Мапа порталу

Шановні ветерани, дорогі земляки! ml1 1

  74 роки минуло від незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захисників Вітчизни залишається джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу.

  Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за подвиг переможців у найжорстокішій війні, якої не знало людство.


ml1 2

  Україна заплатила за Перемогу більше, ніж десятьма мільйонами життів своїх синів і дочок.

  Час невблаганно стирає в пам’яті факти, події, імена. Рідіють ряди ветеранів, але наш святий обов’язок – берегти й передавати нащадкам пам’ять про трагедію війни, про мужність і нездоланність Українського народу.

  7 травня 2019 року керівники управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради завітали в усі стаціонари міста та разом з керівництвом лікарень привітали ветеранів, які знаходяться там на лікуванні, вручили квіти та продуктові набори. Висловили пошану за обірвану війною юність, за силу духу, самопожертву, які вони виявили в боях за рідну землю, за мужність, стійкість, відвагу та побажали усім здоров’я, благополуччя, наснаги, добра та оптимізму якнайбільше радісних, щасливих днів.

Міська лікарня №1

ml1 3
ml1 4

 

Міська лікарня №3

Фото3-1 Фото3-2

 

Міська лікарня № 4

Фото1 Фото2 Фото3

 

Міська лікарня №5

ml5 1

ml5 2

ml5 3

  Управлінням охорони здоров’я Миколаївської міської ради постійно проводиться моніторинг в стаціонарних закладах міста за виконанням постанови Кабінету Міністрів України від 27 січня 2016 р. № 34 «Про збільшення норм грошових витрат на харчування та медикаменти в закладах охорони здоров’я для ветеранів війни» (на 1 ліжко/день передбачено на медикаменти – 65 грн., на харчування 55 грн.).

  За І квартал 2019 року, з урахуванням потреб, норми перевиконано витрати на медикаменти склали 76,67 грн., на харчування – 59,96 грн.

 

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: