Мапа порталу
Фото1 Фото2

  02.03.2019 року до приймального відділення міської лікарні № 5 бригадою невідкладної допомоги було доставлено пацієнта у вкрай важкому стані, з діагнозом: ножові поранення спини та лівого плеча з пошкодженням плечової артерії. Артеріальна кровотеча, геморрагічний шок І-ІІ ступеню.

  Хворого одразу доставили до операційної, де бригада хірургів зупинила кровотечу, реаніматологи стабілізували стан хворого. Тяжкий стан хворого не дозволяв перевести до відділення ангіохірургії, а кровопостачання кінцівки необхідно відновити максимум через шість годин. Прийнято рішення по санавіації викликати спеціалістів. Зусиллями бригади ангіохірургів та мікрохірурга було накладено анастомоз на плечову артерію, накладені шви на нерви. Мікроциркуляцію лівої верхньої кінцівки було відновлено.


  Після операції, хворого переведено до відділення анестезіології та інтенсивної терапії для проведення подальшого лікування. Через два дні хворий переведений до відділення хірургії.

  На сьогоднішній день хворий проходить відновлювальне лікування. Попереду у нього складний період відновлення, але головне, що медичним працівникам, завдяки злагодженої роботі та своєчасно наданій кваліфікованій допомозі, вдалось врятувати життя і ліву руку пацієнта.

Фото5 Фото3

Хірурги - Козулько Костянтин Сергійович, Савченко Святослав Миколайович; анестезіолог – Вітер Микола Васильович; ангіохірурги - Огирь Людмила Олексіївна, Саморай Костянтин Миколайович; мікрохірург – Потапенко Андрій Олександрович; лікар-фізіотерапевт Корнєєв Геннадій Сергійович: це ті лікарі, зусиллями яких досягнуто успіхи.

  Шана та повага, Колеги!
  Успіхів на теренах Вашої нелегкої праці!

УОЗ ММР

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: