Мапа порталу

kir1   За оперативними даними Центру громадського здоров’я МОЗ України, за 51 тиждень на кір захворіли 2 870 людей — 1071 дорослий і 1 799 дітей (на     8,2 % більше ніж минулого тижня). Щеплення – єдиний надійний спосіб захисту від кору, навіть якщо у вашому регіоні зафіксовано спалах захворюваності.

  Від ускладнень внаслідок кору  в 2018 році по Україні померло 16 осіб (1 дитина у Миколаївській області), 12 з яких діти, 4 дорослі.

  Захистити дітей з серйозними протипоказами щодо щеплень може тільки колективний імунітет, коли 95-98% населення вакциновані проти кору.
  Загалом з початку року в Україні на кір захворіли 49 518 людей (18 297 дорослих та 31 221 дітей). У місті Миколаєві  станом на 27.12.2018 року захворіло 523 особи, з яких 163 дитини 361 дорослий.

  Управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради закликає батьків обов’язково вакцинувати дітей, дотримуючись термінів Календаря щеплень, і якомога скоріше надолужити щеплення, якщо пропустили планову вакцинацію. Вакцинуватись за Календарем і надолужити пропущені щеплення можуть безоплатно усі діти до 18 років, а також дорослі з груп ризику - військові, учасники ООС, студенти, освітяни і медики. Імунізація є питанням національної безпеки, оскільки здоров’я українців - усіх разом і кожного зокрема - залежить від рівня охоплення щепленнями у країні.

  Станом на 27 грудня 2018 р. в закладах охорони здоров’я міста Миколаєва  наявні 4700 доз вакцин проти кору, паротиту і краснухи, вакцина якісна, безпечна і ефективна.Якщо у кабінеті щеплень кажуть, що вакцини немає, зверніться до головного лікаря медзакладу для з’ясування причини.

  Якщо головний лікар не може надати необхідну інформацію, зверніться у управління охорони здоров’я.

  Кір — небезпечне і дуже заразне вірусне захворювання, ліків від якого не існує, а ускладнення цієї хвороби можуть призвести до смертельних наслідків. Єдиний спосіб запобігти ускладненням і смерті від кору — вакцинація. Діти й дорослі, які не отримали профілактичне щеплення, перебувають у зоні ризику.

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: