

 

До уваги підприємців індустрії краси м.Миколаєва!

Громадською спілкою «Асоціація б’юті чемпіонатів» спільно з компанією «Estet» в м.Києві, на території НСК «Олімпійській» 04.11-05.11.2018 проводиться ХХ1 Чемпіонат України з перукарського мистецтва, естетики та макіяжу (додається).

В рамках Чемпіонату одночасно буде проведено 5 Чемпіонатів України:

- з перукарського мистецтва;

- з нігтьової естетики;

- з макіяжу;

- з перманентного макіяжу та мікроблейдингу;

- з нарощування вій.

Освітній простір Чемпіонату запропонує своїм учасникам та гостям унікальну 2-денну професійно-навчальну intensive-прграму від ТОП-10 шкіл, бізнес-експертів та гуру beauty-майстерності з лайфхаками та ХР-практикою: семінари-практикуми для власників і ТОП-менеджменту beauty-бізнесу, тренінги для спеціалістів, авторські майстер-класи та work-shop формати від компаній-партнерів Чемпіонату.

Платформа Чемпіонату України разом з його навчальною та культурно-мистецькою нон-стоп програмами будуть знаходитися у вільному доступу для кожного свого відвідувача – вхід безкоштовний.

Контактна особа: виконавчий директор ГС «АВС» Голінко Юлія.

Телефон + 380 97 401 33 95.

Департамент економічного розвитку
Миколаївської міської ради


ОНОВЛЕНО 18.10.2018

 

До уваги підприємців!

31 жовтня у місті Києві відбудеться Kyiv Smart City Forum 2018, одна з головних подій Східної Європи, присвячена популяризації впровадження інноваційних рішень у містах. Його мета – привернути увагу до використання смарт-сіті технологій для розбудови міської інфраструктури, а також познайомити громадськість із кращими світовими практиками та реальними кейсами. Програма форуму складається з шести секцій та виступу у форматі short talk з такої тематики: Smart City, Smart Mobility, Smart Вuilding, електронна демократія та блокчейн – технології, креативна економіка й освіта, екологія та енергоефективність.

Більше інформації можна дізнатися на офіційному сайті Kyiv Smart City Forum 2018 http://forum.kyivsmartcity.com/.


ОНОВЛЕНО 28.09.2018

 

image

image


ОНОВЛЕНО 27.09.2018

 

До уваги підприємців!

6 жовтня 2018 року в м.Запоріжжі на Прибережній магістралі буде проводитися Покровський ярмарок.

Ярмарок є продовженням традицій і звичаїв Запорізького козацтва і отримав назву на честь свята Покрови Пресвятої Богородиці.

Традиційно у ярмарку приймають участь близько 2 тисячі учасників і більш 100 тисяч відвідувачів.

З більш детальною інформацією стосовно участі у Покровському ярмарку можливо ознайомитись на сайті департаменту надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради http://daprpzp.gov.ua/ в розділі Покровський ярмарок та за телефонами: (061) 224-79-72, (0612) 52-92-20, 066-839-73-44.

Управління з розвитку споживчого
ринку департаменту економічного
розвитку Миколаївської міської ради


ОНОВЛЕНО 18.09.2018

 

18-19 вересня 2018 року у м.Миколаєві планується проведення днів проектів GIZ «Fit for Partnership with Germany» з запрошенням представників Проекту.

Програма заходу передбачає проведення бізнес-майстерні «Співпраця з Німеччиною. Міфи та реальність», відвідування підприємств-випускників, проведенння зустрічі випускників з презентацією реальних досягнень після участі у Проекті, проведення інтерв’ю з потенційними учасниками Проекту

За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном: 063 471 56 35,

mk.rfpp@gmail.com або www. consult-center.com.ua.


ОНОВЛЕНО 21.08.2018

 

"Проект Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України до дня незалежності"

За більш детальною інформацією звертатись за наступним посилання: https://ua27.mtot.gov.ua/#null


ОНОВЛЕНО 16.08.2018

 

УВАГА!!! ШАНОВНІ ПРЕДСТАВНИКИ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА м.МИКОЛАЄВА

З 02 серпня 2018 року розпочинається прийом документів для участі у міському конкурсі «Кращий підприємець року міста Миколаєва», що проводиться згідно розпорядження міського голови від 18.08.2017 №262р «Про організацію та проведення міського конкурсу «Кращий підприємець року міста Миколаєва», приуроченого до Дня підприємця» (з доповненням) спрямованого на виявлення найкращих представників підприємницьких структур – виробників товарів народного споживання та послуг, рекламування їх досягнень, створення сприятливого клімату для налагодження співробітництва органів місцевого самоврядування, громадських організацій та установ для подальшого розвитку малого та середнього підприємництва в місті.

Обов'язковою умовою для участі в Конкурсі є надання суб'єктами малого і середнього підприємництва м.Миколаєва достовірної та повної інформації щодо здійснюваної діяльності.

Разом із заявою до конкурсу подаються матеріали відповідно до додатку.

Відбір буде відбуватись за такими номінаціями у Конкурсі:

- «Кращий підприємець року у сфері виробництва»;

- «Кращий підприємець року у сфері торгівлі»;

- «Кращий підприємець року у сфері транспорту та зв’язку»;

- «Кращий підприємець року у сфері побутових послуг»;

- «Кращий підприємець року у сфері медичних послуг»;

- «Кращий підприємець року у сфері комунальних послуг»;

- «Кращий підприємець року у сфері громадського харчування»;

- «Кращий підприємець року у сфері туристичних послуг»;

- «Кращий підприємець року у сфері інформаційних послуг»;

- «Кращий підприємець року у сфері інновацій»;

- «Кращий підприємець року у соціальній галузі»;

- «Молодий підприємець року»;

- «Меценат року»;

- «Кращий підприємець року у сфері культури, мистецтва і шоу-бізнесу».

Пропозиції для участі у Конкурсі можуть надаватися керівником підприємства, фізичними особами-підприємцями у вигляді заяви та відповідних матеріалів із зазначеними номінаціями на адресу конкурсної комісії за адресою: м.Миколаїв, вул. Адміральська, 20, каб. 554.

Збір пропозицій щодо номінантів на конкурс проводиться з 02 серпня по 24 серпня 2018 року.

За більш детальною інформацією звертатись до департаменту економічного розвитку Миколаївської міської ради (37-43-97).

Додаток

Розпорядження міського голови від 18.08.17 №262р «Про організацію та проведення міського конкурсу «Кращий підприємець року міста Миколаєва», приуроченого до Дня підприємця»

Розпорядження міського голови від 19.07.2018 №200р «Про внесення доповнення до розпорядження міського голови від 18.08.2017 № 262р «Про організацію та проведення міського конкурсу «Кращий підприємець року міста Миколаєва», приуроченого до Дня підприємця»


ОНОВЛЕНО 01.08.2018

 

 

За інформацією ради голів державних адміністрацій, 21 червня 2018 р. відбудеться Форум бізнес- і IT-лідерів, організований українською компанією Terrasoft, яка є однією з провідних на міжнародному ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами і CRM.

На форумі зберуться понад 2000 учасників для бізнес-спілкування. Своїм досвідом поділяться представники найбільших компаній: МТІ, ПУМБ, Біосфера, Датагруп, Fedoriv, Deloitte, Vodafone Україна, ELDORADO, Hewlett- Packard.

У рамках Форуму буде працювати експозона, де всі учасники зможуть ознайомитися з продуктами в галузі ВРМ- і CRM-систем.

Програма Форуму складається з трьох потоків:

  • Історії успіху і кейси: кейси компаній про стратегії та підходи, що допомагають пришвидшуватися на кожному етапі роботи компанії і ще швидше знаходити нові точки для росту.
  • Інструменти і технології: кращі практики застосування ВРМ- і CRM- інструментів у різних сферах діяльності організації, що допомагають компаніям швидко зростати і розвиватися.
  • Тренінги і мастер-класи: авторські майстер-класи з управління взаємовідносинами з клієнтами та оптимізації процесів компанії.

Місце проведення: м.Київ, пр-т. Лобановського, 119, концертний майданчик Stereo Plaza.

Умови участі: безкоштовно (обов’язкова попередня онлайн реєстрація).

За більш детальною інформацією щодо участі у Форумі бізнес- і IT-лідерів звертатися за телефонами: +38(044)363-31-33, +38(095)924-36-96

Реєстрація учасників за посиланням: https://terrasoft.ua/global-tour-2018/kiev?partner=glavrada


ОНОВЛЕНО 21.06.2018

 

14-15 червня 2018 року в місті Люблін (Польща) відбудеться Міжнародна конференція «Smart Ecosystems – International Conference & Expo».

Основною темою заходу є інтелектуальний розвиток міст.

Конференція «Smart Ecosystems – International Conference & Expo» дозволить ознайомитись з інноваційними підприємствами та організаціями.

Більш детальну інформацію можна отримати на офіційному сайті конференції  www.smartecosystems.pl.


ОНОВЛЕНО 11.06.2018

 

За інформацією департаменту економічного розвитку та регіональної політики Миколаївської ОДА 15 червня 2018 року з 10.00 до 16.00 відбудеться інформаційно-навчальна конференція на тему «Ефективний кредит» в рамках виконання Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Миколаївській області на 2017-2018 роки за участю представників департаменту економічного розвитку та регіональної політики облдержадміністрації, Регіонального фонду підтримки підприємництва у Миколаївській області, Миколаївського регіонального центру підтримки бізнесу, представників банків по кредитним ресурсам для підприємців малого та середнього бізнесу та бажаючих відкрити власну справу.

Метою заходу є – налагодження ефективного діалогу між представниками влади та бізнесом, ознайомлення з законодавчими змінами, а також інформування та консалтингове забезпечення підприємців щодо ефективних банківських фінансових продуктів, ознайомлення з дією Порядку часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами залученими суб’єктами малого та середнього підприємництва для реалізації бізнес-проектів. Місце проведення: м.Миколаїв, вул. Потьомкінська 51/1, 1-й поверх.

Місце проведення: м.Миколаїв, вул. Потьомкінська 51/1, 1-й поверх.

Реєстрація учасників конференції о 9.30.


ОНОВЛЕНО 11.06.2018

 

За інформацією Миколаївської ОДА у жовтні 2018 року в м.Гомель відбудеться Перший Форум регіонів Республіки Білорусь та України (далі – форум).

Захід спрямований на подальший розвиток відносин між двома країнами, налагодження та зміцнення прямих зв’язків на рівні міста та господарських суб’єктів.

Попередньою програмою форуму передбачається проведення пленарного засідання за участі керівництва обох держав, презентацій регіонів, двосторонніх зустрічей, виставки українських та білоруських товарів, відвідування підприємств Гомельської області (проект програми додається)

За більш детальною інформацією звертатись за тел.: 37-23-59, e-mail: uzed@mk.gov.ua.


ОНОВЛЕНО 21.05.2018

 

За інформацією регіональної торгово-промислової палати Миколаївської області, інформуємо, що в м.Варшава (Республіка Польща) з 6 по 8 червня 2018 року відбудеться міжнародна виставка China Homelife Show 2018.

Новиною цього року буде створення торгової платформи для малих і середніх підприємств.

Завдяки цій платформі контакт з китайськими виробниками може здійснюватися 24 години на добу протягом 365 днів на рік, а доступ до пропонованих продуктів стане ще більш простим і зручним. В рамках цієї платформи товари з Китаю будуть реалізовуватися зі складу в Польщі, за підтримки місцевого бюро обслуговування клієнта, а також спеціально створеної для цього інформаційної лінії, які гарантують поставку товарів протягом 48 годин в невеликих кількостях і за дуже привабливими цінами. Це означає, що протягом усього року підприємці матимуть необмежений доступ до рекомендованих китайських виробників, більше того, зможуть з ними зустрітися особисто під час виставки.

В цьому році у виставці візьме участь близько 1500 перевірених і надійних виробників, котрі запропонують кілька десятків тисяч високоякісних продуктів: текстиль та одяг, товари для домашнього господарства та сувеніри, побутову техніку, будматеріали, машини та інструменти, меблі, освітлення і електроприлади, продукти харчування і автозапчастини. Під час виставки відбудеться також лекції та майстер-класи на тему ведення бізнесу з китайською стороною.

Під час поїздки заплановано: відвідування виставки, бізнес зустрічі в форматі В2В, участь представників делегації в роботі семінарів та конференцій, отримання кваліфікованих консультацій з організації імпорту з Китаю.

За більш детальною інформацією звертатися до департаменту сприяння розвитку підприємництва РТПП Миколаївської області за тел.(0512)76-67-63, 067-517-18-41, 067-510-69-00.


ОНОВЛЕНО 05.04.2018

 

VIII Міжнародний форум «День Українського Бізнесу в Польщі»

Відповідно до листа Асоціації українського бізнесу в Польщі від 28.02.18 №14/18 інформуємо, що 10-11 травня 2018 року у Польщі пройде дводенний VIII Міжнародний форум «День Українського Бізнесу в Польщі».

Перший день форуму відбудеться 10 травня у Варшаві, другий – 11 травня в Гданську.

Під час роботи форуму передбачається обговорити широкий спектр актуальних питань економічного співробітництва, зокрема перспективи інвестування польського бізнесу в українську економіку, можливості збільшення товарообігу між країнами, питання інноваційного і регіонального розвитку, будівельної галузі, розвитку відновлювальної енергетики та енергозбереження, нові можливості для розвитку транспорту та інфраструктури, перспективи розвитку внутрішнього водного і морського транспорту, портової інфраструктури, суднобудівної промисловості та багато інших.

У разі зацікавленості за більш детальною інформацією звертатися за тел.: +380(44)2380944 – Олена Вакулік, www.ukrbizpol.org, e-mail: office@ukrbizpol.org.


ОНОВЛЕНО 20.03.2018

 

Міжнародна виставка у Сенегалі

Відповідно до інформації Українського союзу промисловців і підприємців 13-16 березня 2018 року в м.Дакар, Сенегал, відбудеться 11-а щорічна виставка аграрної продукції та продуктів харчування SIAGRO 2018.
Тематичні секції виставки:
- сільське господарство;
- тваринництво;
- риболовство;
- обладнання;
- продукти переробки (крупи, фрукти і овочі, молоко, м'ясо тощо);
- упаковка.
Український союз промисловців і підприємців (УСПП) планує організувати український стенд на даній виставці, де низка українських компаній-виробників та дистриб’юторів матимуть змогу презентувати свою продукцію потенційним партнерам з Сенегалу та інших країн Африки.

За додатковою інформацією щодо умов участі звертатися до Українського союзу промисловців і підприємців (контактна особа - Куцева Світлана Геннадіївна,
тел. (044) 536 96 42,
моб. тел.+38 050 353 34 02, e-mail: ved3@uspp.org.ua).


ОНОВЛЕНО 08.02.2018

 

Інформація щодо місця розміщення зовнішньої реклами, адреси

 


ОНОВЛЕНО 12.12.2017

 

Центр підтримки бізнесу м.Миколаїв

Конференція «Практичне впровадження альтернативної енергії та енергозберігаючих технологій в бізнесі» проходитиме в Миколаєві 11жовтня 2017 року в рамках ініціативи EU4Business за підтримки ЄБРР в Україні.

Запрошуємо представників бізнесу та громади взяти участь в конференції.

Учасники конференції матимуть унікальну нагоду зустрітися з провідним міжнародним експертом з питань енергетики, Джорджем Сейлом, Ph.D, старшим радником з питань енергетики та стратегічного менеджменту ЄБРР, а також познайомитися з успішними практиками впровадження енергозберігаючих технологій в бізнесі вітчизняних підприємців.

Конференція надасть учасникам можливість виявити потреби у використанні альтернативних енергозберігаючих технологій, зрозуміти вплив використання альтернативних джерел енергії на кінцевий результат продукції та послуг, отримати актуальну інформацію щодо сучасної структури світової енергетики, основних технологічних лідерів індустрії та специфіку впровадження альтернативної енергії та енергозберігаючих технологій на українських підприємствах, а також дізнатися про інструменти ЄБРР для впровадження енергозберігаючих технологій в бізнесі.

Організатор конференції – Центр підтримки бізнесу м.Миколаїв.

Участь в конференції є БЕЗКОШТОВНОЮ для учасників, які заповнять аплікаційну форму та отримають підтвердження від організаторів.

Аплікаційна форма доступна за посиланням: https://form.jotformeu.com/72753136756362

Детальніше про подію: https ://goo.gl/1LuKF6

Дата проведення: 11 жовтня 2017 року.

Місце проведення: конференц-зал Reikartz Рівер Миколаїв, адреса: м. Миколаїв, вул. Спортивна, 9. Час проведення: 10:00 – 16:00

*9:15 – 10:00 – реєстрація учасників та вітальна кава

Під час проведення конференції буде забезпечена комплексна підтримка учасників, включаючи необхідні інформаційні та довідкові матеріали. Робочі мови конференції – українська, російська та англійська.

За додатковою інформацією звертайтеся на електронну пошту bsc-mykolaiv@biz.mk.ua або телефонуйте за номерами: +38 (0512) 47 84 38; +38 (068) 380 83 45.

Програма реалізується
Європейським банком
реконструкції та розвитку (ЄБРР)
і фінансується в рамках ініціативи
EU4Business Європейського Союзу


ОНОВЛЕНО 10.10.2017

 

За інформацією РТПП Миколаївської області в м. Варшава (Республіка Польща) з 14 по 16 листопада 2017 року, відбудеться 2-а промислова виставка Warsaw Industry Week (Варшавський промисловий тиждень).

Тематика виставки: машини і обладнання для металообробки та обробки пластмас, автоматизація, роботизація промислових процесів, програмне забезпечення, промислова методологія, різання, шліфування, науково-дослідні та дослідно- конструкторські роботи.

Варшавський промисловий тиждень проводиться з 2016 року в найбільшому виставковому комплесі Центральної та Східної Європи «Ptak Warsaw Expo». У 2016 на виставці були представлені 500 компаній з 13 країн світу, кількість відвідувачів склала 9300 чоловік, а ділова програма виставки включила в себе 20 заходів в 5 конференц-залах.

РТПП Миколаївської області по запрошенню Правління «Ptak Warsaw Expo» та багато чисельних галузевих об’єднань таких, як кластер «Авіаційна долина», кластер обробки металу та наукових майданчиків, Варшавський Політехнічний Університет, Військова Технічна Академія організує колективну поїздку представників ділових кіл міста Миколаєва для налагодження ділових відносин з польськими та європейськими підприємцями промислового сектору.

Поїздка відбудеться з 12 по 17 листопада 2017року. Під час заходу заплановано: відвідування виставки, бізнес зустрічі в форматі В2В, участь у ділових заходах виставки.

Наявність біометричного закордонного паспорту або Шенгенської візи обов’язкова. РТПП Миколаївське надає сприяння у візовій підтримці.

У разі зацікавленості просимо надсилати заповнену заявку (додаток 1) до 12 жовтня 2017 року на e-mail: t.astakhova@rtpp.com.ua.

За більш детальною інформацією звертатись до відділу сприяння підприємництву та розвитку бізнесу РТПП Миколаївської області: (0512) 76-67-63, 067-517-18-41.

ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ

Програма


ОНОВЛЕНО 06.10.2017

VII Міжнародний форум «Дні Польського Бізнесу»

За інформацією Президента Асоціації українського бізнесу в Польщі інформуємо, що 26-27 жовтня 2017 року в Україні відбудеться VII Міжнародний форум «Дні Польського Бізнесу».

Форум вже встиг себе зарекомендувати як одна із головних подій року в польсько-українському економічному співробітництві. Проведення щорічних міжнародних бізнес-форумів в Україні та Польщі започатковано в 2014 році з метою створення майданчику для обміну ідеями, налагодження співпраці та сприяння зростанню притоку прямих іноземних інвестицій. Так, у листопаді 2014 – 2016 роках відбулись I, III та V міжнародні форуми «ПОЛЬСЬКІ БІЗНЕС ДНІ» у Києві, а у травні 2015-2017 роках у Варшаві проведено II, IV та VI форуми «ДНІ УКРАЇНСЬКОГО БІЗНЕСУ».

Форуми традиційно проходять за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства розвитку Республіки Польща та під патронатом Посольства Республіки Польща в Україні і Посольства України в Республіці Польща.

Перший день форуму відбудеться 26 жовтня 2017 року у Києві, другий день – 27 жовтня 2017 року в Одесі.

За більш детальною інформацією звертатися за тел. +380(44)2380944, e-mail: office@ukrbizpol.org, реєстрація за посиланням https://goo.gl/A9w7nU


ОНОВЛЕНО 15.09.2017

УВАГА!!!
ШАНОВНІ ПРЕДСТАВНИКИ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО
ПІДПРИЄМНИЦТВА м.МИКОЛАЄВА

Розпочато прийом документів з міського конкурсу «Кращий підприємець року міста Миколаєва» згідно розпорядження міського голови від 18.08.2017 №262р про проведення міського конкурсу «Кращий підприємець року міста Миколаєва», приуроченого до Дня підприємця спрямованого на виявлення найкращих представників підприємницьких структур – виробників товарів народного споживання та послуг, рекламування їх досягнень, створення сприятливого клімату для налагодження співробітництва органів місцевого самоврядування, громадських організацій та установ для подальшого розвитку малого та середнього підприємництва в місті.

Обов'язковою умовою для участі в Конкурсі є надання суб'єктами малого і середнього підприємництва м. Миколаєва достовірної та повної інформації щодо здійснюваної діяльності.

Разом із заявою до конкурсу подаються матеріали відповідно до додатку.

Відбір буде відбуватись за такими номінаціями у Конкурсі:

- «Кращий підприємець року у сфері виробництва»;

- «Кращий підприємець року у сфері торгівлі»;

- «Кращий підприємець року у сфері транспорту та зв׳язку»;

- «Кращий підприємець року у сфері побутових послуг»;

- «Кращий підприємець року у сфері медичних послуг»;

- «Кращий підприємець року у сфері комунальних послуг»;

- «Кращий підприємець року у сфері громадського харчування»;

- «Кращий підприємець року у сфері туристичних послуг»;

- «Кращий підприємець року у сфері інформаційних послуг»;

- «Кращий підприємець року у сфері інновацій»;

- «Кращий підприємець року у соціальній галузі»;

- «Молодий підприємець року»;

- «Меценат року».

Пропозиції для участі у Конкурсі можуть надаватися керівником підприємства, фізичними особами-підприємцями у вигляді заяви та відповідних матеріалів із зазначеними номінаціями на адресу конкурсної комісії за адресою: м.Миколаїв, вул. Адміральська, 20, каб. 554.

Збір пропозицій щодо номінантів на конкурс проводиться з 21 серпня по 28 серпня 2017 року.

За більш детальною інформацією звертатись до департаменту економічного розвитку Миколаївської міської ради (37-43-97, 37-20-37).

Додаток до заяви

Розпорядження від 18.08.2017р. №262р


ОНОВЛЕНО 23.08.2017

Центр бізнес-освіти Київської ТПП спільно з Інститутом підтримки економіки WiFi (Австрія) оголошує набір учасників на Програму навчання та ділового партнерства «Україна-Австрія: експорт у країни ЄС» – Група 2017. Програма включає: інтенсивний трьохмодульний курс підготовки з австрійськими експертами у Києві (72 акад. години, 9 днів), кваліфікаційний іспит із видачею успішним учасникам європейського диплома WiFi, п’ятиденну поїздку до Австрії з метою формування ділових зв’язків між українським та австрійським бізнесом.

Проект частково субсидується австрійською стороною та покриває частину витрат вищевказаного навчання.

Теми і дати тренінгів:

Модулі програми

Попередні дати *

Ідентифікація та пошук партнерів, розвиток стратегії

19-21 вересня 2017 року

Міжнародний маркетинг, стандарти ЄС та бізнес комунікація

10-12 жовтня 2017 року

Фінансування експорту

30 жовтня – 1 листопада 2017 року

Тест

1 листопада 2017 року

Партнерська програма у Відні

4-8 грудня 2017 року

* У зв’язку з міжнародним характером Програми можливі зміни дат і термінів.

Документ про закінчення: диплом WIFI, Австрія.

Внесок учасника: 720 Євро, члени КТПП 650 Євро (оплата в гривнях за поточним курсом).

Внесок включає: інтенсивне навчання в Києві з австрійськими експертами, навчальні матеріали, переклад, каву-брейки, іспит, сприяння в пошуку потенційних партнерів згідно з інтересами співробітництва, розробку індивідуальної програми візиту, проживання в Австрії в DBL зі сніданком (SGL + 30 Євро), бізнес-форум у Відні, вітальна і заключна вечері, забезпечення в Австрії внутрішнім транспортом і перекладачем.

Додаткові витрати: відкриття візи, авіаквиток.

Кількість місць обмежена. Перевага надається компаніям, що мають конкретні цілі співробітництва в країнах ЄС та першими подали заявку.

Участь у програмі допоможе ідентифікувати нових ділових партнерів з Австрії, у розробці бізнес-ідей та підписанні нових угод про співпрацю.

У разі зацікавленості та за більш детальною інформацією звертатися:

Тел./Факс: (044) 235-82-96 координатор програми – Леся Засульська.

E-mail: lesya.z@kiev-chamber.org.ua


ОНОВЛЕНО 15.08.2017

З 22 по 27 серпня 2017 року традиційно в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області пройде Національний Сорочинський ярмарок організатором якого є ТОВ «Сорочинський ярмарок».

Організатор ярмарку запрошує підприємства та установи м. Миколаїв презентувати свої здобутки.

Національний Сорочинський ярмарок - це найбільший в Україні і найвідоміший за її межами ярмарково – виставковий захід. Щороку участь у ярмарку беруть понад тисячу підприємств, приватних підприємців, майстрів народних промислів, закладів громадського харчування, розваг та інше. На п'яти сценах свою майстерність демонструють тисячі учасників мистецьких колективів музичної, пісенної і танцювальної народної творчості.

За більш детальною інформацією про умови участі в ярмарку звертатися за тел.: (0532) 697-020, 697-02, https://yarmarok.in.ua.

У разі зацікавленості в участі у вищевказаному заході просимо повідомити департамент економічного розвитку Миколаївської міської ради до 12:00 год. 25.07.17 (e-mail: s.hozian@mkrada.gov.ua, 37-43-97, 37-20-37).


ОНОВЛЕНО 21.07.2017

Відповідно листа заступника директора департаменту економічного розвитку та регіональної політики облдержадміністрації від 07.07.2017 №7991/02.02.01-02/14/17 в рамках виконання Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Миколаївській області на 2017-2018 роки 20 липня, 22 серпня та 12 вересня 2017 року з 10.00 до 16.00 год. за участю представників департаменту економічного розвитку та регіональної політики облдержадміністрації, Регіонального фонду підтримки підприємництва у Миколаївській області, Миколаївського регіонального центру підтримки бізнесу, Регіональної ради підприємців при облдержадміністрації, представників банків по кредитним ресурсам, для підприємців малого та середнього бізнесу та бажаючих відкрити власну справу, буде проведено інформаційно-навчальну конференцію на тему «Ефективний кредит».

Метою інформаційно-навчальної конференції є ознайомлення з «Порядком часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації проектів з обласного бюджету», діючими кредитними продуктами для малого і середнього бізнесу, рекомендаціями щодо ефективного використання коштів, програм міжнародних донорів.

Місце проведення: м.Миколаїв, вул. Потьомкінська 51/1, 1-й поверх.

У разі зацікавленості, запрошуємо підприємства міста Миколаєва приєднатися до інформаційно-навчальної конференції.

Реєстрація учасників конференції о 9:30.

За більш детальною інформацією звертатись до департаменту економічного розвитку та регіональної політики Миколаївської облдержадміністрації – 37-09-66.


ОНОВЛЕНО 14.07.2017

Українська торгова місія до Китайської Народної Республіки

Запрошуємо Вас взяти участь в Українській торговій місії до Китайської Народної Республіки 13-17 листопада 2017 року в рамках проведення продуктової виставки FHC China, яка відбудеться 14-16 листопада 2017 року в експортній категорії «Готові продукти харчування та напої» (Food & Beverages) організованою Офісом з просування експорту спільно з Київською торгово-промисловою палатою.

FHC China 2017. Global Food & Hospitality Trade Show - це:
- 40 виставкових павільйонів;
- 2350 компаній-учасниць з більш ніж 66 країн і регіонів;
- 72,246 професійних відвідувачів в 2016 році.

Місце проведення: Shanghai New International Expo Centre (SNIEC), м.Шанхай.

На виставці планується організувати сучасний український колективний стенд для 16 компаній із загальною площею до 100 м2, яка включатиме зону для проведення b2b зустрічей усіх учасників торгової місії. Окрім участі та відвідування FHC China, в програмі торгової місії передбачені візити на підприємства, неформальні нетворкінг-заходи з китайськими партнерами, тощо.

Попередня реєстрація відкрита до 07.07.2017 року. Компанії, які представляють малий та середній бізнес зможуть подати заявку на грант WNISEF для отримання фінансової допомоги на покриття до 50% витрат на участь у виставці.

Реєстрація за посиланням https://goo.gl/forms/LNTvVgxCjE9UEg4R2.

У разі зацікавленості за більш детальною інформацією звертатися до Інни Буряк +380(67)-828-20-35, iburiak@epo.org.ua ( бізнес можливості).

Щодо експортних консультацій — будь ласка, звертайтесь до Сергія Малиновського +380(67)-524-85-10, smalinovskiv@epo.org.ua. (Послуги для експортерів).

 


ОНОВЛЕНО 03.07.2017

 

Відповідно до плану проведення виставково-ярмаркових заходів в країнах - основних торговельних партнерах України на 2017 рік, розміщеному на офіційному сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України з 9 по 17 вересня 2017 року відбудеться 82 Міжнародна виставка - ярмарок «Thessaloniki International Trade Fair 2017» (м.Солоніки, Греція).

«Thessaloniki International Trade Fair 2017» - міжнародна багатогалузева виставка, на який традиційно представляється продукція наступних галузей: енергетика, будівництво, нерухомість, меблі, продукти харчування, мода тощо.

З метою представлення інвестиційного та промислового потенціалу м. Миколаєва, популяризації продукції місцевого виробництва, налагодження нових ділових контактів запрошуємо підприємства міста Миколаєва до участі у вищезазначеному заході.

У разі зацікавленості за більш детальною інформацією звертатися до:

- Департамент економічного розвитку Миколаївської міської ради – 37-12-32, 37-20-37, 37-43-97 e-mail: depeconom@mkrada.gov.ua;

- РТПП Миколаївської області - 76-67-63, e-mail:t.astakhova @rtpp.com.ua

Опубліковано 30.03.2017р.


 

10 вересня 2017 року в м. Астана Республіки Казахстан відбудеться Міжнародна спеціалізована виставка «Експо - 2017».

Головна тема заходу - «Енергія майбутнього». Учасниками будуть презентовані досягнення та перспективи в сфері використання поновлюваних джерел енергії.

З метою найбільш повного представлення України на «Експо-2017» Торгово-промислова палата України розробила Інформаційно-пошукову систему (ІПС).

Представники бізнесу міста Миколаєва мають можливість презентувати інформацію про підприємство, можливості та пропозиції в сфері альтернативної та відновлювальної енергетики, які будуть відібрані та представлені заочно на екранах Експозиції України під час Виставки. Зазначені матеріали також будуть відібрані та включені до друкованого каталогу українських учасників.

У разі зацікавленості електронну анкету ІПС можна заповнити за посиланням – http://reg.expo2017ukraine.com.ua. Звертаємо Вашу увагу, що пакет «Заочна участь 1» є безкоштовним.


 

Офіс ефективного регулювання (BRDO), керуючись методологією Світового банку на замовлення Уряду, проводить комплексний аналіз ведення бізнесу в Україні «RegionalDoingBusiness».

Метою аналізу є систематична перевірка ділового клімату у 25 областях України для подальшого зменшення регуляторного тиску на представників бізнесу. На базі отриманих результатів буде сформований рейтинг всіх областей України.

Пропонуємо взяти участь у анкетуванні та заповнити зразки анкет в електронному вигляді за посиланнями:

- одержання дозволів на будівництво (http://goo.gl/forms/xXNkDZ8cIlT9zmsE2);

- оформлення земельної ділянки під об’єктом нерухомості (http://goo.gl/forms/SdrpTvI70EwnFYWm2);

- приєднанню до електромережі (http ://goo.gl/forms/0xRMQTn8c0geFnA63);

- створення підприємства (http://goo.gl/forms/RAN9GBaJJIsHN2N52).

Ознайомитись з додатковою інформацією дослідження можна на сайті BRDO (http://brdo.com.ua/).


ОНОВЛЕНО 19.06.2017

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: