Мапа порталу

До відома батьків школярів м. Миколаєва!

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Триває період проведення профілактичних оглядів школярів. Медичний огляд проводиться щорічно, згідно з основними нормативними документами МОЗ України і схеми періодичності за місцем проживання дитини у присутності батьків та за наявності форми №112/о (амбулаторної карти).

Метою медичного профілактичного огляду школярів є виявлення захворювань на ранньому етапі, планове лікування, оздоровлення і подальше диспансерне спостереження.

Присутність батьків обов'язкова. Тільки вони у більш повному об'ємі можуть розповісти про скарги на стан здоров'я своєї дитини.

Щоб уникнути масової черговості і надмірного навантаження фахівців, інформація про терміни проведення медичних оглядів погоджена з адміністраціями шкіл.

Медичні огляди школярів, що мешкають в районі обслуговування міської дитячої поліклініки №4, проводяться за адресою: вул. Садова, 30.

На етапі школи медична сестра вимірює ріст, вагу, артеріальний тиск. Гострота зору, слуху і проба Руф'є перевіряються в лікувальній установі.

В ході проведення медичного огляду у батьків є можливість, при необхідності, дообстежити дитину і отримати консультацію у профільного фахівця.

Проба Руфь'є, що проводиться щорічно, дозволяє визначити допустимі навантаження на уроках фізкультури для кожної конкретної дитини. Додаткові обстеження і консультації фахівців призначаються індивідуально за медичними показаннями.

Одночасно заповнюється спеціальна карта профілактичної роботи з учнями і їх батьками по ранньому виявленню чинників ризику алкогольних і наркотичних проблем (форма №086-2/о).

Також під час профілактичного огляду учня за згодою батьків, при необхідності, можливо провести вакцинацію згідно Календаря профілактичних щеплень.

Для зручності батьків і дітей, що мешкають у віддалених районах (Велика та Мала Коренихи), організовуються виїзні мобільні бригади.

За результатами огляду видається довідка встановленої форми, яка дійсна один рік з моменту її видачі. Довідка про результати пройденого обов'язкового медичного профілактичного огляду (форма №086-1/о) надається медичному працівнику школи.

 

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

ПОТУРБУЙТЕСЯ ПРО ЗДОРОВ'Я СВОЇХ ДІТЕЙ!

 

                                                                          Завідуюча дошкільно-шкільним

                                                                          відділенням міської дитячої

                                                                          поліклініки №4 Юрченко О.О.

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: