Мапа порталу

 

Протоколи засідань ради 2021

 

Протоколи засідань ради 2020

 

Протоколи засідань ради 2019

Протоколи засідань ради 2018

Протоколи засідань ради 2017

Витяги з протоколів 2017

 

Протоколи засідань ради 2016 

Перезавантаження: експертно-громадська рада виконавчого комітету Миколаївської міської ради оновила свої лави

4 березня за участі міського голови Олександра Сєнкевича відбулись перевиборчі збори до експертно-громадської ради виконавчого комітету Миколаївської міській ради. Вступити до оновленої ради виявили намір 23 організації різних організаційно-правових форм, делегувавши своїх представників. 18 з них подали документи відповідно до вимог, визначених робочою групою з розробки пропозицій щодо удосконалення роботи експертно-громадської ради. Вони і стали членами оновленого дорадчого органу. Члени  попереднього складу експертно-громадської ради, які не підтвердили свого наміру брати участь у роботі органу на постійній основі, можуть брати участь у роботі ради як залучені експерти з певних питань.

Крім того, були обрані новий голова експертно-громадської ради та його заступники. Головою ради обрано керівника ММГО «Спадщина» Купрієвич Ірину Миколаївну, а заступниками – Абрамова Олега Миколайовича (ВГО «Спілка оцінювачів землі»), Золотухіна Михайла Євгеновича (ММГО «Фонд розвитку міста Миколаєва»), Худякова Володимира Юрійовича (Миколаївський регіональний центр підтримки електронного урядування).

Члени оновленої експертно-громадської ради звернулись до міського голови з проханням розібратись з питанням законності вирубування дерев у сквері «Юність».

У свою чергу Олександр Сєнкевич пообіцяв розглянути це звернення, а також висловив сподівання на плідну співпрацю, зазначивши, що лише досвід і знання членів нової ради допоможуть запобігти прийняттю рішень, які можуть не відповідати інтересам та прагненням миколаївців.

 

Протоколи засідань ради 2015

 

Протоколи засідань ради 2014

Протоколи засідань ради 2011-2013

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: