Мапа порталу

Громадські обговорення

 

До виконавчого  комітету Миколаївської міської ради надійшло колективне звернення від ініціативної групи громадян щодо проведення локальних громадських слухань на тему: «Нове будівництво магазину з пунктом миття автомобілів в м. Миколаїв, вул. Поштова, 56» для отримання спеціального зонального погодження для одержання містобудівних умов та обмежень.

Згідно з повідомленням, громадські слухання планується провести 17 березня 2024 року о 14.00 годині за адресою: м. Миколаїв, вул. Привільна, 57-А.

Підстава для проведення громадських слухань: колективне звернення та список членів територіальної громади, які його підписали

 

22.02.2024


 

 

13 грудня 2023 року відбудуться бюджетні слухання з обговорення проєкту бюджету Миколаївської міської територіальної громади на 2024 рік.

 

У зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, враховуючи Указ Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» бюджетні слухання проводяться у форматі відеоконференції на платформі Zoom.

 

Початок – 15:00. Тривалість заходу до 2 годин.

 

Реєстрація учасників за наступним посиланням: https://tinyurl.com/3wd57p5s до 17.00 год 12.12.2023.

Зареєстрованим учасникам на вказані електронні адреси надійде посилання на зустріч.

Учасник відеоконференції має бути авторизованим із зазначенням імені та прізвища, вказаними у електронній анкеті, в іншому випадку учасник не буде допущений до відеоконференції.

 

З проєктом бюджету Миколаївської міської територіальної громади на 2024 рік можна ознайомитися на офіційному сайті Миколаївської міської ради в розділі «Головна»/«Про місто»/«Бюджет міста»/«Проєкт бюджету»/«2024 рік».

Пропозиції головних розпорядників бюджетних коштів до проєкту бюджету Миколаївської міської територіальної громади на 2024 рік розміщені на сайті департаменту фінансів Миколаївської міської ради (depfin.mkrada.gov.ua) у розділі «Бюджет міста».

 

Пропозиції до проєкту бюджету Миколаївської міської територіальної громади на 2024 рік можна буде надати через відеозв’язок усно або шляхом надсилання текстових повідомлень у чаті під час слухань.

Озвучення пропозиції чи питання наживо здійснюється після натискання «Підняти руку» та наданої можливості шляхом підключення мікрофона. У разі озвучення питання чи пропозиції учасник обов’язково називає своє ім’я та прізвище, зазначає організацію (установу, заклад, підприємство тощо), якщо він є її представником.

При надсиланні текстового повідомлення у чаті учасник обов’язково зазначає своє ім’я та прізвище, організацію (установу, заклад, підприємство тощо), якщо він є її представником, а потім текст пропозиції чи питання.

 


 

Початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля «АДМІНІСТРАЦІЯ МИКОЛАЇВСЬКОГО МОРСЬКОГО ПОРТУ».

_________________________________________

(дата офіційного опублікування в Єдиному реєстрі з 

оцінки впливу на довкілля (автоматично генерується

програмними засобами ведення Реєстру, не

зазначається суб’єктом господарювання) 

    ___________202372110897___________ 

(реєстраційний номер справи про оцінку впливу на

довкілля планованої діяльності)

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

про початок громадського обговорення звіту

з оцінки впливу на довкілля

 

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

 

1. Планована діяльність

 

МИКОЛАЇВСЬКА ФІЛІЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «АДМІНІСТРАЦІЯ  МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ» (АДМІНІСТРАЦІЯ МИКОЛАЇВСЬКОГО МОРСЬКОГО ПОРТУ) планує Реконструкція акваторії порту (інв. №1031029) з облаштуванням якірних стоянок за адресою: м. Миколаїв, вул. Заводська, 23. Акваторія порту (інв. №1031029) розташована на внутрішній акваторії Миколаївського морського порту.

Передбачається реконструкція існуючих якірних стоянок №1 та №2, що розташовані в ак-ваторії Східного рейду Миколаївського морського порту.

Влаштування якірних стоянок передбачається виконувати шляхом днопоглиблення ділянки акваторії. Днопоглиблювальні роботи планується виконувати самовідвізним землесосом або черпаковим земснарядом з самовідвізними шаландами.

Будівельні днопоглиблювальні роботи виконуються за пусковими комплексами, а саме:

-          I пусковий комплекс (I ПК) – якірна стоянка №1;

-          II пусковий комплекс (II ПК)– якірна стоянка №2.

Загальний об'єм днопоглиблювальних робіт до проектної відмітки (без урахування переборів по глибині та з урахуванням переборів по ширині) складає 1625769 м3 (I ПК – 1382595 м3, II ПК – 243174 м3). Ґрунти донних відкладень представляють собою глинисті мули (важкі глини слабозаторфовані), з прошарками суглинків з домішкою піщаних фракцій.

Для забезпечення розміщення необхідного обсягу ґрунтів днопоглиблення передбачається використання підводних звалищ ґрунту з дальністю відвезення видобутого ґрунту на відвали №VII’ та №X’, що належать ТОВ «АНКОР», які розташовані на відстані 35,5 км та 12,9 км, від т.6 межі внутрішньої акваторії порту Миколаїв до місця звалища.

 

  1. Суб’єкт господарювання

 

ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ, ЄДРПОУ 38727770; Україна, 01135, місто Київ, проспект Берестейський, будинок 14, тел.: 80 (44) 351-43-01.

МИКОЛАЇВСЬКА ФІЛІЯ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «АДМІНІСТРАЦІЯ  МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ» (АДМІНІСТРАЦІЯ МИКОЛАЇВСЬКОГО МОРСЬКОГО ПОРТУ), ЄДРПОУ 38728444; 54020, Миколаївська обл., м. Миколаїв, вул. Заводська, буд. 23; тел.: (0512) 50-84-00.

 

3. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення

Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, за адресою: 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, тел/факс (044) 206-31-40; (044) 206-31-50, e-mail: [email protected]. Контактна особа: заступник директора департаменту – начальник відділу оцінки впливу на довкілля Департаменту екологічної оцінки, контролю та екологічних фінансів – Грицак Олена Анатоліївна.

 

  

  1. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля

 

Відповідно до законодавства рішенням про провадження даної планованої діяльності буде:

            Дозвіл на проведення робіт на землях водного фонду, що видається Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України

 

  1. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.

Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

У період воєнного стану в Україні громадські слухання проводяться у режимі відеоконференції, про що зазначається в оголошенні про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля та у звіті про громадське обговорення.

Громадські слухання (перші) відбудуться : 6 грудня 2023 року о 10:00 за посиланням:

 https://mepr.webex.com/mepr-ru/j.php?MTID=m35017b2900581cba0c8b8ea9af893245

Номер наради: 2365 048 5442; пароль:  JkecDhSA637

_______________________________________________________________________________________________

(зазначити дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)

 

Громадські слухання (другі) відбудуться _____-_____________________________________________

________________________________________________________________________________________________

(вказати дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)

 

6. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності

Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, за адресою: 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, тел/факс (044) 206-31-40; (044) 206-31-50, e-mail: [email protected]. Контактна особа: заступник директора департаменту – начальник відділу оцінки впливу на довкілля Департаменту екологічної оцінки, контролю та екологічних фінансів – Грицак Олена Анатоліївна.

7. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій

Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, за адресою: 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, тел/факс (044) 206-31-40; (044) 206-31-50, e-mail: [email protected]. Контактна особа: заступник директора департаменту – начальник відділу оцінки впливу на довкілля Департаменту екологічної оцінки, контролю та екологічних фінансів – Грицак Олена Анатоліївна.

Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в абзаці другому пункту 5 цього оголошення.

8. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності

Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності на 498 аркушах.

9. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними

- Приміщення офісу МИКОЛАЇВСЬКОЇ ФІЛІЇ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «АДМІНІСТРАЦІЯ  МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ» (АДМІНІСТРАЦІЯ МИКОЛАЇВСЬКОГО МОРСЬКОГО ПОРТУ), 54020, Миколаївська обл., м. Миколаїв, вул. Заводська, буд. 23, з 30.11.2023 року, контактна особа Наталія Пірогова, тел.: (0512) 50-84-00.РОЗМІЩЕНО: 07.11.2023


 

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

ОКП «МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО» ОКП «МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО» розташоване за адресою: 54034, м. Миколаїв, Інгульський район, вул. Миколаївська, 5-А. Майданчик котельні, що розглядається, розташований за адресою: м. Миколаїв, Інгульський район, вул. Новозаводська, 48.

Котельня діюча, відносяться до об’єктів другої групи та призначена для опалення будинків прилеглого мікрорайону. Встановлена потужність котельні – 30 МВт.

Виробництва, які викидають в атмосферу забруднюючи речовини: енергетичне (основне); зварювання металів, ремонтно-механічне, фарбувальне, деревообробне, транспортне (допоміжне).

Під час роботи технологічного обладнання підприємства в атмосферне повітря викидаються такі забруднюючі речовини: азоту оксиди, оксид вуглецю, метали та їх сполуки, суспендовані тверді частинки, сірки діоксид, фтористий водень, НМЛОС. Крім того, при спалюванні природного газу в атмосферне повітря викидаються парникові гази: метан, діоксид вуглецю та діазоту оксид. Усього викидів по промисловому майданчику – 11638,702 т/рік.

Ця публікація здійснюється в рамках розробки документів, у яких обґрунтовуються обсяги викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря для отримання дозволу на викиди.

В разі зауважень громадськості, просимо надсилати їх до Управління екології та природних ресурсів Миколаївської ОДА за адресою: 54029, м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 або на e-mail: [email protected]

 

РОЗМІЩЕНО: 07.10.2022


 

 

До уваги учасників та організаторів громадських слухань!

На період запровадження «жовтого рівня» епідемічної небезпеки на території міста Миколаєва забороняється проведення всіх масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних, наукових, освітніх, професійних тематичних та інших) заходів, крім передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами) випадків.

Обмеження не застосовуються за умови наявності в усіх учасників та організаторів заходу негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу); або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації; або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини, який може бути застосовано протягом 30 днів від дати введення дози; чи міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати) або однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).

 

До Миколаївської міської ради надійшло колективне звернення від ініціативної групи громадян щодо проведення локальних громадських слухань на тему: 

«Отримання спеціального дозволу для отримання містобудівних умов та обмежень щодо будівництва 7 (семи) поверхових житлових будинків з вбудованими приміщеннями соціально-побутового призначення та підземним паркінгом за адресою: м. Миколаїв, вул. Бульвар Бузький 5 Б; 5В»

Громадські слухання відбудуться 22 лютого 2022 року о 14.00 годині за адресою: м. Миколаїв, Спаський узвіз, 13/2. 

Право голосу на громадських слуханнях мають громадяни, які на законних підставах постійно проживають на території, у межах якої проводяться слухання та яким на день проведення громадських слухань виповнилось 18 років.

Учасникам слухань необхідно мати при собі документ, який посвідчує особу та містить відомості про місце її проживання (реєстрації).

Підстава для проведення громадських слухань:

Колективне звернення та список членів територіальної громади, що підписали дане звернення

РОЗМІЩЕНО: 21.01.2022


 

До Миколаївської міської ради надійшло колективне звернення від ініціативної групи громадян щодо проведення локальних громадських слухань на тему: 

«Нове будівництво багатоквартирного житлового будинку з адміністративними приміщеннями, по вул. Інженерній,1 в м. Миколаєві»

з метою визначення поверховості запланованого будівництва до 9 поверхів для отримання зонального погодження та містобудівних умов та обмежень.

Громадські слухання відбудуться 11 лютого 2022 року об 11.00 годині за адресою: м. Миколаїв, вул. Мала Морська, 108, 6-й поверх. 

Право голосу на громадських слуханнях мають громадяни, які на законних підставах постійно проживають на території мікрорайону запланованої забудови, та яким на день проведення громадських слухань виповнилось 18 років.

Учасникам слухань необхідно мати при собі документ, який посвідчує особу та містить відомості про місце її проживання (реєстрації). Слухання проводяться за принципом мовчазної згоди.

Підстава для проведення громадських слухань:

Колективне звернення та список членів територіальної громади, котрі його підписали

РОЗМІЩЕНО: 12.01.2022


 

У Миколаєві відбудуться бюджетні слухання

18 грудня 2021 року відбудуться бюджетні слухання щодо проєкту бюджету Миколаївської міської територіальної громади на 2022 рік.

Місце проведення: велика зала Миколаївської міської ради (вул. Адміральська, 20) та платформа Zoom (посилання: https://us02web.zoom.us/j/83946089169)

Початок: 10:00 (початок реєстрації учасників: 09:15). При собі обов’язково мати паспорт або інший документ, що посвідчує особу та містить відомості про місце її проживання (реєстрації).

Звертаємо увагу! На період запровадження «червоного рівня» епідемічної небезпеки на території міста Миколаєва вхід до адміністративної будівлі можливий для осіб, які мають негативний результат ПЛР-тестування на COVID-19 або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу), або жовтого чи зеленого сертифіката про вакцинацію.

З проєктом бюджету Миколаївської міської територіальної громади на 2022 рік можна ознайомитися на офіційному сайті Миколаївської міської ради в розділі «Головна»/«Про місто»/«Бюджет міста»/«Проєкт бюджету»/«2022 рік».

Пропозиції головних розпорядників бюджетних коштів до проєкту бюджету Миколаївської міської територіальної громади на 2022 рік розміщені на сайті департаменту фінансів Миколаївської міської ради (depfin.mkrada.gov.ua) у розділі «Бюджет міста».

Пропозиції до проєкту бюджету Миколаївської міської територіальної громади на 2022 рік приймаються департаментом фінансів Миколаївської міської ради до 17:00 години 17 грудня 2021 року на електронну адресу [email protected] або на поштову адресу вул. Адміральська, 20, м. Миколаїв, 54001 в електронному або паперовому вигляді.

РОЗМІЩЕНО: 14.12.2021


 

До Миколаївської міської ради надійшло колективне звернення від 14 громадських організацій щодо ініціювання проведення загальноміських громадських слухань на тему: 

«Ефективність, прозорість та прогнозованість бюджетного процесу міста Миколаєва 2019-2024 років»

Громадські слухання відбудуться 11 грудня 2021 року о 10.00 годині за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 31А (у концертній залі Палацу творчості учнів, 2-й поверх будівлі). Початок реєстрації – о 9:30.

Право голосу на громадських слуханнях мають громадяни, яким на день проведення громадських слухань виповнилось 18 років.

Учасникам слухань необхідно мати при собі документ, який посвідчує особу та містить відомості про місце її проживання на території міста Миколаєва (реєстрації).

Підстава для проведення громадських слухань:

Колективне звернення, список керівників громадських організацій, які його підписали, а також додаткові матеріали за тематикою громадських слухань

Додаток №3 до звернення «Загальноміські громадські слухання»

РОЗМІЩЕНО: 25.10.2021


 

Відповідно до звернення Служби автомобільних доріг у Миколаївській області (далі - Служба) від 11.10.2021 №4522/03-19, на виконання пункту З статті 4 Закону України "Про оцінку впливу на довкілля" №2059Л/ІІІ від 23.05.2017 року, з метою інформування мешканців та інших зацікавлених осіб м. Миколаєва та прилеглих територій, на території яких Служба планує проводити плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, оприлюднюється Повідомленя про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля Служба автомобільних доріг у Миколаївській області, код згідно з ЄДРПОУ 25878206

РОЗМІЩЕНО: 12.10.2021


 

До Миколаївської міської ради надійшло колективне звернення від ініціативної групи громадян щодо проведення локальних громадських слухань на тему: 

«Реконструкція нежитлового об’єкту у багатоквартирний житловий комплекс з вбудовано-прибудованими приміщеннями за адресою: вул. Велика Морська, 54, 56-а, 56-б».

Громадські слухання відбудуться 23 листопада 2021 року о 10.00 годині за адресою: м. Миколаїв, вул. Мала Морська, 108/5, ТЦ «КИТ», 2-й поверх, приміщення №5. 

Право голосу на громадських слуханнях мають громадяни, які на законних підставах проживають на території мікрорайону запланованої забудови, та яким на день проведення громадських слухань виповнилось 18 років.

Учасникам слухань необхідно мати при собі документ, який посвідчує особу та містить відомості про місце її проживання (реєстрації). Слухання проводяться за принципом мовчазної згоди.

Підстава для проведення громадських слухань:

Колективне звернення та список членів територіальної громади, що підписали дане звернення

РОЗМІЩЕНО: 12.10.2021

Додаток до колективного звернення 

ОНОВЛЕНО: 23.10.2021


 

До Миколаївської міської ради надійшло колективне звернення від ініціативної групи громадян щодо проведення локальних громадських слухань на тему: 

«Одержання спеціального погодження на отримання містобудівних умов та обмежень на проектування об’єктів будівництва «Будівництво багатоквартирних багатоповерхових житлових будинків для проживання особового складу на земельних ділянках, які розташовані за адресами: м. Миколаїв, проспект  Героїв України, 26/1 (кадастровий номер 4810137200:01:022:0014), проспект  Героїв України, 26/2 (кадастровий номер 4810137200:01:022:0013), проспект  Героїв України, 26/3 (кадастровий номер 4810137200:01:022:0005), проспект  Героїв України, 72/1 (кадастровий номер 4810137200:01:022:0015), що належать до земель оборони».

Громадські слухання відбудуться 27 жовтня 2021 року о 08.00 годині за адресою: м. Миколаїв, проспект Героїв України, 22А. 

Право голосу на громадських слуханнях мають громадяни, які на законних підставах проживають на території, у межах якої проводяться слухання та яким на день проведення громадських слухань виповнилось 18 років.

Учасникам слухань необхідно мати при собі документ, який посвідчує особу та містить відомості про місце її проживання (реєстрації).

Підстава для проведення громадських слухань:

Колективне звернення та список членів територіальної громади, що підписали дане звернення

РОЗМІЩЕНО: 07.10.2021


 

(дата офіційного опублікування в Єдиному реєстрі з
оцінки впливу на довкілля (автоматично генерується
програмними засобами ведення Реєстру, не
зазначається суб’єктом господарювання)

__________ 20209306655______________

(реєстраційний номер справи про оцінку впливу на
довкілля планованої діяльності)

ОГОЛОШЕННЯ

про початок громадського обговорення звіту
з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

  1. Планована діяльність

Реконструкція Бузько-Дніпровсько-лиманського каналу (БДЛК).

Миколаївська область. Забезпечення безпечного руху суден цілодобово в однобічному режимі

(загальні технічні характеристики, у тому числі параметри планованої діяльності

Основною метою здійснення планованої діяльності є відтворення безпечних умов руху по каналу.

Основним призначенням каналу, що реконструюється є забезпечення безпечного руху розрахункових суден та можливість проводки суден до морських та річкових портів регіону.

Для створення проектних глибин на акваторії каналу передбачається виконання днопоглиблювальних робіт.

Ґрунти днопоглиблювальних робіт складуватимуться на ділянках локального складування в лимані та на морському підводному відвалі в північно-західної частини Чорного моря.

При здійсненні реконструкції БДЛК, прийняті наступні проектні рішення щодо параметрів каналу:

-      довжина каналу 81,368 км;

-      проектна глибина каналу на прямолінійних ділянках - 11,6 м;

-      проектна глибина каналу на ділянках сполучення між колінами по дну - 12,20

метри;

-      проектна ширина каналу по дну на прямолінійних ділянках - 119 метрів;

-      проектна ширина каналу по верхніх брівках складає від 129 до 192 метрів;

-    проектна ширина каналу на ділянках сполучення між колінами по дну складає від 149 до 267 метрів;

Після реконструкції каналу, згідно даного РП, забезпечується можливість безпечного цілодобового плавання розрахункового судна довжиною 230 метрів, шириною 32,5 метри та осадкою 10,3 метри без буксирного супроводу.

Загальна площа ділянки днопоглиблення на каналі - 7 667 785 м2.

Загальний обсяг днопоглиблювальних робіт з урахуванням нормативних переборів по глибині та ширині для обраних механізмів - 11 026 882 м3.

Обсяг днопоглиблювальних робіт при виконанні технологічного прорізу - 2 857 600

Роботи планується виконати в одну чергу без пускових комплексів. Розрахунковий термін реконструкції складає 250 діб.

(потужність, довжина, площа, обсяг виробництва тощо), місце провадження планованої діяльності)

2. Суб’єкт господарювання

ДП «Адміністрація морських портів України» код ЄДРПОУ 38727770 в особі філії «Дельта-лоцман» ДП «Адміністрація морських портів України»

(повне найменування юридичної особи, код згідно з ЄДРПОУ або прізвище, ім’я та по батькові

код ЄДРПОУ 38728507
фізичної особи - підприємця, ідентифікаційний код

або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від
прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це
відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті),

01135, м. Київ, проспект ПєрЄмоги, 14, тел. (044) 351-43-01 54001, Україна, м. Миколаїв, вул. Лягіна, 27, тел. 38 (0512) 500-901

місцезнаходження юридичної особи або місце провадження діяльності фізичної особи - підприємця
(поштовий індекс, адреса), контактний номер телефону)

3. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України,
(найменування уповноваженого органу, місцезнаходження, номер телефону та контактна особа)

03035 м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, Департамент
екологічної оцінки та контролю, тел./факс. (044) 206-31-15, 206-31-64 e-mail:
[email protected], контактна особа: Котяш Лада Павлівна

4. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля

Відповідно до законодавства рішенням про провадження планованої діяльності будуть Дозвіл на виконання будівельних робіт, Дозвіл на проведення робіт на землях водного фонду (будівельні, днопоглиблювальні роботи, видобування піску і гравію, прокладання кабелів трубопроводів та інших комунікацій на землях водного фонду).

(вид рішення відповідно до частини першої статті 11 Закону України “Про оцінку впливу на довкілля”)

які видаються Державною інспекцією архітектури та містобудування України, Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України

(орган, до повноважень якого належить прийняття такого рішення)

5. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.

Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби (COVID-19), спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, до повного його скасування та протягом 30 днів з дня скасування карантину, громадські слухання не проводяться і не призначаються на дати, що припадають на цей період.

Громадські слухання (перші) відбудуться - дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань не визначено.

(зазначити дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)

6. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України,

(найменування уповноваженого органу, місцезнаходження, номер телефону та контактна особа)

03035 м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, Департамент екологічної оцінки та контролю, тел./факс. (044) 206-31-40, (044) 206-31-50 e-mail: [email protected], контактна особа: Котяш Лада Павлівна

7. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України,

(найменування уповноваженого органу, місцезнаходження, номер телефону та контактна особа)

03035 м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, Департамент екологічної оцінки та контролю, тел./факс(044) 206-31-40, (044) 206-31-50 e-mail: [email protected], контактна особа: Котяш Лада Павлівна

Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в абзаці другому пункту 5 цього оголошення.

8. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності

Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності
(зазначити усі інші матеріали, надані на розгляд громадськості)

(зазначити іншу екологічну інформацію, що стосується планованої діяльності)

9. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними:

  1. Фіілія ДП «Дельта-Лоцман», 54001, Україна, м. Миколаїв, вул. Лягіна, 27, тел. 38 (0512) 500-901 з 01 жовтня 2021 року
  2. Миколаївська районна державна адміністрація, 54036, м. Миколаїв, Одеське шоссе, 18А, тел./факс (0512) 48-05-47 з 01 жовтня 2021 року
  3. Миколаївська міська рада, 54001, м. Миколаїв, вул.Адміральська,20, тел. факс (0512) 37­25-21, 37-07-50 з 01 жовтня 2021 року

(найменування підприємства, установи, організації, місцезнаходження, дата, з якої громадськість може ознайомитися з документами, контактна особа)

РОЗМІЩЕНО: 05.10.2021


 

 До Миколаївської міської ради надійшло колективне звернення від ініціативної групи громадян щодо проведення локальних громадських слухань на тему: 

«Одержання спеціального дозволу для отримання містобудівних умов та обмежень щодо будівництва 7 (семиповерхового) житлового будинку із приміщеннями ринкової інфраструктури за адресою: м. Миколаїв, вул. Бузький бульвар 5 Б; 5В»

Громадські слухання відбудуться 11 листопада 2021 року о 14.00 годині за адресою: м. Миколаїв, Спаський узвіз, 13/2. 

Право голосу на громадських слуханнях мають громадяни, які на законних підставах постійно проживають на території, у межах якої проводяться слухання та яким на день проведення громадських слухань виповнилось 18 років.

Учасникам слухань необхідно мати при собі документ, який посвідчує особу та містить відомості про місце її проживання (реєстрації).

Підстава для проведення громадських слухань:

Колективне звернення та список членів територіальної громади, що підписали дане звернення

РОЗМІЩЕНО: 21.09.2021


До Миколаївської міської ради надійшло колективне звернення від ініціативної групи громадян – мешканців Обслуговуючого кооперативу «Лазурний» -  щодо проведення локальних громадських слухань на тему:

«Не згоди мешканців щодо прийняття рішення про надання дозволу для складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування орієнтовною площею 379959 кв.м (код КВЦПЗ: В. 12.12.04) за рахунок земель комунальної власності, для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства - майданчику для зупинки транспортних засобів вздовж автомобільної дороги загального користування державного значення М-14 Одеса- Мелітополь-Новоазовськ (на м.Таганрог) у Центральному районі м. Миколаєва, відповідно до висновку департаменту архітектури та містобудування Миколаївської міської ради від 27.07.2021 №29893/12.01-47/21-2».

Підстава для проведення громадських слухань:

Колективне звернення та список членів територіальної громади, що підписали дане звернення

 


 

 До Миколаївської міської ради надійшло колективне звернення від ініціативної групи громадян щодо проведення локальних (на рівні мікрорайону) громадських слухань на тему: 

«Зміна цільового призначення земельної ділянки за адресою: вул. Первомайська, 66»

Громадські слухання відбудуться 2 жовтня 2021 року 0 18.00 годині за адресою: вул. Певомайська, 66. 

Початок реєстрації учасників слухань –  з 17.00 години.

Право голосу на громадських слуханнях мають громадяни, яким на день проведення громадських слухань виповнилось 18 років.

Учасникам слухань необхідно мати при собі документ, який посвідчує особу та містить відомості про місце її проживання (реєстрації).

Підстава для проведення громадських слухань:

Колективне звернення та список членів територіальної громади, що підписали дане звернення

 

РОЗМІЩЕНО: 03.09.2021


 

До Миколаївської міської ради надійшло колективне звернення від ініціативної групи громадян щодо проведення локальних (на рівні мікрорайону) громадських слухань на тему: «Про виділення земельної ділянки під будівництво храму за адресою по вул. Ізмалкова, навпроти будинків 48, 50».

Громадські слухання відбудуться 7 серпня 2021 року о 15:00 годині навпроти будинків № 48, 50 по вул. Ізмалкова.

Початок реєстрації учасників слухань – з 16:00 години.

Право голосу на громадських слуханнях мають громадяни, яким на день проведення громадських слухань виповнилось 18 років, які проживають в будинках № 48, 50 по вул. Ізмалкова та прилеглих до них кварталів.

Учасникам слухань необхідно мати при собі документ, який посвідчує особу та містить відомості про місце її проживання (реєстрації).

Слухання проводяться за принципом мовчазної згоди.

Підстава для проведення громадських слухань:

Колективне звернення та список членів територіальної громади, що підписали звернення (стр. 1-5)

 

РОЗМІЩЕНО: 29.06.2021


 

 

До Миколаївської міської ради надійшло колективне звернення від ініціативної групи громадян щодо проведення локальних громадських слухань (в межах групи будинків № 93, 95, 97, 101, 103, 105 по просп. Героїв України) на тему: «Доцільність будівництва автостоянки для тимчасового зберігання автомобілів, з адміністративною будівлею, по просп. Героїв України, в районі Тернівської розвилки у м. Миколаєві».

Громадські слухання відбудуться  03 липня 2021 року о 14.00 годині за адресою: м. Миколаїв, просп. Героїв України, 103.

Початок реєстрації учасників слухань – з 13:00 год.

Право голосу на громадських слуханнях мають громадяни, які проживають у будинках № 93,95,97,101,103,105 по просп. Героїв України, та яким на день проведення громадських слухань виповнилось 18 років.

Учасникам слухань необхідно мати при собі документ, який посвідчує особу та містить відомості про місце її проживання (реєстрації).

Слухання проводяться за принципом мовчазної згоди.

Підстави для проведення громадських слухань: колективне звернення, список членів територіальної громади, що підписали це звернення, а також додаткові матеріали (містобудівний розрахунок)

РОЗМІЩЕНО: 21.05.2021


 

До Миколаївської міської ради надійшло уточнене звернення від директора комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Атлант» Кулина І.М. щодо проведення громадських слухань на тему: «Реконструкція веслувальної бази КДЮСШ «Комунарівець» за адресою Паромний узвіз, 1-А в місті Миколаєві».

Згідно з повідомленням ініціатора, слухання відбудуться  14 травня 2021 року о 15.00 годині за адресою: Паромний узвіз (спуск), 1А.

Початок реєстрації учасників слухань – з 14:00 год.

Право голосу на громадських слуханнях мають громадяни, які проживають поряд із зазначеною базою, та яким на день проведення громадських слухань виповнилось 18 років. Учасникам слухань необхідно мати при собі документ, який посвідчує особу та містить відомості про місце її проживання (реєстрації).

Слухання проводяться за принципом мовчазної згоди.

Інформація щодо проведення слухань також була оприлюднена в газеті «Вечерний Николаев».

Уточнене звернення Кулина І.М. з ініціативою щодо проведення громадських слухань

РОЗМІЩЕНО: 12.04.2021

 


 

До Миколаївської міської ради надійшло звернення від директора комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Атлант» Кулина І.М. щодо проведення громадських слухань на тему: «Реконструкція веслувальної бази КДЮСШ «Комунарівець» за адресою Паромний узвіз, 1-А в місті Миколаєві».

Звернення Кулина І.М. з ініціативою щодо проведення громадських слухань

Список членів територіальної громади Центрального району, що підписали дане звернення

Дане звернення надійшло без дотримання вимог пункту 6.1 статті 6, пункту 7.3 статті 7, а також пункту 8.6 статті 8 Положення про громадські слухання у місті Миколаєві, затвердженого рішенням Миколаївської міської ради від 28.01.2016 № 2/8.

РОЗМІЩЕНО: 25.03.2021Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Звіт оцінки впливу на довкілля.pdf

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

1. Планована діяльність

Об'єктом планованої діяльності є реконструкція діючої АЗС № 14003/0 ТОВ «ГЛУСКО РІТЕЙЛ» за адресою: 54025, м. Миколаїв, просп. Героїв України, 96. Реалізація планованої діяльності планується в межах існуючої АЗС на земельній ділянці площею 0,2953 га (кадастровий номер 4810137200:15:004:0027), що використовується компанією на підставі Державного акту на право власності на земельнуділянку Серія ЯЗ № 144829

Реконструкція існуючої АЗС передбачає:

- перепланування будівлі АЗС шляхом демонтажу існуючих перегородок та влаштування нових з відокремленням приміщень, що не призведе до збільшення площі забудови;

- заміна перекриття та збільшення висоти будівлі АЗС шляхом влаштування парапету покрівлі;

- демонтаж чотирьох існуючих підземних резервуарів для рідкого моторного палива та встановлення двох нових двохсекційних підземних резервуарів об'ємом 30 м3 кожен, в одному з яких зберігатимуться бензини марки А-95, А-95 МАХХ в другому - бензин марки А-92, А-98), та встановлення одного трьохсекційного резервуаруа об'ємом 40 м3, призначеного для зберігання дизельного палива, дизельного палива МАХХ та для збору аварійного розливу нафтопродуктів;

- демонтаж двох існуючих ПРК моделі Wayne Dresser 4/8 та встановлення трьох нових ПРК типу Quantium на 8 пістолетів та одної ПРК Quantium на два рукави;

- демонтаж існуючого наземного газового модулю та встановлення стаціонарного заправника газу СЗГ-20 із підземним резервуаром М-19,95 м3.

- демонтаж існуючої однорукавної газонаповнювальної колонки Шельф LPG 101 та встановлення двох нових дворукавних газонаповнювальних колонок ТАТЗОМО «ВМР 512»:

- встановлення щогли блискавкозахисту;

- влаштування майданчика зливу ЗВГ;

- встановлення пожежного щита;

- благоустрій території.

Планований річний обсяг реалізації палива на АЗС після реконструкції:

- бензин А-92 - 490 м3/рік;

- А-98 - 100 м/рік, бензин А-95 - 610 м3/рік;

- бензин А-95МАХХ - 120 м3/рік;

- д/паливо - 550 м3/рік;

- д/паливо МАХХ - 150 м3/рік;

- ЗВГ - 2500м3/рік.

Проектна продуктивність АЗС з заправки рідким моторним паливом - 250 запрапроектна АГЗП - 100 авто/добу.

Режим роботи АЗС цілодобовий, 365 днів на рік в три зміни по 8 годин. Обслуговуючий персонал працює позмінно, загальна кількість працюючихна АЗС (після реконструкції) 18 осіб, в тому числі: адмінперсонал - 2 особи, виробничий персонал – 16 осіб.

Для забезпечення живлення АЗС під час виключення електроенергії передбачається резервний дизель-генератор типу ЕОС 40 М5 (Р-32 кВ) На АЗС запланована ручна мийка автомобілів (пост прибирально-мийних робіт), призначена для миття легкових автомашин. Для мийки автомашин передбачена оборотна система водопостачання з використанням установки рециркуляції води, яка оснащена високоякісними фільтрами з механічним і хімічним очищенням води.

На АЗК передбачено надання сервісних послуг водіям та пасажирам. Пункт сервісного обслуговування водіїв та пасажирів передбачає магазин з продажу супутніх товарів та їдальню з кухнею, для харчування водіїв та пасажирів.

(загальні технічні характеристики, у тому числі параметри планованої діяльності (потужність, довжина, площа, обсяг виробництва тощо), місце провадження планованої діяльності).

2. Суб'єкт господарювання

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОВ «ГЛУСКО РІТЕЙЛ», код згідно з ЄДРПОУ 24812228, юридична адреса: 03110, м. Київ, вул. Солом'янська, буд. 11, Тел. (044) 496-89-60.

(повне найменування юридичної особи, код згідно з ЄДРЛОУ або прізвища,ім'я та по-батькові фізичної особи-підприємця, ідентифікаційний код або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті), місцезнаходження юридичної особи або місце провадження діяльності фізичної особи-підприємця (поштовий індекс, адреса), контактний номер телефону).

3. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення

Управління екології та природних ресурсів Миколаївської обласної державної адміністрації;

Поштова адреса: 54029, м. Миколаїв, пр.Ц ентральний, буд. 16;

Електронна адреса: [email protected];

тел./факс (0512) 46-04-27;

Контактна особа: головний спеціаліст відділу оцінки впливу на довкілля.

(найменування уповноваженого органу, місцезнаходження, номер телефонута контактна особа).

4. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля.

Дозвіл на виконання будівельних робіт, що видається Державною архітектурно-будівельною інспекцією України; Інші документи дозвільного характеру, передбачені законодавством, за умови що вони не передбачають встановлення (затвердження) змін у діяльності, затвердженій (схваленій) рішенням про провадження планованої діяльності або подовження строків її провадження (згідно пункту 9 статті 9 ЗУ «Про оцінку впливу на довкілля»).

(вид рішення про провадження планованої діяльності, орган, уповноважений його видавати, нормативний документ, що передбачає його видачу).

5. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань.

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додатковоїі інформації, визначеної суб'єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.

Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обгрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби (COVID-19), спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, до повного його скасування та протягом 30 днів з дня скасування карантину, громадські слухання не проводяться і не призначаються на дати, що припадають на цей період.

Громадські слухання (перші) відбудуться - (зазначити дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань).

Громадські слухання (другі) відбудуться - (вказати дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань).

6. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності.

Управління екології та природних ресурсів Миколаївської обласної державної адміністрації;

Поштова адреса: 54029, м. Миколаїв, пр. Центральний, буд. 16;

Електронна адреса: [email protected];

тел./факс (0512) 46-04-27;

Контактна особа: головний спеціаліст відділу оцінки впливу на довкілля.

(зазначити найменування органу, місцезнаходження, номер телефонута контактну особу).

7. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій.

Управління екології та природних ресурсів Миколаївської обласної державної адміністрації;

Поштова адреса: 54029, м. Миколаїв, пр. Центральний, буд. 16;

Електронна адреса: [email protected];

тел./факс (0512) 46-04-27;

Контактна особа: головний спеціаліст відділу оцінки впливу на довкілля;

(зазначити найменування органу, поштовута електронну адресу, номер телефонута контактну особу).

Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного у абзаці другому пункту 5 цього оголошення.

8. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності.

Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності на 145 аркушах та Додатки

_____________________________________________________________________________________________
(зазначити усіінші матеріали, надані на розгляд громадськості)

_____________________________________________________________________________________________
(зазначити іншуекологічну інформацію, що стосується планованоїдіяльності)

9. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними.

1. АЗС № 14003/0 ТОВ «ГЛУСКО РІТЕЙЛ», 54025, м. Миколаїв, просп. Героїв України, 96, контактний телефон – +38 (050) 4129403 Сишненко Олег Олеглександрович. Зі звітом з оцінки впливу на довкілля та іншою додатковою інформацію можна ознайомитись впродовж 25 робочих днів з моменту оприлюднення документів у Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля.

2. Миколаївська міська рада 54001, м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20, контактний телефон - +38 (0512) 37-45-23 - Сенкевич Олександр Федорович. Зі звітом з оцінки впливу на довкілля та іншою додатковою інформацією можна ознайомитись робочих впродовж 25 днів з моменту оприлюднення документів у Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля.

(найменування підприємства, установи, організації, місцезнаходження, дата, з якої громадськість може ознайомитися з документами, контактна особа).

РОЗМІЩЕНО: 25.03.2021


 Ініціативні локальні громадські слухання щодо законності будівництва багатоповерхового будинку між житловими будинками №3 та №5 по вулиці Миколаївська та порушення норм благоустрою та архітектурно-будівельних норм у разі такого будівництва 

27 лютого 2021 року о 13:00 у дворі будинку №5 по вул. Миколаївська відбудуться ініціативні локальні громадські слухання на тему:

«Законності будівництва багатоповерхового будинку між житловими будинками №3 та №5 по вулиці Миколаївська та порушення норм благоустрою та архітектурно-будівельних норм у разі такого будівництва».

Питання для обговорення:

- наявність дозволу на будівництво відповідно до представленого мешканцям будинків проєкту відповідно до містобудівного розрахунку;

- наявність експертного звіту про проходження експертизи;

- порушення щільності забудов ДБУ Б.2.2.-12:2019 пункт 6.1.14;

- порушення норм благоустрою прилеглих будинків через відсутність інфраструктури (відсутність власної прибудинкової території вказаних будинків та перекриття під’їздів до будинків під час будівництва);

- незадовільний стан мереж електро- водо-, теплопостачання для підключення додаткового об’єкту для користування;

- невідповідність у представлених проєктних документах, де заявлена реконструкція існуючого приміщення, із збільшенням площі в 1,5 рази (з існуючих 341 м2 до 865,51 м2).

Початок реєстрації учасників слухань – з 12:30. 

Право голосу на громадських слуханнях мають громадяни, які проживають у будинках №№ 3,5,8 по вул. Миколаївська, а також будинку №66 по вул. Південна, та яким на день проведення громадських слухань виповнилось 18 років.

Учасникам слухань необхідно мати при собі документ, який посвідчує особу та містить відомості про місце її проживання (реєстрації).

Підстави для проведення громадських слухань: 

- Колективне звернення з ініціативою щодо проведення локальних громадських слухань, Список членів ініціативної групи, які підписали колективне звернення 12, а також Протокол зборів мешканців будинків №3, №5 по вул. Миколаївська та прилеглих до них будинків по вул. Південна, 66 та Миколаївська, 8

РОЗМІЩЕНО: 11.02.2021


 

До Миколаївської міської ради надійшло звернення від ініціативної групи членів релігійної громади парафії на честь ікони Божої Матері «Неопалина Купина» Української Православної Церкви з ініціативою щодо проведення 5 лютого 2021 року громадських слухань щодо надання дозволу на розробку проєкту будівництва храму.

Підстава для проведення громадських слухань:

Колективне звернення

Список членів територіальної громади, що підписали звернення (стр. 1234)

 

РОЗМІЩЕНО: 23.12.2020


 

Члени об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Спаск-1», розташованого по вул. Нікольській, 4-Б (м. Миколаїв), звернулись з ініціативою про проведення локальних громадських слухань на тему: «Незгоди учасників ОСББ «Спаськ-1» щодо реконструкції сімейної амбулаторії №4 за адресою: м. Миколаїв, вул. Нікольська, 4Б/4 у житлові приміщеннях гуртожитку для проживання медичних працівників».

Колективне звернення 

Додаток до колективного зверненя - протокол загальних зборів ОСББ «Спаск-1»

РОЗМІЩЕНО: 17.12.2020

ОНОВЛЕНО: 21.12.2020


 

Ініціативні локальні громадські слухання щодо

можливості будівництва автостоянки для обслуговування ринкового комплексу

по вул. Будівельників, 3-а

05 грудня 2020 року о 12:00 біля речового ринку по вулиці Будівельників, 3-а відбудуться ініціативні локальні громадські слухання з питання:

«Будівництво автостоянки для обслуговування ринкового комплексу по вул. Будівельників, 3-а».

Початок реєстрації учасників слухань – з 11:30. 

Право голосу на громадських слуханнях мають громадяни, які проживають у мікрорайоні, розташованому поряд із зазначеним ринковим комплексом, та яким на день проведення громадських слухань виповнилось 18 років. Учасникам слухань необхідно мати при собі документ, який посвідчує особу та містить відомості про місце її проживання (реєстрації).

Підстави для проведення громадських слухань: 

- Колективне звернення з ініціативою щодо проведення локальних громадських слухань

- Список членів ініціативної групи, які підписали колективне звернення 1, 2

Слухання проводяться за принципом мовчазної згоди.

РОЗМІЩЕНО: 22.10.2020Шановні мешканці вул. Колодязної!

До виконкому Миколаївської міської ради надійшло звернення з ініціативою щодо проведення локальних громадських слухань з такого питання:

«Вирішення питання за зверненням ОК (Обслуговуючого гаражного кооперативу) «Колодязний» щодо розгляду Миколаївською міською радою заяв про передачу земельної ділянки для гаражного будівництва безоплатно у власність або надання в оренду у відповідності до ст. 41 Земельного кодексу України»

Громадські слухання мають відбутись 23 жовтня 2020 року (точний час та місце проведення слухань будуть повідомлені додатково).

Право голосу на громадських слуханнях мають громадяни, які проживають по вул. Колодязній у м. Миколаєві та яким на день проведення громадських слухань виповнилось 18 років. Учасникам слухань необхідно мати при собі документ, який посвідчує особу та містить відомості про місце їх проживання (реєстрації).

Підстава для проведення громадських слухань:

Звернення Дехтяренка Олександра Анатолійовича з ініціативою щодо проведення громадських слухань

Список мешканців, які підписали колективне звернення:

1,2,3

РОЗМІЩЕНО: 22.09.2020

 


 Інформація щодо громадських слухань з приводу планової діяльності ТОВ «КОМПАНІЯ «ЄВРОВНЄШТОРГ» щодо будівництва накопичувальної бази «ЄВТ» з перевантажувальним  комплексом через причал №5, розташованої за адресою: м. Миколаїв, вул. Айвазовського, 14

 

На підставі листа управління екології та природних ресурсів Миколаївської облдержадміністрації інформуємо про те, що заплановані на 28.04.2020 у Корабельному районі за адресою: м.Миколаїв, вул. Айвазовського, 14 (о 10:00 у конференц-залі ТОВ «КОМПАНІЯ «ЄВРОВНЄШТОРГ») громадські слухання з приводу планової діяльності ТОВ «КОМПАНІЯ «ЄВРОВНЄШТОРГ» щодо будівництва накопичувальної бази «ЄВТ» з перевантажувальним  комплексом через причал №5 не проводитимуться.

Публічний захід скасовано у зв’язку із введенням постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» на всій території України карантину.

Проте, на період дії карантину громадське обговорення планової діяльності після подання звіту з оцінки впливу на довкілля проводиться у формі надання письмових зауважень та пропозицій. Отже, звертаємо увагу громадськості на те, що:

-         обмеження проведення громадських слухань не є обмеженням вашого права брати участь у процесі прийняття екологічно важливих рішень;

-         ви маєте можливість надавати свої зауваження, коментарі та будь-які інші пропозиції, які, на вашу думку, стосуються планової діяльності, без необхідності їх обґрунтування;

-          уся інформація щодо процедур оцінки впливу на довкілля міститься у Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля: http://eia.menr.gov.ua/uk/cases (№ справи 2020235222);

-         свої зауваження та пропозиції можете надсилати на електронну адресу управління екології [email protected], тел. (0512) 46-04-27;

-         ви можете використовувати форму зворотного зв’язку на сайті Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля у випадку виникнення питань (натиснувши на позначку конверту).

Лист управління екології та природних ресурсів Миколаївської облдержадміністрації

 

РОЗМІЩЕНО: 27.04.2020


 Інформація щодо громадських слухань з приводу планової діяльності ТОВ «КОМПАНІЯ «ЄВРОВНЄШТОРГ» щодо будівництва гідротехнічної споруди (причал №3) з площадкою накопичування перевантажувального терміналу

На підставі листа управління екології та природних ресурсів Миколаївської облдержадміністрації інформуємо про те, що заплановані на 24.04.2020 у Корабельному районі за адресою: м. Миколаїв, вул. Айвазовського, 14 (о 10:00 у конференц-залі ТОВ «КОМПАНІЯ «ЄВРОВНЄШТОРГ») громадські слухання щодо будівництва вказаною компанією гідротехнічної споруди (причал №3) з площадкою накопичування перевантажувального терміналу не проводитимуться.

Публічний захід скасовано у зв’язку із введенням постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» на всій території України карантину.

Проте, на період дії карантину громадське обговорення планової діяльності після подання звіту з оцінки впливу на довкілля проводиться у формі надання письмових зауважень та пропозицій. Отже, звертаємо увагу громадськості на те, що:

-         обмеження проведення громадських слухань не є обмеженням вашого права брати участь у процесі прийняття екологічно важливих рішень;

-         ви маєте можливість надавати свої зауваження, коментарі та будь-які інші пропозиції, які, на вашу думку, стосуються планової діяльності, без необхідності їх обґрунтування;

-          уся інформація щодо процедур оцінки впливу на довкілля міститься у Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля: http://eia.menr.gov.ua/uk/cases (№ справи 2020235222);

-         свої зауваження та пропозиції можете надсилати на електронну адресу управління екології [email protected], тел. (0512) 46-04-27;

-         ви можете використовувати форму зворотного зв’язку на сайті Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля у випадку виникнення питань (натиснувши на позначку конверту).

Лист управління екології та природних ресурсів Миколаївської облдержадміністрації 

РОЗМІЩЕНО: 14.04.2020Шановні мешканці Інгульського району!

До виконкому Миколаївської міської ради надійшло звернення з ініціативою щодо проведення громадських слухань з питання:

Одержання спеціального погодження для отримання містобудівних умов та обмежень щодо проєктування об’єкта будівництва «Реконструкція нежитлових приміщень торгово-офісного центру під багатоповерховий житловий будинок з вбудованими приміщеннями комерційного використання» за адресою: Миколаївська область, місто Миколаїв, вулиця Троїцька, 238-Г.

Громадські слухання мають відбутись 26 листопада 2019 року о 11:00 за вказаною адресою (вул. Троїцька, 238-Г). 

Реєстрація учасників слухань розпочнеться о 10:30. 

Право голосу на громадських слуханнях мають громадяни, які проживають в Інгульському районі м. Миколаєва та яким на день проведення громадських слухань виповнилось 18 років. Учасникам слухань необхідно мати при собі документ, який посвідчує особу та містить відомості про місце їх проживання (реєстрації).

Слухання проводяться за мовчазною згодою.

Підстава для проведення громадських слухань:

Звернення Назаренко Діни Сергіївни з ініціативою щодо проведення громадських слухань додається: 123, 45

РОЗМІЩЕНО: 24.10.2019

 


 Шановні мешканці Тернівки!

До виконкому Миколаївської міської ради надійшло звернення з ініціативою щодо проведення локальних громадських слухань з питання:

Одержання спеціального погодження для отримання містобудівних умов та обмежень щодо розміщення підприємства побутового обслуговування у межах визначених зон земельної ділянки, яка розташована за адресою: Миколаївська область, місто Миколаїв, вулиця Одеська (Тернівка), земельна ділянка 5.

Локальні громадські слухання мають відбутись 6 квітня 2019 року о 12:00 на відкритому майданчику зазначеної вище ділянки (вул. Одеська, ділянка №5). 

Реєстрація учасників слухань розпочнеться об 11:30. 

Право голосу на громадських слуханнях мають громадяни, які проживають на законних підставах у мікрорайоні Тернівка м.Миколаєва та яким на день проведення громадських слухань виповнилось 18 років. Учасникам слухань необхідно мати при собі документ, який посвідчує особу та містить відомості про місце її проживання (реєстрації).

Слухання проводиться за мовчазною згодою.

Підстава для проведення громадських слухань:

-         Звернення Літке Анжели Володимирівни з ініціативою щодо проведення громадських слухань. Уточнення.

РОЗМІЩЕНО: 15.03.2019

__________________________________________________________________________________________________

До уваги мешканців Корабельного району м. Миколаєва!

Районні громадські слухання на тему: «Будівництво об’єкта транспортної інфраструктури – залізничної колії для обслуговування нежитлового об’єкта по вул. Айвазовського, 14/2» перенесено з технічних причин.

Слухання відбудуться 26 грудня 2018 року. Час та місце проведення залишаються без змін.

РОЗМІЩЕНО: 20.12.2018


 

Увага! Управління містобудування та архітектури Миколаївської міської ради (Замовник) та ТОВ «Миколаївдорпроект» (Розробник) повідомляють про оприлюднення та початок процедури громадських слухань проекту містобудівної документації: «Детального плану території земельної ділянки, обмеженої вул. Заводською, причалом №7, причалом №9, Бузьким лиманом в Заводському районі м.Миколаєва», відповідно до порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. №555.

Детальний план розробляється з метою створення додаткових площ за рахунок будівництва причалу №8 в купі з суміжною з нею територією у тиловій частині між існуючими причалами №7 та №9, що дасть змогу розміщення універсального перевантажувального комплексу генеральних вантажів відкритого зберігання в кордонній частині та зернових/наливних вантажів з елеватором накопичення в тиловій зоні і подальшого їх обслуговування.

Для ефективного функціонування причалу №8 планується забезпечити високу інтенсивність організації транспортного обслуговування, а саме:

1. Для зручності швартови, забезпечення безпечної стоянки та вантажно-розвантажувальних операцій морським транспортом (судно дедвейтом 30 000 тонн, довжиною 190 м, осадкою до 9.0 м) передбачається:
- Улаштування причальної стінки довжиною орієнтовно 220 м;
- Доведення глибини вздовж кордону до 10.5 м (з перспективою до 13.0 м);
- Днопоглиблення операційної водної акваторії.

2. Для обслуговування автомобільним транспортом:
- Улаштування зручної вулично-дорожньої мережі з організацією руху транспорту та пішоходів та накопичуваних стоянок для автомобілів;
- Улаштування станції розвантаження автомобільного транспорту.

3. Для обслуговування залізничним транспортом:
- Улаштування підкранових та залізничних шляхів вздовж всієї причальної стінки (на причалі №8) з облаштуванням перевантажувального обладнання – двох портальних кранів в/п 40 тонн.
- Улаштування ваг залізничних;
- Улаштування станції розвантаження залізничного транспорту.

Будівництво причалу №8 з розміщенням на ньому універсального перевантажувального комплексу поліпшить стан навколишнього середовища за рахунок:
- будівництва очисних споруд з виводом очищених стоків міського колектору дощової каналізації у води лиману;
- проведення заходів з інженерної підготовки та інженерного захисту території з заходами комплексного благоустрою та озеленення території та акваторії що захаращена;
- будівництва локальних очисних споруд з виводом очищених стоків дощової каналізації у води лиману з території причалу тауніверсального перевантажувального комплексу;
- використання систем аспірації з розгалуженою мережею повітроводів для запобігання поширенню шкідливих викидів від джерела в повітря.

Додатково Детальним планом території розглянуто питання щодо винесення житлової забудови (відселення мешканців житлових будинків за адресою вул. Заводська, буд.33, буд. 35, буд.33/1, буд. 35/1) розміщеної між зоною зовнішнього транспорту та зоною промислових підприємств з метою приведення у відповідність до матеріалів Генерального плану міста Миколаєва, затвердженого рішенням міської ради від 18.06.2009 №35/18.

Техніко-економічні показники

Найменування

Од.вим.

Показник

Площа території порту (існуюча)

га

69,3000

Площа акваторії порту (існуюча),

в т.ч.

Площа акваторії порту,
яка відводиться в постійне користування ДП «АМПУ» зі зміною її цільового призначення з земель водного фонду «для експлуатації та доглядуза гідротехнічними, іншими водогосподарськими спорудами і каналами» код згідно КВЦПЗ I.10.04 на землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення «для розміщення та експлуатації будівель і споруд морського транспорту» код згідно КВЦПЗ J.12.02 для будівництва причалу №8 та розміщенням на ньому універсального
перевантажувального комплексу генеральних вантажів та подальшого їх обслуговування по вул. Заводська, 23 в Заводському районі, м.Миколаїв

га

342,1660

 

1,6207

Площа території (орієнтовна в умовних межах) універсального перевантажувального комплексу, у т.ч.: 

Площа на території причалу №8 

Площа в тиловій частині причалу №8 

га

га

га

3,0000 

0,7000 

2,1000

Довжина причалу №8

(проектна орієнтовна)

м.п.

220

Глибина вздовж кордону:

фактична

проектна

проектна на перспективу

 

м

м

м

 

6,0 – 10,0

10,5

13,0

Ширина причалу (проектна орієнтовна)

м

25,0

Детальний план розробляється згідно з програмою економічного і соціального розвитку м. Миколаєва на 2018-2020р., затверджена рішенням Миколаївської міської ради від 21.12.2017 №31/16 зі змінами та доповненнями від 07.06.2018 №38/2.

Замовник розробки – Управління містобудування та архітектури Миколаївської міської ради.

Розробник – ТОВ «Миколаївдорпроект».

Експозиція проекту Детального плану території земельної ділянки, обмеженої вул. Заводською, причалом №7, причалом №9, Бузьким лиманом в Заводському районі м.Миколаєва розміщена у приміщенні Управління містобудування та архітектури Миколаївської міської ради. Матеріали проекту детального плану території також розміщені на сайті Миколаївської міської ради.

Посадова особа, відповідальна за організацію розгляду пропозицій: заступник начальника Управління містобудування та архітектури Миколаївської міської ради: Нефьодов Олександр Анатолійович.

Строк подання пропозицій громадськості щодо проекту детального плану території становить 1 місяць з моменту публікації оголошення у засобах масової інформації: до 05 січня 2018 року. Відповідно до частини шостої статті 21. Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" пропозиції надаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, будівельних норм, державних стандартів і правил та надаватися у місячний строк з моменту публікації повідомлення про початок громадських слухань.

Пропозиції до проектів містобудівної документації на місцевому рівні мають право надавати:

- повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

- юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

- власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та на суміжній з нею;

- представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

- народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Пропозиції подавати у письмовому вигляді до Управління містобудування та архітектури Миколаївської міської ради за адресою:

54001, м.Миколаїв, вул.Адміральська, 20, каб. 265 (тел. 37-02-71) і на електрону адресу: [email protected].

Пропозиції, які надані після встановленого строку, не розглядаються.

Інформацію стосовно запланованих інформаційних заходів (презентація, прилюдне експонування, телевізійні програми, публічні конференції тощо) буде опубліковано додатково.

З графічними матеріалами та пояснювальною запискою можна ознайомитись за посиланням.

 

 

ОНОВЛЕНО 12.12.2018 


 До уваги миколаївців!

Проведення загальноміських громадських слухань з питань прозорості та ефективності бюджетного процесу у м. Миколаєві за 2017-2019 роки переноситься на 26 січня 2019 року. Слухання відбудуться у сесійній залі Миколаївської міської ради (вул. Адміральська, 20, ІІ під’їзд, 4-й поверх).

Початок слухань – об 11:00.

Початок реєстрації  учасників слухань – з 10:30.

Право голосу на громадських слуханнях мають громадяни, які проживають на законних підставах у м.Миколаєві та яким на день проведення громадських слухань виповнилось 18 років. Учасникам слухань необхідно мати при собі документ, який посвідчує особу та містить відомості про місце її проживання (реєстрації).

Підстава для зміни дати – лист директора громадської організації «Фонд розвитку міста Миколаєва» Золотухіна М.Є. від 07.12.2018 

ОНОВЛЕНО 07.12.2018


 Шановні мешканці Корабельного району!

До виконкому Миколаївської міської ради надійшло колективне звернення з ініціативою щодо проведення районних громадських обговорень на тему:

«Будівництво об’єкта транспортної інфраструктури – залізничної колії для обслуговування нежитлового об’єкта по вул. Айвазовського, 14/2».

Районні громадські слухання мають відбутись 23 грудня 2018 року об 11:00 в актовій залі учбового корпусу Вищого професійного училища суднобудування, що знаходиться за адресою вул. Айвазовського, 6А у м. Миколаєві. 

Реєстрація учаників слухань розпочнеться о 10:00. 

Право голосу на громадських слуханнях мають громадяни, які проживають на законних підставах у Корабельному районі м.Миколаєва та яким на день проведення громадських слухань виповнилось 18 років. Учасникам слухань необхідно мати при собі документ, який посвідчує особу та містить відомості про місце її проживання (реєстрації).

Слухання проводиться за мовчазною згодою.

Підстава для проведення громадських слухань:

-         Колективне звернення з ініціативою щодо проведення громадських слухань

-         Список членів територіальної громади, що підписали звернення (стр. 1, 2, 3, 4, 5)

ОНОВЛЕНО 07.12.2018


 

Ініціативні загальноміські громадські слухання з питань прозорості та ефективності бюджетного процесу у м.Миколаєві за 2017-2019 роки

8 грудня 2018 року об 11:00 у сесійній залі Миколаївської міської ради (вул. Адміральська, 20, ІІ під’їзд, 4-й поверх) відбудуться ініціативні загальноміські громадські слухання на тему:

«Питання прозорості та ефективності бюджетного процесу у м.Миколаєві за 2017-2019 роки»

Початок реєстрації  учасників слухань – з 10:30.

Право голосу на громадських слуханнях мають громадяни, які проживають на законних підставах у м.Миколаєві та яким на день проведення громадських слухань виповнилось 18 років. Учасникам слухань необхідно мати при собі документ, який посвідчує особу та містить відомості про місце її проживання (реєстрації).

Підставами для проведення громадських слухань є колективне звернення,  та список інститутів громадянського суспільства, які його підписали (сканкопії зазначених документів оприлюдненні у відповідному оголошенні, розміщеному 26.09.2018 у підрозділі «Громадські обговорення» розділу «Громадянам» офіційного Інтернет-порталу «Миколаївська міська рада» https://mkrada.gov.ua/content/gromadski-obgovorennya.html).

Слухання проводяться за принципом мовчазної згоди.

ОНОВЛЕНО 26.11.2018


 Увага!

До виконкому Миколаївської міської ради звернулись замовники проекту реконструкції (громадяни Точилкін С.А. та Бєглов О.Ю.) з ініціативою щодо проведення громадських обговорень з приводу реконструкції харчового комплексу по виробництву, зберіганню та реалізації продукції під розміщення пекарні по вул. Водопійна, буд.34/3з метою одержання спеціального погодження для отримання містобудівних умов та обмежень згідно з Положеннями містобудівної документації на місцевому рівні, на підставі колективного звернення з ініціативою проведення громадських обговорень, відповідно до ст. 13 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 1 Закону України «Про звернення громадян».

Публічна презентація передпроектних матеріалів по об’єкту: «Реконструкція харчового комплексу з виробництва, зберігання та реалізації продукції літ. Д-1 під розміщення пекарні по вул. Водопійна (Комінтерна), 34/3 в м. Миколаєві» відбудеться 08.12.2018 за адресою: м. Миколаїв, вул.Водопійна (Комінтерна), 34/3.

 

Увага!

Проведення загальноміських громадських слухань з питань прозорості та ефективності бюджетного процесу у м. Миколаєві за 2017-2019 роки переноситься на 8 грудня 2018 року. Про точне час та місце слухань буде повідомлено додатково.

Підстава для зміни дати – лист директора громадської організації «Фонд розвитку міста Миколаєва» Золотухіна М.Є. 

ОНОВЛЕНО 09.11.2018


 

До Миколаївської міської ради надійшло колективне звернення від інститутів громадянського суспільства з ініціативою щодо проведення загальноміських громадських слухань з питань прозорості та ефективності бюджетного процесу у м. Миколаєві за 2017-2019 роки.

Підстава для проведення громадських слухань:

Колективне звернення, Додаток 1 (пропозиції щодо складу оргкомітету), Додаток 2 (список інститутів громадянського суспільства, що підписали звернення).

ОНОВЛЕНО 26.09.2018


 Увага!

Виконавчий комітет Миколаївської міської ради повідомляє про проведення забудовником — ТОВ «Вега-Груп», громадських обговорень щодо презентації намірів багатоквартирної житлової забудови з вбудованими приміщеннями за адресою: м. Миколаїв, пр. Героїв України та вул.Новоодеській з метою одержання спеціального зонального погодження згідно з Положеннями містобудівної документації на місцевому рівні, на підставі колективного звернення з ініціативою проведення громадських обговорень, відповідно до ст. 13 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 1 Закону України «Про звернення громадян».

Публічна презентація передпроектних матеріалів по об’єкту: «Багатоквартирний житловий будинок з вбудованими приміщеннями за адресою: м. Миколаїв, пр. Героїв України та вул. Новоодеській» відбудеться 09.07.2018 о 18.00 за адресою: м. Миколаїв, пр. Героїв України, 18.

 

Управління містобудування та архітектури Миколаївської міської ради

ОНОВЛЕНО 06.07.2018


 Увага!

ОГОЛОШЕННЯ
про початок громадського обговорення звіту
з оцінці впливу на довкілля

 Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

1.     Планована діяльність

Регіональна філія «Одеська залізниця» Публічного акціонерного товариства «Українська залізниця» планує здійснення реконструкції споруд залізниці з електрифікацією і будівництвом нових пристроїв СЦБ та зв'язку дільниці Миколаїв- Колосівка та з'єднувальної дуги б/п 225 км - пост 102 км.

I  черга будівництва - повний комплекс робіт по електрифікації дільниці Миколаїв-Колосівка на існуючий колійний розвиток, а саме:

-  створення інфраструктури електрифікованої дільниці для її експлуатації (Ь=105 км):

будівництво постів секціонування контактної мережі, ПЛ-150 кВ «ПС-330 Трихати-ТП Ясна Зоря» довжиною 9,96 км, тягової підстанції та чергового пункту контактної мережі на ст. Ясна Зоря, реконструкція існуючих тягових підстанцій Колосівка та ПС-330 Трихати;

-   повна реконструкція та модернізація пристроїв СЦБ та зв'язку на дільниці Миколаїв-Колосівка.

II   черга будівництва - відновлення залізничного обходу станції Миколаїв (з'єднувальна дуга

б/п 225 км - пост 102 км), його електрифікація та облаштування пристроями СЦБ та

зв'язку (Ь=1,9 км)._______________________________________________________________

(загальні технічні характеристики, у тому числі параметри планованої діяльності (потужність, довжина, площа, обсяг виробництва тощо), місце провадження планованої діяльності)

2.     Суб'єкт господарювання

Регіональна філія «Одеська залізниця» Публічного акціонерного товариства
«Українська залізниця», код ЄДРПОУ 40081200, юридична адреса: 65012, м. Одеса,
вул. Пантелеймонівська, 19, телефон (048) 727-49-86, факс (048) 727-38-76_________________

(повне найменування юридичної особи, код згідно з ЄДРПОУ або прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи -підприємця, ідентифікаційний код або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті), місцезнаходження юридичної особи або місце провадження діяльності фізичної особи - підприємця (поштовий індекс, адреса), контактний номер телефону)

3. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення

Управління екології та природних ресурсів Миколаївської облдержадміністрації,

54029, м. Миколаїв, пр. Центральний, 16,

_________ (0512) 46-04-27, контактна особа - Охрименко Світлана Миколаївна_____________

(найменування уповноваженого органу, місцезнаходження, номер телефону та контактна особа)

4.  Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який
розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля

Дозвіл на виконання будівельних робіт Управлінням державної архітектурно-будівельної інспекції у Миколаївській області Наказ Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України № 273 від 05.12.2000 «Про затвердження Положення про порядок надання дозволу на

виконання будівельних робіт»________________________________________________________

(вид рішення про провадження планованої діяльності, орган, уповноважений його видавати, нормативний документ, що передбачає його видачу)

5. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на
довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб'єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.

Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

   Громадські слухання (перші) відбудуться:

17.07.2018 о 10:00 годині в Залі засідань Виробничого підрозділу Миколаївської дистанції сигналізації і зв'язку регіональної філії "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця", адреса:________

м. Миколаїв, вул. Новозаводська 1м___________________________________________________

(зазначити дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)

Громадські слухання (другі) відбудуться______________________________________________________________

_________________________________________________________________________________________________

 (вказати дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)

6. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що
забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо
планованої діяльності

Управління екології та природних ресурсів Миколаївської облдержадміністрації,

54029, м. Миколаїв, пр. Центральний, 16, [email protected], (0512) 46-04-27, Охрименко Світлана Миколаївна

(зазначити найменування органу, поштову та електронну адресу, номер телефону та контактну особу)

7. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого
надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій

Управління екології та природних ресурсів Миколаївської облдержадміністрації

54029, м. Миколаїв, пр. Центральний, 16, [email protected], (0512) 46-04-27, Охрименко Світлана Миколаївна

(зазначити найменування органу, поштову та електронну адресу, номер телефону та контактну особу) Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в абзаці другому пункту 5 цього оголошення.

8. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності

Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності на 221 аркушах.

(зазначити усі інші матеріали, надані на розгляд громадськості)

9.   Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової
інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з
якого громадськість може ознайомитися з ними

-    Служба електропостачання регіональна філія «Одеська залізниця» ПАТ «Українська залізниця», вул. Пантелеймонівська, 19, м. Одеса, з 21.06.2018 р., контактна особа Татаєва Оксана Сергіївна, тел.: (046) 727-17-82;

-  Вітовська районна рада, просп. Богоявленський, 306, м. Миколаїв, з 21.06.2018 р., контактна особа Малюк Інна Володимирівна, тел.: (0512) 64-48-19;

-   Миколаївська міська рада, вул. Адміральська, 20, м. Миколаїв, з 21.06.2018 р., контактна особа Д'яченко Катерина Олегівна, тел.: (0512) 37-35-42;

-   Веселинівська районна рада, вул. Мозолевського, 14, смт. Веселинове, з 21.06.2018 р., контактна особа Луценко Світлана Миколаївна, тел.: (05163) 2-25-99;

-   Миколаївська районна рада, вул. Одеське шоссе, 18 а, м. Миколаїв, з 21.06.2018 р., контактна особа Максименко Галина Вікторівна, тел.: (0512) 48-05-33;

-   Новоодеська районна рада, вул.Центральна, 202, м. Нова Одеса з 21.06.2018 р., контактна особа ГетаПавло Пантелійович, тел.: (05167) 9-19-03;

(найменування підприємства, установи, організації, місцезнаходження, дата, з якої громадськість може

ознайомитися з документами, контактна особа)

 

ОНОВЛЕНО 15.06.2018ОГОЛОШЕННЯ

про початок громадського обговорення звіту
з оцінці впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

  1. Планована діяльність

Реконструкція дільниці Долинська – Миколаїв з підвищенням пропускної спроможності напрямку Знам’янка – Долинська – Миколаїв. Зовнішнє електропостачання стаціонарних тягових підстанцій 150/27,5/10 кВ «Новополтавка», «Миколаїв-Тягова», Миколаївська область.

Будівництво повітряних ліній номінальною напругою 150 кВ для живлення тягових підстанцій у зв’язку з застосуванням електричної тяги поїздів замість тепловозної на дільниці залізниці Долинська – Миколаїв.

Реконструкція пристроїв ВРП-150 кВ ПС-330 «Миколаївська», реконструкція пристроїв ВРП-150 кВ ПС-150 кВ «Центральна» та реконструкція пристроїв ВРП-150кВ ПС-150кВ «Промзона»

_____________________________________________________________________________________

(загальні технічні характеристики, у тому числі параметри планованої діяльності (потужність, довжина, площа, обсяг виробництва тощо), місце провадження планованої діяльності)

2. Суб'єкт господарювання

Регіональна філія «Одеська залізниця» Публічного акціонерного товариства «Українська залізниця», код ЄДРПОУ 40081200, юридична адреса: 65012, м.Одеса, вул. Пантелеймонівська, 19, телефон (048) 727-49-86, факс (048) 727-38-76­­­­­­­­­­­­­­­­­­­

_____________________________________________________________________________________

(повне найменування юридичної особи, код згідно з ЄДРПОУ або прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи - підприємця, ідентифікаційний код або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті), місцезнаходження юридичної особи або місце провадження діяльності фізичної особи - підприємця (поштовий індекс, адреса), контактний номер телефону)

3. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення

Управління екології та природних ресурсів Миколаївської облдержадміністрації,

54029, м.Миколаїв, пр. Центральний, 16,

(0512) 46-04-27, контактна особаОхрименко Світлана Миколаївна

____________________________________________________________________________________

(найменування уповноваженого органу, місцезнаходження, номер телефону та контактна особа)

4.   Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля

Дозвіл на виконання будівельних робіт

Управлінням державної архітектурно-будівельної інспекції у Миколаївській області

Наказ Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України №273 від 05.12.2000 «Про затвердження Положення про порядок надання дозволу на виконання будівельних робіт»

_____________________________________________________________________________________

(вид рішення про провадження планованої діяльності, орган, уповноважений його видавати, нормативний документ, що передбачає його видачу)

5. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань

Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб'єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля.

Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) та усно під час громадських слухань із внесенням до протоколу громадських слухань. Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання (перші) відбудуться:

14.06.2018 о 14:00 годині в Залі засідань Виробничого підрозділу Миколаївської дистанції сигналізації і зв’язку регіональної філії "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця", адреса: м. Миколаїв, вул. Новозаводська 1м

__________________________________________________________________________________________

(зазначити дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)

Громадські слухання (другі) відбудуться _____________________________________________________________

______________________________________________________________________________________________

(вказати дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)

______________________________________________________________________________________________

______________________________________________________________________________________________

6. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності

Управління екології та природних ресурсів Миколаївської облдержадміністрації,

54029, м.Миколаїв, пр. Центральний, 16, [email protected], (0512) 46-04-27, Охрименко Світлана Миколаївна

(зазначити найменування органу, поштову та електронну адресу, номер телефону та контактну особу)

7. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій

Управління екології та природних ресурсів Миколаївської облдержадміністрації,

54029, м.Миколаїв, пр. Центральний, 16, [email protected], (0512) 46-04-27, Охрименко Світлана Миколаївна

(зазначити найменування органу, поштову та електронну адресу, номер телефону та контактну особу)

Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в абзаці другому пункту 5 цього оголошення.

8. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності

Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності на 181 аркушах.

(зазначити усі інші матеріали, надані на розгляд громадськості)

9. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознайомитися з ними

- Служба електропостачання регіональна філія «Одеська залізниця» ПАТ «Українська залізниця», вул.Пантелеймонівська, 19, м. Одеса, з 24.05.2018 р., контактна особа Татаєва Оксана Сергіївна, тел.: (046) 727-17-82;

- Баштанська районна рада, вул. Баштанської Республіки, 37, м.Баштанка, з 24.05.2018 р., контактна особа Пшиченко Василь Іванович, тел.: (05158) 2-73-32;

- Вітовська районна рада, просп. Богоявленський, 306, м.Миколаїв, з 24.05.2018 р., контактна особа Малюк Інна Володимирівна, тел.: (0512) 64-48-19;

- Миколаївська міська рада, вул. Адміральська, 20, м.Миколаїв, з 24.05.2018 р., контактна особа Д'яченко Катерина Олегівна, тел.: (0512) 37-35-42;

- Новобузька районна рада, вул. Гребеннікова, 1, м.Новий Буг, з 24.05.2018 р., контактна особа Бєлякова Тетяна Миколаївна, тел.: (05151) 9-13-75.

 (найменування підприємства, установи, організації, місцезнаходження, дата, з якої громадськість може ознайомитися з документами, контактна особа)

ОНОВЛЕНО 21.05.2018


  ПОВІДОМЛЕННЯ

про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

Публічне акціонерне товариство «Українська залізниця»

регіональна філія «Одеська залізниця», код ЄДРПОУ40081200
(повне найменування юридичної особи, код згідно з ЄДРПОУ)

інформує про намір провадити плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля.

 

1. Інформація про суб’єкта господарювання.

Публічне акціонерне товариство «Українська залізниця», регіональна філія «Одеська залізниця» юридична адреса: 65012, м.Одеса, вул. Пантелеймонівська, 19, контактний номер телефону (048) 727-49-86, факс (048) 727-38-76

__________________________________________________________________________________________
(місце знаходження юридичної особи або місце провадження діяльності фізичної особи підприємства (поштовий індекс, адреса), контактний номер телефону)

2. Планована діяльність, її характеристика, технічні альтернативи

Планована діяльність, її характеристика.

Реконструкція споруд залізниці з електрифікацією і будівництвом нових пристроїв СЦБ та зв’язку дільниць Миколаїв-Колосівка та з’єднувальна дуга Б/П 225 км – пост 102 км.

Технічна альтернатива 1. У зв’язку з тим, що будівництво та реконструкція комплексу споруд здійснюється для забезпечення електрифікації існуючого колійного розвитку, технічна альтернатива не розглядалась.

Технічна альтернатива 2 не розглядалась.

3. Місце провадження планованої діяльності, територіальні альтернативи.

Дільниця Миколаїв – Колосівка знаходиться в межах Веселинівського, Новоодеського, Миколаївського, Вітовського районів Миколаївської області. З боку станції Миколаїв дільниця межує з дільницею Долинська – Миколаїв, а на станції Колосівка приєднана до напрямку Одеса-Колосівка-Помічна.

Місце провадження планованої діяльності: територіальна альтернатива 1.

не розглядалась

Місце провадження планованої діяльності: територіальна альтернатива 2 .

не розглядалась

4. Соціально-економічний вплив планованої діяльності

Реалізація проекту дасть можливість підвищити ефективність та пропускну спроможність всього напрямку Долинська – Миколаїв – Колосівка – Одеса. Електрифікація дільниці Миколаїв – Колосівка буде сприяти розвитку Одеського та Миколаївського регіонів, забезпечить зростаючі обсяги перевезень електротягою з виходом на порти Чорного моря.

5. Загальні технічні характеристики, у тому числі параметри планованої діяльності (потужність, довжина, площа, обсяг виробництва тощо)

І черга будівництва – повний комплекс робіт по електрифікації дільниці Миколаїв-Колосівка на існуючий колійний розвиток, а саме:

- створення інфраструктури електрифікованої дільниці для її експлуатації (L=105 км): будівництво постів секціонування контактної мережі, тягової підстанції та чергового пункту контактної мережі на ст. Ясна Зоря, ПЛ-150 кВ «ПС-330 Трихати- ТП Ясна Зоря» довжиною 9,96 км, реконструкція існуючих тягової підстанції Колосівка та ПС-330 Трихати;

- повна реконструкція та модернізація пристроїв СЦБ та зв’язку на дільниці Миколаїв-Колосівка.

ІІ черга будівництва – відновлення залізничного обходу станції Миколаїв (з’єднувальна дуга б/н 225 км – пост 102 км), його електрифікація та облаштування пристроями СЦБ та зв’язку (L=1,9 км);

6. Екологічні та інші обмеження планованої діяльності за альтернативами:

Основними обмеженнями є:

- дотримання значень гранично допустимих концентрацій (ГДК) забруднюючих речовин в атмосферному повітрі населених пунктів;

- організація спеціально відведених та відповідно обладнаних місць для тимчасового зберігання кожного окремого виду небезпечних відходів згідно з їх характеристикою небезпеки та відповідно до вимог діючих санітарно-гігієнічних норм і правил з подальшою передачею спеціалізованим підприємствам відповідно укладених договорів;

- забезпечення санітарних норм шумового тиску на границі найближчої житлової забудови;

- дотримання санітарних норм електромагнітних випромінювань для забезпечення захисту населення та обслуговуючого персоналу;

- згідно Додатку №9 до Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів, затверджених наказом Міністерства охорони здоров'я України від 19.06.96 р. № 173 санітарно-захисна зона для споруд зовнішнього транспорту встановлена у розмірі не менше 100 м, відповідно до ДБН 360-92** «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень» санітарно-захисна зона для ПЛ-150 кВ не встановлюється, охоронна зона становить 25,0 м, охоронні зони електричних мереж за периметром для трансформаторний підстанцій, розподільних пунктів і пристроїв встановлюються на відстані 3 м від огорожі або споруди.

щодо технічних альтернатив 1, 2 - не розглядаються.

щодо територіальних альтернатив 1, 2 - не розглядаються.

7. Необхідна еколого-інженерна підготовка і захист території за альтернативами:

І черга будівництва – електрифікація дільниці Миколаїв-Колосівка виконується на існуючий колійний розвиток, передбачено:

- будівництво постів секціювання контактної мережі на ст. Баловне та ст. Новокатеринівка – в межах полоси відводу залізниці;

- будівництво тягової підстанції на станції Ясна Зоря – в межах полоси відводу залізниці;

- будівництво чергового пункту контактної мережі (далі – ЧПКМ) на станції Ясна Зоря – в межах полоси відводу залізниці;

- реконструкція існуючої тягової підстанції Колосівка – відбуватиметься на вже існуючий та спланованій території;

- реконструкція існуючої «ПС-330 Трихати» – відбуватиметься на вже існуючий та спланованій території;

- будівництво ПЛ-150 кВ «ПС-330 Трихати- ТП Ясна Зоря» – вилучення земель запасу (держвласність), земельних паїв громадян (договори сервітуту).

щодо технічних альтернатив 1, 2 - не розглядалась.

щодо територіальних альтернатив 1, 2 - не розглядалась.

ІІ черга будівництва – будівництво колії, що електрифікується на змінному струмі 27,5 кВ в обхід станції Миколаїв (з’єднувальна дуга б/п 225 км – пост 102 км), довжиною 1,9 км.

щодо технічних альтернатив 1, 2 - не розглядалась.

щодо територіальних альтернатив 1, 2 - не розглядалась.

8. Сфера, джерела та види можливого впливу на довкілля:

Основними видами впливу планової діяльності на навколишнє середовище можуть бути впливи під час будівництва на: повітряне середовище, на водне середовище, на ґрунти, рослинний світ при вирубці лісонасаджень.

Під час експлуатації передбачаються вплив на повітряне середовище, шум та вібрація від рухомого складу залізничного транспорту, електромагнітне випромінювання від струмопровідних частин ПЛ-150кВ та контактної мережі, тваринний світ (птахи).

щодо технічних альтернатив 1, 2 - не розглядалась.

щодо територіальних альтернатив 1, 2 - не розглядалась.

9. Належність планованої діяльності до першої чи другої категорії видів діяльності та об’єктів, які можуть мати значний вплив на довкілля та підлягають оцінці впливу на довкілля (зазначити відповідний пункт і частину статті 3 Закону України “Про оцінку впливу на довкілля”)

Планова діяльність підприємства належить до другої категорії видів діяльності та об’єктів, які можуть мати значний вплив на довкілля та підлягають оцінці впливу на довкілля у відповідності до пункту 10 ст.3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля».

10. Наявність підстав для здійснення оцінки транскордонного впливу на довкілля (в тому числі наявність значного негативного транскордонного впливу на довкілля та перелік держав, довкілля яких може зазнати значного негативного транскордонного впливу (зачеплених держав)

Підстав для здійснення оцінки транскордонного впливу на довкілля немає.

11. Планований обсяг досліджень та рівень деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля

Планується провести дослідження впливу планової діяльності на повітря, ґрунт, поверхневі води, рослинний та тваринний світ, техногенне та соціальне середовище під час будівництва та експлуатації об'єкту. Розроблення заходів по зниженню негативних впливів на довкілля та підвищення екологічного благополуччя.

12. Процедура оцінки впливу на довкілля та можливості для участі в ній громадськості.

Планована суб’єктом господарювання діяльність може мати значний вплив на довкілля і, отже, підлягає оцінці впливу на довкілля відповідно до Закону України “Про оцінку впливу на довкілля”. Оцінка впливу на довкілля - це процедура, що передбачає:

підготовку суб’єктом господарювання звіту з оцінки впливу на довкілля;

проведення громадського обговорення планованої діяльності;

аналіз уповноваженим органом звіту з оцінки впливу на довкілля, будь-якої додаткової інформації, яку надає суб’єкт господарювання, а також інформації, отриманої від громадськості під час громадського обговорення, під час здійснення процедури оцінки транскордонного впливу, іншої інформації;

надання уповноваженим органом мотивованого висновку з оцінки впливу на довкілля, що враховує результати аналізу, передбаченого абзацом п’ятим цього пункту;

врахування висновку з оцінки впливу на довкілля у рішенні про провадження планованої діяльності, зазначеного у пункті 14 цього повідомлення.

У висновку з оцінки впливу на довкілля уповноважений орган, виходячи з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, визначає допустимість чи обґрунтовує недопустимість провадження планованої діяльності та визначає екологічні умови її провадження.

Забороняється розпочинати провадження планованої діяльності без оцінки впливу на довкілля та отримання рішення про провадження планованої діяльності.

Процедура оцінки впливу на довкілля передбачає право і можливості громадськості для участі у такій процедурі, зокрема на стадії обговорення обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля, а також на стадії розгляду уповноваженим органом поданого суб’єктом господарювання звіту з оцінки впливу на довкілля.

На стадії громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля протягом щонайменше 25 робочих днів громадськості надається можливість надавати будь-які зауваження і пропозиції до звіту з оцінки впливу на довкілля та планованої діяльності, а також взяти участь у громадських слуханнях. Детальніше про процедуру громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля буде повідомлено в оголошенні про початок громадського обговорення.

13. Громадське обговорення обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля

Протягом 20 робочих днів з дня оприлюднення цього повідомлення на офіційному веб-сайті уповноваженого органу громадськість має право надати уповноваженому органу, зазначеному у пункті 15 цього повідомлення, зауваження і пропозиції до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля.

Надаючи такі зауваженні і пропозиції, вкажіть реєстраційний номер справи про оцінку впливу на довкілля планованої діяльності в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля (зазначений на першій сторінці цього повідомлення). Це значно спростить процес реєстрації та розгляду Ваших зауважень і пропозицій.

У разі отримання таких зауважень і пропозицій громадськості вони будуть розміщені в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля та передані суб’єкту господарювання (протягом трьох робочих днів з дня їх отримання). Особи, що надають зауваження і пропозиції, своїм підписом засвідчують свою згоду на обробку їх персональних даних. Суб’єкт господарювання під час підготовки звіту з оцінки впливу на довкілля зобов’язаний врахувати повністю, врахувати частково або обґрунтовано відхилити зауваження і пропозиції громадськості, надані у процесі громадського обговорення обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля. Детальна інформація про це включається до звіту з оцінки впливу на довкілля.

14. Рішення про провадження планованої діяльності.

Відповідно до законодавства рішенням про провадження даної планованої діяльності буде

Дозвіл на виконання будівельних робіт
(вид рішення відповідно до частини першої статті 11)
Закону України «Про оцінку впливу на довкілля»)

що видається

Управлінням державної архітектурно-будівельної інспекції у Миколаївській області
(орган, до повноважень якого належить прийняття такого рішення)

15. Усі зауваження і пропозиції громадськості до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля, необхідно надсилати до

Управління екології та природних ресурсів Миколаївської облдержадміністрації,
(найменування уповноваженого органу,

54029, м.Миколаїв, пр. Центральний, 16, [email protected],
поштова адреса, електронна адреса,

(0512) 46-04-27, Охрименко Світлана Миколаївна
(номер телефону та контактна особа)

 

ОНОВЛЕНО 02.03.2018ПОВІДОМЛЕННЯ

про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

Публічне акціонерне товариство «Українська залізниця» регіональна філія

«Одеська залізниця», код ЄДРПОУ 40081200
(повне найменування юридичної особи, код згідно з ЄДРПОУ)

інформує про намір провадити плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля.

1. Інформація про суб’єкта господарювання.

Публічне акціонерне товариство «Українська залізниця», регіональна філія «Одеська залізниця» юридична адреса: 65012, м.Одеса, вул. Пантелеймонівська, 19, контактний номер телефону (048) 727-49-86, факс ( 048) 727-38-76

______________________________________________________________________________________________
(місце знаходження юридичної особи або місце провадження діяльності фізичної особи підприємства
(поштовий індекс, адреса), контактний номер телефону)

2. Планована діяльність, її характеристика, технічні альтернативи

Планована діяльність, її характеристика.

Реконструкція дільниці Долинська – Миколаїв з підвищенням пропускної спроможності напрямку Знам’янка – Долинська – Миколаїв. Зовнішнє електропостачання стаціонарних тягових підстанцій 150/27,5/10 кВ «Новополтавка», «Миколаїв-Тягова», Миколаївська область.

Будівництво повітряних ліній номінальною напругою 150 кВ для живлення тягових підстанцій у зв’язку з застосуванням електричної тяги поїздів замість тепловозної на дільниці залізниці Долинська – Миколаїв.

Реконструкція пристроїв ВРП-150 кВ ПС-330 «Миколаївська», реконструкція пристроїв ВРП-150 кВ ПС-150 кВ «Центральна» та реконструкція пристроїв ВРП-150 кВ ПС-150 кВ «Промзона».

Технічна альтернатива 1 У зв’язку із плановою реконструкцією існуючих пристроїв технічна альтернатива не розглядалась.

Технічна альтернатива 2 не розглядалась.

3. Місце провадження планованої діяльності, територіальні альтернативи.

На території Баштанського, Вiтовського та Новобузького районів Миколаївської області планується виконання І-ої черги будівництва (реконструкція пристроїв ВРП-150 кВ ПС-330 «Миколаївська» та будівництво ПЛ-150 кВ ПС-330 «Миколаївська» -ТП «Новополтавка»).

На території міста Миколаїв планується виконання ІІ-ої черги будівництва (реконструкція пристроїв ВРП-150 кВ ПС-150 кВ «Центральна», будівництво ПЛ-150 кВ «Центральна - ТП Миколаїв» , реконструкція пристроїв ВРП-150 кВ ПС-150 кВ «Промзона» та будівництво ПЛ-150 кВ «Промзона-ТП Миколаїв»).

Місце провадження планованої діяльності: територіальна альтернатива 1.

не розглядалась.

Місце провадження планованої діяльності: територіальна альтернатива 2.

не розглядалась.

4. Соціально-економічний вплив планованої діяльності.

Реалізація проекту дасть можливість підвищити пропускну спроможність напрямку залізниці Знам'янка – Долинська – Миколаїв, збільшити вантажопотік у напрямку портів Миколаївської, Одеської областей, підвищити рівень безпеки перевезень та вирішити питання підвищення надійності електропостачання інфраструктури району.

5. Загальні технічні характеристики, у тому числі параметри планованої діяльності (потужність, довжина, площа, обсяг виробництва тощо).

І-а черга будівництва

1.1 Реконструкція ВРП-150 кВ ПС-330 «Миколаївська»: встановлення нового обладнання на підстанції для підключення двох нових ліній електропередач напругою 150 кВ; заміна пристроїв захисту та автоматики на нові мікропроцесорні; заміна частини фізично застарілого основного обладнання 150 кВ на нове сучасне;

1.2 Будівництво ПЛ-150 кВ «ПС-330 Миколаївська – ТП Новополтавка» довжиною 62,9 км.

ІІ-а черга будівництва

2.1 Реконструкція ВРП-150 кВ ПС-150 кВ «Центральна»: демонтаж всього обладнання ВРП-150 кВ, будівництво будівлі з встановленням в ньому нового обладнання типу КРУЕ-150 кВ; заміна пристроїв релейного захисту на нові мікропроцесорні;

2.2 Будівництво ПЛ-150 кВ «Центральна-ТП Миколаїв-тягова» довжиною 4,9 км;

2.3 Реконструкція ВРП-150 кВ ПС-150 кВ «Промзона»: демонтаж всього обладнання ВРП-150 кВ, будівництво будівлі з встановленням в ньому нового обладнання типу КРУЕ-150 кВ; заміна пристроїв релейного захисту на мікропроцесорні;

2.4 Будівництво ПЛ-150 кВ «Промзона ТП Миколаїв-тягова» довжиною 2,6 км.

6. Екологічні та інші обмеження планованої діяльності за альтернативами:

Основними обмеженнями є:

- дотримання значень гранично допустимих концентрацій (ГДК) забруднюючих речовин в атмосферному повітрі населених пунктів;

- організація спеціально відведених та відповідно обладнаних місць для тимчасового зберігання кожного окремого виду небезпечних відходів згідно з їх характеристикою небезпеки та відповідно до вимог діючих санітарно-гігієнічних норм і правил з подальшою передачею спеціалізованим підприємствам відповідно укладених угод;

- забезпечення санітарних норм шумового тиску на границі найближчої житлової забудови;

- дотримання санітарних норм електромагнітних випромінювань для забезпечення захисту населення та обслуговуючого персоналу;

- відповідно до ДБН 360-92** «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень» санітарно-захисна зона для ПЛ-150 кВ не встановлюється, охоронна зона становить 25,0 м, охоронні зони електричних мереж за периметром для трансформаторний підстанцій, розподільних пунктів і пристроїв встановлюються на відстані 3 м від огорожі або споруди.

щодо технічних альтернатив 1, 2 - не розглядаються.

щодо територіальних альтернатив 1, 2 - не розглядаються.

7. Необхідна еколого-інженерна підготовка і захист території за альтернативами:

І-а черга будівництва

1.1 Реконструкція ВРП-150 кВ ПС-330 кВ «Миколаївська» відбуватиметься на вже існуючий та спланованій території.

1.2 Будівництво ПЛ-150 кВ «ПС-330 Миколаївська –ТП Новополтавка» передбачено вздовж залізничних колій в межах земель смуги відводу залізниці, земель запасу (держвласність), земельних паїв громадян.

щодо технічних альтернатив 1, 2 - не розглядалась.

щодо територіальних альтернатив 1, 2 - не розглядалась.

ІІ-а черга будівництва

2.1. Реконструкція ВРП-150 кВ ПС-150 кВ «Центральна» відбуватиметься на вже існуючий та спланованій території.

2.2. Будівництво ПЛ-150 кВ «Центральна-Миколаїв тягова» передбачено вздовж залізничних колій в межах земель смуги відводу залізниці та земель комунальної власності м.Миколаїв.

2.3. Реконструкція ВРП-150 кВ ПС-150 кВ «Промзона» відбуватиметься на вже існуючий та спланованій території.

2.4. Будівництво ПЛ-150 кВ «Промзона-Миколаїв тягова» передбачено вздовж залізничних колій в межах земель смуги відводу залізниці та земель комунальної власності м.Миколаїв.

щодо технічних альтернатив 1, 2 - не розглядалась.

щодо територіальних альтернатив 1, 2 - не розглядалась.

8. Сфера, джерела та види можливого впливу на довкілля:

Під час будівництва можливий вплив на повітряне середовище, водне середовище, ґрунти, рослинний світ при вирубці лісонасаджень.

Під час експлуатації передбачаються вплив на повітряне середовище, від шумового навантаження, електромагнітного випромінювання дротів новозбудованих ПЛ-150 кВ та тваринний світ (птахи).

щодо технічної альтернативи 1,2- не розглядалась.

щодо територіальної альтернативи 1,2- не розглядалась.

9. Належність планованої діяльності до першої чи другої категорії видів діяльності та об’єктів, які можуть мати значний вплив на довкілля та підлягають оцінці впливу на довкілля (зазначити відповідний пункт і частину статті 3 Закону України “Про оцінку впливу на довкілля”).

Планова діяльність підприємства належить до другої категорії видів діяльності та об’єктів, які можуть мати значний вплив на довкілля та підлягають оцінці впливу на довкілля у відповідності до пункту 10 ст.3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля».

10. Наявність підстав для здійснення оцінки транскордонного впливу на довкілля (в тому числі наявність значного негативного транскордонного впливу на довкілля та перелік держав, довкілля яких може зазнати значного негативного транскордонного впливу (зачеплених держав).

Підстав для здійснення оцінки транскордонного впливу на довкілля немає.

11. Планований обсяг досліджень та рівень деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля.

Планується провести дослідження впливу планової діяльності на повітря, ґрунт, рослинний та тваринний світ, техногенне та соціальне середовище під час будівництва та експлуатації об'єкту. Розроблення заходів по зниженню негативних впливів на довкілля та покращення екологічного благополуччя.

12. Процедура оцінки впливу на довкілля та можливості для участі в ній громадськості.

Планована суб’єктом господарювання діяльність може мати значний вплив на довкілля і, отже, підлягає оцінці впливу на довкілля відповідно до Закону України “Про оцінку впливу на довкілля”. Оцінка впливу на довкілля - це процедура, що передбачає:

- підготовку суб’єктом господарювання звіту з оцінки впливу на довкілля;

- проведення громадського обговорення планованої діяльності;

- аналіз уповноваженим органом звіту з оцінки впливу на довкілля, будь-якої додаткової інформації, яку надає суб’єкт господарювання, а також інформації, отриманої від громадськості під час громадського обговорення, під час здійснення процедури оцінки транскордонного впливу, іншої інформації;

- надання уповноваженим органом мотивованого висновку з оцінки впливу на довкілля, що враховує результати аналізу, передбаченого абзацом п’ятим цього пункту;

- врахування висновку з оцінки впливу на довкілля у рішенні про провадження планованої діяльності, зазначеного у пункті 14 цього повідомлення.

У висновку з оцінки впливу на довкілля уповноважений орган, виходячи з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, визначає допустимість чи обґрунтовує недопустимість провадження планованої діяльності та визначає екологічні умови її провадження.

Забороняється розпочинати провадження планованої діяльності без оцінки впливу на довкілля та отримання рішення про провадження планованої діяльності.

Процедура оцінки впливу на довкілля передбачає право і можливості громадськості для участі у такій процедурі, зокрема на стадії обговорення обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля, а також на стадії розгляду уповноваженим органом поданого суб’єктом господарювання звіту з оцінки впливу на довкілля.

На стадії громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля протягом щонайменше 25 робочих днів громадськості надається можливість надавати будь-які зауваження і пропозиції до звіту з оцінки впливу на довкілля та планованої діяльності, а також взяти участь у громадських слуханнях. Детальніше про процедуру громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля буде повідомлено в оголошенні про початок громадського обговорення.

13. Громадське обговорення обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля

Протягом 20 робочих днів з дня оприлюднення цього повідомлення на офіційному веб-сайті уповноваженого органу громадськість має право надати уповноваженому органу, зазначеному у пункті 15 цього повідомлення, зауваження і пропозиції до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля.

Надаючи такі зауваженні і пропозиції, вкажіть реєстраційний номер справи про оцінку впливу на довкілля планованої діяльності в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля (зазначений на першій сторінці цього повідомлення). Це значно спростить процес реєстрації та розгляду Ваших зауважень і пропозицій.

У разі отримання таких зауважень і пропозицій громадськості вони будуть розміщені в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля та передані суб’єкту господарювання (протягом трьох робочих днів з дня їх отримання). Особи, що надають зауваження і пропозиції, своїм підписом засвідчують свою згоду на обробку їх персональних даних. Суб’єкт господарювання під час підготовки звіту з оцінки впливу на довкілля зобов’язаний врахувати повністю, врахувати частково або обґрунтовано відхилити зауваження і пропозиції громадськості, надані у процесі громадського обговорення обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля. Детальна інформація про це включається до звіту з оцінки впливу на довкілля.

14. Рішення про провадження планованої діяльності.

Відповідно до законодавства рішенням про провадження даної планованої діяльності буде

Дозвіл на виконання будівельних робіт
(вид рішення відповідно до частини першої статті 11)
Закону України «Про оцінку впливу на довкілля»)

що видається

Управлінням державної архітектурно-будівельної інспекції у Миколаївській області
(орган, до повноважень якого належить прийняття такого рішення)

15. Усі зауваження і пропозиції громадськості до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля, необхідно надсилати до

Управління екології та природних ресурсів Миколаївської облдержадміністрації,
(найменування уповноваженого органу,

54029, м.Миколаїв, пр. Центральний, 16, [email protected] ,
поштова адреса, електронна адреса,

(0512) 46-04-27, Охрименко Світлана Миколаївна
(номер телефону та контактна особа)

 

ОНОВЛЕНО 27.03.2018


 

Управління містобудування та архітектури Миколаївської міської ради (Замовник) та ТОВ «Земюрцентр» (Розробник) повідомляють про оприлюднення та початок процедури громадських слухань проекту містобудівної документації: «Детальний план території, обмеженої вул. Херсонське шосе, вул. Скульптора Ізмалкова, вул. Генерала Свиридова та вул. 7 Повздовжньою в Інгульскому районі м.Миколаєва», відповідно до порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. №555.

Детальний план розробляється згідно з програмою економічного і соціального розвитку м.Миколаєва на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням Миколаївської міської ради №32/16 від 21.12.2017.

Докладна інформація та графічні матеріали детального плану території розміщені за посиланням https://mkrada.gov.ua/content/teritoriya-obmezhena-vul-hersonske-shose--vul-7-povzdovzhnya.html

Пропозиції можна подавати у письмовому вигляді до Управління містобудування та архітектури Миколаївської міської ради за адресою: 54001, м.Миколаїв, вул.Адміральська, 20, каб.265 (тел.37-02-71) і на електронну адресу:  [email protected].

Строк подання пропозицій громадськості щодо проекту детального плану території становить 1 місяць з моменту публікації оголошення у засобах масової інформації: до 14 квітня 2018 року.Пропозиції, які надані після встановленого строку, не розглядаються.

Інформацію стосовно запланованих інформаційних заходів (презентація, прилюдне експонування, телевізійні програми, публічні конференції тощо) буде опубліковано додатково.

ОНОВЛЕНО 14.03.2018


До Миколаївської міської ради надійшло колективне звернення з ініціативою щодо проведення громадських слухань на тему: «Обговорення проекту рішення Миколаївської міської ради «Про внесення змін та доповнень до рішення Миколаївської міської ради від 25.08.2011 №8/22 «Про затвердження Порядку пайової участі замовників у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Миколаєва».

Підстава для проведення громадських слухань:

Колективне звернення 1, 2

Список інститутів громадянського суспільства, що підписали звернення 1, 2

                                                                                     ОНОВЛЕНО 13.03.2018


Ініціативні локальні громадські слухання у мікрорайоні Широка Балка Корабельного району м. Миколаєва  

Розпорядження міського голови (1,2,3)

                                                                                    ОНОВЛЕНО 12.09.2017


 Ініціативні локальні громадські слухання у мікрорайоні Широка Балка Корабельного району м. Миколаєва

Колективне звернення з ініціативою щодо проведення громадських слухань 1, 2

Список мешканців мікрорайону, які підписали колективне звернення

- Додатки 1, 2                           

                                                                                   ОНОВЛЕНО 28.08.2017 


 Ініціативні локальні громадські слухання у мікрорайоні Широка Балка Корабельного району м. Миколаєва щодо вирішення питань транспортного забезпечення  мешканців мкр. Ш.Балка

Колективне звернення з ініціативою щодо проведення громадських слухань

Список мешканців району, які підписали колективне звернення

Додатки до звернення 12


 Ініціативні загальноміські громадські слухання з питання зміни цільового призначення земельної ділянки по вул. Шевченка, 57 у м. Миколаєві

- Колективне звернення з ініціативою щодо проведення локальних громадських слухань 1, 2

- Список ініціаторів громадських слухань 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11

 


 Ініціативні локальні громадські слухання щодоможливості будівництва багатоповерхового будинку біля існуючої житлової забудови по вул. Архітектора Старова (буд. 14-Б)

- Колективне звернення з ініціативою щодо проведення локальних громадських слухань

- Список мешканців будинку, які підписали колективне звернення

- Додатки 1, 2, 3, , , 5, 6, ,


Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради повідомляє про  проведення локальних громадських слухань у мікрорайоні Широка Балка Корабельного району м. Миколаєва щодо вирішення питань транспортного забезпечення  мешканців мкр. Ш.Балка 

Колективне звернення з ініціативою щодо проведення громадських слухань

Список мешканців району, які підписали колективне звернення

Додатки до звернення 1, 2


 Публічні громадські слуханя проекту містобудівної документації: «Детальний план території мікрорайону «Богоявленський» у Корабельному районі м. Миколаєва»


Продовження терміну надання пропозицій під час проведення громадських слухань проекту містобудівної документації 

«Детальний план території мікрорайону «Богоявленський» у Корабельному районі м.Миколаєва»

  


 

Ініціативні загальноміські громадські слухання   з питання розпочатого будівництва споруди на бульварній частині проспекту Центральний, 75-а. 

Колективне звернення з ініціативою щодо проведення громадських слухань 

Список інститутів громадянського суспільства, які підписали колективне звернення - 12


 Ініціативні громадські слухання у мікрорайоні Кульбакіно

- Колективне звернення з ініціативою щодо проведення громадських слухань

- Список мешканців району, які підписали колективне звернення - 1, 2

- Проект храму.

 


 Громадські слухання по поверненню паркової зони біля Палацу культури «Корабельний» у власність міста переносяться 

 


 Громадські слухання щодо обмеження режиму роботи диско-бару «Коко Бонго» 

Розпорядження міського голови від 07.04.2016 № 69р «Про проведення громадських слухань» 1, 2, 3


 Ініціативні районні громадські слухання щодо повернення прилеглої паркової зони Миколаївському міському палацу культури «Корабельний» та будівництва церкви 

-  Колективне звернення з ініціативою щодо проведення громадських слухань 

- Список мешканців району, які підписали колективне звернення - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 


 Ініціативні локальні громадські слухання щодо будівництва магазину, який знаходиться у санітарній зоні гуртожитку, розташованого за адресою пр. Богоявленський, 340/1 

-  Колективне звернення з ініціативою щодо проведення громадських слухань 

- Список мешканців, які проживають за адресою пр. Богоявленський, 340/1 та підписали колективне звернення - 1,

-  Проектна документація - 1, 2 


 Ініціативні локальні громадські слухання щодо повернення вулиці А. Олійника її первинної назви «Паркова»

- Колективне звернення з ініціативою щодо проведення громадських слухань

- Список мешканців, які проживають на вул. А. Олійника та підписали колективне звернення


 Громадське обговорення щодо найменування новостворених об'єктів топоніміки у частині мікрорайону Велика Корениха м.Миколаєва

 


Додаток

до громадського обговорення

 ПЕРЕЛІК

найменувань, які пропонуються для новостворених об'єктів топоніміки
в частині мікрорайону Велика Корениха м.Миколаєва
згідно з генпланом забудови під індивідуальне житлове будівництво
для учасників АТО

І. На честь усіх учасників АТО пропонується надати всім новоствореним провулкам назву «Геройський» із відповідним номером:

1. Геройський пров.;

2. Геройський пров.;

3. Геройський пров.;

4. Геройський пров.;

5. Геройський пров.;

6. Геройський пров.;

7. Геройський пров.

 ІІ. 6 нових вулиць найменувати іменами видатних осіб, пов’язаних з розбудовою та захистом української державності:

№ з/п

Назва вулиці

Обґрунтування

1

Богданівська вул.

На честь Богдана Хмельницького

2

Володимирська вул.

На честь князя Володимира

3

Ольжина вул.

На честь княгині Ольги

4

Данилівська вул.

На честь князя Данила Галицького

5

Ярославівська вул.

На честь Ярослава Мудрого

6

Святославівська вул.

На честь князя Святослава

ІІІ. Сьому вулицю, яка є найбільшою та обіймає новостворювану забудову, назвати «Михайлівська» на честь покровителя воїнів Архістратига Михаїла.

Запропоноване найменування новостворюваних об’єктів топоніміки відповідає вимогам пункту 3.2. Положення про порядок найменування (перейменування) вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, скверів та інших споруд, розташованих на території м.Миколаєва, затвердженого рішенням Миколаївської міської ради від 15.09.2015 №49/56.

Використання для провулків назви «Геройський», яка виникла на основі вивчення досвіду найменування Інвалідних хуторів після Кримської війни, у комплексі з назвами вулиць саме іменами видатних осіб, пов’язаних із розбудовою та захистом української державності, дозволить надати району поселення сучасних воїнів свого неповторного колориту і водночас буде гідним продовженням місцевих топонімічних традицій.

 


 

Розпочинається громадське обговорення щодо перейменування 130 об'єктів топоніміки м.Миколаєва 

Шановні миколаївці!

У зв’язку з тим що пропозиції щодо перейменування об’єктів топоніміки, які підпадають під дію Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки» містять багато нових назв на честь фізичних осіб або назв історичних подій, на підставі п.5 ст. 3 Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», а також доручення міського голови від 18.12.2015 №111/02.02.05-11 розпочинається громадське обговорення щодо перейменування 130 об'єктів топоніміки згідно з додатком №2 (додається). Інформація щодо формування вказаних пропозицій міститься в додатку №1.

Організатором громадського обговорення є виконавчий комітет Миколаївської міської ради.

Формою громадського обговорення є електронна консультація.

Громадське обговорення триватиме протягом 2 місяців із моменту опублікування даного оголошення.

Пропозиції (зауваження) надсилаються на електронну пошту:

[email protected]

із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає.

Анонімні пропозиції (зауваження) не розглядаються.

Відповідальною особою за проведення громадського обговорення згідно з п.8 Положення про порядок найменування (перейменування) вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, скверів та інших споруд, розташованих на території м.Миколаєва, затвердженого рішенням Миколаївської міської ради від 15.09.2015 №49/56, визначено начальника відділу охорони культурної спадщини управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради Бондаренко Ірину Анатоліївну (консультації з питання, що винесене на громадське обговорення, можна отримати за адресою: вул. Шевченка, 58, м.Миколаїв, тел. (0512) 47-65-58).

Відправити свої пропозиції можна буде також за допомогою Центрів обслуговування громадян та Центрів вільного доступу в Інтернет, які знаходяться у всіх міських бібліотеках, підпорядкованих управлінню з питань культури та охорони культурної спадщини.

Після завершення громадського обговорення його результати будуть у оприлюднені на офіційному веб-сайті Миколаївської міської ради www.mkrada.gov.ua.

Запрошуємо мешканців міста активно долучитися до громадського обговорення і висловити своє ставлення щодо перейменування об’єктів топоніміки, які підпадають під дію Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки».


 Додаток 1

Інформація

щодо формування пропозицій стосовно перейменування об’єктів топоніміки, які підпадають під дію Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки» 

Перелік об’єктів топоніміки, які підпадають під дію Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки», був сформований Комісією знайменування (перейменування) вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, скверів та інших споруд, розташованих на території м.Миколаєва, яка затверджена рішенням Миколаївської міської ради від 15.09.2015 №49/56 (далі – Комісія).

При формуванні цього переліку, до якого увійшло 132 об’єкти топоніміки, було враховано:

1.Визначення терміну «символіка комуністичного тоталітарного режиму», що міститься у підпункті «є» пункту 4 статті 1 Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки», а саме: назви областей, районів, населених пунктів, районів у містах, скверів, бульварів, вулиць, провулків, узвозів, проїздів, проспектів, площ, майданів, набережних, мостів, інших об’єктів топоніміки населених пунктів, підприємств, установ, організацій, у яких використані імена або псевдоніми осіб, які обіймали керівні посади в комуністичній партії (посаду секретаря районного комітету і вище), вищих органах влади та управління СРСР, УРСР (УСРР), інших союзних або автономних радянських республік, працювали в радянських органах державної безпеки, а також назви СРСР, УРСР (УСРР), інших союзних або автономних радянських республік та похідні від них, назви, пов’язані з діяльністю комуністичної партії (включаючи партійні з’їзди), річницями Жовтневого перевороту 25 жовтня (7 листопада) 1917 року, встановленням радянської влади на території України або в окремих адміністративно-територіальних одиницях, переслідуванням учасників боротьби за незалежність України у XX столітті (крім назв, пов’язаних з опором та вигнанням нацистських окупантів з України або з розвитком української науки та культури).

2.Рекомендації Українського інституту національної пам’яті.

 У зв’язку із тим, що деякі громадські організації не погодилися з новими назвами об’єктів топоніміки, запропонованими Комісією, їм було запропоновано підготувати альтернативні пропозиції. 14 грудня 2015 року такі пропозиції були надані міському голові. До пропозицій увійшли нові назви більшості об’єктів топоніміки, визначених Комісією, а також пропозиції щодо перейменування об’єктів, які не підпадають під дію Закону (наприклад: сквер Ради Європи, вул.Горького, вул.Московська, вул.Дунайської флотилії, вул.Зої Космодем’янської, вул.Маршала Малиновського, вул.Травнева, вул.Першотравнева, вул.Китобоїв тощо).

Пропозиції щодо перейменування об’єктів топоніміки, які підпадають під дію Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки», які винесені на громадське обговорення, укладені таким чином:

графа 1 - № за порядком;

графа 2 - назва існуючого топоніму, який має бути змінений;

графа 3 та 4- пропозиції Комісії з найменування (перейменування) вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, скверів та інших споруд, розташованих на території м.Миколаєва, яка створена рішенням Миколаївської міської ради від 15 вересня 2015 № 49/56 (до складу цих пропозицій входе запропонована нова назва та обґрунтування запропонованої назви);

Графа 5 та 6 - Альтернативні пропозиції ініціативної групи від громадських організацій (до складу цих пропозицій входе запропонована нова назва та обґрунтування запропонованої назви).

Крім того, необхідно звернути увагу на те, що строки 1,2,11,14,33,52,81,108,112 першого розділу «Вулиці та провулки», строки 1, 2, 3 розділу 2 «Проспекти» містять декілька пропозицій щодо нової назви.


 Додаток 2 до громадського обговорення

Пропозиції щодо об’єктів топоніміки, 
які пропонуються перейменувати відповідно до закону України 
«Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного 
(нацистського) тоталітарних режимів в Україні 
та заборону пропаганди їх символіки»

 


  

Увага! 24 червня 2015 року відбудуться громадські слухання з обговорення нової редакції Положення про громадські слухання в місті Миколаєві та змін до Статуту територіальної громади м. Миколаєва


 

Про внесення змін до рішення міської ради від 21.03.2002 №41/1 «Про затвердження Статуту територіальної громади міста Миколаєва» (проект)ПОЛОЖЕННЯ ПРО ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ В МІСТІ МИКОЛАЄВІ


 
знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: