Мапа порталу

В «ЦПМСД №1» запрацював сервіс електронного запису пацієнтів

 

helthi 15 лютого 2018 р. в ЦПМСД №1 офіційно запущено сервіс електронного запису на прийом до лікарів. Відтепер усі пацієнти району обслуговування ЦПМСД №1 мають можливість записатися на прийом в зручний для себе час не виходячи з дому: з домашнього комп’ютера або смартфону, або зателефонувати до реєстратури (за умови підписаної згоди на обробку персональних даних).
Електронний запис надає можливість закладу працювати упорядковано, максимально зменшуючи черги та час очікування прийому пацієнтів.
Ще один плюс в роботі сервісу – можливість пацієнтів відмінити чи перенести на інший час запис до лікаря. З іншої сторони - лікар або адміністратор може заздалегідь перенести прийом з поважних причин, попередити пацієнта по телефону або SMS.

Для впровадження сервісу проведено колосальну роботу. Адміністрація ЦПМСД №1 протягом 2016 – 2017 р.р. проводила комп’ютеризацію робочих місць реєстратури та лікарів.

 

Helthi10

З 29 січня 2018 р. представниками компанії Helsi проведено інтенсивний курс навчання комп’ютерної грамотності та користування програмним продуктом (електронним сервісом) для всіх медичних працівників ЦПМСД №1.

 

helthi

Тренінги пройшли усі лікарі, медсестри та реєстратори різної вікової категорії.
Це тільки початковий етап – електронний запис до лікаря.

Helthi96 V

Наступний крок – оформлення амбулаторних електронних карт (після підписання декларації пацієнта з лікарем), виписування електронних рецептів.

Helthi25 V

 


ОНОВЛЕНО 10.05.2018

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: