Мапа порталу
Фото1 Фото2 Фото3

  Тема наркотизації сучасної молоді настільки гостра, що вживання неповнолітніми, юнаками і дівчатами наркотичних речовин стає небезпечним соціальним явищем. Проблема поширення і вживання наркотиків в Україні набуває з кожним роком все більших розмірів. Щодня в Україні молоді люди гинуть від передозування наркотиками, не лише фізично, а й ментально. Бо навіть ті, кому вдається вижити - назавжди втрачають власне «я» і перестають існувати у реальності. Для того, щоб знайти шлях вирішення проблеми наркоманії потрібно починати з її витоків. Найкраще та найдоступніше розказати про залежність тим, хто зараз стоїть перед бажанням першої спроби, а це діти, підлітки, молодь, може людина, яка це пережила.


  3-го липня представники відділення медичної допомоги дітям та молоді м.Миколаєва "Клініка, дружня до молоді" КНП ММР "МДЛ №2" за запрошенням Міжнародної Антинаркотичної Асоціації м.Миколаїв відвідали документальну виставу "Ілюзія" - спільний проєкт Херсонського театру ім.М.Куліша і Міжнародної Антинаркотичної Асоціації, що відбулась в Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі в рамках ХІІІ фестивалю театрів «МОЛОКО».

  Документальна вистава «Ілюзія» – це історія одного з тих, хто перейшов межу дозволеного, опинившись над прірвою. Всім відомо, що все починається з дитинства. І наркоманія – не виключення. Усе почалось з дитинства... Сьогодні талановитий моноактор вистави - один з тих, хто бореться із самим собою за право перестати жити в ілюзії. Особиста історія актора - дуже повчальна і не залишила байдужим нікого з присутніх в залі. Це повинна бачити і чути молодь, щоб не потрапити у залежність та не втратити своє життя! Юнаки і дівчата мають зробити одне-єдине зусилля – не піддаватись спокусі легковажного «знайомства» з наркотичною речовиною! Навчитись говорити «НІ!» добровільному безумству.

Здоров‘я і радість у ваших руках!

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: