Мапа порталу

                         

Шановні мешканці м. Хрсон та Херсонської області! 

1. Громадянка Тетяна Андріївна звернулась з пропозицією надати вільну кімнату в гуртожитку за адресою вул. Курортна 9, кім. ХХ (житлова площа 15,1 кв.м) жінці з дитиною з м. Херсона, безкоштовно на один місяць. При необхідності проживання на довгий період, можливе проживання безкоштовно але при сплаті комунальних послуг.

Кімната повністю жила, з меблями та посудом, туалет та кухня загальні. Зв'язок з власницею через вайбер (тел. +380669036988, бажано писати повідомлення), або електронну пошту [email protected]

2. Громадянин Віктор Михайлович пропонує  житло для ВПО, а саме будинок с. Галицинівка, вул. 8 Березня, ХХ, для проживання до 5 осіб, з оплатою за за комунальні платежи. Телефон 068 683 67 20 

 

   Доводимо до Вашого відома, що в місті Миколаєві діють міські програми на пільгове довготермінове кредитування молодих сімей та одиноких молодих громадян на будівництво (реконструкцію) і придбання житла. За більше детальною інформацією Ви можете звернутись до Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву за адресою:

місто Миколаїв, Заводський район, вул. Робоча, будинок 2-А, офіс 506, 507, або за телефоном (0512) 56-39-41 56-38-45.

 

Шановні громадяни, які перебувають на квартрному обліку за пільгою "особи з числа дітей-сиріт, та дітей, позбавлених батьківськького піклування"  

   Просимо Вас звернутися до спеціалістів відділу обліку та розподілу житла Миколаївської міської ради за адресами перебування на обліку у службах у справах дітей адміністрацій районів м. Миколаєва на момент надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, або дитини-сироти, для уточнення даних в облікових справах.

Звертатись: Центральний, Інгульський, Корабельний райони – вул. Адміральська, 20, каб. 230 (четвер з  09:00 до 12:00)

Заводський район – вул. Адміральська, 20, каб. 222  (четвер з  09:00 до 12:00).  

 


 

ОГОЛОШЕННЯ ДЛЯ ГРОМАДЯН

          У зв’язку з підключенням підприємства (установи, організації) до роботи з електронним реєстром територіальної громади міста Миколаєва, витребування довідки про склад сім’ї, або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб (форма 3) в паперовому вигляді КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО. Винятком є виявлення некоректних даних в реєстрі. У випадку витребування вищезазначеної довідки у паперовому вигляді просимо повідомити про це до департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції Миколаївської міської ради за телефоном 0512 709 999. 

                                                                                             ОНОВЛЕНО 01.11.2022  

 


 

 

  З метою інформування населення доводимо до відома текст постанови Центральної виборчої комісії від 07.07.2023 №43 «Про нелегітимність організації підготовки та проведення російською федерацією будь-яких виборів на тимчасово окупованих територіях України»:   

Постанова Центральної виборчої комісії від 07.07.2023 №43 «Про нелегітимність організації підготовки та проведення російською федерацією будь-яких виборів на тимчасово окупованих територіях України»

 

 

 

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: