Мапа порталу

  14 вересня тисячі миколаївців прийшли на Соборну площу, аби разом привітати рідне місто з 230-ю, ювілейною річницею від дня заснування.  

  Представники управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради та  всіх закладів охорони здоров’я міста долучились до святкування:  взяли участь у масштабному Гала-параді та разом з представниками всіх сфер міського життя пройшли урочистою ходою по головній вулиці міста. 


Фото1 Фото2

 

Фото1 Фото2

 

Фото1 Фото2

 

Фото1 Фото2

 

Однією з найпопулярніших локацій святкових заходів була територія медицини – тут мешканці міста мали можливість безкоштовно зробити обстеження та поспілкуватись з фахівцями, отримати професійні консультації, поради, оздоровитися корисними лікувальними коктейлями та чаями.

Фото1 Фото2

Представниками міської лікарні № 1 було обстежено на цукор крові 377 жителів Миколаєва.

Центрами первинної медико-санітарної допомоги № 4 та № 5 проведені виміри артеріального тиску у 482 осіб, 1 особі була надана допомога – ліки від тиску; виміри росту та індексу маси тіла проведено у 526 осіб. Всім, хто звернувся для обстеження, надавалися конкретні рекомендації щодо подальших дій з профілактики та лікування серцево-судинної патології.

Фото1 Фото2

115 жителів міста скористалися запропонованою Миколаївським міським протитуберкульозним диспансером (пересувний флюорограф) можливістю провести флюорографічне обстеження легень. На підставі первинного обстеження було виявлено патології у 3 мешканців Миколаєва.

Фото1 Фото2

Дружня команда співробітників відділення відновного лікування КНП ММР «Міська дитяча лікарня №2» пригостила кисневим коктейлем та лікувальним трав’яним чаєм майже 1000 Миколаївців.

Фото1 Фото2

Відділенням медичної допомоги дітям та молоді м. Миколаєва «Клініка, дружня до молоді» для населення було надано інформацію про «Клініку, дружню до молоді» (розповсюджено близько 2 000 буклетів, листівок, візиток). Також консультування фахівців з питань збереження репродуктивного здоров‘я, контрацепції, профілактики ІПСШ та ВІЛ та ін. (проконсультовано на теми репродуктивного здоров‘я та роздано 1000 засобів бар‘єрної контрацепції). Досить багато питань було і до психолога. Індивідуальні консультації психолога отримали: 50 підлітків та 35 сімей з дітьми, групові - близько 500 підлітків та молоді. Записались на прийом 12 підлітків. Укладені усні домовленості про співпрацю з бібліотеками міста, зокрема Бібліотека ім. Кропивницького. Всі бажаючі отримали брошури, буклети, листівки, візитки.

Фото1

Представниками міської лікарні № 4 під час консультування та проведення експрес-діагностики обстежено: на ВІЛ/СНІД - 72 особи (позитив - 1), на гепатит «В» – 42 (позитив - 2) особи та гепатит «С» - 33 особи (позитив - 2).

Представники Миколаївського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф провели навчально-тренувальні заняття із надання домедичної допомоги при травмі та проведення серцево-легеневої реанімації

 

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: