Мапа порталу

Відділ обліку та розподілу житла
Миколаївської міської ради

  

До уваги громадян,  які перебувають на соціальному квартирному обліку
при виконкомі Миколаївської міської ради
 

Просимо звернутися до відділу обліку та розподілу житла Миколаївської міської ради за адресою вул. Адміральська, 20, каб.157 для розгляду можливості отримання соціального житла в Корабельному районі міста Миколаєва.


ОНОВЛЕНО 15.08.2019

 

 Повідомлення для мешканців міста Миколаєва,
які перебувають на обліку громадян,
потребуючих поліпшення житлових умов 

В Заводскому районі міста Миколаєва є приміщення, які на сьогодні є у віданні територіальної громади міста та потребують ремонту:
- житловою площею 23,0 кв.м  по вул. Заводська, 13, корп. 6;
- житловою площею 7,9 кв.м, загальною – 30,2 кв.м по вул. 5 Слобідська, 135. 

Мешканці міста Миколаєва, які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Миколаївської міської ради і мають бажання привести у відповідний житловий стан, можуть звернутися з відповідною заявою до виконавчого комітету Миколаївської міської ради за адресою: вул. Адміральська, 20, ІІІ під’їзд,  1 робоче місце. 


ОНОВЛЕНО 18.07.2019

 

Повідомлення для мешканців міста Миколаєва,
які перебувають на обліку громадян,
потребуючих поліпшення житлових умов

В Центральному районі міста Миколаєва є приміщення, яке на сьогодні є у віданні територіальної громади міста та потребує ремонту, житловою площею 16,6 кв.м.

Мешканці міста Миколаєва, які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Миколаївської міської ради і мають бажання   привести у відповідний житловий стан, можуть звернутися з відповідною заявою до виконавчого комітету Миколаївської міської ради за адресою:    вул. Адміральська, 20, ІІІ під’їзд,  1 робоче місце. 


ОНОВЛЕНО 12.06.2019

 

Шановні мешканці міста Миколаєва!

Доводимо до Вашого відома, що в місті Миколаєві діють міські програми на пільгове довготермінове кредитування молодих сімей та одиноких молодих громадян на будівництво (реконструкцію) і придбання житла. За більше детальною інформацією Ви можете звернутись до Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву за адресою:

місто Миколаїв, Заводський район, вул. Робоча, будинок 2-А, офіс 506, 507, або за телефоном (0512) 56-39-41 56-38-45.


ОНОВЛЕНО 01.03.2019

 

 

Повідомлення для мешканців міста Миколаєва,
які перебувають на обліку громадян,
потребуючих поліпшення житлових умов

В комунальній власності міста Миколаєва є житловий будинок в Заводському районі, який на сьогодні є у віданні територіальної громади міста, потребуючий капітального ремонту, з частковими зручностям, житловою площею 30,4 кв.м.

Мешканці міста Миколаєва, які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Миколаївської міської ради і мають бажання провести ремонтні роботи за власні кошти з подальшим отриманням ордера на це житло за результатами розгляду громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Миколаївської міської ради, можуть звернутися з відповідною заявою до виконавчого комітету Миколаївської міської ради за адресою: вул.Адміральська, 20, ІІІ під’їзд, 1 робоче місце.


ОНОВЛЕНО 11.02.2019

 

 

Шановні мешканці міста!

Відділ обліку та розподілу житла Миколаївської міської ради повідомляє:

Для тих громадян, як перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Миколаївської міської ради та які не пройшли щорічну перереєстрацію у 2018, нагадуємо про необхідний перелік документів, який необхідно надати до відділу, для підтвердження права перебування на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов:

-довідку про реєстрацію місця проживання на кожного зареєстрованого в житловому приміщенні;

-копії паспортів та індетифікаційних номерів;

-довідки з місця роботи;

-копію свідоцтва на право власності та технічного паспорту на житло (при наявності);

-документи, що підтверджують право на пільги (при наявності оригіналу);

-копії свідоцтв про шлюб/розірвання шлюбу та народження дітей (за наявності змін з останньої перереєстрації);

Звертатися:

- Корабельний район – пр. Богоявленський, 314, кабінет № 426, у понеділок з 13.30 до 16.30 та четвер з 9.00 до 12.00;

- Заводський район – вул. Корабелів, 16, кабінет № 8, у понеділок з 13.00 до 16.00 та четвер з 9.00 до 12.00;

- Інгульський район – пр. Богоявленський, 1, кабінет № 36, у понеділок та середу з 9.00 до 12.00;

- Центральний район - вул. Інженерна, 1, кабінет № 108, у понеділок з 13.00 до 16.00 та середу з 9.00 до 12.00.


ОНОВЛЕНО 10.01.2019

 

 

В зв'язку зі змінами що внесені  до Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР  постановою Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2018 р. №280 надаємо інформацію стосовно  переліку необхідних документів для взяття на облік потребуючих поліпшення житлових умов громадян, які мають статус внутрішньо переміщених осіб та учасників бойових дій АТО.

1. Абзац четвертий пункту 8 викласти в такій редакції:

“Внутрішньо переміщені особи, визначені у підпункті 8 пункту 13 цих Правил, беруться на квартирний облік у населеному пункті в межах території обслуговування органу соціального захисту населення, в якому вони перебувають протягом року на обліку в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб незалежно від наявності майнових прав чи прав власності на нерухоме майно, що розміщується в населених пунктах, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, або розташованих на лінії зіткнення. При цьому члени сім’ї особи з інвалідністю або учасника бойових дій, які мають довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (видану згідно з Порядком оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. №509 (Офіційний вісник України, 2014 р., №81, ст. 2296; 2015 р., №70, ст. 2312), беруться на квартирний облік разом з нею (ним).”

2. Підпункт 8 пункту 13 викласти в такій редакції:

“внутрішньо переміщені особи з числа учасників бойових дій відповідно до пунктів 19 і 20 частини першої статті 6 та особи з інвалідністю внаслідок війни, визначені в пунктах 11—14 частини другої статті 7, та члени їх сімей, а також члени сімей загиблих, визначені абзацами четвертим — восьмим, шістнадцятим — двадцять другим пункту 1 статті 10 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.

3. Абзаци сьомий — тринадцятий пункту 18 замінити абзацами такого змісту:

“довідку про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України згідно з додатком 1 до Порядку надання та позбавлення статусу учасника бойових дій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 р. №413

 • копію посвідчення встановленого зразка згідно з додатком 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 12 травня 1994 р. № 302 “Про порядок видачі посвідчень і нагрудних знаків ветеранів війни” (ЗП України, 1994 р., №9, ст. 218), що підтверджує статус особи як члена сім’ї загиблого або особи з інвалідністю внаслідок війни;
 • довідку органу соціального захисту населення про перебування на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, особи з інвалідністю внаслідок війни або учасника бойових дій, або члена сім’ї загиблого згідно із Законом України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” за формою, затвердженою Мінсоцполітики;
 • копії документів, які підтверджують родинний зв’язок членів сім’ї особи з інвалідністю внаслідок війни або учасника бойових дій;
 • копію довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи на кожного члена сім’ї загиблого або особи з інвалідністю внаслідок війни, або учасника бойових дій;
 • копію довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (видану згідно з Порядком оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. №509.

ОНОВЛЕНО 23.06.2018

 

 

Шановні мешканці міста!

У зв’язку з тим, що згідно з ч.3 ст.16 Закону України «Про житловий фонд соціального призначення» проводиться щорічний моніторинг громадян, які перебувають на соціальному квартирному обліку, просимо надати до відділу обліку та розподілу житла Миколаївської міської ради наступні документи:

- довідки про реєстрацію місця проживання на кожного зареєстрованого в житловому приміщенні (Департамент з надання адміністративних послуг Миколаївської міської ради);

- копії паспортів, свідоцтва про шлюб та про народження дитини (при наявності);

- довідки з місця роботи;

- копію документа, що підтверджує пільги (при наявності);

- довідки про доходи всіх членів сім’ї за попередній рік;

- довідка управління земельних ресурсів про наявність земельної ділянки (Департамент з надання адміністративних послуг Миколаївської міської ради);

- довідку державної податкової інспекції відповідного району м.Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області.


ОНОВЛЕНО 10.01.2019

 

 

Перелік документів необхідних для взяття на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов:

- Заява на ім’я міського голови. В заяві зазначається: прізвище, ім’я, по батькові заявника та всіх членів сім'ї, які беруться на квартирний облік, його адреса та телефон, наявність пільги. Заява обов’язково підписується заявником та всіма повнолітніми членами сім'ї, які бажають перебувати на обліку. (Зразок заяви).

     До заяви додаються:

 • довідки про реєстрацію місця проживання особи на кожного члена сім'ї;
 • довідки з місця роботи (з інформацією про перебування на квартирному обліку) або про перебування в Центрі зайнятості;
 • документ, що підтверджує пільги (при наявності);
 • свідоцтва про народження дітей (копії);
 • свідоцтва про шлюб або розірвання шлюбу (копії);
 • копія картки фізичної особи – платника податків заявника та членів сім'ї;
 • копія паспорта громадянина України заявника та повнолітніх членів сім'ї 1, 2, 10-14 сторінки.

(Постанова Кабінету Міністрів України від 11.02.2011 №238).

Документи для постановки на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов Ви маєте можливість подати на 21 робоче місце до Центру надання адміністративних послуг Миколаївської міської ради, який знаходиться за адресою: вул. Адміральська, 20, ІІІ під’їзд.

Консультацію щодо збору документів для постановки на квартирний облік та з інших житлових питань Ви можете отримати за адресою:

- Корабельний район – пр. Богоявленський, 314, кабінет № 426, у понеділок з 13.30 до 16.30 та четвер з 9.00 до 12.00;

- Заводський район – вул. Корабелів, 16, кабінет № 8, у понеділок з 13.00 до 16.00 та четвер з 9.00 до 12.00;

- Інгульський район – пр. Богоявленський, 1, кабінет № 36, у понеділок та середу з 9.00 до 12.00;

- Центральний район - вул. Інженерна, 1, кабінет № 108, у понеділок з 13.00 до 16.00 та середу з 9.00 до 12.00;

- начальник відділу обліку та розподілу житла Миколаївської міської ради – вул. Адміральська, 20, кабінет №153, щочетверга з 09 до 11 години.

Перелік документів необхідних для взяття на соціальний квартирний облік:

- Заява на ім’я міського голови. В заяві зазначається: прізвище, ім’я, по батькові заявника та всіх членів сім'ї, які беруться на квартирний облік, його адреса та телефон, наявність пільги. Заява обов’язково підписується заявником та всіма повнолітніми членами сім'ї, які бажають перебувати на обліку (Заява зразок).

До заяви додаються:

 • довідки про реєстрацію місця проживання особи на кожного члена сім'ї;
 • копія паспорта громадянина України заявника та повнолітніх членів сім'ї 1, 2, 10-14 сторінки;
 • копія картки фізичної особи – платника податків заявника та членів сім'ї;
 • документ, що підтверджує пільги (при наявності);
 • довідка про доходи громадянина та членів його сім'ї за попередній рік;
 • відомості про вартість майна, що перебуває у власності громадянина та членів його сім'ї на момент взяття на соціальний квартирний облік;
 • довідки з місця роботи або про перебування на обліку в Центрі зайнятості;
 • довідки про наявність (відсутність) майна:

- з Державної податкової служби (по району) про доходи за 12 місяців;

- з Державтоінспекції (пров. Транспортний, 1);

- з управління земельних ресурсів (вул. Адміральська, 20);

- з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців.

(Постанова Кабінету Міністрів України від 23 липня 2008 р. №682).

Документи для постановки на соціальний квартирний облік Ви маєте можливість подати на 21 робоче місце до Центру надання адміністративних послуг Миколаївської міської ради, який знаходиться за адресою: вул. Адміральська, 20, ІІІ під’їзд.

Консультацію щодо збору документів для постановки на соціальний квартирний облік та з інших житлових питань Ви можете отримати за адресою:

- Корабельний район – пр. Богоявленський, 314, кабінет № 426, у понеділок з 13.30 до 16.30 та четвер з 9.00 до 12.00;

- Заводський район – вул. Корабелів, 16, кабінет № 8, у понеділок з 13.00 до 16.00 та четвер з 9.00 до 12.00;

- Інгульський район – пр. Богоявленський, 1, кабінет № 36, у понеділок та середу з 9.00 до 12.00;

- Центральний район - вул. Інженерна, 1, кабінет № 108, у понеділок з 13.00 до 16.00 та середу з 9.00 до 12.00;

- начальник відділу обліку та розподілу житла Миколаївської міської ради – вул. Адміральська, 20, кабінет №153, щочетверга з 09 до 11 години.

 

Перелік документів необхідних для взяття на соціальний квартирний облік дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа:

- Заява на ім’я міського голови. В заяві зазначається: прізвище, ім’я, по батькові заявника, адреса, телефон та наявність пільги. Заява обов’язково підписується заявником.

     До заяви додаються:

 • копія документа, що посвідчує особу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, особи з їх числа;
 • копії документів, що підтверджують статус дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, особи з їх числа;
 • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, особи з їх числа;
 • довідка про те, що дитина-сирота, дитина, позбавлена батьківського піклування, особа з їх числа не перебуває на обліку за місцем її проживання.

(Постанова Кабінету Міністрів України від 23 липня 2008 р. №682).

Документи для постановки на соціальний квартирний облік Ви маєте можливість подати на 21 робоче місце до Центру надання адміністративних послуг Миколаївської міської ради, який знаходиться за адресою: вул. Адміральська, 20, ІІІ під’їзд.

Консультацію щодо збору документів для постановки на соціальний квартирний облік та з інших житлових питань Ви можете отримати за адресою:

- Корабельний район – пр. Богоявленський, 314, кабінет № 426, у понеділок з 13.30 до 16.30 та четвер з 9.00 до 12.00;

- Заводський район – вул. Корабелів, 16, кабінет № 8, у понеділок з 13.00 до 16.00 та четвер з 9.00 до 12.00;

- Інгульський район – пр. Богоявленський, 1, кабінет № 36, у понеділок та середу з 9.00 до 12.00;

- Центральний район - вул. Інженерна, 1, кабінет № 108, у понеділок з 13.00 до 16.00 та середу з 9.00 до 12.00;

- начальник відділу обліку та розподілу житла Миколаївської міської ради – вул. Адміральська, 20, кабінет №153, щочетверга з 09 до 11 години.

Заяви на переоформлення договору найму житлового приміщення (заява), (заява-згода).


 

Виконавчий комітет Миколаївської міської ради оприлюднює списки громадян, які перебувають на обліку потребуючих поліпшення житлових умов станом на 01.01.2019, для ознайомлення.

Довідки за телефоном: 37-01-52.

 

Список громадян, що знаходяться на квартирному обліку в загальній черзі на 01.01.2019

Список громадян, що знаходяться на квартирному обліку для одержання житла в першу чергу на 01.01.2019

Список громадян, що знаходяться на квартирному обліку для одержання житла в позачерговому порядку на 01.01.2019

 

Список громадян, що знаходяться на соціальному квартирному обліку в загальній черзі на 01.01.2019

Список громадян, що знаходяться на соціальному квартирному обліку для одержання житла в першу чергу на 01.01.2019

Список громадян, що знаходяться на соціальному квартирному обліку для одержання житла в позачерговому порядку на 01.01.2019

 

Інформаційні та технологічні картки.

 


ОНОВЛЕНО 10.01.2019

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: