Мапа порталу

 

 

 Заходи


ОНОВЛЕНО 10.11.2017

«Школа практичного права» – проект що буде функціонувати на постійній основі

Протягом вересня – листопада у Миколаєві проходив проект «Школа практичного права», який реалізовувався ГО «Жіночі ініціативи та демократів» спільно з ГО «Правозахиснє обєднання «Ти ж юрист» за підтримки управління молодіжної політики Миколаївської міської ради.

Основна мета проекту - залучення молодих та небайдужих людей до надання правової допомоги та консультацій для малозахищених верств населення. Під час проекту 20 осіб пройшли навчання як волонтери Школи практичного права, та реалізовували свої навички та знання на практиці. Дякуючи співпраці з міським центром соціального обслуговування громадян були проведені зустрічі в різних районах міста. 

В рамках проекту був розроблений «Посібник для захисту Ваших прав», який містить в собі зразки основних процесуальних документів, «Довідник Миколаївця» зі всіма необхідними контактами установ та організацій, до яких можна звернутись за захистом своїх прав, а також перелік аптек, які приєднались до програми «Доступні ліки».

За словами організаторів, не дивлячись на те, що проект закінчився, в планах у організаторів перевести проект на постійну основу, який буде функціонувати на базі однієї з бібліотек міста.

Треба відзначити, що крім головних організаторів до реалізації проекту приєднались такі організації: Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області, Другий миколаївський місцевий центр з надання БВПД, Миколаївський осередок Ліги студентів АПУ, Миколаївський інститут права НУ «ОЮА», Луганський університет внутрішніх справ ім. Дідоренка.

image

image

image

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 10.11.2017

«Зірки Року 2017 – фестиваль, який відкриває таланти»

9 листопада в міському Палаці Творчості Учнів стартував, щорічний фестиваль талантів «Зірка Року 2017», який проходить за підтримки управління освіти Миколаївської міської ради та управління молодіжної політики Миколаївської міської ради.

У фестивалі приймають участь діти з усіх районів міста Миколаєва, це таланти які на відбіркових турах завоювали своє право, виступати на великій сцені фестивалю. Глядачі мають можливість побачити яскраві хореографічні, вокальні, театральні номери, отримати задоволення від інструментальної музики, хорового співу та веселих гумористичних монологів у стилі «stand up». Особливістю фестивалю є професійне журі, завдяки якому можливість засяяти отримують діти які вперше виходять на сцену, але при цьому мають неймовірний талант або чудову техніку виконання.

Більше 120 номерів різного жанру та напрямків, більше ніж 300 дітей учасників і 3 неймовірних дні фестивалю, які зможуть зарядити Вас енергією таланту.

Не пропустіть можливість потрапити на фестиваль талантів та побачити зірочок нашого міста. Фестиваль талантів «Зірка Року 2017»

9.11.2017 о 17:00 (Палац Творчості Учнів, вул. Адміральська 31 А) – фестивальний день

10.11.2017 о 17:00 (Палац Творчості Учнів, вул. Адміральська 31 А) – фестивальний день

11.11.2017 о 16:00 (Палац Творчості Учнів, вул. Адміральська 31 А) – Гала Концерт

ВХІД ВІЛЬНИЙ

image

image

image

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 25.10.2017

В Миколаєві відбулось закриття тренінг-курсу «Знайди себе в громадському житті» 

Протягом жовтня місяця, управління молодіжної політики Миколаївської міської ради спільно з громадською організацією «Вітовка» та громадською організацією «Центр політичного навчання» реалізовувала тренінг-курс «Знайди себе в громадському житті», мета якого полягала в ознайомлені молоді міста з громадським сектором, надання первинної громадсько-правової освіти та направити молодь реалізувати себе в соціально-громадському житті міста.

Всього для 25 учасників було проведено 6 семінарів-тренінгів, від відомих та авторитетних громадсько-політичних експертів.

24 жовтня, в приміщенні адміністрації Центрального району відбулось офіційне закриття даного проекту, із врученням сертифікатів для учасників.

Привітали майбутніх громадських діячів начальник управління молодіжної політики Миколаївської міської ради Олег Соколик, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза, бізнес-тренер з ораторського мистецтва Юлія Вікол, регіональний координатор уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Сергій Стужук.

За словами начальника управління молодіжної політики Миколаївської міської ради Олега Соколика, даний тренінг-курс дає можливість молодим людям спробувати себе в громадському секторі, набратися нових знать, а також більш дізнатися про роботу місцевого самоврядування міста. Можливо сьогоднішній учасники тренінг-курсу завтра підуть працювати в органи державної влади та будуть змінювати наше місто та країну на краще.

image

image

image

image

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 03.10.2017

В Миколаєві розпочався тренінг-курс «Знайди себе в громадському житті»

В Миколаєві, 2 жовтня, розпочався тренінг-курс «Знайди себе у громадському житті», який реалізує ГО «Центр політичного навчання» спільно з управлінням молодіжної політики Миколаївської міської ради.

З більш ніж 150 анкет було відібрано 25 учасників з мінімальним досвідом у громадській діяльності.

Завданням даного заходу є допомога молоді Миколаєва самостійно та ефективно організовувати свою роботу, щоб мати змогу брати участь у громадському процесі прийняття рішень та представляти інтереси молодого покоління.

Тренінг-курс складається з 6 тренінгів з різними спікерами у різних сферах громадської діяльності та 2 практичних заняття з депутатами міської ради. Перший тренінг був присвячений публічним виступам. Тренером виступив Сергій Стужук - регіональний координатор Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Президент «Міжнародного Дослідницького Університету», тренер по сучасним публічним виступам, маніпуляціям і дебатам.

image

image

image

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 02.10.2017

В Корабельному районі за підтримки управління молодіжної політики пройшов «Friends Fastival»

В Корабельному районі, 30 вересня відбувся «Friends Fastival», який був організований за підтримки управління молодіжної політики Миколаївської міської ради.

7 зон з більш 30-ю активностями давали можливість дорослим, дітям та молоді приємно і з користю провести цей вечір – безкоштовні майстер-класи та профорієнтація, конкурси та лотереї, виставки і фото-зони, юридична консультація і ярмарок рукоділля, дегустації і фудкорт, виставка службової та спеціалізованої техніки, спорт на турніках і, звичайно ж святковий концерт. Крім того, волонтери та аніматори допомагали глядачам відкривати свої таланти за допомогою конкурсів, учасники і переможці яких отримали приємні подарунки.

Завітав на фестиваль міський голова Олександр Сєнкевич, начальник управління молодіжної політки Миколаївської міської ради Олег Соколик та депутат Миколаївської міської ради Наталя Горбенко, які привітали учасників та глядачів заходу.

З великої сцени дивували глядачів модельне агентство «Glyanec», танцювальні колективи «Action» і «J.A.M.», «Лакшмі» і «Джерело», вокалісти. Особливу «родзинку» привнесли своїми виступами Театр вогнів «Fireflies» і DJ Kris Angel.

image

image

image

image

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 24.09.2017

В Миколаївській міській ради відбулась панельна дискусія на тему: «Реформа молодіжної політики: від інституційних до соціальних аспектів»

В неділю, 24 вересня, в Малій залі Миколаївської міської ради відбулась панельна дискусія на тему: «Реформа молодіжної політики: від інституційних до соціальних аспектів», яка проходила в рамках Тринадцятого Форуму мережі вільних місцевих політиків «Молодіжна політика на регіональному та місцевому рівнях», який проходить в Миколаєві.

Спікерами Панельної дискусії виступили заступник міністра молоді та спорту України – Олександр Ярема, Євген Бородін – доктор історичних наук, доцент, Тетяна Пустовойтенко – студентський мер Миколаєва, учасники форуму та миколаївські молодіжні активісти.

Учасники форуму, які приїхали до Миколаєва з усієї країни, 3 дні розробляли нові механізми впровадження та реалізації державної молодіжної політики на місцях.

Під час обговорення учасниками дискусії було наголошено, що формування молодіжної політики починається на місцях, і місто Миколаїв в цьому напрямку працює дуже прогресивно.

За словами модератора дискусії, голови правління «Центру громадських ініціатив» Віталія Загайного, м. Миколаїв, може претендувати на титул «Місто дружньої для молоді».

За словами начальника управління молодіжної політики Миколаївської міської ради, Олега Соколика, проведення Форуму «Молодіжна політика на регіональному та місцевому рівнях» в місті Миколаєві, відкриває для нас можливості не тільки розповісти про ті напрямки, які ми розбудовуємо, а й дізнатись, як працюють із молоддю в іншим містах України, крім того, даний захід є не тільки освітнім, а й іміджевим для нашого міста.

image

 

image

 

 

image

image

 

image

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 14.09.2017

«Здоровий спосіб життя – це для мене»

З нагоди відзначення Дня міста Миколаєва та дня спорту 11 та 13 вересня 2017 року громадська організація «Федерація аматорських миколаївських театрів» та громадська організація «Спортивна федерація Іфіт» за підтримки управління молодіжної політики Миколаївської міської ради провели спортивні фестивалі у Миколаївських загальноосвітніх школах: № 51 та школі-інтернаті №3.

Завдяки тренерам Миколаївської МСДЮШОР з легкої атлетики – майстру спорту Грицаку Юрію, Шаповаловій Ірині та Вікторії Грицак-Львовій – учні 6-х та 7-х класів стали учасниками спортивних естафет, а інші школярі голосно та завзято підтримували їх. Для восьми- та дев’ятикласників організували показові виступи та майстер-клас з боксу тренери та вихованці СДЮШОР №6. За результатами фестивалю учасники команд отримали медалі, дипломи, а також подарунки.

З привітальними словом до учнів та вчителів звернувся заступник начальника управління – начальник відділу по роботі з інститутами громадянського суспільства управління молодіжної політики Миколаївської міської ради Олександр Рябенко, майстер спорту міжнародного класу, чемпіон світу серед військовослужбовців, призер Кубку світу з боксу, член комісії «Екологія і спорт» НОК України в Миколаївській області, президент ГО «Спортивна федерація Іфіт» Віталій Волков, заступник голови комісії «Екологія і спорт» Ольга Криницька, які привітали дітей зі святом та побажали спортивного успіху шкільним командам.

image

image

image

image

image

image

image

image

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 11.09.2017

В Миколаєві проходить Базовий тренінг «Молодіжний працівник»

 

В понеділок, 11.09.2017 року в приміщенні Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва розпочався 3-х денний Базовий тренінг  Програми «Молодіжний працівник»  за підтримки Міністерства молоді та спорту України спільно з управлінням з питань молоді та туризму Миколаївської обласної державної адміністрації та управлінням молодіжної політики Миколаївської міської ради, Програмою розвитку ООН, UNICEF та Державним інститутом сімейної та молодіжної політики.

Метою тренінгу є формування в учасників основних теоретичних знань та практичних навичків для реалізації регіональної молодіжної політики.

У тренінгу беруть участь:

 – лідери та активісти громадських та благодійних організацій, які працюють з молоддю;

– державні службовці, відповідальні за реалізацію молодіжної політики на місцевому та регіональному рівні.

На відкритті заходу була присутня депутат Миколаївської міської ради Кісельова О.В., яка надала настанову всім учасникам тренінгу.

«Сподіваюсь цей тренінг буде націлений на те, щоб всі навчились розуміти один одного. Молодь – це майбутнє нашої країни і ви всі знаходитесь на порозі дорослого життя. Бажаю наснаги та продуктивної праці!», – сказала Олена Кісельова.

Програма Молодіжний Працівник-2017 складається з 3-х навчальних модулів:

Модуль 1. Молодіжна політика і молодіжна робота. Ключові теми: Хто така молодь? Що таке молодіжна політика? Дорожня карта реформування молодіжної політики в Україні. Участь молоді. Міжсекторний підхід. Молодіжна робота і молодіжна політика. Європейський підхід до молодіжної політики.

Модуль 2. Громада і молодіжна робота в громаді. Ключові теми: Громада. Активізація громади. Молодіжна робота в громаді. Міжсекторний підхід. Участь молоді.

Модуль 3. Компетенції молодіжного працівника. Ключові теми: Молодіжний працівник. Компетентнісний підхід. Компетенції молодіжного працівника. Портфоліо молодіжної роботи Ради Європи. Під час тренінгу учасники зможуть обмінятися досвідом та знайти партнерів для реалізації спільних проектів в молодіжній сфері.

image

image

image

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 11.09.2017

В Корабельному районі за підтримки управління молодіжної політики відзначили День міста Миколаєва

У суботу, 09 вересня, мешканці та гості Корабельного району гучно відсвяткували цьогорічний День міста Миколаєва, який був організований Громадською організацією «Миколаївська обласна дитяча спілка дружин юних пожежних рятувальників – Блискавка» за підтримки управління молодіжної політики Миколаївської міської ради та депутата Миколаївської міської ради Наталі Горбенко.

228-й День народження нашого любого міста пройшов у форматі великого комплексного родинного свята з безкоштовними творчими, оздоровчими та спортивними локаціями: кулінарні та художні майстер-класи, ярмарок НГО, солодощів і рукотворів, мобільна Школа долікарської допомоги та Барбер-шоп, боді-арт та фото-зони, спортивні розваги та показові виступи вихованців місцевих й обласних спортивних шкіл і клубів, зона скейтерів і ролерів, тренувальні змагання клубів і федерацій бойових мистецтв, лотереї та конкурси, аніматори та безкоштовні соки й морозиво, батути та каруселі, стіна побажань та багато інших приємних сюрпризів.

Тим часом, паралельно до всіх активностей, розміщених по периметру заходу, на творчому майданчику (сцені) свої талант, креатив та неймовірні здібності людського тіла показували хлопці та дівчата з танцювальних, акробатичних, інструментальних, вокально-інструментальних та вокальних колективів і гуртів як з Миколаєва, так і з Южноукраїнська, Дніпра та Запоріжжя.

В той самий час, для гостей свята віком від 5 до 11 років на великому «лінкорі» проходив розважально-ігровий «піратський» квест.

Закінчилось свято яскравим запальним виступом миколаївського рок-гурту «UP». 

image

image

image

image

image

image

image

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 09.06.2017

В Миколаєві завершилися студентські стажування в
Миколаївській міській раді 

В п'ятницю, 9 червня, відбувся випуск студентів, які проходили стажування в Миколаївській міській раді. Даний проект реалізовувався громадською організацією «МІСТО 2050» спільно з управлінням молодіжної політики Миколаївської міської ради, за сприянням апарату Миколаївської міської ради.

Проект «Студентські стажування» почав реалізовуватися ще в 2010 році, мета якого полягає в наданні можливостей для студентів більш детально дізнатися про роботу Миколаївської міської ради та органів місцевого самоврядування зокрема, а також підготувати молодь, яка цього прагне, до роботи в органах місцевого самоврядування та органах державної влади.

Координатори проекту Меланія Саркісян та Роман Мамчур разом з начальником управління молодіжної політики Олегом Соколиком вручили стажерам диплому про успішне проходження стажувань, та побажали успіхів в їх наступній діяльності.

«Через цей проект пройшло багато успішної молоді, яка сьогодні вже працює на благо міста та громади. Можливо саме Ви, вже завтра будете приймати ключові рішення для міста», – зазначив начальник управління молодіжної політики Олег Соколик. 

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 06.06.2017   

 У Миколаєві пройшов День Дій

Громадська організація «Центр розвитку туризму та збереження екології «Збережи світ» за підтримки управління молодіжної політики Миколаївської міської ради, в рамках проекту «Eco-friendly» 4 червня в Манганарівському сквері провели День дій!

Метою даного заходу було привернути увагу громадськості до проблеми забруднення екології та в ігровій форми донеси до миколаївців необхідність збереження природи та екології. Для дітей була конкурсна програма: грали в ігри, конкурси, вікторини, а також розігрували еко-сумки та еко-блокноти.

Дорослі та молодь грали у екологічну гру Keep Cool, в якій учасники зрозуміли, що у співпраці – наша сила.

Начальник управління молодіжної політики Олег Соколик, відзначив, що даний захід не тільки виховує екологічну освіту серед молоді, а й формує досуг вихідного дня, роблячи його цікавим та змістовним. Крім того, під час таких заходів, мешканцям розповідають, як можна зробити місто чистішим та більш комфортним для життя. 

image

image

image

image

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 02.06.2017  

Відбувся фінальний етап дебатів студентського проекту «StudGames» 

В Миколаєві, 1 червня, в Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О. Гмирьова відбувся фінальний етап дебатів студентського проекту «Stud Games».

В даному проекті беруть участь студенти миколаївських вищих навчальних закладів, які розділені на 7 команд, в кожній з яких – 5 осіб.

Начальник управління молодіжної політики Миколаївської міської ради Олег Соколик також відвідав студентські дебати та побажав успіхів студентам в фіналі і запропонував всім долучатись до активного молодіжного життя шляхом реалізації різних проектів.

За результатами дебатів, переможцями цього етапу стали команда  «Scout go». 

 

image

image

image

 

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради

 

 


 

ОНОВЛЕНО 02.06.2017 

 

В Миколаєві відзначили День захисту дітей спортивними танцями 

 

В Миколаєві, 1 червня, в Міжнародний день захисту дітей, на Флотському бульварі, громадська організація «Слайс» спільно з управлінням молодіжної політики Миколаївської міської ради провели фестиваль спортивних танців «June Jam».

За словами організаторів «June Jam», мета фестивалю полягала привітати юних миколаївців з Міжнародним днем захисту дітей та популяризувати спортивні та танцювальні напрямків серед молоді, а також пропагувати здоровий спосіб життя.

Молоді танцюристи показали себе в стилі «фрістайл», вони повинні були пристосовуватися під будь-яку музику, яка лунала на майданчику. Суддями для учасників були глядачі, які оплесками визначали найкращих.

Крім того для учасників заходу був проведений майстер-клас та розіграш призів.  

image

image

image

image

image

Управління молодіжної політики  

 Миколаївської міської ради

 

 


 

ОНОВЛЕНО 29.04.2017 

 

Міський голова обговорив напрямки розвитку молодіжної політики в місті із миколаївською молоддю

28 квітня, в Манганарівському сквері, відбулась зустріч міського голови Олександра Сєнкевича з представниками інститутів громадського суспільства та органів студентського самоврядування миколаївських навчальних закладів, під час якої були обговорені плани розвитку молодіжної політики в місті.

Під час зустрічі із міським головою представники відомих в місті громадських організацій розповіли про свої успішні проекти, а також розповіли про майбутні проекти та заходи, які планують реалізувати в найближчий час. Голова Миколаївської обласної громадської організації «МИКОЛАЇВСЬКИЙ ДЖАЗ-КЛУБ» Володимир Алексєєв розповів про Другий відкритий конкурс молодих джазових виконавців, який був проведений на початку квітня цього року, за фінансової підтримки управління молодіжної політики Миколаївської міської ради. Крім того, керівник відомого в місті та за його межами «PERFORMANCE BIG BEND» підкреслив, що проведення проектів та заходів, які виховують у молоді «гарний» музичний смак, вкрай необхідно.

Про необхідність підтримки творчої молоді, також розповів керівник громадської організації «Слайс» Сергій Тулчинський. «Слайс» відома та потужна організація, яка займається розвитком танцювальної культури і вже неодноразово проводить заходи, які популяризують даний напрямок культури серед молоді, останній з яких – Відкритий фестиваль вуличних культур та видів спорту Миколаєва – «Skills».

Про успішний досвід реалізації освітніх заходів розповіли представники громадської організації «МІСТО 2050» Роман Мамчур та Меланія Саркісян, які розповіли та хід студентських стажувань в Миколаївський міський раді, а також про нещодавно реалізований «Шаховий фестиваль», який відбувся в Корабельному районі міста Миколаєва. Координатор проекту Меланія Саркісян зазначила, що в такі фестивалі вони планують проводити в кожному районі міста.

 

image

image

image

image

image

image

 

image

image

image

 

Управління молодіжної політики 

 Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 28.04.2017

Минуле та сьогодення в одній світлині – в Миколаєві відкрилась історична фотовиставка

28 квітня, в виставковій залі ММПКІМ, відкрилась фотовиставка «Миколаїв: Continuum – минуле та сьогодення в одній світлині», яка була організована громадською організацією «Клуб сталого розвитку «Південна ініціатива» спільно з управлінням молодіжної політики Миколаївської міської ради.

Основа мета даного проекту полягає в приверненні уваги молоді Миколаєва до проблем збереження міських пам’яток архітектури та значущості знання історії рідного міста на хвилі відновлення та ревіталізації міського простору, а також відобразити етапи розвитку та розбудови історичного центру міста у довоєнні часи, радянський період та у сьогоденні.

Миколаївці, які відвідали фотовиставку мали змогу подивитись на архітектурні пам’ятки Миколаєва з іншого боку – через поєднання історичних кадрів з нині існуючою забудовою у реальному часі. Завдяки такому підходу до історії кожен глядач зміг побачити знайомі місця з нових ракурсів, а саме – з погляду фотографа у минулому та «очима» сьогодення.

Переглянути роботи та зануритися у історичний Миколаїв, можуть всі охочі у виставковій залі ММПКІМ, вул. Нікольська, 54 (вхід з вул. Соборна) з 28 квітня до 11 травня. Запрошуємо миколаївців подивитися на рідне місто з іншої сторони.

image

Управління молодіжної політики 

Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 26.04.2017  

 

«Майбутнє без наркотиків»  

З 24 по 26 квітня 2017 року Очаківська районна громадська організація «Джерело» за підтримки управління молодіжної політики Миколаївської міської ради провела соціально-інформаційну акцію: «Майбутнє без наркотиків».

Основа мета проекту полягає в профілактиці вживання наркотиків та формування прихильності до здорового способу життя. Даний формат профілактики вживання наркотичних засобів є дуже ефективним, адже школярам «простими словами» розповідали про ті наслідки, які виникають після вживання наркотичних засобів ті люди, які вчасно зуміли знайти в собі сили та відмовитися від цієї шкідливої звички.

Учні не тільки зацікавлено слухали інформативну лекцію кваліфікованого психолога Центру «Джерело», але й мали можливість брати участь у спілкуванні. Після лекції представники Центру презентували постанову про людські пороки, яка яскраво та без прикрас доносила до глядачів важливу тему.

Дані акції були проведені в 5 школах міста Миколаєва, а саме: в ЗОШ І-ІІІ ступенів № 31; ЗОШ І-ІІІ ступенів № 34; ЗОШ І-ІІІ ступенів № 22; ЗОШ І-ІІІ ступенів №  53; ЗОШ І-ІІІ ступенів № 13.

image

 image

 image

image 

 image

 image

 image

image

 Управління молодіжної політики 

Миколаївської міської ради

 

 


 

ОНОВЛЕНО 26.04.2017  

Стажери міської ради дізналися про особливості нового Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»

 

Сьогодні, 26 квітня, в Миколаївському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних установ та організацій, для студентів, які проходять стажування в Миколаївській міській раді, був проведений теоретичний семінар.

Під час теоретичного заняття, доцент кафедри загальнотеоретичної, конституційної та цивілістичної юриспруденції Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія», кандидат юридичних наук Каплій Олена Володимирівна ознайомила студентів з основними особливостями та відмінностями Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», який чинний на сьогодні і тим законом, який вступає в силу в травні цього року.

Начальник управління молодіжної політики Миколаївської міської ради Олег Соколик відзначив, – «Дана тема на сьогодні є вкрай актуальною, адже даний закон регламентує проходження служби в органах місцевого самоврядування, крім того, на сьогодні в місті не вистачає освітньо-правових заходів, які б підвищували рівень правової освіти серед молоді».

Директор миколаївського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних установ та організацій Дибченко Дмитро Миколайович розповів студентам про основні напрямки роботи Центру, а також про можливість відкриття програми «Молодіжний працівник», мета якої підготовити студентів, які прагнуть працювати в органах державної влади та органах місцевого самоврядування.

image image

 image

 image

 Управління молодіжної політики 

Миколаївської міської ради 


 

ОНОВЛЕНО 03.04.2017 

«Життєву мудрість» шукали учасники ХV конкурсу українського гумору і сатири «Сміхослов» у Миколаєві 

В Будинку Вчителя, 1 квітня відбувся ХV конкурс українського гумору і сатири «Сміхослов», який був організований Миколаївським фондом «Дітям України» за підтримки управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради.

Привітав учасників начальник управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради – Олег Соколик, – «1 квітня – міжнародний день сміху, який відзначають у багатьох країнах світу. Гумор кожної країни має певні особливості, в тому числі і український гумор. Я вважаю, що український гумор треба популяризовувати та впроваджувати у маси серед молоді».

Життєву мудрість учасники шукали у гуморесках П. Глазового, С. Руданського, О. Вишні, С.Олійника І.Бабич та інших а оцінювало ці пошуки журі в складі голови Юрія Діденка, Леоніда Дудюка – кандидата філологічних наук та Сергія Гололобова.

Дипломами за І місце відзначені Коновалова Анна та Колесник Олександр з Центру позашкільної роботи Вітовського району. Дипломами за ІІ місце отримають дует: Московщук Владислава, Штогрін Дмитро з Будинку творчості школярів та юнацтва Братського району, Пажут Богдан Миколаївська ЗОШ № 12, Ченгіч Юлія Миколаївська ЗОШ № 56, Квасільчук Інна Садівська ЗОШ Миколаївського району, Кубай Роман Миколаївський економічний ліцей № 2, Прихода Сергій Миколаївський коледж культури і мистецтв. Дипломами за ІІІ місце вибороли Косєй Дарина Снігурівська ЗОШ №1, Гончар Владислав Павлівський НВК Снігурівського району, Чернишов Єгор Миколаївська ЗОШ № 46, Мамчур Юлія Снігурівський професійний ліцей, Татарова Анастасія Вище професійне училище №21 м. Миколаїв.

Нагородження переможців відбудеться 11 квітня на Річному вокзалі о 15.00 за адресою: Варварівський спуск, 5а.

 

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді 

  Миколаївської міської ради 


 

ОНОВЛЕНО 27.03.2017

 

В Миколаєві пройшов відкритий фестиваль вуличних культур та видів спорту– «Skills»

 В суботу, 25 березня, в приміщенні концерт-холу «Юність», відбувся Відкритий фестиваль вуличних культур та видів спорту м. Миколаєва – «Skills», який був організований громадською організацією «Слайс» спільно з громадською організацією «МІСТО 2050» за підтримки управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради.

Організатори заходу поставили основною метою заходу популяризацію спортивних та танцювальних напрямків серед молоді, пропаганду здорового способу життя, а також розвивати спортивно-танцювальну культури міста.

На фестиваль приїхало багато відомих та професійних танцюристів із усієї країни, які підготували плодотворні майстер-класи для молодих представників даного виду танцювальної культури. Ведучим заходу виступив гість з Києва, який був організатором першого в Україні чемпіонату миру з брейк-дансу «Burn Battle School» – Владислав Салун, відомий як mc Vladee. Крім досвідчених dj’s (Tamaryan з Полатви та Kusto з Одеси) гостями фестивалю були live band Dopio de luxe и Jazz band Володимира Алексеєва.

Під час проведення фестивалю Спортивно - танцювальний клуб «Слайс» представив глядачам свій новий танцювальний спектакль «Планета Земля», який направлений на глобальну соціальну тему екології та взаємодії людини з природою.

«Заходи такого спрямування вкрай позитивно впливають на спортивне та культурне виховання молоді міста. Крім того, даний формат фестивалю, на якому є багато гостей з різних куточків країни впливає на формування позитивного іміджу міста Миколаєва, як місто спортивної, талановитої та здорової молоді», – зазначив начальник управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради Олег Соколик.

В рамках фестивалю проходили змагання між командами, за результатами яких були визначені переможці у відповідних напрямках: команда переможців Break dance Pro 4vs4 – South Front; команда переможців Break dance kids 4vs4 – X-Makers (м. Харків); победительница Break dance pro 1vs1 – Алеся; переможці Break dance kids 1vs1 – Dooble you (м. Харків); переможці Tricking battle – Артем Сафта и Владислав Владимиров (м. Харків); переможцями Allstyle battle стала команда – Girls power.

image

image

image

image

image

image

 image

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді 

  Миколаївської міської ради

 


 

ОНОВЛЕНО 23.03.2017

Начальник управління у справах сімї, дітей та молоді Миколаївської міської ради взяв участь в роботі Робочої групи з розвитку мережі молодіжних центрів  

Засідання Робочої групи з розвитку мережі молодіжних центрів в Україні відбулося в Міністерстві молоді та спорту 21 березня. Учасниками заходу стали заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема, представники структурних підрозділів Міністерства, обласних та місцевих органів влади, а також начальник управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради Олег Соколик.

Під час засідання Робочої групи учасниками були обговорені питання нормативно-правового забезпечення діяльності молодіжних центрів в Україні, а також проінформовано про то, що на сьогодні групою народних депутатів розроблено законопроект № 6048 про внесення змін до деяких законів України (щодо запровадження стандартів Ради Європи для молодіжних центрів і децентралізації роботи з молоддю). Проект закону спрямований на те, щоб в Україні почали діяти стандарти для роботи молодіжних центрів, які вже успішно працюють у країнах Євросоюзу. Розвиток молодіжних центрів та покращення якості їх роботи дасть можливість молоді розвивати свої навички і долучатись до активного громадського життя.

В ході обговорення питання створення мережі молодіжних центрів, начальник управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради Олег Соколик зазначив, що на сьогодні миколаївська молодь вже підтримала ініціативу створення відповідного молодіжного центру, який би став центром не тільки змістовного дозвілля молоді, а дав би можливість розвивати свої навички і долучатись до активного громадського життя.

З метою підвищення якості молодіжної роботи на базі молодіжних центрів через обмін досвідом, надання практичних та теоретичних знань ключовим аудиторіям, посилення співробітництва, запровадження інноваційних підходів та напрацювання актуальних ініціатив в травні цього року в м. Вінниця Міністерство молоді та спорту спільно з Вінницькою ОДА та партнерськими організаціями проводить міжнародний форум «Від ініціативи – до дії». 

image 

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді

  Миколаївської міської ради

 


 

ОНОВЛЕНО 13.03.2017

В Миколаєві відбулось відкриття студентських стажувань в міській раді 2017 

В понеділок, 13 березня, в малому залі Миколаївської міської ради відбулося відкриття студентських стажувань в 2017 році. Проект «Студентські стажування в Миколаївській міській ради» в тому форматі, в якому він є наразі, почав реалізується з 2010 року. В цьому році організаторами виступили управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради спільно з апаратом ради та громадською організацією «МІСТО 2050».

Пройти стажування та більш детально дізнатися про роботу міської ради та її виконавчих органів зсередини зможуть 10 студентів Миколаївських вищих навчальних закладів, які пройшли відбір за результатами анкетування та співбесіди.

За словами начальника управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради Олега Соколика, який до речі також був учасником програми «Студентських стажувань в 2010 році», – «Даний проект дійсно надає можливість молодим активним людям не тільки пройти стажування та більш детально дізнатися про роботу органів місцевого самоврядування, але й підготувати компетентні молоді кадри, які згодом зможуть працювати на благо міста, області та країни в цілому в різних структурних підрозділах органах державної влади та місцевого самоврядування».

Куратори проекту, Роман Мамчур та Меланія Саркісян розповіли, що проект буде проходити в два етапи: теоретичний та практичний. Під час першого етапу стажери дізнаються про особливості роботи органів місцевого самоврядування, а під час другого етапу студенти зможуть, використовуючи отримані знання, реалізувати власний соціальний проект, мета яких буде покликана вирішити нагальні проблеми, які є в місті.

Секретар міської ради Тетяна Казакова зазначила, що вона готова особисто допомагати кожному стажеру під проходження стажувань, а також у реалізації їх ініціатив, які зможуть покращити життя в місті Миколаєві.

 

image

image

image

image

image

image

image

image

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді 

  Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 23.02.2017 

Зустріч поколінь: відомі випускники-політологи розповіли студентам як досягти успіху в даній професії

В четвер, 23 лютого, в приміщенні Миколаївського обласного краєзнавчого музею відбулась зустріч політологів 1 та 2 курсів Чорноморського Національного Університету імені Петра Могили та Миколаївського Національного Університету ім. В.О. Сухомлинського з випускниками-політологами даних навчальних закладів, які досягли певних успіхів в суспільно-громадській діяльності.

Захід був ініційований управлінням у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради, мета якого полягала в обміні досвідом між випускниками-політологами та студентами, які нещодавно почали вивчати дану професію.

За словами начальника управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради Олега Соколика, який до речі також є випускником факультету політичних наук ЧНУ імені Петра Могили, – «Студенти політологи завжди були рушієм позитивних соціально-політичних змін міста та області, в тому числі в напрямку розвитку молодіжної політики. Серед випускників-політологів є багато відомих та успішних фахівців, які працюють в місцевому самоврядуванні, в органах державної влади, засобах масової інформації та громадському секторі. І сьогодні відомі випускники обох навчальних закладів поділяться своїм досвідом здобуття успіху в даній професії».

Модератором заходу виступив Олександр Максименко, який став переможцем конкурсу на посаду начальника управління молоді та туризму Миколаївської облдержадміністрації.

Серед відомих випускників МНУ ім. В.О. Сухомлинського на зустріч зі студентами завітала Євгенія Матейчук, яка зробила наголос на внутрішній мотивації, без якої досягти успіху в даному напрямку не можливо.

Також, своїм досвідом поділилась заступник губернатора Миколаївської області Оксана Янішевська, яка розповіла про необхідність участі молоді в громадському житті, адже це є перший крок до соціального ліфту.

Студенти, які відвідали зустріч, з великим інтересом слухали своїх старших колег та задавали багато запитань.

В подальшому організатори заявили, що подібні зустрічі будуть відбуватися і в подальшому.

image

imageimage

image

image

imageimage

image

image

image

 

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді

  Миколаївської міської ради

 


 

ОНОВЛЕНО 21.02.2017

Студенти підтримали ідею розробки програми для обміну між містами Вільнюса та Миколаєва

Сьогодні, 21 лютого, під час другого дня перебування начальника відділу молодіжної політики м. Вільнюс (Литва) Iонаса Ланяускаса (Jonas Laniauskas) в Миколаєві, відбулися дві зустрічі зі студентством провідних ВНЗ міста, а саме з представниками органів студентського самоврядування ЧНУ імені Петра Могили та МНУ ім. В.О. Сухомлинського.

 

«Це перший візит Іонаса до Миколаєва, основна мета якого полягає в знайомстві між містами та презентації нашого міста, як міста молоді. Ми розглядаємо можливість розроблення програми обміну між студентами, і не лише студентами, міст Вільнюса та Миколаєва, і ті ідеї та пропозиції, які Ви сьогодні озвучите потраплять до цієї програми», – зауважив начальник управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради Олег Соколик.

 

Обидві зустрічі, що в ЧНУ імені Петра Могили та в МНУ ім. В.О. Сухомлинського виявилися дуже жвавими, студенти ставили багато питань до начальника відділу молодіжної політики міста Вільнюс. Студенти проявили неабиякий інтерес до можливості обміну між містами. Крім того, студенти цікавились про особливості роботи органів студентського самоврядування в Литві та країнах Європейського союзу.

 

Наприкінці зустрічі студенти разом з керівниками управлінь (м. Вільнюс та м. Миколаєва) дійшли згоди про необхідність розробки програми для обміну між студентством обох міст.

 

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді

 Миколаївської міської ради

 


 

ОНОВЛЕНО 20.02.2017

 

Начальник відділу молоді міста Вільнюс розповів про позитивний досвід роботи молодіжних центрів

 

В понеділок, 20 лютого в рамках робочого візиту до Миколаєва, прибув начальник відділу молодіжної політики міста Вільюс (Литва) Іонас Ланяускас (Jonas Laniauskas), за запрошенням управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради.

 

В рамках візиту, відбулася зустріч з членами Ради з питань молодіжної політики при міському голові, під час якої Йонас Ланяускас розповів про структуру роботи з молоддю в Литві та країнах Європейського союзу зокрема. Особливу увагу представників інститутів громадянського суспільства запрошений гість зосередив на необхідності розбудови молодіжних центрів в місті.

За словами Іонаса, – «В місті Вільнюс проживає близько 600 тисяч людей, та функціонує 7 молодіжних центрів. В Миколаєві ж, на скільки мені відомо, на близько ту саму кількість мешканців, немає жодного молодіжного центру. Подобного роду центри по всій Європі працюють з кінця ХХ століття, та виконують роль центу комунікації між активною, прогресивною молоддю».

Крім того, начальник відділу молодіжної політики міста Вільюс, розповів, про ту кількість та якість проектів, які проходять у Литві та місті зокрема, а також запропонував миколаївській молоді податися на конкурс «Молодіжної столиці Європи», який надає можливості для всебічного розвитку не тільки молоді, а й місту в цілому.

Начальник управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради Олег Соколик, який і виступив ініціатором міжнародного співробітництва між Миколаєвом та Вільнюсом з метою обміну досвідом в молодіжній політиці, зазначив, що в місті Миколаєві на сьогоднішній день вже ведеться робота над створенням молодіжного центру, адже, нещодавно, миколаївська молодь підтримала ідею створення подібного молодіжного центру.

Крім того, Олег Соколик підкреслив, що це лише перша зустріч з представником місцевого самоврядування м. Вільнюс. «В подальшому ми плануємо налагодити співробітництво між Миколаєвом та Вільнюсом та проводити обміни між студентством та представниками інститутів громадянського суспільства».

 

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді

 Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 15.02.2017

 

«Трамвайчик закоханих» привітав миколаївців
з Днем Святого Валентина

 

14 лютого, в День закоханих, Миколаєвом курсував «Трамвайчик закоханих», який запрошував городян проїхатись історичною частиною міста та зануритись у романтичну атмосферу, яка панувала у трамваї.

Даних захід був організований управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради за підтримки Комунального підприємства Миколаївської міської ради «Миколаївелектротранс», а також при підтримці Миколаївського Академічного Художнього Російського Драматичного Театру, кінотеатру Піонер, КВП по організації харчування в навчальних закладах, агентства «Secret Garden» та вихованців дитячих колективів «Не по детски» та «Дарунок Неба».

«Трамвайчих закоханих» почав вітати містян зі святом о 17:00 годині та курсував за маршрутом «Якт-клуб» – Парк «Народний Сад».

Пасажирами святого рейсу стали як закохані люди так і пересічні громадяни, які були дуже здивовані, що проїзд є безкоштовним. Миколаївців вітали у трамваї маленькі купідончики, які дарували людям печиво у вигляді сердець, а ведучий, під час проведення романтичної екскурсії містом розповідав цікаві історії кохання історичних постатей міста.

Романтичної атмосфери додавала «жива» музика, яка була у виконанні Квартету «Кофе-брейк» та вихованців Миколаївського музичного училища, які всю подорож дарували пасажирам інструментальні композиції.

Крім того, всі охочі мали можливість взяти участь у вікторині та отримати за правильні відповіді призи, які були охоче надані партерами заходу, а саме: білети на спектакль в Миколаївському Академічному Художньому Російському Драматичному Театрі, сертифікати на романтичну вечерю на двох в ресторані грузинської кухні «Оджахурия».

Серед відвідувачів святкового трамвайчику стали і віце-мер Євген Шевченко та начальник управління у справах сім’ї, дітей та молоді Олег Соколик, які зазначили, що «Трамвайчих закоханих» стане щорічною акцією до Дня Святого Валентина. 

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді 

 Миколаївської міської ради

 

 


 

ОНОВЛЕНО 13.02.2017

 

В День Святого Валентина Миколаєвом курсуватиме

«Трамвайчик закоханих» 

Управління у справах сім’ї, дітей та молоді вітає усіх закоханих з наступаючим Днем Святого Валентина та запрошує мешканців та гостей міста 14 лютого прийняти участь у романтичному заході «Трамвайчик закоханих».

Початок руху о 17:00 на кінцевій трамвайній зупинці «Яхт-клуб».

«Трамвайчик закоханих» приготував для своїх пасажирів багато приємних сюрпризів.

Проїхатись в «Трамвайчику закоханих» можна буде за маршрутом: «Яхт-клуб» – Парк «Народний сад» з 17:00 до 20:00 години, проїзд в якому є безкоштовним.

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді 

 Миколаївської міської ради 


 

ОНОВЛЕНО 02.02.2017

 

Молодь міста підтримує ініціативу створення Молодіжного центру

 

Під час засідання Ради з питань молодіжної політики при міському голові, до складу якої входить більше 60 громадських організацій, яке відбулося сьогодні, 2 лютого, в приміщенні Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гмирьова, членами Ради було обговорено питання стосовно створення в місті Миколаєві Молодіжного центру.

Дане питання озвучив начальник управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради Олег Соколик.

«Створення Молодіжного центру надасть можливість для налагодження більш ефективної горизонтальної комунікації між представниками громадських організацій. Молодіжний центр слугуватиме не тільки як майданчик для зустрічей та проведення різного роду тренінгів, а й стане таким собі коворкінг-центром для молоді міста. … Нам в управління на конкурс проектів, програм та заходів приносять велику кількість цікавих проектів, але в більшості з них велику суму коштів забирає оренда приміщення для проведення заходів. Створивши Молодіжний центр ми з легкістю зможемо зекономити велику кількість бюджетних коштів та надати молоді приміщення яке технічно буде відповідати усім вимогам для проведення молодіжних заходів», – відмітив Олег Соколик.

Обговоривши дане питання молоді активісти підтримали ідею створення Молодіжного центру та навіть почали запропонувати різні варіанти приміщень, які потенційно підходять під завдання центру. Завершуючи обговорення члени Ради вирішили працювати в цьому напрямку спільно, адже це питання не однієї громадської організації, а усієї молоді міста.

Крім того, під час засідання Ради, окрім робочих питань діяльності органу, були цікаві доповіді гостей з Херсону та Одеси, а саме: Юрій Капушенко – радник Херсонського міського голови, голова Ради м. Херсону розповів про успішні молодіжні ініціативи, які реалізуються в його місті та Рудомьоткін Артем – автор ідеї створення журналу PROactive, презентував журнал для проактивної молоді.

Крім того, Олег Соколик проанонсував приїзд начальника управління молодіжної політики міста Вільнюс (Литва), під час якого планується провести кілька робочих зустрічей з молоддю Миколаєва з метою обміну досвіду в напрямку розвитку молодіжної політики. 

image

image

image

image

image

image

 

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді 

 Миколаївської міської ради 

 


 

ОНОВЛЕНО 22.12.2016

 

Миколаївські діти завітали в гості до Святого Миколая

20 грудня, в НК «Caprica» Святий Миколай запросив малечу до себе в гості. Даний захід проходив в рамках проекту «В гостях у Святого Миколая», який організувала громадська організація «Скаути Миколаєва» спільно з управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради.

До Святого Миколая були запрошені діти різних соціальних категорій та з малозабезпечених родин, опікуваних родичами по відсутності батьків, дітей сиріт, дітей з обмеженими можливостями, дітей з ДЦП.

Програма була наповнена іграми, піснями, конкурсами, хороводами, яскравими і творчими номерами, після яких всі діти отримали довгоочікувані солодкі подарунки.

Святий Миколай – свято дітей і всіх жителів міста Миколаєва, адже наше улюблене та рідне місто носить ім’я Святителя Миколая – найбільш відомого і шанованого християнського, особливо, православного святого! Нехай серед нас буде побільше тих, хто своє серце віддає дітям! 

image

image

image

image

image

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді 

 Миколаївської міської ради 

 

 


 

ОНОВЛЕНО 21.12.2016

 

В Корабельному районі пройшов футбольний турнір на кубок «Юніорів»

18 грудня в Корабельному районі міста пройшов футбольний турнір на кубок «Юніорів», який був організований Громадською організацією «Молодіжна рада Миколаєва» спільно з управлінням у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради.

За кубок змагалися 10 шкіл Корабельного району, а саме: Миколаївські загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів №№ 1, 14, 29, 33, 40, 43, 48, 54, Миколаївська гімназія №3 та Миколаївський економічний ліцей №1.

Команди були розділені на 2 групи згідно з результатами жеребкування, після чого були проведені ігри в групах та визначені лідери, які зустрілися у боротьбі за призові міста.

По закінченню боротьби за призові міста кубок «Юніорів» виборола  Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 43 ім. К.Ф. Ольшанського. Срібним призером стала Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №54, бронзу виборола Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №14 імені Героя Радянського Союзу Пшеніцина Г.О., Крім того була відмічена Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №40, яка поступилася в боротьбі за бронзу та отримала призи за волю до перемоги.

image

image

image

image

image

image

image

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді

 Миколаївської міської ради 


 

ОНОВЛЕНО 20.12.2016

 

Святий Миколай завітав до мікрорайону Ялти

18 грудня в мікрорайоні Ялти відбувся захід присвячений відзначенню Новорічних свят та зустрічі Святого Миколая.

Захід був організований Громадською Організацію «Альтер-Спорт» спільно з управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради.

До дітей завітали казкові герої з якими вони пройшли цікаві пригоди та різноманітні конкурси. Свято запам’яталося новорічними піснями та хороводами, цікавими конкурсами та смачними призами.

Крім того, до організації святкового заходи приєдналися і місцеві мешканці, а саме: Комітет самоорганізації робітничого селища Ялти, а також КУ «Агенція розвитку Миколаєва» в рамках проекту «Ресурсній центр громадських ініціатив» та літературний клуб «Фенікс».

Начальник управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради, Олег Соколик, зазначив, що крім загальноміських свят, які проходять в центральній частині міста, вкрай важливо проводити розважальні та культурологічні заходи у віддалених районах міста, і той факт, що місцеві мешканці приєдналися до організації даного заходу, підтверджує, що в Миколаєві живуть активні городяни, які люблять своє місто.

image

image

image

image

image

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді

 Миколаївської міської ради

 


 

ОНОВЛЕНО 19.12.2016

 

Активні матусі міста пройшли програму підготовки до створення власного бізнесу

17 грудня відбувся завершальний захід та підбиття підсумків проекту «Бізнес-МАМА», який реалізовувався Молодіжним Фондом «Новий вибір» спільно з управлінням у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради.

Ідея проекту полягала у формуванні у жінок необхідних компетенцій та знань для самозайнятості та організації власного бізнесу безпосередньо через надання можливості молодим мамам міста здобути бізнес-освіту та підвищити свій професійний рівень, при цьому не відриваючись від сім`ї та дітей.

5 субот поспіль учасниці проекту проходили тренінгові програми та навчальні курси з основ підприємництва та ефективного управління бізнесу за різними напрямками на базі Миколаївського Регіонального Центру Підтримки Бізнесу, який теж долучився до реалізації даної ініціативи.

В результаті реалізації проекту відбулася не просто передача необхідних знань та компетенцій для започаткування власного бізнесу, вдалося досягти більшого – було створено своєрідну площадку для молодих мам, які прагнуть навчатися, взаємодіяти, ділитися досвідом та знаннями, розвиватися, будувати власну справу для того, аби бути фінансово незалежними та успішними у всіх сферах.

По закінченню проекту начальник Управління у справах сім’ї, дітей та молоді Олег Соколик та директор Центру Підтримки Бізнесу Ващиленко Артем привітали учасниць з проходженням програми та вручили сертифікати міжнародного зразка про проходження курсу з основ підприємництва та ефективного управління бізнесу.

image

image

image

image

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді

 Миколаївської міської ради 

 

 


 

ОНОВЛЕНО 09.12.2016

 

В Миколаєві пройшов ХVІІ Молодіжний Класичний Бал

9 грудня в Будинку Культури Молодіжний відбувся ХVІІ Молодіжний Класичний Бал, в якому прийняло участь більше 200 представників.

Бал був організований Громадською організацією «Скаути Миколаєва» спільно з управлінням у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради.

Організатори подарували учасникам Балу унікальний шанс зануритися в історичну атмосферу і дали можливість молоді повеселитися, вишукано і культурно відпочити. Молодь, студенти та люди, які люблять атмосферу Вальсу, із задоволенням танцювали під звуки класичної музики камерного оркестру «ARS – NOVA» Миколаївської обласної філармонії.

Привітати учасників прийшов депутата міської ради В’ячеслав Карцев і начальник управління у справах сім'ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради Олег Соколик.

Програма була насичена танцювальними конкурсами, жартами, іграми знайомствами. Найсміливіші пари перевірили свою майстерність танцю в конкурсі на кращу пару.

Молодіжний класичний бал є традиційним заходом та наступного року, за словами організаторів має на меті зібрати близько 500 прихильників Вальсу. 

image

 image

 image

 image

 image

  Управління у справах сім'ї, дітей та молоді

 Миколаївської міської ради 


 

ОНОВЛЕНО 09.12.2016

 

В Корабельному районі розпочав роботу тренінговий клуб для молоді

В рамках проекту «Паритет жінок і чоловіків – підвищення конкуренції» 9 грудня розпочав свою роботу тренінговий клуб для молоді на базі бібліотеки-філіалу № 18 Центральної бібліотеки для дорослих Корабельного району.

Даний проект реалізовує «Миколаївська обласна дитяча спілка дружин юних пожежних рятувальників – Блискавка» спільно з управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради.

Більше 50-и школярів та студентів взяли участь в першому тренінгу, темою якого була «Реалізація власного потенціалу на державній службі».

Спікерами стали діячі, які досягли успіху у соціальній діяльності, серед них були: директор КП «ЕЛУ Автодорог», депутат міської ради Наталія Горбенко, отаман козацької громади Корабельного району Альберт Панченко та начальник управління у справах дітей сім’ї і молоді міської ради Олег Соколик.

Організаторами планується проведення низки тренінгів, які допоможуть активній молоді, а це насамперед школярі та студенти, вступити в діалог з успішними людьми з різних сфер діяльності. По закінченню даного проекту, групи, які утворяться на тренінгу, мають написати проекти, для покращення життя мешканців Корабельного району та Миколаєва в цілому.

image

image

 image

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді

Миколаївської міської ради 


 

ОНОВЛЕНО 28.11.2016

В Миколаєві вчать жінок вести власний бізнес

 

26 листопада в Миколаївському Регіональному Центрі Підтримки Бізнесу пройшов другий захід в рамках проекту «БІЗНЕС-МАМА», темою якого організаторами було обрано «Юридичні аспекти підприємницької діяльності».  

Даний проект реалізується управлінням у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради спільно з МФ «Новий вибір»

Проект «Бізнес-мама»спрямований на формування у жінок необхідних компетенцій та знань для організації власного бізнесу. Основна мета проекту – надати можливість молодим мамам міста Миколаєва здобути бізнес-освіту та підвищити свій професійний рівень, не відриваючись від сім`ї та дітей.

Нові економіко-суспільні умови обумовили збільшення інтересу до проблеми поєднання жінкою професійних, материнських та подружніх функцій. За останні роки відбулися істотні зміни у формуванні та становленні сучасної сім’ї. Простежується процес переходу інституту батьківства, материнства на другий план, на перший план виходять мотиви професійної реалізації та соціальної активності. В той же час, в молодих сім’ях, що все ж наважилися на народження дітей, жінки часто почуваються обмеженими, не маючи можливостей для самореалізації, відчуваючи втрату професіональних компетенцій, що зумовлює підвищену депресивність, пригніченість та навіть падіння самооцінки.

Саме, з метою покращення становища сучасної жінки в професійній та сімейній сферах безпосередньо шляхом формування у жінок необхідних компетенцій і знань для організації власного бізнесу діє даний проект.

Учасниці проекту протягом 4 годин під керівництвом тренера Вдовиченко Лариси Юріївни пізнавали усі тонкості особистої справи. Адже знання основних юридичних аспектів відкриття, закриття та ведення бізнесу загалом – це один з основних факторів, що впливає на успішність підприємницької діяльності.

Начальник управління Олег Соколик також завітав до майбутній бізнес-леді та привітав активних представниць жіночої статті, які мають бажання та ідеї для особистого вдосконалення.  

image

image

image

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді

Миколаївської міської ради 


 

ОНОВЛЕНО 19.11.2016

 Миколаївська молодь відвідала Верховну Раду України

Миколаївські студенти, які були відзначенні Стипендією міського голови та міської ради, 18 листопада відвідали Верховну Раду України.

Екскурсію для стипендіатів до найвищого законодавчого органу країни вже другий рік поспіль організовує управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради.

За словами начальника управління, Олега Соколика, крім відзначення найкращих студентів стипендіями міського голови та міської ради, управління вже другий рік поспіль організовує такі екскурсії для стипендіатів та надає можливість в живу ознайомитись з процесом законотворення, що є основною передумовою їхньої майбутньої політичної, громадської діяльності.

Під час відвідання Верховної Ради України студенти ознайомились з історію становлення та розвитку українського парламентаризму, з архітектурною спадщиною будівлі Верховної Ради України, а також мали можливість наживо поспостерігати за роботою депутатів, адже екскурсія проходила під час пленарного засідання парламенту.

«Найактивніших студентів, які своєю діяльністю формують позитивний імідж міста, необхідно заохочувати, тому такі екскурсії, на мою думку, потрібно зробити традиційними», – відзначив Соколик.

 

image

image

image

image

image

image

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді

Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 07.11.2016

 

В Миколаєві пройшов фестиваль вуличної спортивно-танцювальної культури DMS (Dance Music Sport)

 

В будинку культури «Молодіжний» з 5 по 6 листопада проходив фестиваль вуличної культури DMS (Dance Music Sport), організатором якого виступили Dance Club «Slice» та управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради.

Метою фестивалю було не тільки популяризувати танцювальну вуличну культуру, а й пропаганда здорового способу життя.

На захід з’їхалися танцюристи і атлети з усієї України! В рамках фестивалю пройшли allstyles battles 1vs1 Суддями даного контеста, стали:

-топовий хореограф України - Ігор Осьмачко м. Харьків;

- Оля Степаненко - хореограф команди «I am soul»

Володимир Хитрук - хореограф команди «Slicefam»

Організація фестивалю і активностей проходила на 3 локаціях, на кожній з яких, учасники могли взяти участь і поспостерігати в різних спортивних і танцювальних контестах.

Організатори проводили даний фестиваль другий рік і за їхніми словами, з кожним роком фестиваль росте і набирає обертів. DMS 2017 обіцяє бути ще крутіше!

 

image

image

image

image

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді

Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 07.11.2016

В Миколаєві провели дебатну школу за моделлю судового процесу

5-6 листопада на базі Миколївського інституту права НУ ОЮА Миколаївський осередок Ліги студентів АПУ спільно з управлінням у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївскьої міської ради проводили Південноукраїнську дебатну школу за моделлю судового процесу.

Урочисто відкривали Дебатну школу: Начальник Головного територіального управління юстиції в Миколаївській обл. Возняк Р.І., Начальник Управління у справах дітей, сім'ї та молоді Соколик О.В. та Директор Миколаївського інституту права НУ ОЮА Поліщук С.М.

Два дні на Дебатній школі працювали провідні юристи м. Миколаєва. В перший день учасники мали змогу послухати та поспілкуватися з практикуючими юристами та висококласними експертами. Серед спікерів в перший день виступали: Хомік Іван "Участь прокурора в дебатах. Особливості.", Тимошин Юрій "Практичні прийоми захисника під час дебатів в кримінальному провадженні.", Мілюченко Валентина Анатоліївна "Виступ з промовою осіб в судовому засіданні, що беруть участь в цивільній справі.", Сердюк Степан "Промова прокурора в судових дебатах.", Коваленко Олена "Дебати як вид спорту для юристів: український VS міжнародні формати.", Кащенко Станіслав "Практична сторона судових дебатів у цивільному та кримінальному процесах." та Стужук Сергій "Страх публічних виступів. Шляхи подолання."

На другий день Південноураїнської школи учасники мали змогу випробувати себе в якості сторін в кримінальному та цивільному процесах. В Дебатах приймали участь 12 команд з різних ВНЗ Миколаєва та Одеси, з яких в фінал вийшли дві команди з Миколаївського інституту права НУ ОЮА. Перемогу отримала команда студентів 5 курсу МІП НУ ОЮА «Fair Lawyers», учасниками якої були Одінцов Олександр та Галицький Сергій, друге місце посіла команда Головко Владислава та Гордієнко Дмитра. Судді також відмітили гру щє одної команди, яка на жаль за балами не могла пройти до фіналу, але на протязі всього дня показувала гарні результати, це команда з НУ ОЮА «Carpe diem» - Буров Микита та Литвиненко Олексій. Також Буров Микита отримав нагороду ТОП-спікера.

Суддями на Дебатах були: Єрошкін В`ячеслав Вікторович, Долгов Антон Генадійович, Константиновський Олексій Геннадійович, Питомець Ганна Петрівна, Достдар Руслана Миколаївна, Данильченко Олена Валентинівна, Стужук Сергій Василійович, Минькович-Слободяник Олена Василівна, Івановський Дмитро Володимирович, Фірсова Інна Володимирівна та Ярош Віктор Віталійович.

Дебатна школа по моделі судового процесу була абсолютно безкоштовною та проводилася Миколаївським осередком Ліги студентів АПУ спільно з ГО "Жіночі Ініціативи та Демократія" при підтримці Управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради.

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді

Миколаївської міської ради

 


 

ОНОВЛЕНО 20.10.2016

 

В Миколаївській міській раді визначили студенів, які будуть відзначені стипендією міського голови та міської ради

Засідання експертної ради з призначення стипендії міського голови та міської ради для талановитих студенів, які навчаються у вищих навчальних закладах та професійно-технічних навчальних закладах м. Миколаєва відбулося 19 жовтня 2016 року, в приміщенні Миколаївської міської ради.

До складу експертної ради, яка була затверджена розпорядженням міського голови
№ 252 від 26.09.2016 року, ввійшли:

Голова експертної ради

Шевченко

Євген Валерійович

-

заступник міського голови

Заступник голови експертної ради

Соколик

Олег Віталійович

-

начальник управління у справах сім`ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради

Секретар експертної ради

Фулітка

Катерина Сергіївна

-

начальник відділу у справах молодіжної політики та роботи з громадськими організаціями управління у справах сім`ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради

Члени експертної ради

Василькова

Лідія Олександрівна

-

голова громадської організації «Клуб політичної діагностики СтрекоZa»
(за узгодженням)

Веселовська

Лариса Ігорівна

-

депутат міської ради (за узгодженням)

Ганжул

Анна Павлівна

-

голова громадської організації «Молодіжний рух «Молодь за права людини» (за узгодженням)

Дмитрієв

Микола Олександрович

-

головний спеціаліст відділу з питань молодіжної політики управління з питань молоді та туризму Миколаївської обласної державної адміністрації (за узгодженням)

Дулько

Євгенія Павлівна

-

представник громадської організації «АРТ-оптимісти» (за узгодженням)

Філіппов

Ігор Сергійович

-

позаштатний радник міського голови з питань молодіжної політики

(за узгодженням)

Всього на розгляд експертної ради було подано 78 пакетів документів, від вищих навчальних та професійно-технічних навчальних закладів. Миколаївської міською радою на 2016 бюджетний рік заплановано призначити 60 стипендій міського голови та міської ради.

Нагородження стипендіатів традиційно відбудеться в Міжнародний день студента, 17 листопада.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що управління розпочало роботу з призначення стипендії міського голови, міської ради.

image

image

image

image

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді

Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 30.09.2016

Рада з питань молодіжної політики при міському голові підписала угоду про співпрацю з Обласним центром зайнятості

В Миколаєві, 29 вересня, була підписана угода про співпрацю між Радою з питань молодіжної політики при міському голові та Обласним центром зайнятості, яку презентував директор цієї установи – Дмитро Оборонько. На сьогодні однією з найактуальніших проблем молоді є працевлаштування, особливо важливо перше місце роботи, для отримання вкрай необхідного досвіду роботи. Саме задля вирішення цієї проблеми та допомогти молодим миколаївським фахівцям отримати перше місце роботи була підписана дана угода.

Також, на засіданні Рада утворила Миколаївський студентський парламент. Даний орган повинен покращити якість комунікації між студентськими самоврядуваннями та владою міста, для вирішення актуальних питань студентської молоді.

Засідання Ради, традиційно відвідав начальник управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради – Олег Соколик, який нагадав представникам громадських організацій, що термін подачі заявок на конкурс проектів, програм розроблених інститутами громадського суспільства для реалізації яких надається фінансова підтримка з міського бюджету, закінчується 17 жовтня.

«Хочу нагадати, що термін прийому проектних пропозицій закінчується 17 жовтня. В цьому конкурсі ми ставимо пріоритет на ті проекти та заходи, які спрямовані на відзначення Міжнародного дня студентів, новорічних свят, а також заходи та проекти з гендерної політики. Запрошу до конкурсу всі інститути громадянського суспільства, подавайте свої пропозиції», – сказав Олег Соколик.

Для студентів та органів студентського самоврядування, начальник управління зробив наголос на стипендії міського голови, міської ради.

«Управління вже розпочало роботу по призначенню стипендії міського голови, міської ради для талановитих студенів, які навчаються у вищих начальних закладах та професійно-технічних училищах м. Миколаєва. Крайній термін подачі документів 14 жовтня. Тому закликаю миколаївських студентів йти до своїх студентських самоврядувань або адміністрації навчального закладу та дізнаватись про пакет документів, який необхідний для участі в конкурсі. Експертною радою будуть відібрані кращі представники, які отримають стипендію. Хочу підкреслити, що для експертної ради успішне навчання студента не є найважливішим показником, увага звертається ще й на громадську діяльність кандидатів».

Нагадаємо, що управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради оголосила конкурс проектів.

Управління розпочало роботу з призначення стипендії міського голови, міської ради.

 image

image

image

image

image

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді

Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 01.09.2016

В Миколаєві відкрили новий танцювальний сезон

1 вересня, на головній вулиці міста - Соборній, громадська організація «Слайс» спільно з Миколаївською обласною молодіжною громадською організацією «Миколаївський дослідницько-аналітичний центр» за підтримки управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради відкрили новий танцювальний сезон.

За словами організаторів , даний захід мав на меті не тільки популяризувати спортивні та танцювальні напрямки серед молоді, а ще пропагувати здоровий спосіб життя!

На відкриття танцювального сезону завітав і начальник управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради Олег Соколик, який привітав усіх з 1 вересня, відкриттям танцювального сезону. Начальник управління зазначив, що подібного роду заходи не тільки впливають на культурну освіту молоді, а й піднімають імідж Миколаєва в очах мешканців та гостей міста.

Крім того, Олег Соколик вручив подячні листи від міського голови громадській організації «Слайс» за вагомий внесок у розвиток молодіжної політики міста, та двом найактивнішим учасникам цієї організації – Білявському Нікіті та Ефремову Андірю.

image

image

image

 

image

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді

Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 15.07.2016 

"Лідерство в ХХІ сторіччі"

7-8 липня, на спортивно-оздоровчій базі «Корабел» (с. Коблево, Миколаївська область) було проведено Літню школу студентського самоврядування «Лідерство в ХХІ сторіччі», в якому організатори вдало поєднали інформативні тренінги та активний відпочинок.

Захід організовано громадською організацією «Всеукраїнська рада студентів» за підтримки Студентського Парламенту НУК, Первинної профспілкової організації студентів НУК спільно з управлінням у справах сім'ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради. 

В рамках освітньої частини для студентів було проведено курс лекцій із дисциплін «Кадровий менеджмент», «Психологія управління», «Методи вирішення конфліктів», та ін. Для тренінгів були запрошені викладачі, що дозволило не тільки навчити студентів чомусь новому, а й створити атмосферу, при якій дуже конструктивно проходив обмін досвідом та традиціями. Кожен, без винятку, учасник відмітив, що почерпнув для себе щось корисне та цікаве.

Окрім цього студенти мали змогу сповна насолодитись справжнім літнім відпочинком. Кожен день проводились ігри з волейболу, футболу та настільного тенісу, а Чорне море демонструвало гостинність своїми теплими водами та яскравим сонцем.

Незважаючи на те, що літня школа проходила вперше, організаторам вдалося врахувати всі дрібниці та створити ідеальну атмосферу для роботи та відпочинку. Сподіваймося, що наступного року Літня школа студентського самоврядування «Лідерство в ХХІ сторіччі» матиме не аби який успіх, адже існування таких освітніх проектів є саме те, що потрібно активним студентам зі всієї України!

image

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді

Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 01.07.2016

Міжнародна літня театральна школа «Театрон» завершила свою роботу

1 липня, в Миколаївській міській ради пройшло офіційне закриття Міжнародної літної театральної школи «Театрон», яка реалізувалась Миколаївською міською громадською організацією «Федерація аматорських миколаївських театрів – ФАМТ» спільно з управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради.

Привітав театральні колективи з України, Білорусії та Литви заступник міського голови Євген Шевченко, який відмітив, що дана проект дасть новий подих культурному житті в місті та об’єднає в місті Миколаєві нові тетарльні колективи не тільки з різних міст України, а й за її межами.

В програмі школи пройшли лекції та майстер-класи провідних діячів сцени з Чехії, Білоручії, Польщі, Німеччини, Франції та України.

Євген Шевченко вручив сертифікати учасникам школи та побажав всім приїжджати до Миколаєва наступного року.

image

image

image 

image

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді

Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 24.06.2016

В Міській раді пройшло офіціне закриття "Школи помічника депутата"

 

24 червня, в будівлі Миколаївської міської ради відбулося офіційне закриття «Школи помічника депутата».

Даний проект реалізовувався громадською організацією «Центр студентських стажувань» спільно з управлінням у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради.

Привітати випускників школи завітав начальник управління у справах сім’ї, дітей та молоді Олег Соколик, який зазначив, що проведення проектів освітнього характеру дуже позитивно впливає на розвиток молоді та міста загалом.

Куратор проекту – Міланія Саркісян відмітила, що ті представники які дійшли до випуску найсильніші та найвідповідальніші, тому що знаходили час для лекцій та практичних занять.

Олег Соколик вручив випускникам сертифікати про проходження «школи помічника депутата» та побажав успіху в роботі на благо міста.

image

image

 

image

image

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді

Миколаївської міської ради

 


 

ОНОВЛЕНО 16.06.2016 

Рада з питань молодіжної політики при міському голові прийняла нове положення і обрала голову

14 червня відбулося засідання Ради з питань молодіжної політики при Миколаївському міському голові, в засіданні якого взяли участь представники громадських організацій, студентських самоврядувань, а також начальник управління у справах сім'ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради – Олег Соколик.

Першим питанням на порядку денному було прийняття нового положення, яке регулює діяльність даного органу. Нагадаємо, що старе положення складалося з одного листа А4 і описувало лише формальну місію Ради. Нове ж положення, яке було розроблено ініціативною групою, що складалась з представників студентських самоврядувань, громадських організацій, а також представників управління у справах сім'ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради, повністю прописує всі права і обов'язки як членів Ради, так і керівництва дорадчого органу.

Другим питанням на порядку денному було вибори керівного складу Ради. На посаду глави Ради було запропоновано дві кандидатури: Анна Ганжул - нинішній заступник голови Ради, президент громадської організації «Молодіжний рух «Молодь за права людини» та Андрій Миськів. представник організації «Миколаїв - чисте місто». В ході відкритого голосування, члени Ради обрали Анну Ганжул. На посаду заступника голови вибрали Михайла Михайлова – президента студентського парламенту НУК ім. Адмірала Макарова, а на посаду секретаря Тетяну Височину – президента студентського самоврядування НМІРЧ «Університет« Україна ».

Члени Ради також прийняли рішення про новий формат проведення засідань, відтепер під час зустрічей Ради, молодь буде презентувати свої проекти і пропозиції щодо поліпшення життя в місті. На даній зустрічі з першою презентацією виступила Анна Ганжул, яка презентувала свій проект, який реалізується спільно з Агенцією розвитку Миколаєва, по створенню стаціонарного сценічного комплексу в центрі міста. Молоді громадські працівники відзначили важливість реалізації проекту, так як дуже часто виникає питання з місцем для проведення масових заходів.

Начальник управління у справах сім'ї, дітей та молоді міської ради Олег Соколик, зазначив, що завдяки реалізації даного проекту можливо буде заощадити бюджетні кошти, які виділяються на організацію масових заходів.

На додаток до сценічність комплексу, Анна Ганжул, розповіла про відкриття алеї арт-піаніно до Дня Молоді.

Другий проект, який презентували членам Ради був проект SMART-TREE, який представив Олександр Заряєв. Миколаївець розповів концепцію створення розумного дерева в місті. За його задумом, біля дерево будуть збудовані лавки, сонячні батареї, встановлено освітлення та безкоштовний wi-fi.

Останнім питанням на порядку денному стало проведення Дня Молоді, Олег Соколик презентував концепцію свята, а також запросив всіх до участі.

Заключною частиною зборів стала пропозиція новообраного голови Анни Ганжул укласти меморандум співпраці з нашими територіальними сусідами, а саме з Одесою і Херсоном. Тому виникла пропозиція зустрітися з колегами, головами рад сусідніх міст найближчим часом для обміну досвідом та налагодження співпраці між південними містами України.

image

image

image

image

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді

Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 05.06.2016

 

З 29 травня по 1 червня в Миколаєві проходила культурно-мистецька акція Миколаїв – казкове місто, в рамках Х відкритого міжрегіонального фестивалю «Quest – детства fest», який був проведений Миколаївською міською громадською організацією «Федерація аматорський миколаївських театрів» спільно з Управлінням у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради.

Метою даного проекту було відірвати дітей від комп’ютерів, заволікти цікавими дворовими іграми.

29.05. - За участю дитячих творчих колективів міста відбулося відкриття фестивалю. Незважаючи на дощ у ДМ «Казка» було багато дітей, і юні артисти виступали під парасольками. Вранці і ввечері проходила реєстрація учасників Квесту «Миколаїв- казкове місто.

З 30 по 31 травня - проходив сам квест. Слово Quest перекладається на українську мову як «пошук». Квест передбачає виконання якогось завдання. Квест «Миколаїв - казкове місто» складався з з трьох етапів: 1. Пошук відповідей на питання (у дорожньому листі дітям було задано 39 питань про рідне місто, казкових персонажах і т.п.) 2. Список добрих справ (кожен учасник повинен був зробити добрі справи по вказаному в списку категорій: допомога батькам, друзям, природі, перехожим) 3. Виконання завдань за підказками, захованим в різних частинах міста Миколаєва (в різних місцях, згідно підказкам, дітей чекали організатори, які давали завдання і ставили бали за їх виконання). На виконання кожного завдання відводився один день.

В організації квесту брали участь студенти групи НХ-3 Миколаївського коледжу культури і мистецтв - майбутні організатори дозвілля. Це вони становили завдання для квестерів, маршрут руху, підказки і стояли на станціях по місту.

У нашому квесті переможених не буває. Всі учасники отримали дипломи та прекрасні призи від організаторів і спонсорів: настільні ігри, іграшки, набори для творчості, сертифікати зі знижкою на відвідування квест-кімнат. Діти залишилися дуже задоволені як самим захоплюючим і цікавим квестом, так і подарунками. Всього в квесті б ило зареєстровано близько 120 осіб. Заповнені шляхові карти принесли лише 30 осіб. Гран-прі отримав 5-річний Мельниківська Данило, який разом зі своєю сім'єю брав активну участь у квесті.

Закриття фестивалю пройшло 01 червня на сцені, встановленій біля корабля в ДМ «Казка», після якого Молодіжний аматорський народний театр «С.Т.У.К.» спільно з театром танцю ім. В.Пак «Ритми планети» подарував жителям міста прекрасну казку - мюзикл-феєрію «Червоні вітрила».

image image

image

image

image

  Управління у справах сім'ї, дітей та молоді

Миколаївської міської ради


 

 ОНОВЛЕНО 03.06.2016

Фінал Всеукраїнського молодіжного фестивалю медіа та соціальної реклами
"Wake Up"

30 травня о 10:30 у кінотеатрі «Піонер« відбувся фінал Всеукраїнського молодіжного фестивалю медіа та соціальної реклами "Wake Up", який організований з метою залучення молоді до вирішення соціальних проблем шляхом створення репортажів, статей, соціальних фото, постерів та відеореклами.

Організаторами Фестивалю виступають: ГО «Перлина» за фінансової підтримки управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради. Партнери заходу Event компанія «SuperСвято» та ГО «Молодіжний рух «Молодь за права людини».

До фіналу пройшли роботи з усіх куточків України в яких молодь висвітлювала актуальні проблеми сучасного суспільства.

Роботи були подані за такими номінаціями: «Права людини», «Моя країна!», «Небайдужість», «Розвиток суспільства», «Спорт, здоров’я», «Екологія» та «Вільна тема».

Цього року кубки переможців Гран-прі залишились у Миколаєві. У номінації «Кращий реалізований проект» перемогла Ангеліна Васильєва, а у номінації «Краща соціальна реклама» перемогло тріо: Заплетнюк Юлія, Кальвіна Світлана та Колодіна Валерія.

Сподіваємось наступного року до конкурсу приєднається більше учасників і ми побачимо ще більше яскравих робіт.

image

image

image

  Управління у справах сім'ї, дітей та молоді

Миколаївської міської ради


 

 ОНОВЛЕНО 30.05.2016

Миколаївська молодь вшанувала пам’ять героїв «Партизанської іскри»

28 травня в селі Кримка, Первомайського району, молодь області вшанувала пам’ять загиблих героїв-підпільників молодіжної організації «Партизанська іскра». Даний захід відвідала і делегація з міста Миколаєва, яка була організована управлінням у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради, на чолі с начальником управління – Олегом Соколиком.

«Партизанська іскра» діяла в запіллі німецьких військ з кінця 1941 р. по лютий 1943 р. Її керівниками були директор середньої школи В. С. Моргуненко, учень 10-го класу П. К. Гречаний, учні Д. Г. Дяченко, Д. Н. Попик. «Партизанська іскра» налічувала 30 членів організації і 40 чоловік залучила до підпільної роботи. Вони приймали по радіо зведення Радінформбюро, поширювали антигітлерівські листівки, здійснювали диверсії на залізниці, на лініях зв’язку. Підпільники проводили агітацію серед населення Миколаївської області, напали на жандармський пост і звільнили двох заарештованих товаришів.

Як зазначив начальник управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради Олег Соколик, – вшанування пам’яті героїв-підпільників «Партизанська іскра» несе в собі не тільки історичну місію – пам’ятати про тих молодих людей, які були ще школярами, але віддано захищали рідну землю від загарбників, а ще й виховну – навчає молоде покоління, якими повинні бути справжні патріоти.

По закінченню урочистого мітингу відбулось покладання квітів до вічного вогню, а також усі учасники мітингу відвідали музей героїв-підпільників «Партизанська іскра».

image

  Управління у справах сім'ї, дітей та молоді

Миколаївської міської ради


 ОНОВЛЕНО 23.05.2016

В Миколаєві відмітили літній День Святого Миколая

21-22 травня, на головній вулиці міста – Соборній, управлінням у справах сім’ї, дітей та молоді спільно з Миколаївською міської громадською організацією Федерація аматорських миколаївських театрів «ФАМТ» було проведено Культурно-мистецьку акцію до Дня Європи - І Відкритий фестиваль вуличної європейської культури «St. Nikolas Art street fest» до літнього Дня Святого Миколая.

Дана культурна акція мала на меті вирішити проблему історичної закритості нашого міста.  Миколаїв, який досить довгий час був «закритим» потребує реклами, як на всеукраїнському, так і на європейському рівні. Миколаїв – місто талановитої, розвиненої молоді, що активно підтримує позицію євроінтеграції. Та перш ніж інтегруватися необхідно було показати громаді, що є розумінням сучасної культури в європейських країнах і зрозуміти на якому рівні розвитку культури ми знаходимося зараз самі.

Фестиваль був розділений на дві частини. Перша частина проходила 21 травня, під час святкування Дня Європи в Миколаєві, яка складалась з роботи парку «живих» скульптур. В роботі парке прийняли участь представники з Одеси, Миколаєва, Вінниці, Мінська (Білорусь) та з міста Машево (Польща).

Друга частина фестивалю проходила в Каштановому сквері 22 квітня та завершилась концертом, під час якого було відзначено найкращі «Живі скульптури». Переможцем було обрано представника з Мінську (Білорусь).

Завдяки І Відкритому фестивалю вуличної європейської культури «St. Nikolas Art street fest» миколаївська громада познайомиться з цікавими напрямками сучасного вуличного європейського мистецтва та було покладено початок Міжнародному фестивалю, який відкрив м. Миколаїв та Україну європейській спільноті.

image

image

image

image

 Управління у справах сім'ї, дітей та молоді

Миколаївської міської ради

 


 

 ОНОВЛЕНО 19.05.2016

В Миколаєві започаткували вечори англійського кіно

18 травня за ініціативою Управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради та спільно з Миколаївською обласною бібліотекою для юнацтва було проведено вечір англійського кіно.

Як відомо, 2016 рік оголошено роком англійської мови, тому що наша держава є однією з найнижчим рівнем володіння англійської мови, а перегляд фільмів мовою оригіналу сприяє його вивченню.

«Коли я дивлюсь кіно англійською мовою я не завжди встигаю зрозуміти деякі слова, а коли є субтитри – все зрозуміло», – сказав Олег Соколик.

Для перегляду було обрано картину «Король говорить», сюжет якої розповідає про герцога, який готується вступити на посаду британського короля Георга VI, батька нинішньої королеви Єлизавети II. На перший кіно-вечір були запрошені представники інститутів громадського суспільства та лідери студентських самоврядувань міста Миколаєва, які з великим захопленням дивись, а потім обговорювали цю картину.

За словами організаторів такі заходи управління у справах сім’ї, дітей та молоді спільно з Миколаївською обласною бібліотекою для юнацтва будуть проводити регулярно для того, щоб переглядаючи фільми підвищувати рівень володіння англійською серед молоді.

image

image

image

 Управління у справах сім'ї, дітей та молоді

Миколаївської міської ради


 ОНОВЛЕНО 17.05.2016

Форум органів студентського самоврядування розглянув шляхи розвитку молоді

Миколаївські студенти обговорили шляхи розвитку студентського самоврядування та молоді в цілому під час форму, якій був проведений за підтримки Управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради та проходив 14-15 травня в селі Коблево, Миколаївської області.

Форум «Нові види студентської кооперації в умовах соціально-економічної кризи» було проведено в рамках реалізації програми «Молодь» на 2016-2018 роки, основною метою якого було обговорення спільних проблем, які мають студентські самоврядування вишів міста Миколаєві та знаходження спільних шляхів їх вирішення.

Захід проходив у студентському оздоровчому таборі НУК імені адмірал Макарова – «Корабел», що знаходиться на березі Чорного моря в селі Коблево. Участь у роботі форуму взяли представники органів студентського самоврядуванні ВНЗ міста Миколаєва, серед яких були представники Миколаївського Національного Університету ім. В.О. Сухомлинського, Миколаївської філії Одеської Юридичної Академії, Чорноморського Державного Університету імені Петра Могили та Національного Університету Кораблебудування ім. адмірала Макарова

Під час форуму були підняті та обговорені нагальні проблеми з якими стикаються органи студентського самоврядування. Друга частина обговорення мала на меті вироблення спільних шляхів вирішення проблем з якими стикаються студенти. Велику зацікавленість серед учасників викликала тема можливості створення регіонального органу, який був би інтегрований до органів державної влади та співпрацював з органами студентського самоврядування. На думку учасників форуму, така взаємодія мала б позитивний ефект на розвиток молодіжної політики в цілому.

Крім жвавих дискусій, організатори підготували для студентських лідерів корисні тренінги та лекції, серед яких інтеграційна гра «Створення моделі функціонування кооперації ОСС Миколаєва в умовах соціально-економічної кризи», за допомогою якої учасники навчились створювати та візуалізовувати таку проектну модель роботи, яка буде на їх думку, найбільш ефективною та швидкою у реалізації.

По закінченню, лідери студентського самоврядування та учасники форуму виразили єдину позицію, щодо лише спільними діями можливо вирішити ті проблеми, які виникають у молоді.

image

image

image

 Управління у справах сім'ї, дітей та молоді

Миколаївської міської ради


ОНОВЛЕНО 16.05.2016 

 

Вивчаємо англійську мову!

Управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради спільно з Миколаївською обласною бібліотекою для юнацтва ініціює проведення кіно-вечерів з метою перегляду фільмів англійською мовою, для представників інститутів громадського суспільства та лідерів студентських самоврядувань міста.

Як відомо, 2016 рік оголошено роком англійської мови з метою підвищення рівня володіння англійською серед населення, а перегляд фільмів мовою оригіналу сприяє її вивченню.

Кіно-вечір пройде в приміщенні Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва 18 травня 2016 року о 17:00 за адресою: вул. Велика Морська, 92.

 Управління у справах сім'ї, дітей та молоді

 Миколаївської міської ради

 

 


 

ОНОВЛЕНО 27.04.2016

 

В Миколаївській мерії визначали проекти, які підтримають за рахунок міського бюджету

 

 

 

26 квітня, в приміщенні Миколаївської міської ради відбулося засідання конкурсної комісії з визначення програми (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства на виконання Програми «Молодь» на 2016-2018 роки, яким надається фінансова підтримка за  рахунок бюджетних коштів.

 

Всього на конкурс, який управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради оголосило 10 березня, було подано 31 конкурсну пропозицію від  вісімнадцяти громадських організацій.

 

Засідання вже вкотре проходило в 163 кабінеті Миколаївської міської ради і було загальнодоступним для усіх представників інститутів громадського суспільства та мешканців міста.

 

Заслухавши кожного представника інститутів громадського суспільства, які захищали свої конкурсні пропозиції, комісія шляхом голосування за кожний з проектів, визначить ті, яким буде надана фінансова підтримка з міського бюджету.

 

Нагадаємо, що до складу конкурсної комісії, яка була затверджена розпорядженням міського голови, входять заступник міського голови – Євген Шевченко; начальник управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради – Олег Соколик; головний спеціаліст у відділу у справах молодіжної політики та роботи з громадськими організаціями управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради – Катерина Фулітка; представник громадської організації «Молодіжний рух «Молодь за права людини» – Анна Ганжул; головний спеціаліст відділу молоді та інтернатних закладів управління по роботі з молоддю департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської обласної державної адміністрації – Микола Дмитрієв; представник громадської організації «АРТ-оптимісти» – Євгенія Дулько; депутат Миколаївської міської ради VIІ скликання – Владислав Єнтін; головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку Миколаївської міської ради – Марина Крівцун; депутат Миколаївської міської ради VIІ скликання – Наталя Манзюк; радник міського голови – Микола Нікітін; депутат Миколаївської міської ради VIІ скликання – Анатолій Петров; депутат Миколаївської міської ради VIІ скликання – Дмитро Січко; керівник центру «Молодіжний» Миколаївського міського палацу культури «Молодіжний» – Юрій Тазарачев; начальник відділу громадських зв’язків Миколаївської міської ради – Наталя Ухмановська та позаштатний радник міського голови з питань молодіжної політики – Ігор Філіппов.

 

Наступне засідання конкурсної комісії відбудеться 28 квітня, за результатами якого вже стане відомо які проекти пройдуть за фінансовою підтримкою Миколаївської міської ради.

image

image

image

image

image

 

 

 

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді

 Миколаївської міської ради

 

 


 

ОНОВЛЕНО 25.04.2016

 

VII Всеукраїнська науково-практична конференція

 «Наука. Студентство. Сучасність»

 

21-22 квітня 2016 р. за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Миколаївської обласної державної адміністрації та Херсонського державного університету в Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського відбулася VII Всеукраїнська науково-практична конференція «Наука. Студентство. Сучасність. Національно-патріотичне виховання дітей та молоді в умовах модернізаційних змін в Україні».

Пленарне засідання розпочалося презентацією фільму «Військово-патріотичне виховання в МНУ імені В. О. Сухомлинського». Із вітальним словом до присутніх звернулися: дійсний член Академії педагогічних наук України, Академії вищої школи, Міжнародної Академії педагогічних і соціальних наук, Міжнародної слов’янської академії освіти імені Я. А. Коменського А. М. Богуш, заступник директора департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації Г. Л. Каськова, перший проректор університету В. І. Криленко.

Під час роботи конференції діяло 9 секцій: «Виховання громадянина-патріота в історичному контексті», «Формування національно-мовної особистості в сучасному освітньому просторі», «Національне становлення особистості патріота в умовах ВНЗ», «Національні особливості в формуванні патріота України», «Військово-патріотичне виховання дітей та молоді на сучасному етапі розвитку України», «Інноваційні педагогічні технології у патріотичному вихованні дітей та молоді», «Психологічні засади національно-патріотичного виховання дітей та молоді», «Патріотичне виховання дітей та молоді засобами музичного мистецтва», «Національне виховання як складова всебічного розвитку дітей дошкільної та початкової освіти»; відбулися майстер-класи «Виховання патріотизму у дітей дошкільного віку та дітей молодшого шкільного віку», «Проективні методики та розвиток особистості: від образів несвідомого до свідомого сприйняття світу» від Психологічної служби університету.

Модератором круглого столу «Інститути громадянського суспільства як основна складова національно-патріотичного виховання молоді міста», виступив начальник управління у справаї сім'ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради Олег Соколик.

Крім того були ще такі секції : «Народ мій є, народ мій завжди буде…» та тренінги «Форми та партнери національно-патріотичного виховання дітей та молоді», «Національно-патріотичне виховання в умовах тимчасового дитячого колективу ДОТ».

По закінченню конференції відбулося підведення підсумків, нагородження сертифікатами учасників.

image

image

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді

Миколаївської міської ради

 


ОНОВЛЕНО 28.03.2016

Управлінням молоді був проведений тренінг з написання проектів для громадських організацій.

 

В суботу, 26 березня управлінням у справах сім'ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради було організовано тренінг з написання проектів / програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка з міського бюджету.

Про це повідомляє прес-служба управління.

Лектором виступив головний експерт «реанімаційних пакету реформ» щодо реформування молодіжної політики Юрій Юзич.

Начальник управління Олег Соколик виступив із вступним словом, в якому закликав активно брати участь в конкурсі, приносити цікаві ідеї і проекти, і тим самим бути активними учасниками реалізації молодіжної політики в місті.

Крім представників громадських організації, для яких і був організований тренінг, захід відвідала депутат міської ради - Олена Кисельова, яка похвалила молодь за їх активність:

«Ви вже молодці, хоча б тому що, незважаючи на те що сьогодні субота, і багато хто зараз ще сплять або тільки прокидаються, Ви вже встали і прийшли, що б дізнатися щось нове», - сказала депутат.

image

Юрій Юзич розділив лекційну частину на дві частини - перша стосувалася розвитку молодіжної політик, нових можливостей фінансування для молодіжних проектів, закордонні стажування, друга частина стосувалася безпосередньо конкурсу та основних моментів, на які варто звернути увагу при подачі конкурсної заявки.

«Якщо Ви збудуйте для себе таку табличку: завдання - процес і результат, і якщо вони будуть відповідати один одному - Ви перемогли» - сказав Юрій Юзич.

image

image

image

image

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді


 

 «Студенти школи помічника депутата познайомилися з будівлею мерії»

 

16 березня учасники проекту «Школа помічника депутата», який реалізує громадська організація «Центр студентських стажувань» спільно з управлінням у справах сім'ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради провели черговий етап навчання.

Організаторами школи була підготовлена екскурсія будівлею Миколаївської мерії, яку провів керівник апарату Миколаївської міської ради Михайло Петрович Коваль, а також повідав студентам про структуру і завдання, які вирішує апарат ради та міськвиконком в цілому.

Начальник управління у справах сім'ї, дітей та молоді Олег Соколик розповів, що в сесійній залі приймаються всі найважливіші для міста рішення, і від компетентності обраних депутатів, а також їх команди в цілому, залежить якість життя людей всього міста.

Нагадаємо, що 10 березня управління у справах сім’ї, дітей та молоді оголосило початок конкурсу проектів/програм розроблених інститутами громадянського суспільства для реалізації який надається фінансова підтримка з місцевого бюджету.

image

image

image

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді

 

 

Миколаїв повинен стати флагманом молодіжної політики на півдні України - Соколик.

14 березня управління у справах сім’ї, дітей та молоді провело круглий стіл на тему - «Молодіжна політика 2016», який відбувся в залі науково-педагогічної бібліотеки.

До обговорення молодіжної політики крім понад півсотні громадських організацій, студентських самоврядувань міста приєдналася також депутат Миколаївської міської ради, член постійної депутатської комісії з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення, освіти, культури, туризму, молоді та спорту Наталя Манзюк.

На порядку денному було запропоновано обговорити п’ять ключових питань, серед яких обговорення напрямків роботи в молодіжній політиці, проведення конкурсу проектів (програм) розроблених інститутами громадянського суспільства на реалізацію яких надається фінансова підтримка, планування роботи молодіжної ради при міському голові, також було запропоновано спільними зусиллями відзначити ключові молодіжні дати - День Європи та День Молоді, крім цього начальник управління виступив з ініціативою підписання Меморандуму про співпрацю між управлінням і громадськими організаціями.

Депутат міської ради Наталія Манзюк вирішила ближче познайомитися з представниками громадських організацій та лідерами студентських самоврядувань. Це дало можливість висловитися кожній організації, розповісти про свою діяльність і поділитися своїми напрацюваннями.

Наприкінці круглого столу Олег Соколик наголосив на необхідності майданчика для молоді, на якому студенти, молоді активісти могли б обмінюватися ідеями, створювати спільні якісні, великі проекти і заходи. За його словами, це дасть можливість Миколаєву завдяки своєму вигідному географічному положенню, завдяки цікавим і якісним проектам стати флагманом молодіжної політики на півдні України.

image

image

image

image

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді

 

 

 

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: