Мапа порталу

Малий та середній бізнес

 

Шановні підприємці!

20 грудня 2016 року о 14:00 відбудуться установчі збори Громадської ради ринку нерухомості м.Миколаєва у приміщені малої зали виконавчого комітету Миколаївської міської ради за адресою: вул. Адміральська, 20 (3 поверх).

Мета зустрічі – формування складу Громадської ради ринку нерухомості м.Миколаєва.

Засідання установчих зборів є відкритим. Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у заході!

Початок реєстрації о 13:30.

Контактна особа – Тимченко Наталя Володимирівна, е-mail: [email protected], тел.: (0512) 47-61-94, 47-17-75, (096) 815-93-41.

Управління з розвитку споживчого ринку
Миколаївської міської ради

 


ОНОВЛЕНО 16.12.2016

Шановні підприємці!

09.12.2016 о 15:30 у приміщенні каб. №163 виконавчого комітету Миколаївської міської ради (вул.Адміральська, 20, 1 поверх) під головуванням заступника міського голови Юрія Степанця відбудеться повторна зустріч з підприємцями міста Миколаєва, які здійснюють господарську діяльність у сфері реклами.

Основна тема – це розгляд законопроекту України про рекламу.

Запрошуємо до участі зацікавлених суб’єктів підприємницької діяльності.

Початок реєстрації учасників о 15:00.

Управління з розвитку споживчого ринку
Миколаївської міської ради

 


ОНОВЛЕНО 07.12.2016

Шановні підприємці!

02.12.2016 об 11:00 у приміщенні каб. №163 Миколаївської міської ради (вул.Адміральська, 20, 1 поверх) під головуванням заступника міського голови Степанця Ю.Б. відбудеться повторна зустріч з підприємцями міста Миколаєва, які здійснюють господарську діяльність у сфері будівництва.

В процесі зустрічі планується обговорення порушених проблемних питань, за результатами першої зустрічі.

Запрошуємо до участі зацікавлених суб’єктів господарювання.

Початок реєстрації учасників о 10:30.

Управління з розвитку споживчого ринку
Миколаївської міської ради

 


ОНОВЛЕНО 29.11.2016

Шановні підприємці!

У вересні та жовтні 2016 року під головуванням заступника міського голови Юрія Степанця було проведено ряд зустрічей з підприємцями міста Миколаєва, які здійснюють господарську діяльність у галузі сфери послуг та торгівлі, із директорами ринків міста та комплексів торгівельних павільйонів. Під час зустрічей було обговорено проблематику галузей, які заважають розвитку кожної галузі на національному, регіональному та місцевому рівнях.

Одним із проблемних питань визначено відключення об’єктів від мережі електропостачання, в разі несвоєчасного продовження договорів оренди та договорів про встановлення особистого строкового сервітуту.

З метою уникнення непорозумінь та конфліктних ситуацій із суб’єктами господарювання до ПАТ «Миколаївобленерго» було направлено лист із проханням не відключати від мережі електропостачання об’єкти до отримання інформації про відмову у продовженні терміну дії договорів оренди та договорів про встановлення особистого строкового сервітуту. Інформація щодо вказаних об’єктів буде надаватись до ПАТ «Миколаївобленерго» управлінням земельних ресурсів Миколаївської міської ради.

Також, підприємці, що здійснюють торгівлю м’ясом та молочними продуктами, занепокоєні високою вартістю послуг за проведення лабораторних висновків, які надають ветеринарні лабораторії.

До Миколаївської регіональної Державної лабораторії ветеринарної медицини було направлено листа для надання роз’яснення щодо вартості формування тарифів за послуги лабораторних досліджень, які надаються ветеринарними лабораторіями на ринках міста.

Управління з розвитку споживчого ринку
Миколаївської міської ради

 


ОНОВЛЕНО 21.10.2016

Шановні підприємці!

З метою посилення взаємодії представників місцевого бізнесу з виконавчими органами Миколаївської міської ради, залучення їх до проведення реформ, розвитку галузі і підвищення потенціалу міста 30.09.2016 о 15:00 у приміщенні великої зали Миколаївської міської ради під головуванням заступника міського голови Юрія Степанця проведено зустріч з підприємцями міста Миколаєва, які здійснюють господарську діяльність у галузі сфери послуг та торгівлі.

У процесі зустрічі було обговорено проблематику галузі, а також визначено шляхи для взаємодії з відповідними підрозділами міської ради.

Розроблено рекомендації, які передбачають залучення до співпраці правоохоронних органів та представників Держпродспоживслужби.

Суб’єктам господарської діяльності запропоновано взяти активну участь у обговоренні проектів Законів України та інших нормативно-правових актів у разі їх оприлюднення з метою одержання зауважень та пропозицій.

Більшість висловилася, що така зустріч носила позитивний характер.

Управління з розвитку споживчого ринку
Миколаївської міської ради

 


ОНОВЛЕНО 04.10.2016

Шановні підприємці!

30.09.2016 о 15:00 у приміщенні великої зали Миколаївської міської ради (вул.Адміральська, 20, 4 поверх) під головуванням заступника міського голови Степанця Ю.Б. відбудеться зустріч з підприємцями міста Миколаєва, які здійснюють господарську діяльність у галузі сфери послуг та торгівлі.
Мета зустрічі - посилення взаємодії представників місцевого бізнесу з виконавчими органами міської ради, залучення їх до проведення реформ, розвитку галузі і підвищення потенціалу міста. У процесі зустрічі планується обговорити проблематику галузі, а також створення галузевих громадських рад для взаємодії з відповідними підрозділами міської ради.
Запрошуємо до участі зацікавлених суб’єктів господарювання.
Початок реєстрації учасників о 14:30.

 


ОНОВЛЕНО 27.09.2016

До уваги підприємців міста Миколаєва!

Миколаївським міським головою заплановано проведення зустрічей з представниками різних галузей міського бізнесу (згідно з графіком).

Мета зустрічей - посилення взаємодії представників місцевого бізнесу з виконавчими органами міської ради, залучення їх до проведення реформ, розвитку галузей і підвищення потенціалу міста.

У процесі зустрічей планується обговорити проблематику кожної галузі для підготовки "регуляторних карт", що оптимально регулюють кожну сферу бізнесу, а також створення галузевих громадських рад для взаємодії з відповідними підрозділами міської ради.

Графік проведення зустрічей з представниками галузей бізнесу

Дата проведення

Назва галузі

30.09.2016

04.10.2016

07.10.2016

11.10.2016

18.10.2016

20.10.2016

25.10.2016

27.10.2016

01.11.2016

03.11.2016

08.11.2016

10.11.2016

Торгівля і послуги

Промисловість

Будівництво

Виробництво харчових продуктів

Ринки

Пасажирські перевезення

Туристична галузь

Медична практика

Інформація, телекомунікації

Ритуальні послуги

Зовнішня реклама

Нерухомість

Зустрічі проводитимуться о 15:00 у приміщенні малої зали засідань виконавчого комітету Миколаївської міської ради за адресою: м.Миколаїв, вул.Адміральська, 20, (3 поверх).

 


ОНОВЛЕНО 22.09.2016

Розвиток підприємництва є пріоритетним завданням державної політики України, оскільки обумовлює умови для належної реалізації конституційного права на підприємницьку діяльність, а також підвищення добробуту громадян України шляхом залучення широких верств населення до такої діяльності.

На національному рівні реалізація державної політики підтримки малого підприємництва здійснюється відповідно до Законів України «Про Національну програму сприяння розвитку малого підприємництва в Україні» та «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні».

На місцевому рівні реалізація державної політики щодо підтримки підприємництва здійснюється через міські цільові програми розвитку.

Рішенням Миколаївської міської ради від 23.01.2015 № 45/13 затверджено Програму розвитку малого і середнього підприємництва у м. Миколаєві на 2015-2016 роки, якою передбачено ряд заходів з впорядкування нормативного регулювання підприємницької діяльності, формування інфраструктури підтримки підприємництва, фінансово-кредитна, інвестиційна підтримка, ресурсне, інформаційне забезпечення малого підприємництва.

Пріоритетні завдання міської Програми розвитку малого і середнього  підприємництва спрямовані на розвиток і підтримку підприємництва в різних секторах економіки, створення таких правових, організаційних і економічних умов, які б сприяли максимальному об`єднанню інтересів суб`єктів підприємницької діяльності з інтересами відповідних адміністративно - територіальних одиниць; створенню нових робочих місць; наповненню місцевого бюджету; реалізації державної політики підтримки підприємництва.

Міським бюджетом передбачено щорічне виділення коштів на реалізацію заходів зазначеної Програми.

 

Державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

http://ddr.minjust.gov.ua/uk/bd20e341ea8ebd6e3c905f26245339e2/derzhavna_reestraciya_yurydychnyh_osib_ta_fizychnyh_osibpidpryemciv/

 

ОНОВЛЕНО 11.02.2016

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: