Мапа порталу
Фото1 Фото2

КНП ММР  «Міська лікарня  швидкої  медичної допомоги»

  Адміністрація підприємства нагадує мешканцям міста, категорії громадян: учасникам АТО та ООС, змушеним переселенцям зі сходу України та півострова Крим, що в КНП ММР  «Міська лікарня  швидкої  медичної допомоги»   є можливість  проведення  діагностичних   та лікувальних процедур на колінному суглобі (при пошкодженнях менісків, артрозах, які потребують артроскопічних втручань). Лікування вказаних категорій пацієнтів виконується за бюджетний рахунок. Використовується грантове обладнання, фірми «Wolf».


Реабілітація дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу

  Постановою Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 року № 309 затверджений Порядок використання  в 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу.

  Для отримання реабілітаційних послуг отримувач або його законний представник письмово звертається (заява у довільній формі) за місцем проживання до управління соціального захисту населення, маючи при собі наступний пакет документів:

  •   паспорт громадянина України та/або свідоцтво про народження, та/або інший документ, що засвідчує особу дитини;
  •   індивідуальну програму реабілітації, що видана лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу;
  •   виписку з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма № 027/о).

  Управління соціального захисту населення протягом п’яти робочих днів з дати подання заяви укладає договір у трьох примірниках про здійснення для дитини реабілітаційних заходів, в якому зазначаються обсяг і строки проведення таких заходів.

   Вартість реабілітаційних заходів для кожної дитини визначається реабілітаційною установою відповідно до індивідуальної програми реабілітації (далі – ІПР). Між тим гранична вартість реабілітаційних заходів не перевищує для однієї дитини, яка відповідно до ІПР за більшістю основних категорій життєдіяльності має обмеження І та ІІ ступеня – 16 тис. гривень, ІІІ ступеня – 25 тис. грн..

   Оплата проводиться органами соціального захисту населення на підставі актів виконаних робіт відповідно до договору про надання реабілітаційних заходів, укладеного з реабілітаційною установою.

   За детальнішою інформацією звертатися до районних управлінь соціальних виплат і компенсацій м. Миколаєва.

  •   Управління соціальних виплат та компенсацій Заводського району, вул. Морехідна, 9, тел. 34-95-54.
  •   Управління соціальних виплат та компенсацій Центрального району, вул. Декабристів, 25, тел. 47-59-29.
  •   Управління соціальних виплат та компенсацій Інгульського району, вул. Миколаївська, 26, тел. 58-61-23.
  •   Управління соціальних виплат та компенсацій Корабельного району, вул. Новобудівна, 1, тел. 60-08-78.

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: