Мапа порталу

Вас вітає Департамент надання адміністративних послуг!

Ця сторінка  дозволить Вам здійснити попередній запис на прийом до адміністратора ДНАП.

«Наголошуємо, що під час реєстрації в е-чергу необхідно заповнювати:
- прізвище, ім’я, по батькові особи, яка звертатиметься на прийом; або
- або прізвище, ім’я, по батькові довірителя – якщо від імені особи, яка має намір одержати послугу, до ДНАП буде звертатись повірений на підставі довіреності (договору доручення). Черговий адміністратор має ідентифікувати особу та звірити її ПІпБ в документі, що посвідчує особу, ПІпБ в довіреності (договорі доручення) довірителя та електронному талоні.
Звертаємо Вашу Увагу на те, що адміністрація ДНАП залишає за собою право відмовити у наданні адміністративної послуги у разі:
- невідповідності ПІпБ в електронному талоні та документі, що посвідчує особу самого заявника;
- невідповідності ПІпБ в електронному талоні та ПІпБ довірителя у довіреності
- у випадку, коли до ДНАП звертається повірений в інтересах довірителя;
- відсутності у особи, яка звертається до ДНАП, документу, який посвідчує особу.»

Шановні миколаївці! 

Як Вам відомо, досі на території міста Миколаєва діють обмежувальні заходи, пов’язані із попередженням розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19, та виконанням виконавчими органами Миколаївської міської ради обов’язку вживати під час обслуговування громадян заходи, які мінімізують ризики розповсюдження вірусів.

Ви можете здійснити запис в електронну чергу через сайт Миколаївської міської ради (посилання https://mkrada.gov.ua/content/dnap-online-zapis.html), яка оновлюється щодоби о 06 год. 30 хв., але з врахуванням робочих днів.

Також зазначимо, що з 08:00 ранку в приміщенні департаменту є можливість попереднього запису в чергу через термінал за допомогою чергового адміністратора.

Наголошуємо, що очікування виклику на прийом повинно здійснюватися за умови дотримання рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України, затверджених Постановою № 16 від 09.05.2020. Очікування повинно відбуватись ззовні приміщення з дотриманням принципів соціального дистанціювання (1,5 м).

Рекомендації щодо удосконалення процесу реєстрації громадян в електронній черзі для отримання адміністративних послуг

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: