Мапа порталу

Вас вітає Департамент надання адміністративних послуг!

Ця сторінка  дозволить Вам здійснити попередній запис на прийом до адміністратора ДНАП.

«Наголошуємо, що під час реєстрації в е-чергу необхідно заповнювати:
- прізвище, ім’я, по батькові особи, яка звертатиметься на прийом; або
- або прізвище, ім’я, по батькові довірителя – якщо від імені особи, яка має намір одержати послугу, до ДНАП буде звертатись повірений на підставі довіреності (договору доручення). Черговий адміністратор має ідентифікувати особу та звірити її ПІпБ в документі, що посвідчує особу, ПІпБ в довіреності (договорі доручення) довірителя та електронному талоні.
Звертаємо Вашу Увагу на те, що адміністрація ДНАП залишає за собою право відмовити у наданні адміністративної послуги у разі:
- невідповідності ПІпБ в електронному талоні та документі, що посвідчує особу самого заявника;
- невідповідності ПІпБ в електронному талоні та ПІпБ довірителя у довіреності
- у випадку, коли до ДНАП звертається повірений в інтересах довірителя;
- відсутності у особи, яка звертається до ДНАП, документу, який посвідчує особу.»

Шановні миколаївці! 

Як Вам відомо, досі на території міста Миколаєва діють обмежувальні заходи, пов’язані із попередженням розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19, та виконанням виконавчими органами Миколаївської міської ради обов’язку вживати під час обслуговування громадян заходи, які мінімізують ризики розповсюдження вірусів.

Ви можете здійснити запис в електронну чергу через сайт Миколаївської міської ради (посилання https://mkrada.gov.ua/content/dnap-online-zapis.html), яка оновлюється щодоби о 09 год. 00 хв., але з врахуванням робочих днів.

Також зазначимо, що з 09:00 ранку в приміщенні департаменту є можливість попереднього запису в чергу через термінал за допомогою чергового адміністратора.

Наголошуємо, що очікування виклику на прийом повинно здійснюватися за умови дотримання рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України, затверджених Постановою № 16 від 09.05.2020. Очікування повинно відбуватись ззовні приміщення з дотриманням принципів соціального дистанціювання (1,5 м).

Шановні миколаївці!

   Керуючись рішенням комісії з питань ТЕБ і НС м. Миколаєва (протокол №21 від 26.10.2021), під час засідання якої було прийнято ряд додаткових обмежувальних заходів, повідомляємо:
   на період запровадження "червоного" рівня епідемічної небезпеки на території м. Миколаєва обмежено доступ до адміністративних будівель, споруд і службових приміщень Миколаївської міської ради, виконавчого комітету, інших виконавчих органів Миколаївської міської ради усіх осіб, крім:
- працівників виконавчого комітету міської ради, інших виконавчих органів міської ради, депутатів всіх рівнів;
- працівників правоохоронних органів;
- керівників підприємств, установ та організацій;
осіб, які мають:
- негативний результат тестування на СОVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу),
- документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від СОVID-19 однією дозою однодозної вакцини або двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров'я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях,
-негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).
   Просимо врахувати дану інформацію при записі на прийом до адміністраторів Департамент з надання адміністративних послуг Миколаївської міської ради.
   Також, у зв’язку з дією обмежувальних заходів, тимчасово не здійснюється особистий прийом громадян керівництвом департаменту з надання адміністративних послуг.
   Термін дії обмежень починається з 27.10.2021 та в подальшому на період дії карантинних обмежень "червоного" рівня.

Бережіть себе та будьте здорові!

Записатись у чергу ДНАП: http://prda.cherg.net/?regionid=4800000000

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: