Мапа порталу

Грип

 

З настанням зимового періоду та похолоданням для медиків і населення міста стало актуальним питання захворюваності на гострі респіраторні інфекції та грип.

Гострі респираторні інфекції – гостре захворювання, що характеризується одним із чотирьох респіраторних симптомів: кашель, біль у горлі, задуха, гострий нежить і проявляються, підвищенням температури тіла.

За 49 неділь спостережень ДУ «Миколаївський обласний лабораторний центр Держсанепідемслужби України» захворюваність на грип та ГРВІ в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року нижча на 6,0%. Але при цьому збільшилась кількість госпіталізацій хворих на ГРВІ та грипоподібні захворювання.

Вкотре управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради інформує, що пріоритетним методом в профілактиці грипу є вакцинація. Матеріальні затрати оправдовують досягнення цілі.

Станом на 08.12.2017 в місті вакциновано 2470 осіб. Населення вакциноване з різних джерел фінансування: за рахунок коштів, виділених органами місцевого самоврядування, власні кошти та, що особливо хочеться відзначити, що кошти для проведення специфічної профілактики грипу виділили також підприємства та організації.

А наші співвітчизники та громадяни продовжують хворіти… За 49 тижнів на ГРВІ захворіло 193 481 особа, із них 71,7% діти віком до 17 років.

Уберегти від грипу себе все ще не пізно, вакцинуватися можна в ЦПМСД міста. Вакцина проти грипу є в аптечних закладах міста.

 


ОНОВЛЕНО 10.05.2018

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: