Мапа порталу

Відділ обліку та розподілу житла
Миколаївської міської ради

В зв'язку зі змінами що внесені  до Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР  постановою Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2018 р. №280  надаємо інформацію стосовно  переліку необхідних документів для взяття на облік потребуючих поліпшення житлових умов громадян, які мають статус внутрішньо переміщених осіб та учасників бойових дій АТО. 

1. Абзац четвертий пункту 8 викласти в такій редакції:

“Внутрішньо переміщені особи, визначені у підпункті 8 пункту 13 цих Правил, беруться на квартирний облік у населеному пункті в межах території обслуговування органу соціального захисту населення, в якому вони перебувають протягом року на обліку в Єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб незалежно від наявності майнових прав чи прав власності на нерухоме майно, що розміщується в населених пунктах, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, або розташованих на лінії зіткнення. При цьому члени сім’ї особи з інвалідністю або учасника бойових дій, які мають довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (видану згідно з Порядком оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. №509 (Офіційний вісник України, 2014 р., №81, ст. 2296; 2015 р., №70, ст. 2312), беруться на квартирний облік разом з нею (ним).”

2. Підпункт 8 пункту 13 викласти в такій редакції:

“внутрішньо переміщені особи з числа учасників бойових дій відповідно до пунктів 19 і 20 частини першої статті 6 та особи з інвалідністю внаслідок війни, визначені в пунктах 11—14 частини другої статті 7, та члени їх сімей, а також члени сімей загиблих, визначені абзацами четвертим — восьмим, шістнадцятим — двадцять другим пункту 1 статті 10 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.

3. Абзаци сьомий — тринадцятий пункту 18 замінити абзацами такого змісту:

“довідку про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України згідно з додатком 1 до Порядку надання та позбавлення статусу учасника бойових дій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 р. №413

 • копію посвідчення встановленого зразка згідно з додатком 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 12 травня 1994 р. № 302 “Про порядок видачі посвідчень і нагрудних знаків ветеранів війни” (ЗП України, 1994 р., №9, ст. 218), що підтверджує статус особи як члена сім’ї загиблого або особи з інвалідністю внаслідок війни;
 • довідку органу соціального захисту населення про перебування на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, особи з інвалідністю внаслідок війни або учасника бойових дій, або члена сім’ї загиблого згідно із Законом України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” за формою, затвердженою Мінсоцполітики;
 • копії документів, які підтверджують родинний зв’язок членів сім’ї особи з інвалідністю внаслідок війни або учасника бойових дій;
 • копію довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи на кожного члена сім’ї загиблого або особи з інвалідністю внаслідок війни, або учасника бойових дій;
 • копію довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (видану згідно з Порядком оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. №509.

 ОНОВЛЕНО 23.06.2018

 Шановні мешканці міста!

У зв’язку з тим, що згідно з ч.3 ст.16 Закону України «Про житловий фонд соціального призначення» проводиться щорічний моніторинг громадян, які перебувають на соціальному квартирному обліку, просимо надати до відділу обліку та розподілу житла Миколаївської міської ради наступні документи:

- довідки про реєстрацію місця проживання на кожного зареєстрованого в житловому приміщенні (Департамент з надання адміністративних послуг Миколаївської міської ради);

- копії паспортів, свідоцтва про шлюб та про народження дитини (при наявності);

- довідки з місця роботи;

- копію документа, що підтверджує пільги (при наявності);

- довідки про доходи всіх членів сім’ї за попередній рік;

- довідка управління земельних ресурсів про наявність земельної ділянки (Департамент з надання адміністративних послуг Миколаївської міської ради);

- довідку державної податкової інспекції відповідного району м.Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області.


 

Перелік документів необхідних для взяття на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов:

- Заява на ім’я міського голови. В заяві зазначається: прізвище, ім’я, по батькові заявника та всіх членів сім'ї, які беруться на квартирний облік, його адреса та телефон, наявність пільги. Заява обов’язково підписується заявником та всіма повнолітніми членами сім'ї, які бажають перебувати на обліку. (Зразок заяви).

     До заяви додаються:

 • довідки про реєстрацію місця проживання особи на кожного члена сім'ї;
 • довідки з місця роботи (з інформацією про перебування на квартирному обліку) або про перебування в Центрі зайнятості;
 • документ, що підтверджує пільги (при наявності);
 • свідоцтва про народження дітей (копії);
 • свідоцтва про шлюб або розірвання шлюбу (копії);
 • копія картки фізичної особи – платника податків заявника та членів сім'ї;
 • копія паспорта громадянина України заявника та повнолітніх членів сім'ї 1, 2, 10-14 сторінки.

(Постанова Кабінету Міністрів України від 11.02.2011 №238).

Документи для постановки на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов Ви маєте можливість подати на 17 робоче місце до Центру надання адміністративних послуг Миколаївської міської ради, який знаходиться за адресою: вул. Адміральська, 20, ІІІ під’їзд.

Консультацію щодо збору документів для постановки на квартирний облік та з інших житлових питань Ви можете отримати за адресою:

- Корабельний район – пр. Богоявленський, 314, кабінет № 426, у понеділок з 13.30 до 16.30 та четвер з 9.00 до 12.00;

 - Заводський район – вул. Корабелів, 16, кабінет № 8, у понеділок з 13.00 до 16.00 та четвер з 9.00 до 12.00;

 - Інгульський район – пр. Богоявленський, 1, кабінет № 36, у понеділок та середу з 9.00 до 12.00;

 - Центральний район - вул. Інженерна, 1, кабінет № 101, у понеділок з 13.00 до 16.00 та середу з 9.00 до 12.00;

- начальник відділу обліку та розподілу житла Миколаївської міської ради – вул. Адміральська, 20, ІІІ під’їзд, 11 робоче місце, щочетверга з 09 до 11 години.

Перелік документів необхідних для взяття на соціальний квартирний облік:

- Заява на ім’я міського голови. В заяві зазначається: прізвище, ім’я, по батькові заявника та всіх членів сім'ї, які беруться на квартирний облік, його адреса та телефон, наявність пільги. Заява обов’язково підписується заявником та всіма повнолітніми членами сім'ї, які бажають перебувати на обліку.

До заяви додаються:

 • довідки про реєстрацію місця проживання особи на кожного члена сім'ї;
 • копія паспорта громадянина України заявника та повнолітніх членів сім'ї 1, 2, 10-14 сторінки;
 • копія картки фізичної особи – платника податків заявника та членів сім'ї;
 • документ, що підтверджує пільги (при наявності);
 • довідка про доходи громадянина та членів його сім'ї за попередній рік;
 • відомості про вартість майна, що перебуває у власності громадянина та членів його сім'ї на момент взяття на соціальний квартирний облік;
 • довідки з місця роботи або про перебування на обліку в Центрі зайнятості;
 • довідки про наявність (відсутність) майна:

- з Державної податкової служби (по району) про доходи за 12 місяців;

- з Державтоінспекції (пров. Транспортний, 1);

- з управління земельних ресурсів (вул. Адміральська, 20);

- з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців.

(Постанова Кабінету Міністрів України від 23 липня 2008 р. №682).

Документи для постановки на соціальний квартирний облік Ви маєте можливість подати на 17 робоче місце до Центру надання адміністративних послуг Миколаївської міської ради, який знаходиться за адресою: вул. Адміральська, 20, ІІІ під’їзд.

Консультацію щодо збору документів для постановки на соціальний квартирний облік та з інших житлових питань Ви можете отримати за адресою:

- Корабельний район – пр. Богоявленський, 314, кабінет № 426, у понеділок з 13.30 до 16.30 та четвер з 9.00 до 12.00;

 - Заводський район – вул. Корабелів, 16, кабінет № 8, у понеділок з 13.00 до 16.00 та четвер з 9.00 до 12.00;

 - Інгульський район – пр. Богоявленський, 1, кабінет № 36, у понеділок та середу з 9.00 до 12.00;

 - Центральний район - вул. Інженерна, 1, кабінет № 101, у понеділок з 13.00 до 16.00 та середу з 9.00 до 12.00;

- начальник відділу обліку та розподілу житла Миколаївської міської ради – вул. Адміральська, 20, ІІІ під’їзд, 11 робоче місце, щочетверга з 09 до 11 години.

 

Перелік документів необхідних для взяття на соціальний квартирний облік дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа:

- Заява на ім’я міського голови. В заяві зазначається: прізвище, ім’я, по батькові заявника, адреса, телефон та наявність пільги. Заява обов’язково підписується заявником.

     До заяви додаються:

 • копія документа, що посвідчує особу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, особи з їх числа;
 • копії документів, що підтверджують статус дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, особи з їх числа;
 • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, особи з їх числа;
 • довідка про те, що дитина-сирота, дитина, позбавлена батьківського піклування, особа з їх числа не перебуває на обліку за місцем її проживання.

(Постанова Кабінету Міністрів України від 23 липня 2008 р. №682).

Документи для постановки на соціальний квартирний облік Ви маєте можливість подати на 17 робоче місце до Центру надання адміністративних послуг Миколаївської міської ради, який знаходиться за адресою: вул. Адміральська, 20, ІІІ під’їзд.

Консультацію щодо збору документів для постановки на соціальний квартирний облік та з інших житлових питань Ви можете отримати за адресою:

- Корабельний район – пр. Богоявленський, 314, кабінет № 426, у понеділок з 13.30 до 16.30 та четвер з 9.00 до 12.00;

 - Заводський район – вул. Корабелів, 16, кабінет № 8, у понеділок з 13.00 до 16.00 та четвер з 9.00 до 12.00;

 - Інгульський район – пр. Богоявленський, 1, кабінет № 36, у понеділок та середу з 9.00 до 12.00;

 - Центральний район - вул. Інженерна, 1, кабінет № 101, у понеділок з 13.00 до 16.00 та середу з 9.00 до 12.00;

- начальник відділу обліку та розподілу житла Миколаївської міської ради – вул. Адміральська, 20, ІІІ під’їзд, 11 робоче місце, щочетверга з 09 до 11 години.


 

Виконавчий комітет Миколаївської міської ради оприлюднює списки громадян, які перебувають на обліку потребуючих поліпшення житлових умов станом на 01.01.2018, для ознайомлення.

Довідки за телефоном: 37-01-52.

 

Список громадян, що знаходяться на квартирному обліку в загальній черзі на 01.01.2018

Список громадян, що знаходяться на квартирному обліку для одержання житла в першу чергу на 01.01.2018

Список громадян, що знаходяться на квартирному обліку для одержання житла в позачерговому порядку на 01.07.2018

 

Список по пільзі:інвалід-війни (І-ІІІ групи), учасник бойових дій в зоні проведення АТО станом на 26.12.2017

Список по пільзі: Учасник бойових дій в зоні проведення АТО станом на 26.12.2017

 

Список громадян, що знаходяться на соціальному квартирному обліку в загальній черзі на 01.01.2018

Список громадян, що знаходяться на соціальному квартирному обліку для одержання житла в першу чергу на 01.01.2018

Список громадян, що знаходяться на соціальному квартирному обліку для одержання житла в позачерговому порядку на 01.01.2018

 

Список осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 18 до 23 років, які знаходяться на соціальному квартирному обліку


ОНОВЛЕНО 23.06.2018

Шановні мешканці міста!

Доводимо до Вашого відома, що з 01.10.2017, на підставі п.25 Правил обліку громадян відділ обліку та розподілу житла Миколаївської міської ради починає проводити перереєстрацію громадян, які потребують поліпшення житлових умов та перебувають на квартирному обліку, які повинні підтвердити своє право на поліпшення житлових умов та надати до відділу обліку та розподілу житла Миколаївської міської ради наступні документи:

- довідку по формі-3 із ЖЕКу;

- копії паспортів, свідоцтва про шлюб та про народження дитини;

- копії карток платників податків;

- копію свідоцтва про право власності на житло та технічного паспорта;

- довідку з місця роботи.

Звертатися:

- Корабельний район – пр. Богоявленський, 314, кабінет № 426, у понеділок з 13.30 до 16.30 та четвер з 9.00 до 12.00;

- Заводський район – вул. Корабелів, 16, кабінет № 8, у понеділок та четвер з 9.00 до 12.00;

- Інгульський район – пр. Богоявленський, 1, кабінет № 36, у понеділок та середу з 9.00 до 12.00;

- Центральний район - вул. Інженерна, 1, кабінет № 101, у понеділок з 13.00 до 16.00 та середу з 9.00 до 12.00.

Вказані документи повинні бути надані до 31.12.2017.


ОНОВЛЕНО 18.10.2017

 

Основні законодавчі акти з питань розподілу житла: Житловий Кодексу Української РСР із змінами та доповненнями внесеними Законами України, Правила обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, ї надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджені постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11 грудня 1984 р. № 470 із змінами та доповненнями, внесеними постановами Кабінету Міністрів України, та іншими Законами України та постановами Кабінету Міністрів України, Постановления №11 исполкома Николаевского обласного Совета народних депутатов и президиума обласного совета профессиональных союзов от 11 января 1985г. «О порядке учета граждан, нуждающихся в улучшении жилищных условий, и предоставления им жилой площади в Николаевской области», із змінами, внесеними розпорядженням Миколаївської обласної державної адміністрації від 13 серпня 2001 р. №500-р, постановление №4 исполкома Николаевского обласного Совета народних депутатов и президиума обласного совета профессиональных союзов от 23 января 1992 г. «О нормах жилой площади в Николаевской области».

Графік засідань громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Миколаївської міської ради та наглядової ради у сфері розподілу соціального житла:

Засідання громадської комісії з житлових питань при виконкомі міської ради

Кожна перша та третя середа місяця

Засідання наглядової ради у сфері розподілу соціального житла

Кожна перша та третя середа місяця

(за необхідністю)

 


ОНОВЛЕНО 28.04.2017

Шановні мешканці міста!

Миколаївське регіональне управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» (надалі - Миколаївське регіональне управління Фонду) повідомляє, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 року №742 Урядом прийнято рішення про збільшення у 2016 рот Статутного капіталу Держмолодьжитла на 24,0 млн.грн.
Рішенням Спостережної ради Держмолодьжитла від 21.10.2016 року №33 було внесено зміни до Порядку використання власних коштів (коштів статутного капіталу) Державної спеціалізованої установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву». Право на перевагу в отриманні кредиту згідно з цим порядком мають молоді сім'ї, в яких один із членів сім'ї (чоловік або дружина) брали безпосередню участь в антитерористичній операції та/або у забезпеченні її проведення, а також сім'ї молодих громадян, учасників АТО, що загинули у період проведення антитерористичної операції, а також ті кандидати в позичальники, які бажають отримати житло площі, меншою за розрахункову.
За рахунок власних коштів Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву (далі - Фонд) надається довготерміновий пільговий молодіжний кредит на будівництво (реконструкцію) і придбання житла.
Кредит надається молодим сім'ям, в якій чоловік та дружина віком до 35 років, неповним сім'ям, в якій мати (батько) віком до 35 років має неповнолітніх дітей (дитину), одинокі молоді громадяни віком до 35 років включно.
Кредит надається терміном до 30 років, але не більше ніж досягнення позичальником пенсійного віку.
Кредит надається з відсотковою ставкою у розмірі - 14,1% річних. Погашення кредиту та відсотків за користування ним здійснюються позичальником починаючи з дати зарахування коштів кредиту на рахунок позичальника в банку-агенті. Платежі з погашення кредиту та відсотків за користування кредитом вносяться не рідше ніж один раз на місяць. Кредит може бути погашено достроково.
Для реєстрації необхідно звернутись до Миколаївського регіонального управління Фонду та написати заяву на отримання кредиту, заповнити анкету Позичальника і надати такі документи:
- Довідка про перебування на квартирному обліку всіх членів сім'ї (оригінал),
- Довідка про склад сім'ї (Ф-3 ЖЕК) (оригінал),
- Оригінали та копії паспортів повнолітніх членів сім'ї (1,2 ст. прописка),
- Оригінали та копії довідок про присвоєння ідентифікаційного номера,
- Оригінал та копію свідоцтва про народження дитини (дітей),
- Оригінал та копію свідоцтва про шлюб,
- Довідка з місця роботи із зазначенням займаної посади, часу перебування на такій посаді та розміру заробітної плати, протягом останніх 6 місяців(із поміткою «затримки у виплаті з/п за останні 6 м. відсутні»),
- Виписку з трудової книжки про місце роботи за останні 3 роки,
- Документи, що підтверджують інші доходи Позичальника (за наявності доходу не за основним місцем роботи), у т.ч. декларацію про доходи на останню звітну дату, завірену податковою інспекцією,
- Згода подружжя (ін. членів сім'ї) на передачу в заставу майнових прав на житло(нотаріально посвідчене), або їх присутність при укладенні договор)' застави майнових прав/застави квартири.
- Довідка про платоспроможність сім'ї, (довідка про доходи).
За додатковою інформацією можливо звернутись до Миколаївського регіонального управління Фонду за адресою: м.Миколаїв, вул. Робоча. 2-а, офіс 507, 506-а. тел.: (0512) 56-39-41 факс: (0512) 56-38-45.
Також інформація про кредитування розміщена на Інтернет сайті:

http://mk.molod-kredit.gov.ua/node/68
http://www.molod-kredit.gov.ua/ 


ОНОВЛЕНО 21.11.2016

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: