Мапа порталу

Акція «Безпечне кохання»

 

Участь відділення «Клініка, дружня до молоді»
Міської дитячої поліклініки №4 м.Миколаєва
у акції «Безпечне кохання».

KDM07

Напередодні Дня закоханих, 13 лютого, у Всесвітній день презерватива, фахівці відділення медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді» міської дитячої поліклініки №4 вкотре нагадали молоді про безпечну поведінку та профілактику ВІЛ/СНІД, адже у 80% випадків інфікування ВІЛ відбувається саме статевим шляхом.

 


KDM29

У миколаївських професійних ліцеях фахівцями відділення за участі волонтерів була організована та проведена акція «Безпечне кохання», щоб нагадати молоді ще раз про те, що варто вміти відмовитись від необдуманих кроків, випадкових статевих стосунків, а також важливо зрозуміти, якщо і вступати в статеві відносини, то обов’язково користуючись захистом у вигляді шматочка латексу. Незважаючи на свій компактний розмір і нескладну конструкцію, він здатний позбавити людину багатьох проблем: інфекцій, що передаються статевим шляхом, в тому числі ВІЛ, небажаної вагітності. Таким чином увага до цього Дня виконує важливу просвітницьку та профілактичну місію.

KDM14

Єдиним методом, що дозволяє визначити наявність ВІЛ в крові людини є тестування на ВІЛ. Тестування на ВІЛ - це не лише аналіз, а дієвий інструмент профілактики. Якісно проведене фахівцем до тестове консультування на ВІЛ дозволяє підлітку самому оцінити свої ризики та замислитись над зміною ризикованої поведінки.

KDM15

Молодь активно приймала участь у заході. Бажаючі могли пройти безкоштовно добровільне консультування та тестування на ВІЛ методом швидкого тесту, отримати безкоштовно засоби бар‘єрної контрацепції.

KDM22

«Немає презервативу – немає сексу!». Цей стереотип намагалися сформувати у молоді організатори заходу. Головний меседж – відносини мають бути обдуманими та безпечними. А ще нагадали, що у відділенні медичної та психологічної допомоги дітям та молоді «Клініка, дружня до молоді» міської дитячої поліклініки №4, що на Чкалова, 93 можна безкоштовно у зручний час з 9.00 до 17.00 пройти обстеження на ВІЛ методом швидкого тесту.

 


ОНОВЛЕНО 10.05.2018

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: