Мапа порталу

 

Шановні голови та члени органів самоорганізації населення міста Миколаєва!

У зв’язку із закінченням терміну повноважень міської ради VIІ скликання для подальшої легітимної діяльності органів самоорганізації населення (далі – ОСН) на відповідних територіях вам необхідно провести загальні звітно-виборчі збори (або представницьку конференцію делегатів) жителів за місцем проживання.

Під час таких зборів (конференції) чинний персональний склад ОСН звітує про роботу, виконану за період своєї діяльності (з моменту останнього обрання керівництва ОСН). Крім того, обов’язково має бути обраний шляхом таємного голосування новий персональний склад ОСН або переобраний діючий склад, якщо жителі відповідної території задоволені роботою органу.

Підставою для проведення зазначених зборів (конференції) є ст. 11 Закону України «Про органи самоорганізації населення», якою передбачено, що орган самоорганізації населення обирається терміном на строк повноважень відповідної ради, якщо інше не передбачено рішенням ради чи положенням про орган самоорганізації населення.

Відповідно до ст. 10 вказаного Закону переобрання органу самоорганізації населення, відкликання, обрання окремих його членів замість вибулих чи зміна кількісного складу органу самоорганізації населення здійснюється  зборами (конференцією) жителів за місцем проживання в тому ж порядку, що й обрання цього органу. Порядок обрання персонального складу ОСН в місті Миколаєві детально визначений рішенням міської ради від 19.04.2007 № 12/29 (зі змінами та доповненнями, затвердженими рішенням міської ради від 16.05.2013 № 28/8).

Всі роз’яснення та необхідні рекомендації для проведення звітно-виборчих зборів (конференції) можна отримати у відділі громадських зв’язків Миколаївської міської ради за т. 37-21-11 або у каб. 249 будівлі Миколаївської міської ради за адресою: вул. Адміральська, 20. Також нижче пропонуємо рекомендовані форми заяв, списків та протоколів, необхідних для проведення звітно-виборчих зборів (конференції) та офіційного подання до виконавчого комітету Миколаївської міської ради.  

Заява про проведення звітно-виборчих зборів

Протокол первинних зборів жителів

Список первинних зборів жителів

Протокол звітно-виборчих зборів (конференції)

Список учасників зборів (конференції)

Протокол засідання лічильної комісії по обранню персонального складу

Бюлетень по виборам секретаря комітету

Бюлетень по виборам голови комітету

Бюлетень по виборам заступника голови комітету

Бюлетень по виборам членів комітету

Заява за підсумками звітно-виборчих зборів (конференції)

Відомості про персональний склад

Архів новин щодо діяльності ОСН


РОЗМІЩЕНО: 02.12.2021

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: