Мапа порталу

Протоколи засідань ради 2023

 

Протоколи засідань ради 2022

 

Протоколи засідань ради 2021

 

Протоколи засідань ради 2020

 

Протоколи засідань ради 2019

Протоколи засідань ради 2018

Протоколи засідань ради 2017

Витяги з протоколів 2017

 

Протоколи засідань ради 2016 

Перезавантаження: експертно-громадська рада виконавчого комітету Миколаївської міської ради оновила свої лави

4 березня за участі міського голови Олександра Сєнкевича відбулись перевиборчі збори до експертно-громадської ради виконавчого комітету Миколаївської міській ради. Вступити до оновленої ради виявили намір 23 організації різних організаційно-правових форм, делегувавши своїх представників. 18 з них подали документи відповідно до вимог, визначених робочою групою з розробки пропозицій щодо удосконалення роботи експертно-громадської ради. Вони і стали членами оновленого дорадчого органу. Члени  попереднього складу експертно-громадської ради, які не підтвердили свого наміру брати участь у роботі органу на постійній основі, можуть брати участь у роботі ради як залучені експерти з певних питань.

Крім того, були обрані новий голова експертно-громадської ради та його заступники. Головою ради обрано керівника ММГО «Спадщина» Купрієвич Ірину Миколаївну, а заступниками – Абрамова Олега Миколайовича (ВГО «Спілка оцінювачів землі»), Золотухіна Михайла Євгеновича (ММГО «Фонд розвитку міста Миколаєва»), Худякова Володимира Юрійовича (Миколаївський регіональний центр підтримки електронного урядування).

Члени оновленої експертно-громадської ради звернулись до міського голови з проханням розібратись з питанням законності вирубування дерев у сквері «Юність».

У свою чергу Олександр Сєнкевич пообіцяв розглянути це звернення, а також висловив сподівання на плідну співпрацю, зазначивши, що лише досвід і знання членів нової ради допоможуть запобігти прийняттю рішень, які можуть не відповідати інтересам та прагненням миколаївців.

 

Протоколи засідань ради 2015

 

Протоколи засідань ради 2014

Протоколи засідань ради 2011-2013

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: