Мапа порталу

Відділення пластичної і реконструктивної хірургії міської лікарня №4 отримало сертифікат «Чиста лікарня, безпечна для пацієнта»

 

В Миколаївських закладах охорони здоров’я продовжується робота по створенню комфортних та якісних умов перебування і лікування пацієнтів, розпочата ще в 2015-2017 роках.

1

2

 

Так послідовно, за міською лікарня №3, яка 20 жовтня 2017 року отримала сертифікат Асоціації «Служба організації інфекційного контролю» «Чиста лікарня, безпечна для пацієнта», ініціативу щодо цієї кропіткої та важливої роботи перейняла на себе Миколаївська міська лікарня №4.

3

 

Сьогодні, 05 травня 2018 року, після проходження необхідного аудиту та ряду заходів у 2017 році, почесне, відповідне сучасним Європейським стандартам та таке відповідальне звання «Чиста лікарня, безпечна для пацієнта» отримало відділення пластичної і реконструктивної хірургії міської лікарня № 4.

У цій урочистій та важливій для закладу охорони здоров’я події взяли участь начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірина Шамрай, заступник начальника управління охорони здоров’я Віктор Фаюк, керівництво та колектив закладу.

1

2

Начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірина Шамрай поздоровила працівників відділення пластичної і реконструктивної хірургії та зазначила, що отримання цього статусу «Чиста лікарня, безпечна для пацієнта» значний крок в умовах реформування галузі охорони здоров’я до створення у місті мережі сучасних та комфортних медичних закладів. Кожен пацієнт має право отримувати необхідне лікування в належних умовах.

6

Головний лікар Лариса Дергунова у своєму привітальному виступі, подякувала усім працівникам відділення за значну проведену роботу і зосередила увагу присутніх на запланованому на 2018 рік досягненню відповідного статусу «Чиста лікарня, безпечна для пацієнта» усіма відділеннями міської лікарні №4.

7

 

Керівник Миколаївської обласної асоціації медичних сестер Надія Шульгіна, яка на власному досвіді в якості заступника головного лікаря з медсестринства ясно розуміє весь об’єм проведених робіт, підкреслила високу відповідальність за пацієнта взяту на себе працівниками відділення та поздоровила їх з високою відзнакою.

Вручила сертифікат «Чиста лікарня, безпечна для пацієнта» завідуючому відділення пластичної і реконструктивної хірургії міської лікарня №4 Григору Аршалуйсовичу Тер-Нікогосяну представник Асоціації «Служба організації інфекційного контролю» в Миколаївській області Ганна Павловська та висловила дуже просту, але важливу річ - це відділення відповідає високим стандартам чистоти та комфорту.


ОНОВЛЕНО 10.05.2018

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: