Мапа порталу

Увага! Актуально

 

Інформація щодо місця розміщення зовнішньої реклами, адреси

 


ОНОВЛЕНО 12.12.2017

 

Центр підтримки бізнесу м.Миколаїв

Конференція «Практичне впровадження альтернативної енергії та енергозберігаючих технологій в бізнесі» проходитиме в Миколаєві 11жовтня 2017 року в рамках ініціативи EU4Business за підтримки ЄБРР в Україні.

Запрошуємо представників бізнесу та громади взяти участь в конференції.

Учасники конференції матимуть унікальну нагоду зустрітися з провідним міжнародним експертом з питань енергетики, Джорджем Сейлом, Ph.D, старшим радником з питань енергетики та стратегічного менеджменту ЄБРР, а також познайомитися з успішними практиками впровадження енергозберігаючих технологій в бізнесі вітчизняних підприємців.

Конференція надасть учасникам можливість виявити потреби у використанні альтернативних енергозберігаючих технологій, зрозуміти вплив використання альтернативних джерел енергії на кінцевий результат продукції та послуг, отримати актуальну інформацію щодо сучасної структури світової енергетики, основних технологічних лідерів індустрії та специфіку впровадження альтернативної енергії та енергозберігаючих технологій на українських підприємствах, а також дізнатися про інструменти ЄБРР для впровадження енергозберігаючих технологій в бізнесі.

Організатор конференції – Центр підтримки бізнесу м.Миколаїв.

Участь в конференції є БЕЗКОШТОВНОЮ для учасників, які заповнять аплікаційну форму та отримають підтвердження від організаторів.

Аплікаційна форма доступна за посиланням: https://form.jotformeu.com/72753136756362

Детальніше про подію: https ://goo.gl/1LuKF6

Дата проведення: 11 жовтня 2017 року.

Місце проведення: конференц-зал Reikartz Рівер Миколаїв, адреса: м. Миколаїв, вул. Спортивна, 9. Час проведення: 10:00 – 16:00

*9:15 – 10:00 – реєстрація учасників та вітальна кава

Під час проведення конференції буде забезпечена комплексна підтримка учасників, включаючи необхідні інформаційні та довідкові матеріали. Робочі мови конференції – українська, російська та англійська.

За додатковою інформацією звертайтеся на електронну пошту bsc-mykolaiv@biz.mk.ua або телефонуйте за номерами: +38 (0512) 47 84 38; +38 (068) 380 83 45.

Програма реалізується

Європейським банком

реконструкції та розвитку (ЄБРР)

і фінансується в рамках ініціативи

EU4Business Європейського Союзу


ОНОВЛЕНО 10.10.2017

 

За інформацією РТПП Миколаївської області в м. Варшава (Республіка Польща) з 14 по 16 листопада 2017 року, відбудеться 2-а промислова виставка Warsaw Industry Week (Варшавський промисловий тиждень).

Тематика виставки: машини і обладнання для металообробки та обробки пластмас, автоматизація, роботизація промислових процесів, програмне забезпечення, промислова методологія, різання, шліфування, науково-дослідні та дослідно- конструкторські роботи.

Варшавський промисловий тиждень проводиться з 2016 року в найбільшому виставковому комплесі Центральної та Східної Європи «Ptak Warsaw Expo». У 2016 на виставці були представлені 500 компаній з 13 країн світу, кількість відвідувачів склала 9300 чоловік, а ділова програма виставки включила в себе 20 заходів в 5 конференц-залах.

РТПП Миколаївської області по запрошенню Правління «Ptak Warsaw Expo» та багато чисельних галузевих об’єднань таких, як кластер «Авіаційна долина», кластер обробки металу та наукових майданчиків, Варшавський Політехнічний Університет, Військова Технічна Академія організує колективну поїздку представників ділових кіл міста Миколаєва для налагодження ділових відносин з польськими та європейськими підприємцями промислового сектору.

Поїздка відбудеться з 12 по 17 листопада 2017року. Під час заходу заплановано: відвідування виставки, бізнес зустрічі в форматі В2В, участь у ділових заходах виставки.

Наявність біометричного закордонного паспорту або Шенгенської візи обов’язкова. РТПП Миколаївське надає сприяння у візовій підтримці.

У разі зацікавленості просимо надсилати заповнену заявку (додаток 1) до 12 жовтня 2017 року на e-mail: t.astakhova@rtpp.com.ua.

За більш детальною інформацією звертатись до відділу сприяння підприємництву та розвитку бізнесу РТПП Миколаївської області: (0512) 76-67-63, 067-517-18-41.

ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ

Програма


ОНОВЛЕНО 06.10.2017

VII Міжнародний форум «Дні Польського Бізнесу»

За інформацією Президента Асоціації українського бізнесу в Польщі інформуємо, що 26-27 жовтня 2017 року в Україні відбудеться VII Міжнародний форум «Дні Польського Бізнесу».

Форум вже встиг себе зарекомендувати як одна із головних подій року в польсько-українському економічному співробітництві. Проведення щорічних міжнародних бізнес-форумів в Україні та Польщі започатковано в 2014 році з метою створення майданчику для обміну ідеями, налагодження співпраці та сприяння зростанню притоку прямих іноземних інвестицій. Так, у листопаді 2014 – 2016 роках відбулись I, III та V міжнародні форуми «ПОЛЬСЬКІ БІЗНЕС ДНІ» у Києві, а у травні 2015-2017 роках у Варшаві проведено II, IV та VI форуми «ДНІ УКРАЇНСЬКОГО БІЗНЕСУ».

Форуми традиційно проходять за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства розвитку Республіки Польща та під патронатом Посольства Республіки Польща в Україні і Посольства України в Республіці Польща.

Перший день форуму відбудеться 26 жовтня 2017 року у Києві, другий день – 27 жовтня 2017 року в Одесі.

За більш детальною інформацією звертатися за тел. +380(44)2380944, e-mail: office@ukrbizpol.org, реєстрація за посиланням https://goo.gl/A9w7nU


ОНОВЛЕНО 15.09.2017

УВАГА!!!
ШАНОВНІ ПРЕДСТАВНИКИ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО
ПІДПРИЄМНИЦТВА м.МИКОЛАЄВА

Розпочато прийом документів з міського конкурсу «Кращий підприємець року міста Миколаєва» згідно розпорядження міського голови від 18.08.2017 №262р про проведення міського конкурсу «Кращий підприємець року міста Миколаєва», приуроченого до Дня підприємця спрямованого на виявлення найкращих представників підприємницьких структур – виробників товарів народного споживання та послуг, рекламування їх досягнень, створення сприятливого клімату для налагодження співробітництва органів місцевого самоврядування, громадських організацій та установ для подальшого розвитку малого та середнього підприємництва в місті.

Обов'язковою умовою для участі в Конкурсі є надання суб'єктами малого і середнього підприємництва м. Миколаєва достовірної та повної інформації щодо здійснюваної діяльності.

Разом із заявою до конкурсу подаються матеріали відповідно до додатку.

Відбір буде відбуватись за такими номінаціями у Конкурсі:

- «Кращий підприємець року у сфері виробництва»;

- «Кращий підприємець року у сфері торгівлі»;

- «Кращий підприємець року у сфері транспорту та зв׳язку»;

- «Кращий підприємець року у сфері побутових послуг»;

- «Кращий підприємець року у сфері медичних послуг»;

- «Кращий підприємець року у сфері комунальних послуг»;

- «Кращий підприємець року у сфері громадського харчування»;

- «Кращий підприємець року у сфері туристичних послуг»;

- «Кращий підприємець року у сфері інформаційних послуг»;

- «Кращий підприємець року у сфері інновацій»;

- «Кращий підприємець року у соціальній галузі»;

- «Молодий підприємець року»;

- «Меценат року».

Пропозиції для участі у Конкурсі можуть надаватися керівником підприємства, фізичними особами-підприємцями у вигляді заяви та відповідних матеріалів із зазначеними номінаціями на адресу конкурсної комісії за адресою: м.Миколаїв, вул. Адміральська, 20, каб. 554.

Збір пропозицій щодо номінантів на конкурс проводиться з 21 серпня по 28 серпня 2017 року.

За більш детальною інформацією звертатись до департаменту економічного розвитку Миколаївської міської ради (37-43-97, 37-20-37).

Додаток до заяви

Розпорядження від 18.08.2017р. №262р


ОНОВЛЕНО 23.08.2017

Центр бізнес-освіти Київської ТПП спільно з Інститутом підтримки економіки WiFi (Австрія) оголошує набір учасників на Програму навчання та ділового партнерства «Україна-Австрія: експорт у країни ЄС» – Група 2017. Програма включає: інтенсивний трьохмодульний курс підготовки з австрійськими експертами у Києві (72 акад. години, 9 днів), кваліфікаційний іспит із видачею успішним учасникам європейського диплома WiFi, п’ятиденну поїздку до Австрії з метою формування ділових зв’язків між українським та австрійським бізнесом.

Проект частково субсидується австрійською стороною та покриває частину витрат вищевказаного навчання.

Теми і дати тренінгів:

Модулі програми

Попередні дати *

Ідентифікація та пошук партнерів, розвиток стратегії

19-21 вересня 2017 року

Міжнародний маркетинг, стандарти ЄС та бізнес комунікація

10-12 жовтня 2017 року

Фінансування експорту

30 жовтня – 1 листопада 2017 року

Тест

1 листопада 2017 року

Партнерська програма у Відні

4-8 грудня 2017 року

* У зв’язку з міжнародним характером Програми можливі зміни дат і термінів.

Документ про закінчення: диплом WIFI, Австрія.

Внесок учасника: 720 Євро, члени КТПП 650 Євро (оплата в гривнях за поточним курсом).

Внесок включає: інтенсивне навчання в Києві з австрійськими експертами, навчальні матеріали, переклад, каву-брейки, іспит, сприяння в пошуку потенційних партнерів згідно з інтересами співробітництва, розробку індивідуальної програми візиту, проживання в Австрії в DBL зі сніданком (SGL + 30 Євро), бізнес-форум у Відні, вітальна і заключна вечері, забезпечення в Австрії внутрішнім транспортом і перекладачем.

Додаткові витрати: відкриття візи, авіаквиток.

Кількість місць обмежена. Перевага надається компаніям, що мають конкретні цілі співробітництва в країнах ЄС та першими подали заявку.

Участь у програмі допоможе ідентифікувати нових ділових партнерів з Австрії, у розробці бізнес-ідей та підписанні нових угод про співпрацю.

У разі зацікавленості та за більш детальною інформацією звертатися:

Тел./Факс: (044) 235-82-96 координатор програми – Леся Засульська.

E-mail: lesya.z@kiev-chamber.org.ua


ОНОВЛЕНО 15.08.2017

З 22 по 27 серпня 2017 року традиційно в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області пройде Національний Сорочинський ярмарок організатором якого є ТОВ «Сорочинський ярмарок».

Організатор ярмарку запрошує підприємства та установи м. Миколаїв презентувати свої здобутки.

Національний Сорочинський ярмарок - це найбільший в Україні і найвідоміший за її межами ярмарково – виставковий захід. Щороку участь у ярмарку беруть понад тисячу підприємств, приватних підприємців, майстрів народних промислів, закладів громадського харчування, розваг та інше. На п'яти сценах свою майстерність демонструють тисячі учасників мистецьких колективів музичної, пісенної і танцювальної народної творчості.

За більш детальною інформацією про умови участі в ярмарку звертатися за тел.: (0532) 697-020, 697-02, https://yarmarok.in.ua.

У разі зацікавленості в участі у вищевказаному заході просимо повідомити департамент економічного розвитку Миколаївської міської ради до 12:00 год. 25.07.17 (e-mail: s.hozian@mkrada.gov.ua, 37-43-97, 37-20-37).


ОНОВЛЕНО 21.07.2017

Відповідно листа заступника директора департаменту економічного розвитку та регіональної політики облдержадміністрації від 07.07.2017 №7991/02.02.01-02/14/17 в рамках виконання Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Миколаївській області на 2017-2018 роки 20 липня, 22 серпня та 12 вересня 2017 року з 10.00 до 16.00 год. за участю представників департаменту економічного розвитку та регіональної політики облдержадміністрації, Регіонального фонду підтримки підприємництва у Миколаївській області, Миколаївського регіонального центру підтримки бізнесу, Регіональної ради підприємців при облдержадміністрації, представників банків по кредитним ресурсам, для підприємців малого та середнього бізнесу та бажаючих відкрити власну справу, буде проведено інформаційно-навчальну конференцію на тему «Ефективний кредит».

Метою інформаційно-навчальної конференції є ознайомлення з «Порядком часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації проектів з обласного бюджету», діючими кредитними продуктами для малого і середнього бізнесу, рекомендаціями щодо ефективного використання коштів, програм міжнародних донорів.

Місце проведення: м.Миколаїв, вул. Потьомкінська 51/1, 1-й поверх.

У разі зацікавленості, запрошуємо підприємства міста Миколаєва приєднатися до інформаційно-навчальної конференції.

Реєстрація учасників конференції о 9:30.

За більш детальною інформацією звертатись до департаменту економічного розвитку та регіональної політики Миколаївської облдержадміністрації – 37-09-66.


ОНОВЛЕНО 14.07.2017

Українська торгова місія до Китайської Народної Республіки

Запрошуємо Вас взяти участь в Українській торговій місії до Китайської Народної Республіки 13-17 листопада 2017 року в рамках проведення продуктової виставки FHC China, яка відбудеться 14-16 листопада 2017 року в експортній категорії «Готові продукти харчування та напої» (Food & Beverages) організованою Офісом з просування експорту спільно з Київською торгово-промисловою палатою.

FHC China 2017. Global Food & Hospitality Trade Show - це:
- 40 виставкових павільйонів;
- 2350 компаній-учасниць з більш ніж 66 країн і регіонів;
- 72,246 професійних відвідувачів в 2016 році.

Місце проведення: Shanghai New International Expo Centre (SNIEC), м.Шанхай.

На виставці планується організувати сучасний український колективний стенд для 16 компаній із загальною площею до 100 м2, яка включатиме зону для проведення b2b зустрічей усіх учасників торгової місії. Окрім участі та відвідування FHC China, в програмі торгової місії передбачені візити на підприємства, неформальні нетворкінг-заходи з китайськими партнерами, тощо.

Попередня реєстрація відкрита до 07.07.2017 року. Компанії, які представляють малий та середній бізнес зможуть подати заявку на грант WNISEF для отримання фінансової допомоги на покриття до 50% витрат на участь у виставці.

Реєстрація за посиланням https://goo.gl/forms/LNTvVgxCjE9UEg4R2.

У разі зацікавленості за більш детальною інформацією звертатися до Інни Буряк +380(67)-828-20-35, iburiak@epo.org.ua ( бізнес можливості).

Щодо експортних консультацій — будь ласка, звертайтесь до Сергія Малиновського +380(67)-524-85-10, smalinovskiv@epo.org.ua. (Послуги для експортерів).

 


ОНОВЛЕНО 03.07.2017

 

Відповідно до плану проведення виставково-ярмаркових заходів в країнах - основних торговельних партнерах України на 2017 рік, розміщеному на офіційному сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України з 9 по 17 вересня 2017 року відбудеться 82 Міжнародна виставка - ярмарок «Thessaloniki International Trade Fair 2017» (м.Солоніки, Греція).

«Thessaloniki International Trade Fair 2017» - міжнародна багатогалузева виставка, на який традиційно представляється продукція наступних галузей: енергетика, будівництво, нерухомість, меблі, продукти харчування, мода тощо.

З метою представлення інвестиційного та промислового потенціалу м. Миколаєва, популяризації продукції місцевого виробництва, налагодження нових ділових контактів запрошуємо підприємства міста Миколаєва до участі у вищезазначеному заході.

У разі зацікавленості за більш детальною інформацією звертатися до:

- Департамент економічного розвитку Миколаївської міської ради – 37-12-32, 37-20-37, 37-43-97 e-mail: depeconom@mkrada.gov.ua;

- РТПП Миколаївської області - 76-67-63, e-mail:t.astakhova @rtpp.com.ua

Опубліковано 30.03.2017р.


 

10 вересня 2017 року в м. Астана Республіки Казахстан відбудеться Міжнародна спеціалізована виставка «Експо - 2017».

Головна тема заходу - «Енергія майбутнього». Учасниками будуть презентовані досягнення та перспективи в сфері використання поновлюваних джерел енергії.

З метою найбільш повного представлення України на «Експо-2017» Торгово-промислова палата України розробила Інформаційно-пошукову систему (ІПС).

Представники бізнесу міста Миколаєва мають можливість презентувати інформацію про підприємство, можливості та пропозиції в сфері альтернативної та відновлювальної енергетики, які будуть відібрані та представлені заочно на екранах Експозиції України під час Виставки. Зазначені матеріали також будуть відібрані та включені до друкованого каталогу українських учасників.

У разі зацікавленості електронну анкету ІПС можна заповнити за посиланням – http://reg.expo2017ukraine.com.ua. Звертаємо Вашу увагу, що пакет «Заочна участь 1» є безкоштовним.


 

Офіс ефективного регулювання (BRDO), керуючись методологією Світового банку на замовлення Уряду, проводить комплексний аналіз ведення бізнесу в Україні «RegionalDoingBusiness».

Метою аналізу є систематична перевірка ділового клімату у 25 областях України для подальшого зменшення регуляторного тиску на представників бізнесу. На базі отриманих результатів буде сформований рейтинг всіх областей України.

Пропонуємо взяти участь у анкетуванні та заповнити зразки анкет в електронному вигляді за посиланнями:

- одержання дозволів на будівництво (http://goo.gl/forms/xXNkDZ8cIlT9zmsE2);

- оформлення земельної ділянки під об’єктом нерухомості (http://goo.gl/forms/SdrpTvI70EwnFYWm2);

- приєднанню до електромережі (http ://goo.gl/forms/0xRMQTn8c0geFnA63);

- створення підприємства (http://goo.gl/forms/RAN9GBaJJIsHN2N52).

Ознайомитись з додатковою інформацією дослідження можна на сайті BRDO (http://brdo.com.ua/).


ОНОВЛЕНО 19.06.2017

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: