Мапа порталу

Тиждень планування сім‘ї та збереження репродуктивного здоров‘я

 

ZbRepSt1

 

У відділенні медичної та психологічної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді» міської дитячої поліклініки №4 у травневі дні особливо багатолюдно. Це і не випадково, адже у ці дні, з 13-го по 20-те травня, вся Україна відзначає тиждень планування сім‘ї та збереження репродуктивного здоров‘я.


«Тиждень» розпочався 13-го травня у Всеукраїнський День матері з вшанування та розуміння високого звання матері та відповідального материнства, 15-го травня – Міжнародний День сім‘ї, 18 травня – День пам‘яті загиблих від СНІДу, адже тема безпечної поведінки та профілактики ВІЛ залишається важливою у збереженні здоров‘я, в т.ч. репродуктивного, та плануванні сім‘ї.

ZbRepSt2

Питання дуже актуальні для молоді. Тому багато важливої, корисної та пізнавальної інформації, практичних порад отримали учасники інформаційно-просвітницьких та профілактичних заходів.

ZbRepSt3

Для молоді були організовані та проведені семінари-тренінги, відеолекторії та бесіди.

ZbRepSt4

Практичний психолог спілкувалася з молоддю у форматі тренінгів.

ZbRepSt5

Фахівці відділення ділилися з учасниками заходів своїми професійними знаннями та практичним досвідом.

ZbRepSt6

Запропоновані буклети, листівки, брошури профілактичного спрямування викликали зацікавлення у учасників заходів.

ZbRepSt7

Молодь збагатилася знаннями та практичними навичками та була вдячна за цікаві та насичені корисною інформацією заходи у молодіжній клініці. Всі бажаючі мали змогу пройти безкоштовно добровільне консультування та тестування на ВІЛ методом швидкого тесту.

 

ОНОВЛЕНО 10.05.2018

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: