Мапа порталу

Транспорт (тарифи, маршрути, розклад)

 

Інформація щодо Порядку формування тарифів
на послуги електричного транспорту (трамвай, тролейбус)

Порядок формування тарифів на послуги міського електричного транспорту затверджено наказом Міністерства інфраструктури України від 25.11.2013 №940 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги міського електричного транспорту (трамвай, тролейбус)».

Розрахунок тарифів на послуги міського електричного транспорту здійснюється відповідно до запланованого на рік обсягу транспортної роботи підприємств з використанням економічно обґрунтованих планових витрат, визначених на підставі галузевих нормативів, техніко-економічних розрахунків, кошторисів, ставок податків і зборів (обов'язкових платежів) та прогнозованих цін на промислову продукцію і послуги у плановому періоді.

До розрахунку тарифів включаються:

- плановий прибуток, розмір якого є достатнім для забезпечення перевезення пасажирів трамваями і тролейбусами;

- інвестиційна складова, розмір якої є достатнім для забезпечення оновлення парку трамваїв.

Планування витрат, що включаються до повної планової собівартості послуг міського електричного транспорту, здійснюється з урахуванням витрат з операційної діяльності та фінансових витрат, пов'язаних з пасажироперевезеннями.

До планових витрат операційної діяльності включаються:

- планова виробнича собівартість послуг, що надаються міським електричним транспортом;

- адміністративні витрати;

- витрати на збут послуг міського електричного транспорту;

- інші витрати з операційної діяльності.

Планування витрат здійснюється із застосуванням нормативного методу. Витрати, об'єктивне нормування яких неможливе, плануються з урахуванням фактичних витрат за базовий період, прогнозу індексів цін на промислову продукцію (послуги) на запланований рік та на підставі планових кошторисів.

Тобто, вартість послуг визначається як відношення запланованих річних витрат (грн.) до річного обсягу запланованих перевезень пасажирів (осіб).

 

Транспортна мережа в місті Миколаєві має 2 категорії: 

- Міський:

- Міжміський:

 


ОНОВЛЕНО 01.06.2018

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: