Мапа порталу

Заходи


ОНОВЛЕНО 23.11.2021 

У рамках реалізації Громадського бюджету міста Миколаєва проводяться молодіжні заходи - мотиваційні тренінги для школярів: «Чи є життя без лихослів’я?», «Медіаграмотність», «Булінг», «Знайти себе».
Виконавець проєкту ЧНУ імені Петра Могили 18 і 19 листопада 2021 року провів лекції з елементами інтерактивів «Чи є життя без лихослівʼя» для учнів ЗОШ №16 та школи-інтернату №7. Під час лекцій школярі дізналися, чому «лихі» слова зʼявилися в давнину, у чому полягала їхня магічна функція, ознаки і спрямування народної лайки. Особливе зацікавлення викликало питання про те, як нецензурна лексика повʼязана з соціальною владою і системою контролю людей.
Тренінги на тему "Булінг" та "Знайти себе" були проведені 22 листопада 2021 року з учнями Першої української гімназії імені Миколи Аркаса. Заняття пройшли дуже жваво, насичено, емоційно, адже тематика булінгу та самовизначення - надзвичайно актуальна для учнівської молоді.
В рамках проєкту заплановано провести лекції та тренінги для 1200 школярів міста Миколаєва.
 
image
 
image
 
image
 
image
 
image
 
image
 
image
 
image
 
image
 
image
 
image
 

Управління молодіжної політики

Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 22.11.2021 

У неділю, 21 листопада, відбулися перші навчання навичкам домедичної допомоги від центру SAMPLE за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості (SC3)», що співфінансується Європейським Союзом та Британською Радою в Україні, та при підтримці управління молодіжної політики.
Перша група вже отримала навички базових реанімаційних заходів на курсі «Домедична допомога при раптовій зупинці кровообігу у дорослих / BLS (basic life support)».
 
Курс «Домедична допомога при раптовій зупинці кровообігу у дорослих / BLS (basic life support)» охоплює поняття про: невідкладний стан людини, визначення ознак зупинки серця, порушення дихання, правила дотримання власної безпеки, виклику бригади екстреної медичної допомоги та рятувальників, порядок надання домедичної допомоги при раптовій зупинці кровообігу та порушенні дихання. Завданням практичної частини цього курсу є оволодіння практичними навичками проведення серцево-легеневої реанімації дорослим, відновлення прохідності дихальних шляхів, застосування автоматичного зовнішнього дефібрилятора при проведенні серцево-легеневої реанімації, надання постраждалому стабільного положення та допомога при обструкції стороннім тілом.
Тривалість кожного курсу 8 годин. Кількість місць ОБМЕЖЕНА! Всього 50 (по 10 на кожен з курсів). Перевага при відборі буде надаватися мешканцям Миколаєва та Миколаївського району чия діяльність пов’язана з роботою з людьми. Навчання буде відбуватися з дотриманням всіх карантинних вимог.
 
Наступний курс пройде 28.11.2021
Під час навчання основна увага буде зосереджена на практиці. Програма курсів відповідає вимогам міжнародних програм BLS (basic life support) та Bcon (bleeding control).
Якщо бажаєте долучитися до навчання безоплатної медичної допомоги, реєструйтесь за посиланням - https://cutt.ly/hTWjX7d
 
image
 
image
 
image
 
image
 

Управління молодіжної політики

Миколаївської міської ради


 ОНОВЛЕНО 01.10.2021

Соціальна програма Scholarship

Запрошуються студенти та абітурієнти Миколаєва до участі у соціальній програмі Scholarship.

Програма Scholarship передбачає матеріальну виплату студентам на конкурсній основі. Подібні програми користуються популярністю в західних країнах. Студентам видається завдання, яке необхідно виконати. Переможцям конкурсу компанія-спонсор частково або повністю покриває вартість навчання у ВНЗ.

Наразі відкрито 3 номінації: 

Соціальна програма SCHOLARSHIP від SEOquick
Отримай грант для талановитих студентів загальним обсягом у 18 000 грн (вісімнадцять тисяч гривень).
Хто може взяти участь?
Будь-який студент 1 – 5 курсів денної, вечірньої та заочної форм навчання, а також абітурієнти старших класів шкіл, технікумів, коледжів.
Ви повинні навчатися на контрактній формі.
Що необхідно зробити?
Написати дослідження на тему інтернет-реклами.
Тему обирайте самостійно, але не пишіть на загальну, наприклад “Що таке інтернет-реклама?”.
Кожна стаття повинна бути корисною, унікальною, містити в собі результати досліджень, велику кількість прикладів.
Знайдіть власний напрям та максимально його розкрийте.
Мінімальний обсяг статті – 3 тис. символів, максимальний – без обмежень.
Крім тексту можна використовувати різні мультимедіа: зображення, відео, фото, інфографіку.
Роботи приймаються до 10 серпня 2022 року.
Оголошення переможців відбудеться 20 серпня 2022 року.
Подробиці про програму і форма для участі:
Запитання та роботи надсилати на пошту - [email protected]
 
 
Соціальна програма SCHOLARSHIP від СЦ “Гайка”
Як взяти участь в конкурсі на отримання гранту?
Подати заявку і випробувати свої сили може практично будь-який охочий, що проходить на цей момент навчання у ВНЗ. Форма навчання, спеціальність, факультет і курс - не мають значення.
За умовою програми потрібно написати статтю на задану тематику. Матеріал повинен бути унікальним, актуальним і не тривіальним в плані подачі інформації. Такий, щоб текст хотілося прочитати повністю: від початку до кінця. Природно, надіслану на оцінку статтю не можна публікувати для інших програм або конкурсів.
Тема для статті:
Рейтинги пральних машин, види поломок, проблеми та шляхи вирішення.
Якщо впевнені у своїх силах і хочете розвиватися, а потім ще й отримати робоче місце в процвітаючій компанії, то відправляйте свої роботи на пошту: [email protected]
Фінансова нагорода від СЦ "Гайка" розподіляється таким чином:
23 000 гривень отримує єдиний переможець, який посів 1-е місце.
Подробиці про програму і форма для участі:
 
 
Соціальна програма SCHOLARSHIP від ALTER AIR
Для кого програма?
Компанія Альтер Ейр запрошує взяти участь талановитих молодих людей, які бажають розвиватися в інженерній сфері. У програмі можуть брати участь:
Учні випускних класів школи, які хочуть розвиватися в інженерній сфері
Студенти коледжів і технікумів, які бажають отримати підтримку для розвитку в професійній сфері
Студенти українських ВНЗ, незалежно від курсу та університету, які хочуть побудувати кар'єру в інженерній сфері й отримати додаткові ресурси на освіту
Як взяти участь?
Залишити заявку у формі зворотного зв'язку на цій сторінці
Вибрати тему для написання статті із запропонованих варіантів
Написати статтю в вільній формі, повноцінно розкривши тему, не допускаючи плагіату
Відправити статтю на електронну адресу [email protected] в період з 01.09.2021 по 01.02.2022
РЕЗУЛЬТАТИ ПРОГРАМИ
​Після закінчення періоду приймання робіт - все завдання будуть переглянуті та оцінені. Три найкращі роботи отримають фінансову винагороду. Виграні кошти будуть переведені на оплату навчання у вашому навчальному закладі.
Результати конкурсу будуть оголошені 01.03.2022.
Подробиці про програму:
 
 

Управління молодіжної політики

Миколаївської міської ради


  ОНОВЛЕНО 01.10.2021

Всеукраїський форум Молодіжної столиці України "МолоДійТе"

 Представники управління молодіжної політики Миколаївської міської ради у період з 25 по 26 вересня 2021 року взяли участь у Всеукраїнському форумі Молодіжної столиці України "МолоДійТе!", що відбувся у місті Тернопіль. Вказаний форум був присвячений урочистій передачі статусу "Молодіжна столиця України" від міста Тернопіль до міста Острог.
На форумі були присутні представники Міністерства молоді та спорту України, міський голова міста Тернопіль та інші керівники органів державної влади.
Форум надав змогу зібрати публічних діячів, представників міст фіналістів Всеукраїнського конкурсу "Молодіжна столиця України" та активну молодь з усіх куточків України для обміну досвідом та кращим практиками молодіжної роботи.
 
image
 
image
 
image
 
image
 
image
 
image
 
image
 
image
 

Управління молодіжної політики

Миколаївської міської ради


 ОНОВЛЕНО 14.09.2021

  У вівторок, 14 вересня, телеведуча, Почесний посол Фонду ООН в області народонаселення Марія Єфросиніна відвідала місто Миколаїв.
У рамках візиту вона провела зустріч з молоддю міста Миколаєва на тему насильства у різних його проявах та розповіла, як боротися з наслідками булінгу, про те, хто такий аб’юзер і як уникати таких людей.
На зустрічі були присутні представники студентства від ЧДУ ім. Петра Могили, НУК ім. Адмірала Макарова, Українська Академія Лідерства, представники поліції, також були представники громадських організацій та помічники депутатів.
Марії Єфросініной розповіли про проблеми Миколаївських навчальних закладів, недбалий підхід до виховання дітей, також поділилися своїм власним досвідом спілкування та роботою з проблемними людьми.
 
image
 
image
 
image
 
image
 
image
 
image
 
image
 
image

 

Управління молодіжної політики

Миколаївської міської ради


 ОНОВЛЕНО 29.07.2021

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №333/2021

Про День молоді

З метою підтримки прагнення української молоді до інтеграції у європейську спільноту, утвердження цінностей демократії та свободи, а також ураховуючи ініціативу молодіжних організацій та рухів, постановляю:

1. Установити в Україні День молоді, який відзначати щороку 12 серпня в Міжнародний день молоді.

2. Визнати таким, що втратив чинність, Указ Президента України від 22 червня 1994 року № 323 «Про День молоді».

3. Цей Указ набирає чинності з 1 січня 2022 року.

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

 

 

28 липня 2021 року

https://www.president.gov.ua/documents/3332021-39557

 

Управління молодіжної політики

Миколаївської міської ради


 ОНОВЛЕНО 01.07.2021

Race Nation Mykolaiv

image

Забіг з перешкодами Race Nation у м.Миколаїв! 03.07.2021 - Race Nation Mykolaiv! Локація - м. Миколаїв, Соборна площа Для організації заходу необхідна допомога волонтерів. Орієнтовний час проведення заходу - 06:45-16:00 Кожен волонтер отримує футболку, диплом волонтера проєкту, харчування - забезпечується. Дотримання карантинних вимог - гарантовано!
Реєстрація волонтерів - bit.ly/3uiXRlT.
Координатор волонтерів - Катерина 0939433386 (viber) https://t.me/katerynalysakova
 

Управління молодіжної політики

Миколаївської міської ради


 ОНОВЛЕНО 23.06.2021

МиКолесо

Наймасштабніший вело фестиваль півдня України "МиКолесо" відбудеться 26 червня.
Старт о 18.00 з Соборної площі, протяжність маршруту 12 км, фініш - 8 ПРИЧАЛ.
Плануємо розважальну програму, дитячий заїзд, кінопоказ, а також розіграш велосипеда.
 
 
Анкета для учасників - https://cutt.ly/un88JEq
Анкета для волонтерів - https://cutt.ly/pn88L9a
 

Управління молодіжної політики

Миколаївської міської ради


  ОНОВЛЕНО 18.06.2021

З 01 по 15 червня 2021 року в Миколаєві пройшов XXIV Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Золотий лелека» у онлайн формі.
Фестиваль об’єднав дітей зі всього світу засобами мистецтв, а також посприяв відродженню культури і мистецтв України, пошуку та підтримці талановитої молоді, надав дітям можливості реалізувати власні творчі здібності, залучив дітей до світу мистецтва, до вивчення національної культури і традицій свого народу.
Організаторами фестивалю є Миколаївська спеціалізована школа I-III ступенів і прикладних ремесл, експериментальний навчальний заклад всеукраїнського рівня «Академія дитячої творчості», за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України та управління молодіжної політики Миколаївської міської ради.
 

 

Управління молодіжної політики

Миколаївської міської ради


 ОНОВЛЕНО 26.05.2021

Курси домедичної допомоги

   З 29 травня по 13 червня в Миколаєві відбудеться 5 курсів з навчання навичкам домедичної допомоги. Кожен охочий зможе навчитися рятувати та стабілізувати життя до приїзду швидкої допомоги.
Під час навчання основна увага буде зосереджена на практиці. Навчання будуть проводити сертифіковані інструктори. Програма курсів відповідає вимогам міжнародної програми BLS (basic life support) та розрахована на немедичних працівників: офісні працівники, працівники сфери послуг, викладачі та інші бажаючи.
Тривалість курсу: 8 годин з 9:00 до 18:00 (з перервою на обід). Кількість місць ОБМЕЖЕНА! Всього 50 (по 10 на кожен з курсів). Зареєструватися на курси можна за посиланням - реєстрація
  «Кожній людині важливо знати, як надати першу домедичну допомогу. Тож якщо ви маєте бажання опанувати необхідні для цього знання та навички скоріше заповнюйте заявку на один з п'яти курсів, а щоб бути в курсі всіх наших подій з надання першої домедичної допомоги, приєднуйтесь до сторінок курсів SAMPLE в Facebook та Instagram», - коментує координаторка проєкту Тетяна Вязнікова.
Після проходження курсу кожен учасник матиме сертифікат, корисні матеріали з домедичної допомоги та доступ до ком'юніті волонтерів. Всі розхідні матеріали видаються. Кожен учасник буде забезпечений маскою-клапаном для СЛР, нітриловими рукавичками та кава-паузами. Всі деталі на сайті - https://sample.mk.ua.
   Ініціатива реалізується громадською організацією «Guys with knives» у рамках проєкту «Молодіжна школа соціально-відповідального бізнесу: навчання для протидії наслідкам пандемії COVID-19» ГО «МРІЙДІЙ», Уряду Швеції та Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні «Посилене партнерство для сталого розвитку», у партнерстві з Представництвом DVV International в Україні, Управління молодіжної політики Миколаївської міської ради, Управлінням молоді та спорту Миколаївської ОДА, Громадською організацією «Клуб сталого розвитку «Південна ініціатива», Громадською організацією «МІФАРТ», 19 бізнес-представництвами Миколаївщини, міським центром підтримки ВПО та ветеранів АТО, Товариством Червоного Хреста в Миколаївській області, ТМ «Аміна», арт-простором «Gallery» ЖК «Рів'єра», «myKoblevo» та за інформаційної підтримки інтернет-видання «ПреступностиНЕТ».
 
image
 
image
 
image
 

Управління молодіжної політики

Миколаївської міської ради


 ОНОВЛЕНО 17.05.2021

Школа муніципального права

15 травня 2021 року в сесійній залі Миколаївської міської ради пройшов правопросвітницький проєкт "Школа муніципального права", який став одним з переможців конкурсну з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства на виконання міської програми «Молодіжна політика» на 2019-2021 роки, яким надається фінансова підтримка за рахунок бюджетних коштів. Проєкт пройшов за підтримки управління молодіжної політики Миколаївської міської ради.
 
На відкритті проєкту виступили: заступник Миколаївського міського голови Дмитрий Лазарев, начальник управління молодіжної політики Миколаївської міської ради Александр Рябенко, начальник управління у справах фізичної культури і спорту Миколаївської міської ради Ирина Бондаренко, депутат Миколаївської міської ради Рамиль Агабеков, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області Наталія Гнатуша, голова ГО "Молодіжна асоціація юристів" Вікторія Батузова. Спікерами на проєкті виступили: Дмитро Лазарєв, заступник міського голови, розповів про процеси діджиталізації та електронних новацій в сфері муніципального права, Дмітрий Січко, депутат Миколаївської міської ради, ознайомив з новими тенденціями правового забезпечення депутатського корпусу місцевої ради, Сергей Стужук, президент International Research University, провів тренінг "5 трендів успішного виступу", Дмитрий Слободянюк, керівник Миколаївської обласної організації Союзу юристів України розповів про етичну поведінку та юридичну відповідальність посадових осіб місцевого самоврядування.
        image
        image
        image
        image              image
        image
 
image
       image
       image
       image
       image
       image
 
image

Управління молодіжної політики 

Миколаївської міської ради


 ОНОВЛЕНО 17.05.2021

Дискавері фест

До дня науки в Україні, 14 травня у Каштановому сквері за підтримки управління молодіжної політики Миколаївської міської ради відбувся фестиваль цікавої науки «Дискавері фест», який був підготовлений у рамках освітньо-виховного проєкту - «Дискавері фест»», який став одним з переможців конкурсну з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства на виконання міської програми «Молодіжна політика» на 2019-2021 роки, яким надається фінансова підтримка за рахунок бюджетних коштів.

        image              image              image              image              image              image              image              image              image             image              image              image

Управління молодіжної політики 

Миколаївської міської ради 


ОНОВЛЕНО 27.02.2021

Кубок мера

27 лютого, за підтримки управління молодіжної політики, в палаці спорту «Зоря» пройшов чемпіонат з Workout «Кубок мера». Організатором заходу виступила громадська організація «Молодь України».

За шанс потрапити у топ-10 кращих воркаутерів та за можливість представляти місто Миколаїв на чемпіонаті України боролися 34 спортсмени.

Оцінювали спортсменів за п’ятьма критеріями: статика, динаміка, силова динаміка, комбінація і креативність. Головним суддею змагань виступив Костянтин Шаповал, рекордсмен Книги рекордів України. Крім того, оцінювали змагання Іван Криленко – лідер розвитку воркауту в Харкові та Георгій Завадський – чемпіон України з воркауту, рекордсмен України та світу. Кожен з критеріїв оцінювався за 10-бальною шкалою і виводилась загальна оцінка.

Змагання розпочались відбірковим туром в якому кожен з 34 спортсменів мів хвилину на виступ аби продемонструвати свої вміння. Після чого, кожен тур десять осіб які набрали найменше балів відсіювались, а інші продовжували боротьбу до тих пір поки не сформувалась трійка найсильніших.

Перше місце посів Артем Мітітюк, друге – Юрій Мазуренко, третє – Євген Васильченко.

Возможно, это изображение (3 человека и текст «кубок MEPA кубок MEPA кубок MEPA суддя IRAUI KN уддя Mykolaiv clty LES, суддя георгй завадский 4 2021»)

Возможно, это изображение (5 человек, люди стоят и в помещении)

Нет описания фото.

Возможно, это изображение (4 человека, люди стоят и в помещении)

Возможно, это изображение (6 человек, люди стоят и в помещении)

Возможно, это изображение (2 человека, люди стоят и в помещении)

Возможно, это изображение (4 человека, люди стоят и в помещении)

Возможно, это изображение (1 человек и стоит)

Управління молодіжної політики 

Миколаївської міської ради


ОНОВЛЕНО 05.02.2021

Школа соціального підприємництва для молоді

Останніми роками соціальне підприємництво перетворилося на дуже важливий та ефективний інструмент вирішення соціальних проблем, як для громадянського суспільства, так і для малого та середнього бізнесу нашої країни. Саме тому, днями розпочалась "Школа соціального підприємництва для молоді", яка включає в себе 3 модулі:

- знайомство з основами соціального підприємництва та міжнародним досвідом;
- вивчення успішних кейсів в Україні, включаючи ознайомчу екскурсію на соціальне підприємство в Миколаєві Студію шоколаду "Пан-Шоколатьє";
- інформація про актуальні можливості для початківців.
Вже відбувся перший модуль, спікеркою якого виступила Ольга Раку, заступниця директора Центру підтримки бізнесу та амбасадорка Фонду родини Богдана Гаврилишина. Ольга розкрила учасникам поняття "соціальне підприємництво", а також навела приклади таких підприємств в світі, розповіла про Фонд родини Богдана Гаврилишина та можливості, які є у молоді беручи участь у програмах Фонду.
Проєкт впроваджується ГО "Центр розвитку туризму та збереження екології "Збережи світ" в рамках навчання за Програмою "Молодь змінить Україну" Фонду родини Богдана Гаврилишина. Школа організована у партнерстві з управлінням молодіжної політики Миколаївської міської ради, за підтримки Центру підприємництва Дія.Бізнес (Миколаїв) та Студії шоколаду "Пан-Шоколатьє", а також депутата Миколаївської міської ради Максима Коваленка.
Возможно, это изображение (7 человек, люди стоят, в помещении и дерево)
 
Возможно, это изображение (4 человека, люди стоят, люди сидят и в помещении)
 
Возможно, это изображение (1 человек и в помещении)
 
Возможно, это изображение (1 человек и дерево)
 
Возможно, это изображение (один или несколько человек, люди стоят и дерево)
 
Возможно, это изображение (1 человек, стоит, в помещении и текст «couaлbH A deep look 8»)
 

Управління молодіжної політики 

Миколаївської міської ради


ОНОВЛЕНО 13.11.2020

У Миколаєві пройшов танцювальний фестиваль «DMS» - Dance Music Sport

13 листопада, в Миколаєві за підтримки управління молодіжної політики Миколаївської міської ради, пройшов чемпіонат з вуличних видів танців. Відбіркові етапи змагань проходили в офлайн форматі, де всі бажаючі могли записати відео з власним виступом та надіслати його організаційному комітету. Надалі журі відбирало шляхом голосування фіналістів. А вже заключні змагання проходили в онлайн форматі – кожен представник або команда, які виступали у певній номінації, мав хвилину на виступ аби продемонструвати власні навички та таланти.
 
Усі учасники фестивалю, на згадку про участь, були нагороджені дипломами, а переможці отримали кубки чемпіонів.
Запрошуємо усіх бажаючих подивитися яскраві виступи танцюристів найрізноманітніших вуличних видів танцю та вікових категорій.
 
Захід проходив без глядачів та з дотриманням карантинних норм.
 
DMS BATTLES 2020 | PART 1 | NIKOLAEV | INSPIRE
 

Управління молодіжної політики 

Миколаївської міської ради


ОНОВЛЕНО 14.10.2020

 

14 жовтня відбувся on-line Гала-концерт нагородження переможців Гран-прі дистанційного Міжнародного фестивалю дитячої творчості «Золотий лелека».
 
Організаторами фестивалю традиційно виступили Експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського рівня «Академія дитячої творчості» м. Миколаєва та Миколаївський муніципальний академічний коледж, за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України, управління молодіжної політики Миколаївської міської ради.
 
Фестиваль покликаний об’єднати дітей зі всього світу засобами мистецтв, а також сприяти відродженню культури і мистецтв України, пошуку та підтримці її талановитої молоді, надання дітям можливості реалізувати власні творчі здібності, залучення дітей до світу мистецтва, до вивчення національної культури і традицій свого народу.
 
Конкурсна програма здійснювалась у дистанційному режимі за напрямами: хореографія, музичне та театральне мистецтво, малюнок живопис, декоративно-прикладне мистецтво, театр мод, фотомистецтво, літературна творчість.
 
Подивитись запис гала-концерту можна за посиланням: https://youtu.be/IvJi6_RL2QY
 

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 10.10.2020

10 жовтня у Миколаївській міській раді відбувся просвітницький проєкт «Миколаївська школа помічника депутата» за підтримки управління молодіжної політики Миколаївської міської ради.
 
30 юнаків та дівчат отримали чудову можливість здобути нові знання, познайомитися з фахівцями у сфері місцевого самоврядування та діючими депутатами міської ради. Захід проходить третій рік поспіль.
 
На заході був присутній міський голова Олександр Сєнкевич, який привітав молодь з початком навчання, яке, можливо, стане першої сходинкою в подальшій професійній діяльності.
 
За плідну роботу з молоддю, підтримку молодіжних проєктів та програм, розвиток правової освіти Олександр Сєнкевич вручив відзнаки міського голови Дмитру Слободянюку, керівнику Миколаївської обласної організації ВГО «Союз юристів України», Євгену Мороховцю, заступнику директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області, Андрію Євдокимову, інспектору сектору превентивної комунікації відділу превенції Центрального ВП ГУНП в Миколаївській області, Дмитру Січку, депутату Миколаївської міської ради, кандидату наук.
 
До участі в стратегічній сесії «Діяльність помічника-консультанта депутата міської ради в сфері місцевого самоврядуваня» долучилися депутати міськради Дмитро Січко, Світлана Таранова, Наталя Горбенко. Вони розповіли молоді про інститут місцевого самоврядування та власний досвід роботи на захисті інтересів громади.
 
На згадку про проходження навчання, кожен учасник отримав сертифікат.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради


ОНОВЛЕНО 11.07.2020

В Миколаєві пройшов чемпіонат з WORKOUT

11 липня, за підтримки міського голови Олександра Сєнкевича та управління молодіжної політики Миколаївської міської ради, на головній площі Миколаєва відбувся міський чемпіонат з WORKOUT «Кубок мера».

Захід зібрав навколо себе безліч глядачів, які підтримували 14 спортсменів у запеклій боротьбі за можливість подальшої участі на Ukrainian Workout Battle 2020, що відбудеться 1 серпня в м. Харків.

Переможцями стали: 1 місце – Данило Побілевьский, 2 місце – Евген Васильченко, 3 місце – Юрій Мазуренко.

Організатори та ведучі постійно нагадували глядачам про необхідність дотримання протиепідеміологічних заходів.

image

image

image

image

image

image

image

image

image

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради


ОНОВЛЕНО 22.05.2020

В Миколаєві відбулось відкриття театрального музею

22 травня відбулось урочисте відкриття відновленого театрального музею в Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі.

На відкритті музею був присутній міський голова Олександр Сєнкевич, начальник управління молодіжної політики Олександр Рябенко, начальник управління культури та охорони культурної спадщини Юрій Любаров, а також перший заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Сергій Бичков. Очільник міста виступив з вітальним словом та побажав успіхів колективу театру та довголіття театральному музею.

Театральний музей було відновлено за підтримки управління молодіжної політики Миколаївської міської ради у рамках проекту «Миколаїв – місто театральне», який став переможцем конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства на виконання міської програми «Молодіжна політика» на 2019-2021 роки, яким надається фінансова підтримка за рахунок бюджетних коштів.

Нагадаємо, що раніше у Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі існувала музейна традиція. Актор Еммануїл Самойлович Долматов довгий час збирав і дбайливо зберігав артефакти, пов'язані з повсякденним життям свого колективу. Незабаром таких предметів у нього набралося на повноцінну експозицію, і в 1973 році був відкритий театральний музей, але нажаль музей пропрацював лише 10 років і в 1983 році був зачинений для відвідувачів.

Всі бажаючі зможуть відвідати музей вже з 23.05.2020. Музей буде відкритий всі дні крім понеділка. На час дії карантинних обмежень відвідати музей можна за попереднім записом через телефон адміністратора: 37-21-64.

 image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради


ОНОВЛЕНО 08.03.2020

В Миколаєві відбувся ХХІ конкурс Шевченківської поезії «Заповіт»

 9 березня, за підтримки управління молодіжної політики Миколаївської міської ради, у Будинку вчителя відбувся ХХІ-й конкурс Шевченківської поезії "Заповіт". Конкурс відкрили голова оргкомітету, голова обласної організації Народного Руху України Юрій Діденко, Сергій Гололобов та Віра Марущак.

Під час урочистого відкриття конкурсу, організатори привітали усіх учасників та наголосили на тому, що поезія видатного митця Тараса Шевченка залишається актуальною більше століття. Вона сприяла встановленню української нації у найскладніші часи нашої історії. І нині вона гуртує українців. Тарас Шевченко завжди був попереду всіх у боротьбі за українську державу. Своїми безсмертними віршами утверджує вільну, незалежну Україну.

Конкурс "Заповіт-2020" традиційно відбувався у двох залах одночасно. Старшу групу оцінювало: журі в складі голови Юрія Діденка – президента фонду «Дітям України», голови обласної організації Народного Руху України, Сергія Гололобова –керівника управління культури Вітовської райдержадміністрації, Віри Марущак – голови спілки письменників Миколаївської області.

Молодшу групу оцінювало журі в складі: Леоніда Дудюка –кандидата філологічних наук, Ірини Бабич – заступника виконавчого директора фонду «Дітям України», Ігоря Черпіти поета, заступника голови обласної організації Народного Руху України.

В конкурсі взяли участь близько 120 учасників з міста та області. Також були представлені ліцеї та заклади вищої освіти. Серед глядачів були військовослужбовці частин розміщених в місті.

Переможці ХХІ конкурсу Шевченківської поезії «Заповіт-2020»:

Диплом І ступення

Дерко Ірина – Лиманівський ЗЗСО Березанського району;
Рябов Артем – Новопетрівська ЗОШ Широківської сільської ради;
Рощенко Юлія – Широківська ЗОШ Широківської ОТГ;
Тініченко Катерина – КЗ «Семенівська ЗОШ» Арбузинського району;
Борисенко Діана Лупарівський ЗЗСО Галицинівська ОТГ Вітовського району;
Анікеєнко Аліна – Воскресенська ЗОШ Воскресенської селищної ради Вітовського району;
Гаврилюк Арсеній – Міський палац культури «Молодіжний», гурток художнього читання «Слово»;
Ковальчук Анна – Миколаївський коледж бізнесу і права;
Панченко Андрій – Миколаївський базовий медичний коледж;
Міщенко Альона – Миколаївська ЗОШ № 50.

Диплом ІІ ступення

Мельник Марина – Рівненський ЗЗСО з дошкільним підрозділом Чорноморської сільської ради Очаківського району;
Колодна Уляна – Криничанська ЗОШ Михайлівської ради Миколаївського району;
Зуб Ігор – Дитяча музична школа Ольшанської селищної ради;
М’ялик Валерія – Галицинівська ОТГ, Центр позашкільної роботи;
Баранова Анастасія – Новобузький педагогічний коледж;
Сиванич Софія – Білозірська ЗОШ Вітовського району, Центр позашкільної роботи;
Турчина Софія – Миколаївська ЗОШ № 43;
Міцкевич Марія – Миколаївська ЗОШ №32 ім. Кривоносова С.С.;
Крамарчук Антоніна – Миколаївська ЗОШ № 3;
Слободянюк Анастасія – Миколаївська ЗОШ № 17;
Кликова Анастасія – Миколаївський професійний промисловий ліцей;
Нечаєнко Нікіта – Миколаївська ЗОШ № 51;
Місько Юлія – Миколаївський коледж культури і мистецтв.

Диплом ІІІ ступення

Каражей Ренат – Березанський ЗЗСО;
Максименко Софія – Снігурівський професійний ліцей;
Сивак Валерія – Березанський ЗЗСО;
Трофимчук Наталія – Центр позашкільної освіти Коблівської сільської ради;
Сукач Вікторія – Коблівський ЗЗСО;
Сирота Олена – Ольшанський ЗЗСО Ольшанської селищної ради Миколаївського району;
Безусенко Дарина – Широківська ЗОШ Широківської ОТГ;
Зубченко Діана – Надбузька ЗОШ Веснянівської селищної ради Миколаївського району;
Бейкул Анастасія – Дорошівський ЗЗСО Дорошівської сільської ради Вознесенського району;
М’ялик Михайло – Галицинівська ОТГ, Центр позашкільної роботи;
Кріпак Альона – Миколаївська ЗОШ № 54;
Косьміна Єлизавета – Миколаївська ЗОШ № 22;
Улицький Ілья – Гімназія №1 імені Миколи Аркаса;
Толстова Анастасія – Миколаївська ЗОШ № 17;
Каблуча Юлія – Миколаївський національний аграрний університет;
Нечипорук Альбіна – Миколаївський класичний ліцей;
Толстікова Олександра – Миколаївська ЗОШ № 54.

image

image

image

image

image

image

image

image

image

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради


ОНОВЛЕНО 08.03.2020
 

Спільне майбутнє – спільними зусиллями: у Миколаєві проходить - «ХІ регіональна Київська та І Миколаївська конференції старшокласників «Модель ООН - 2020»

 

28 лютого у сесійній залі міської ради, за підтримки управління молодіжної політики Миколаївської міської ради та управління освіти Миколаївської міської ради відбулось відкриття «ХІ регіональної Київської та І Миколаївської конференції старшокласників «Модель ООН - 2020». Учасниками заходу стали понад 120 школярів міста, області та молодих дипломатів з Києва і Запоріжжя. Впродовж двох днів вони імітуватимуть роботу Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй через моделювання роботи комітетів цього органу, обговорюючи тему "Спільне майбутнє – спільними зусиллями". Усі учасники поділені на команди, кожна з яких представляє окрему країну.

Захід такого формату проводиться у нашому місті вперше, і присвячений 75-річчю Організації Об'єднаних Націй. Ініціатори - Київський ліцей бізнесу, школа №1 ім. Олега Ольжича, за сприяння Представництва ООН в Україні та Миколаївської міської ради.
Як зазначають організатори, участь старшокласників у Моделі ООН дозволяє їм випробувати себе у якості дипломатів, навчитися вести дискусію та обстоювати свою позицію, дізнатися більше про сучасні міжнародні відносини, поточну міжнародну ситуацію та діяльність ООН у світі, створити нове коло знайомств. У результаті роботи конференції бачення молоддю сучасної ситуації в світі буде викладено в окремих резолюціях.
Урочисте відкриття конференції відвідали Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, перший заступник міського голови Володимир Криленко, начальник управління молодіжної політики Олександр Рябенко, начальниця управління освіти Ганна Личко, координаторка проєкту "Модель ООН" в Україні, перша заступниця директора Київського ліцею бізнесу Валентина Нідзельська, керівник проєкту "Модель ООН" у Миколаєві, директор школи №1 ім. Олега Ольжича Володимир Заяць, депутати міськради Наталя Горбенко та Владислав Єнтін.
- Майбутнє України - це молодь, яка має нові принципи, вміє критично мислити. Тому я завжди підтримую подібні заходи. Вони допомагають молодим людям сформувати своє особисте бачення процесів, що відбуваються навколо, зазначив Олександр Сєнкевич.
Міський голова поділився з молоддю власним досвідом, а також розповів про свою діяльність на всеукраїнському та міжнародному рівнях. Зазначимо, що з 2016 року Олександр Сєнкевич є членом Конгресу місцевих та регіональних рад Ради Європи, Асоціації міст України.
- Останні чотири роки я працював над питанням "Роль місцевих і регіональних влад у захисті внутрішньо переміщених осіб". Тема стратегічна, надзвичайно важлива для України в рамках війни на Донбасі та окупації Криму. Цього року українська делегація захистила резолюцію, вона була прийнята усіма представниками Конгресу, окрім 16 представників Росії.
Олександр Сєнкевич зазначив, що дипломатична робота є дуже важливою і корисною у плані формування позитивного іміджу країни. І щоб гідно виконувати цю місію, слід бути освіченим, мати практичні навички ділового спілкування, вільно володіти англійською мовою.
- Миколаїв сьогодні відкривається світу, і я надзвичайно радий, що наше місто приймає гостей з інших міст, організовує освітні заходи для молоді. Бажаю вам сьогодні отримати нові корисні знання. Змінюйте світ, починаючи з себе! Сподіваюсь, що досвід, отриманий тут, стане вам у пригоді, - резюмував Олександр Сєнкевич.
Також присутніх у відеозверненні привітала координаторка системи ООН в Україні пані Оснат Лубрані.
Після урочистостей розпочалась робота конференції. Учасники прийняли клятву дипломата, виголосили вступні промови від імені країни, яку представляють, озвучили власну точку зору щодо участі молоді в житті суспільства, недопущення військових дій у світі.
Продовження заходу відбулось в приміщенні школи №1 імені Олега Ольжича, де учасники обговорили основну тему "Спільне майбутнє – спільними зусиллями". Юні дипломати працюватимуть в п’яти комітетах і комісіях, де розглянуть такі проблеми:
Комітет з питань роззброєння і міжнародної безпеки: загроза міжнародному миру й безпеці та дії ООН.
Комітет з економічних і фінансових питань: права людей з інвалідністю та всебічний облік інтересів цієї категорії людей у процесі реалізації цілей сталого розвитку на період до 2030 року.
Комітет з соціальних і гуманітарних питань: проблема наркотиків і боротьба з нею.
Комісія з охорони навколишнього середовища: глобальна проблема охорони клімату в інтересах сучасного й майбутніх поколінь.
Комісія з прав людини: захист зниклих осіб під час збройних конфліктів.
До відома, модель ООН – це міжнародна освітня програма, яка вже понад 60 років надає можливість здобувачам освіти поринути у світ політики й дипломатії, ближче ознайомитись із роботою ООН шляхом імітації діяльності Генеральної Асамблеї, комітетів та комісій ООН. Під час гри-конференції кожна учнівська делегація представляє певну країну або міжнародну організацію, що входить в ООН. Шляхом дискусій і дебатів школярі намагаються знайти вирішення глобальних проблем та конфліктів, зрозуміти особливості світової політики, розвивати власні ораторські, дипломатичні та комунікативні навички. «Модель ООН» в Україні було започатковано у 1998 році завдяки учням Київського ліцею бізнесу, які вибороли право реалізувати цю міжнародну програму. Відтоді заклад забезпечив організаційну й змістовну роботу чотирьох усеукраїнських і восьми регіональних конференцій.

image 

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

Відділ інформаційного забезпечення

департаменту міського голови


ОНОВЛЕНО 26.12.2019

Фестиваль талантів «Святий Миколай»

 

Громадською організацією «Миколаївська обласна молодіжна організація «Перлина» за підтримки управління молодіжної політики було реалізовано проєкт «Фестиваль талантів «Святий Миколай», який проходив впродовж грудня місяця в усіх районах м. Миколаєва для дітей позбавлених батьківського піклування, дітей з малозабезпечених родин та дітей учасників ООС.

Фестиваль талантів зібрав навколо себе чимало обдарованих творчих колективів та допоміг талановитим дітям показати найкращі новорічні номери для особливих глядачів.

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

Відділ інформаційного забезпечення

департаменту міського голови


ОНОВЛЕНО 14.12.2019

В Миколаєві пройшов фестиваль цікавої науки «Молодіжна хвиля»

 

У суботу, 14 грудня, в Миколаєві стартував завершальний етап ІХ фестивалю цікавої науки «Молодіжна хвиля» освітнього проєкту «Крок до науки». Форум проходить на базі Миколаївського Національного Університету ім. В.О.Сухомлинського та за підтримки Миколаївського міського голови О.Сєнкевича, а також управління молодіжної політики міської ради.
Основна ідея науково-дослідницького фестивалю – дати можливість молоді вийти за межі звичного процесу навчання та ініціювати власні проєкти і розробки, проявити себе, як справжніх винахідників та науковців. Серед його учасників - студенти, викладачі, вчителі фізики, учні шкіл міста
Зібрання привітав начальник управління молодіжної політики Олександр Рябенко.
- Цього року Миколаїв потрапив до ТОП-10 міст України, що займаються розвитком молоді. Це стало можливим і завдяки вашому молодіжному проєкту «Молодіжна хвиля», який сьогодні підбиває підсумки. Ви всі – дуже розумні та кмітливі хлопці та дівчата. Продовжуйте займатися наукою, саморозвитком, - сказав Олександр Рябенко.
За традицією начальник управління молодіжної політики вручив кращому майстру Кубок міського голови. Цього року ним став Олександр Толмачьов.
Також Олександр Рябенко передав сертифікату на поїздку до Музею цікавої науки. Туди відправляться переможці фестивалю «Молодіжна хвиля».

image

image

image

image

image

image

image

image

image

Відділ інформаційного забезпечення

департаменту міського голови


ОНОВЛЕНО 12.12.2019

Миколаїв увійшов у ТОП 10 міст України з розвитку молоді

 

10 грудня 2019 року, у місті Київ відбувся фінальний етап Національного конкурсу «Молодіжна столиця України». Заявки на участь у Національному конкурсі «Молодіжна столиця України-2020» подали 48 міст України, з яких лише 10 міст пройшли у фінальну частину, а саме: Вінниця, Івано-Франківськ, Кременчук, Миколаїв, Одеса, Тернопіль, Умань, Харків, Хмельницький та Чернівці.

Місто Миколаїв у фіналі представляла потужна команда, в яку входили представники місцевої влади, бізнесу та громадського сектору (Перший заступник міського голови Миколаївської міської ради – Володимир Криленко; начальник управління молодіжної політики Миколаївської міської ради – Олександр Рябенко; заступник начальника-начальник відділу по роботі з інститутами громадянського суспільства управління молодіжної політики Миколаївської міської ради – Максим Туз; проектний менеджер КУ «Агенція розвитку Миколаєва» – Анна Ганжул; менеджер осередку Української Академії Лідерства – Олександр Медведєв; голова платформи «МрійДій» – Максим Бревда; голова ГО «Центр розвитку туризму та збереження екології «Збережи світ» – Юлія Болгак; голова ГО «Правозахисне об'єднання «Ти ж юрист» – Аліна Єремєєва).

Делегація із Миколаєва презентувала основні досягнення в молодіжній політиці у нашому місті, діючі програми «Індекс благополуччя молоді», «Громада дружня до дітей та молоді», розповіла про партнерську взаємодію між бізнес платформою «МрійДій» та молоддю міста, здобутки молодіжних громадських організацій, та інше.

Молодіжною столицею 2020 року було обрано місто Тернопіль, цей статус йому передало місто Кам’янець-Подільський – молодіжна столиця України 2019 року.

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради


ОНОВЛЕНО 20.10.2019

Миколаїв потрапив до фіналу національного конкурсу "Молодіжна столиця України"

 

19 листопада 2019 року Наглядова рада національного конкурсу «Молодіжна столиця України» визначила 10 міст-фіналістів:

Вінниця, Івано-Франківськ, Кременчук, Миколаїв, Одеса, Тернопіль, Умань, Харків, Хмельницький, Чернівці

image

10 грудня відбудеться фінальний етап конкурсу. Делегації від міст-фіналістів за участі представників міської влади та молоді будуть аргументувати чому саме їхнє місто має стати Молодіжною столицею України 2020 року.

Перший етап відбору був складний і неймовірно мотивувальний для усієї Наглядової Ради. Усі 48 міст продемонстрували ріст в порівнянні з попередніми роками, динаміку в своєму розвитку і новий рівень діалогу молоді і муніципалітетів.

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 20.10.2019

У Миколаєві пройшла IV Молодіжна конференція у рамках проекту «#Active_mk»

 

19-20 жовтня, у Миколаєві проходила IV Молодіжна конференція у рамках проекту «#Active_mk».

Перший день конференції розпочався з привітальних слів організаторів – голови правління ГО «Центр розвитку туризму та збереження екології «Збережи світ» Юлії Болгак та виконавчого директора ГО «Правозахисне об'єднання «Ти ж юрист» Аліни Єремєєвої.

Також, з вітальними словами виступили начальник управління молодіжної політики Миколаївської міської ради – Олександр Рябенко, начальник Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області – Роман Возняк та директорка Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області – Наталія Гнатуша.

Крім того, на заході ділилися своїми знаннями:

- Світлана Одінцова, регіональний представник Уповноваженого ВРУ з прав людини в Миколаївській області – «Роль молоді у державній службі Миколаївщини»;

- Володимир Євсєєв, директор «Інноваційного кластеру RinnoHub» – «Екосистема стартапів»;

- Артем Кривцов, голова ГО «Молодіжний центр наукової діяльності» – «Роль ГО «Молодіжний центр наукової діяльності» у розвитку правової освіти і молодіжної політики Миколаївщини»;

- Тетяна Пустовойтенко, голова Ради з питань молодіжної політики при міському голові – «Молодіжний лідер: ляпи та лайфхаки»;

- Олена Істоміна, учасниця платформи «МрійДій» – «Про діяльність платформи «МрійДій»;

- Анжеліка Киянчук, Михайло Конік та Антоніна Жиган, члени ГО «СД Платформа» – «Діяльність ГО «СД Платформа»;

- Світлана Вовк та Денис Бобков, ведучі «Українське радіо. Миколаїв» – «Майстер-клас від ведучих програми на радіо».

Почесним спікером заходу став міський голова – Олександр Сєнкевич.

 На другий день конференції учасникам розповіли про культурні події у місті – Дар’я Фрич-Алчіна, представник Платформи «MY ART».

Також, на заході доповідачами-спікерами виступали:

- Віктор Сікаленко, голова правління ГО «Клуб сталого розвитку «Південна ініціатива» – «Проектний менеджмент для молоді, або перший крок до впровадження бюджету участі в громадах»;

- Анна Ганжул, проектна менеджерка в «Агенції розвитку Миколаєва» – «Роль діяльності Агенції в житті міста»;

- Гліб Стрижко, ментор «Української академії лідерства» – «Діяльність УАЛ в Миколаєві, досвід створення молодіжного центру»;

- Тетяна Безмощук, голова ГО «Сила єднання» – «Як мрія може перетворитися в реальність».

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради


ОНОВЛЕНО 26.09.2019

МНУ імені В.О. Сухомлинського відзначає 106-ту річницю з Дня заснування

26 вересня в МНУ імені В.О. Сухомлинського відбулось урочисте засідання Вченої ради університету, присвячене святкуванню 101-річниці з Дня народження В.О. Сухомлинського і 106-ї річниці з Дня заснування університету. До проведення засідання Вченої ради університету долучилися представники Миколаївської міської ради, серед яких був і перший заступник міського голови – Криленко Володимир Ігорович, який привітав і нагородив подячними листами Миколаївського міського голови кращих студентів університету за активну громадську діяльність, організацію роботи органів студентського самоврядування, участь в суспільних заходах міського рівня, наукові та спортивні досягнення що прославляють місто Миколаїв, а також з нагоди святкування 106-ї річниці з дня створення МНУ ім. В.О. Сухомлинського. Подячними листами нагороджено: Саковську Вікторію, Портненко Олену, Оганесян Зою, Любінецьку Анну, Бешлягу Андрія, Романюк Анну, Зелінську Катерину, Носову Аліну.

Крім того, ректор МНУ ім. В.О. Сухомлинського Будак Валерій Дмитрович, разом з профспілкою студентів нагородили успішних здобувачів вищої освіти та викладачів грамотами та подяками від університету, привітавши їх.

image

image

image

image

image

image

image

image

image

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради


ОНОВЛЕНО 20.09.2019

«Моє перше місце роботи»: в Миколаєві стартувала програма для підтримки молоді «Skills Lab: успішна кар’єра»

18 вересня в Миколаєві стартувала безкоштовна програма «Skills Lab: успішна кар’єра», що покликана допомогти молоді зробити крок до першого робочого місця. Проєкт реалізовується CSR Ukraine, експертною організацією Центр «Розвиток КСВ» і Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) за підтримки Міністерства молоді та спорту України, управління молодіжної політики Миколаївської міської ради.

«Ця програма народилася не просто так. Українські працедавці підтримали ідею працевлаштування молодих людей та підписали «Пакт заради молоді-2020». Ініціатива покликана об'єднати бізнес, державу, молодь та громадський сектор з метою створення ефективної платформи для співпраці. Український пакт став продовженням загальноєвропейської ініціативи, заснованої в 2015 році» - коментує Юлія Болгак, менеджерка молодіжних проектів Центру розвитку корпоративної соціальної відповідальності.

За словами Олександра Рябенка, начальника управління молодіжної політики Миколаївської міської ради, в Миколаєві наразі проживає 130 тисяч людей віком від 18 до 35 років і проблема трудової міграції, через відсутність гідної оплати праці та комфортних умов для розвитку, є. У 2018 році за підрахунками Миколаївського обласного центру зайнятості рівень безробіття серед молоді склав близько 23%. Це свідчить про те, що програма «Skills Lab: успішна кар’єра» є на часі.

«Набір тривав декілька тижнів. Ми відібрали 30 учасників, які наступний місяць будуть працювати над прокачкою базових навичок майбутнього – розвивати критичне мислення, креативність, емоційний інтелект, будуть вчитися приймати рішення тощо. Все – задля гармонійного розвитку та подальшого працевлаштування. Бажаю учасникам виходити за рамки можливого, кидати собі виклики та досягати мети» – коментує регіональна координаторка програми «Skills Lab: успішна кар’єра» в Миколаївській області Тетяна Вязнікова.

Учасники програми протягом навчання відвідають шість інтерактивних занять, будуть вдосконалювати soft skills за допомогою вправ, практичних симуляцій та кейсів від тренерів, HR-менеджерів та представників компаній, а також отримають доступ до інтегрованого у навчання відео-курсу лекцій від представників провідних компаній, серед яких Метінвест, Укртелеком, Watsons, lifecell, Укренерго, Аперкон, UKRSIBBANK, Райффайзен Банк Аваль.

«Мені сподобався цей проєкт тому, що тут є можливість навчитися правильно писати резюме, впевнено вести себе під час співбесіди, знайти потенційне місце роботи, поспілкувавшись з працедавцями, та розширити коло знайомств» - ділиться враженнями учасниця програми Юлія Штанько.

«Цікаво розвивати своє критичне мислення, емоційний інтелект, вивчати основи переговорів, навчитися писати дієві резюме та презентувати себе під час співбесіди. Ці навички потрібні не тільки для того, щоб мати успішну кар'єру, а й для особистого розвитку» - додав Фарух Мірзоєв.

Всі учасники підписали меморандум щодо участі, під час коуч-сесії «Лист собі майбутньому» написали власні очікування та отримали навчальні блокноти ««Skills Lab: успішна кар’єра» і «Автостопом по кар’єрі».
Під час завершення програми учасники зможуть представити свої резюме місцевим роботодавцям та отримати омріяне запрошення на роботу.

image

image

 

image


 ОНОВЛЕНО 16.09.2019

Миколаївська молодь привітала рідне місто з ювілеєм

14 вересня 2019 року Миколаїв відзначив свою 230-ту річницю з дня заснування. Святкування розпочалось з гала-параду участь в якому взяли молоді миколаївці та співробітники управління молодіжної політики Миколаївської міської ради.

Понад 300 осіб сформували масштабний молодіжний блок гала-параду, який складався із студентства миколаївських вишів, кожен з яких представляв свою унікальну особливість.

Студенти МНУ ім. В.О. Сухомлинського представили освітній проект «Крок до науки». Проект «Крок до науки» реалізовується студентами та викладачами кафедри фізики та математики МНУ імені В. О. Сухомлинського спільно з партнерами: Управління молодіжної політики Миколаївської міської ради, ТОВ «Золотий колос», дизайн-студія «Ход конем», компанія «Addrian», коледжами міста: Політехнічний, Будівельний, коледж МНУ. Активними учасниками є учні загально-освітніх шкіл міста: №3, №51, №18; також гімназії №4 та економічного ліцею №2. На гала-параді «Крок до науки» презентував студію «Bank of Science». Студія представила винаходи видатних науковців, вчених, інженерів, техніків, яких спеціально до урочистого свята обрала молодь проекту. Кращі майстри презентували цікаву науку за допомогу обладнання, зробленого власноруч.

Колону НУК імені адмірала Макарова очолив великий китайський дракон, який прилетів на святковий гала-парад з фестивалю Poetic Dragon Boat Festival. Фестиваль Poetic Dragon Boat Festival став одним з цьогорічних переможців конкурсу проектів розроблених інститутами громадянського суспільства на виконання міської програми «Молодіжна політика» на 2019-2021 роки, яким надається фінансова підтримка за рахунок бюджетних коштів, а організатором фестивалю виступила ГО «Студентський парламент Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова».

Миколаївська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів мистецтв і прикладних ремесел, експериментальний навчальний заклад всеукраїнського рівня «Академія дитячої творчості», авторська школа Ганни Матвєєвої представила миколаївцям екзотичну платформу з презентацією Міжнародного фестивалю дитячої творчості «Золотий лелека», який увійшов в ТОП 200 фестивалів світу.
Студенти ЧНУ ім. Петра Могили та Миколаївського НАУ презентували здобутки своїх вищих навчальних закладів.

Крім того, на вул. Соборній між вул. Адмірала Макарова та вул. Шевченка з 10:00 до 16:00 працював Молодіжний квартал. Головною ізюминкою якого стали молодіжні та драйвові фотозони, які подарували миколаївцям безліч яскравих вражень та фото на пам'ять про 230 річницю м. Миколаєва.

image

 

image

image

 

image


 

 ОНОВЛЕНО 07.07.2019

В Очакові відгриміла «Студентська республіка 2019» 

Мультифестиваль «Студентська республіка» вже багато років є культовою подією літа. В цьому році, 5-7 липня, на березі чорного моря в сонячному місті Очакові зібралися 124 представника молоді. Головною темою мультифестивалю стала «Суб’єкт модернізації - відповідальність покоління».

Фестиваль традиційно розділився на дві частини: інтелектуальну і фан-частину. Учасники інтелектуальної гри розробляли проблемні завдання і намагались створити єдиний план модернізації Миколаївської області. Експертами «Студентської республіки 2019» стали: політичний технолог – Андрій Острів і кандидат історичних наук, викладач ЧНУ ім. Петра Могили – Віктор Погромський.

Розважальна частина включала в себе спортивні ігри, фестиваль фарб Холлі, настільну гру «Cash flow», «Що? Де? Коли?» і гру в «Мафію».

Найголовніша подія мультфестивалю це – вибори. В цьому році в передвиборній гонці зійшлися Сергій Красюченко – студент Миколаївського національного аграрного університету та Вікторія Батузова – студентка Чорноморського національного університету ім. Петра Могили. Кандидати представляли свої програми, дискутували, дебатували і реєстрували свої партії. За результатами таємного голосування студентським мером став Сергій Красюченко, а до студентського магістрату увійшли: Арутюнян Артур, Кравацький Дмитро, Кисіль Вікторія, Роман Пустіка, Человенко Андрій, Батузова Вікторія, Переверзова Юлія, Динилов Кирило, Мокряк Іван, Штанкова Анастасія.

Новообраний студентський мер і магістрат представлятимуть Миколаївську область на фіналі Всеукраїнського мультифестивалю «Студентська республіка», який відбудеться в серпні місяці на День Незалежності.

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради


 ОНОВЛЕНО 01.07.2019

В Миколаївській області пройшов ХХІІ Міжнародний фестиваль дитячої творчості «ЗОЛОТИЙ ЛЕЛЕКА»

30 червня в курортній зоні селища Рибаківка Миколаївської області пройшов гала-концерт ХХІІ Міжнародного фестивалю дитячої творчості «ЗОЛОТИЙ ЛЕЛЕКА».

Організатором заходу виступив Експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського рівня «Академія дитячої творчості» м. Миколаєва, Миколаївський муніципальний академічний коледж за підтримки управління молодіжної політики Миколаївської міської ради.

Відкривав захід начальник управління молодіжної політики Миколаївської міської ради – Олександр Рябенко, який привітав усіх присутніх, привітав з Днем молоді та Днем Конституції України, побажав завжди залишатися молодими, креативними та цілеспрямованими. Крім того, на фестивалі був присутній депутат Миколаївської міської ради – В’ячеслав Карцев, який також виступив з вітальними словами та вручив сертифікат міського голови музичному колективу з м. Кишинів (Молдова).

Фестиваль покликаний створити умови вільного спілкування між дітьми різних країн світу, об’єднати українських дітей, а також сприяти відродженню культури і мистецтв України, пошуку та підтримці її талановитої молоді, надання дітям можливості реалізувати власні творчі здібності, залучення дітей до світу мистецтва, до вивчення національної культури і традицій свого народу.

Для учасників фестивалю пройшли відбіркові тури за номінаціями, цікаві розважальні заходи, конкурс фігур на піску, виставка робіт учасників фестивалю, майстер-класи з хореографії від Григорія Чапкіса, видатних митців української естради, членів всеукраїнської спілки майстрів, Спілки художників України. Під час фестивалю працювала Міжнародна школа «Академія педагогічної творчості» для педагогів з різних куточків світу за участю Національної академії наук України з майстер-класами від видатних освітян України та зарубіжжя.

Родзинкою цьогорічного фестивалю став патріотичний концерт до Дня Конституції України за участі зірок української естради та гала-концерт учасників фестивалю.

image

image

image

image

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 22.06.2019

Фестиваль вуличних культур «SOUTH POINT» прокачав Миколаїв

 

23 червня, на території громадського простору «8 причал», відбулось масштабне святкування Дня молоді.

Миколаївці та гості міста побачили чемпіонат Миколаївської області з воркаут, вуличні танцювальні баттли з hip-hop та брейк-данс, конкурс графіті за участі художників з усієї України, регата та концертна програма. Свою майстерність приїхав продемонструвати і багаторазовий чемпіон України, учасник проекту «Одеські рекорди», керівник клубу «Тріал тім Одеса». На глядачів чекала демонстрація складних і небезпечних трюків, градус екстриму і задоволення від шоу.

Впродовж всього святкування підтримував запал та настрій президент київської федерації по брейк-дансу, засновник Battle School – MC VLADEE.

Крім того, святкування супроводжував і фуд-корт, який пригощав усіх бажаючих гастрономічними цікавинками.

А найочікуванішою подією свята став виступ від відомої української групи «DILEMMA», яка запалила вогники у всіх очах та додала ще більше драйву.

Під час завершення святкування були нагороджені переможці змагань. Так, переможцем у конкурсі графіті став – Valeo, а переможцем з брейк-дансу став – Bboy Бурёхин.

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 22.06.2019

День молоді в Корабельному районі

21 червня, з нагоди відзначення Дня молоді, в Корабельному районі міста Миколаєва пройшов яскравий молодіжний концерт, який зібрав на святкування чимало миколаївців за участю миколаївських танцювальних і музичних груп, таких як «Тонкощі моєї естетики», «#ТТА» і «Badsister».

На заході був присутній міський голова – Олександр Сєнкевич, начальник управління молодіжної політики Миколаївської міської ради – Олександр Рябенко, депутати Миколаївської міської ради – Наталя Горбенко та Анатолій Петров, перший заступник начальника Порта «НІКА-ТЕРА» – Анатолій Дворнік.

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради


 ОНОВЛЕНО 02.06.2019

Мотиваційна зустріч для молоді

2 червня 2019 р. на території Мотузкового парку «ДРАЙВ», що у Парку Перемоги, відбулася мотиваційна зустріч між громадськими діячами та молоддю міста Миколаєва. Метою заходу стала підтримка молодіжних ініціатив та стимулювання розвитку активної життєвої позиції молодіжних лідерів міста та обмін досвідом. Організатором заходу виступила громадська організація «Молодіжний клуб активного відпочинку «Адреналін» за підтримки управління молодіжної політики Миколаївської міської ради.

На зустрічі були присутні – лідери громадських організацій та студентського самоврядування Миколаєва.

У програмі: мотиваційні бесіди та обмін досвідом з гостями заходу, дискусія на тему «Чи є життя після громадської діяльності?», презентація Драйв-парку, як майданчика для реалізації громадських ініціатив, та спортивно-розважальні майстер класи від Клубу КАВА та Драйв-Парку. Захід пройшов у дружній компанії. Під час завершення, учасниками були розроблені подальші плани щодо реалізації спільних громадських ініціатив.

image

image

image

image

image

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради


ОНОВЛЕНО 01.06.2019

В день Захисту дітей у Миколаєві пройшов сімейний велофестиваль “МиКолесо”

 

Студенти Української академії лідерства провели сімейний велофестиваль “МиКолесо”, який вони організовують вже третій рік поспіль.

1 червня 2019 року в Міжнародний день захисту Дітей студенти Української академії лідерства провели масштабний міський велофестиваль для всіх миколаївців та гостей міста!

Шляхом проведення велофестивалю "МиКолесо" організатори прагнули посприяти розвитку велоінфраструктури міста, привернути увагу до проблем безпеки дітей на дорогах та урізноманітнити дозвілля для дітей та молоді.

Загальна кількість учасників фестивалю -  близько 3000 осіб.

Захід складався з двох частин: велозаїзду та фестивалю. О 16:00 з Соборної площі стартувала колона усміхнених велосипедистів під запальну музику. В рамках тижня енергоефективності від представництва ЄС в Україні “PRO ефективність 3.0”, кожному учаснику велозаїзду було вручено світловідбиваючий браслет. Фінішували велосипедисти на “8 ПРИЧАЛІ”, де їх всі радісно зустрічали. Найстаршому учаснику було 70 років, а наймолодшому 12 років. Загалом дистанція складала 12 км. В заїзді взяли участь понад 400 велосипедистів. Містяни на перехрестях підтримували учасників велосипедного руху.

Перед стартом велозаїзду, в рамках фестивалю “МиКолесо”, Українська академія лідерства разом з платформою “МрійДій” встановили велопарковку на 14 місць на перехресті вулиць Соборна та Адміральська.

Дитячий заїзд “На колесах” стартував о 18.40 на локації “8 ПРИЧАЛ” та складав близько 1 км.  Наймолодшому учаснику було 5 років. Подолати цю дистанцію діткам допомагав провідник-аніматор у костюмі дракона.

Однією з локацій для дітей був поліцейський автомобіль, де представники поліції розказували малечі про правила дорожнього руху і дарували книжечки з правилами безпеки для велосипедистів від Асоціації велосипедистів Києва. Також діти мали змогу відчути себе справжніми поліцейськими, їм дозволяли сидіти в автомобілі та одягати жилет.

Паралельно з велозаїздом, о 16.00  на локації “8 ПРИЧАЛ” із запальної зумби розпочався фестиваль.  Для дітей та дорослих проводились спортивні та командні ігри, де вони змагалися за перше місце в перегонах в  мішках, випробовували свою гнучкість у твістері, командність у волейболі та проявляли творчість у малюванні. Дорослі мали змогу активно відпочити на вечірній йозі та арт-медитації.

Після того, як колона велосипедистів фінішувала, гості почули вітальні слова від Миколаївського міського голови О. Сєнкевича, заступника голови Миколаївської ОДА О.Трайтлі, в. о. начальника управління молоді і спорту Миколаївської ОДА  В. Гінкула і друга академії В. Кіндратіва. Велофестиваль відбувся за підтримки Миколаївської ОДА, Миколаївської міської ради та міському департаменту ЖКХ.

Учасники фестивалю насолоджувалися різними видами танців (hip-hop, contemporary, K-pop, breakdance, dance hall). Спеціально для фестивалю студенти академії лідерства затанцювали разом з відвідувачами “Кольоровий флешмоб”.

Миколаївський гурт “Heart beat” розпочав музичні виступи каверами найпопулярніших пісень цього літа. Хедлайнером цього вечора стали гості з Києва, гурт “MORE NEBA”, що запалили серця миколаївців своїми хітами та завершили  виступ феєричним вогняним шоу.

Під час всього фестивалю було розіграно понад 30 подарунків від партнерів заходу: сертифікати на роледром, велопрогулянки, катання та каякінгу, відвідування тренажерного залу, на найсмачніший торт від короля десертів - миколаївський наполеон, на запальну зумбу, декілька ящиків печива, скейт, самокат, і супер-приз -  велосипед. У розіграші взяли участь близько 1000 людей.

 image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради


 ОНОВЛЕНО 31.05.2019

В Миколаєві пройшов перший українсько-китайський фестиваль «Poetic Dragon Boat Festival»

 

31 травня на 8 причалі пройшов перший українсько-китайський фестиваль «Poetic Dragon Boat Festival», організатором якого стала громадська організація «Студентський парламент Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова». Це свято є традиційним в культурі Китаю.

За легендою, Цюй Юань жив в царстві Чу в епоху Воюючих царств (5-3 століття до н.е.). Багато разів звертався він до Чуського царя з пропозиціями про реформи, що були спрямовані проти політичної деградації, занепаду і корупції. Але цар, повіривши доносами сановників, навмисне обмовив Цюй Юаня і вислав поета зі столиці. У 278 році до нашої ери війська царства Цинь захопили столицю царства Чу. Цюй Юань, дізнавшись про таку національну ганьбу, не зміг цього перенести і п'ятого числа п'ятого місяця наклав на себе руки, кинувшись в річку. Згідно з переказами, дізнавшись про його смерть, люди в горі і жаху кинулися в човни і довго шукали тіло поета в річці, але так і не знайшли. Згодом, щороку в день загибелі поета, люди відправляються на його пошуки і влаштовують на річках гонки човнів, виконаних у вигляді драконів.

Особливість заходу «Poetic Dragon Boat Festival» полягає в тому, що цей фестиваль проходить вперше не лише у нашому місті, а і в Україні в цілому. Організатори поєднали різні стилі, різні жанри та підходи».

Керівник проекту, Олена Гончарова, зазначила, що метою цього фестивалю є відкриття для миколаївців нових хобі, які б прикрасили їхнє повсякденне життя та відкриття нових молодих талантів. Саме для них була встановлена велика сцена, поряд з якою постійно юрбилися люди, слухали вірші та пісні молодих виконавців нашого міста.

На фестивалі і співали, і танцювали, і змагалися у поетичному поєдинку. Гості заходу мали змогу відвідати справжню чайну церемонію та долучитися до майстер-класу з карате.

Привітати жителів міста та гостей заходу зі святом прийшли представники міської та обласної влади, народний депутат України Тарас Кремінь, а також представники китайської сторони, зокрема Генеральний консул КНР в Одесі Сун Ліцюнь та українсько-китайська делегація з «Інституту Конфуція» Південноукраїнського національного педагогічного університету імені Ушинського.

«Як ми знаємо, за останні роки ділові відносини між університетом та Китаєм розвиваються дуже швидко. І все більше і більше студентів цікавить китайська культура, традиції та звичаї», - зазначив Сун Ліцюнь.

А чи змогли плавці все ж таки знайти славнозвісного поета глядачі дізналися згодом, коли він прибув на фестиваль у супроводі великого китайського дракону. Крім того, герой подарував чудову милозвучну пісню у власному виконанні.

Таке свято однозначно нікого не залишило байдужим та отримало найкращі відгуки усіх присутніх. Отже, таке поєднання українсько-китайської культури безперечно відкрило серця обох народів, адже саме через музику, поезію і таке неформальне спілкування можна досягти повного взаєморозуміння. 

 image

image

image

image

image

image

image

image

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради


ОНОВЛЕНО 23.05.2019

Відкриття студентських стажувань – 2019 при постійних депутатських комісіях Миколаївської міської ради.

23 травня 2019 року у Миколаївській міські раді відбулась зустріч з нагоди відкриття студентських стажувань при постійних депутатських комісіях Миколаївської міської ради 2019. На заході були присутні Казакова Тетяна Вікторівна – секретар Миколаївської міської ради, Олександр Рябенко – начальник управління молодіжної політики Миколаївської міської ради та учасники стажування (студенти міста Миколаїв). 
Зустріч пройшла у дружньому форматі живої дискусії та обговорення. Студенти ставили питання, щодо можливостей працевлаштування молоді у міській раді. Тетяна Вікторівна зазначила, що місто належить молоді та наголосила, що важливо ставити перед собою амбітні, великі цілі і без остраху досягати їх. 
Також, студенти підготували проекти-ідеї, які презентували під час зустрічі і обговорили можливість реалізації цих ідей з секретарем міської ради, яка в свою чергу, запропонувала допомогу та надала поради студентам для успішної реалізації своїх ідей. В кінці заходу презентували «Історію студентських стажувань при Миколаївській міській раді», під час якої було наголошено на важливості стажувань та продемонстровано досягнення учасників минулих стажувань сьогодні.

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 19.05.2019

19 травня в мікрорайоні Кульбакино, громадською організацією «Крила» за підтримки управління молодіжної політки Миколаївської міської ради пройшов пізнавально-розважальний марафон «Подорож Європою за 8 годин»

image

image

image

image

image

image

image

image

image

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради

 


 

ОНОВЛЕНО 17.05.2019

 

Цікава наука на вулицях міста

16-17 травня в Каштановому сквері проходив проект «Цікава наука на вулицях міста» та подарував свято Цікавої науки городянам та гостям міста. Протягом двох днів, де було розгорнуто містечко науковців, працювало 11 наукових офісів.

 

Майстри Цікавої науки, які обслуговували офіси запрошували миколаївців заробити інтелектуальну валюту у вигляді фішок в «Техно-офісі», «Клубі винахідників», «ІТ – агенції», на «Острові майстрів». Обмінявши фішки на валюту вищого ґатунку «Нобель» в «Bank of science», учасники мали змогу завітати в гості до нобелівських лауреатів в Наукове кафе.

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 17.05.2019

 

До дня Європи у м. Миколаєві з 17.05.2019 по 18.05.2019 у Каштановому сквері та на головній локації площі Соборній, де громадяни міста зустрічали живі скульптури та фантастичні 3D малюнки за підтримкою управління Молодіжної політики відбулась дводенна культурно-художня акція – Відкритий фестиваль вуличної європейскої культури «St. Nikolas street art fest», головним організатором якого є ГО «Федерація аматорських миколаївських театрів – «ФАМТ».

Також на головній вулиці нашого міста були різноманітні представники європейських вуличних культур: музиканти, барди, актори та митці.

Для привітання та нагородження учасників Відкритого фестивалю вуличної європейської культури «St. Nikolas Art Street Fest» були запрошені:
- Миколаївський міський голова Сєнкевич Олександр Федорович та директор-художній керівник Миколаївського Академічного Художнього російського драматичного театру та Голова Громадської організації «Федерація аматорських миколаївських театрів – «ФАМТ» Свистун Артем Олександрович Вед: Дипломами за участь у культурно-мистецькій акції до Дня Європи - Відкритому фестивалі вуличної європейської культури «St. Nikolas Art strееt fest» до літнього Дня Св. Миколая нагороджувались:

1) Молодіжний народний театр «СТУК» Миколаївського міського палацу культ і мистецтв!
2) «Студия уличного искуства» - місто Мінськ, республіка Білорусь!
3) «Пластик-дует» - місто Одеса. 
4) «Арт Проект Манекен» - місто Херсон. 
5) «Квіткарка» - місто Вінниця Вед: Цього року до фестивалю було залучено 30 артистів з 5 міст України та Білорусії. Всі учасники Відкритого фестивалю вуличної європейської культури «St. Nikolas Art Street Fest» до літнього Дня Св. Миколая отримали почесні дипломи.

image

image

image

image

image

image

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 17.05.2019

ЄвроЕкоКвест

За підтримки управління молодіжної політики Миколаївської міської ради, творчим союзом діячів естрадного мистецтва України у м. Миколаєві 17 травня було відкрито ЄвроЕкоФест "Зеленими шляхами - в Європу" з нагоди святкування Дня Європи 2019 в м. Миколаєві.

17 травня о 15.00 на вул. Соборній після масштабної ходи присвяченої Дню Європи відкрилась екологічна виставка - презентація партнерів ЄвроЕкоФесту, де вони представили свої проекти. На площі було встановлено 8-м наметів національних товариств, де учасники могли ознайомитись з інформацією про країни ЄС, також про екологічні проблеми саме нашого міста та шляхи вирішення цих проблем за прикладом європейського налагодженого досвіду.

Для мешканців міста облаштували різноманітні фотозони, проходили цікаві розважальні конкурси, а найактивніші приймали участь у масштабному квесті, де на миколаївців чекала маса призів і подарунків від партнерів проекту.

image

image

image

image

image

image

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 17.05.2019

День Європи в Миколаєві

17 травня у місті Миколаїв відбулось святкування Дня Європи. Свято в нашому місті відбувається вже вчетверте. Цього року дійство було не менш феєричним, запальним та насиченим. Серед почесних гостей цього року на святі були присутні міський голова Олександр Сєнкевич, Заступник Посла Словацької Республіки в Україні, радник Роман Жатко, Аташе Посольства Словацької Республіки в Україні Петер Годул, радник Почесного консула Словацької Республіки в Одесі Дар’я Бодрова, консул Генерального консульства Румунії в Одесі Тиберіу Шарпе, Віце-консул Генерального Консульства Республіки Польща в Одесі Агнєшка Мруз, співробітник Генерального Консульства Республіки Польща В Одесі Матей Тибурци, Консул-керівник Консульства Грузії в Одесі Торніке Берекашвілі, співробітник Консульства Грузії в Одесі Сергій Нестеренко, Т.в.о. Представник МЗС України в Одесі Орлов Сергій Валентинович, Голова Асамблеї національностей України пан Ровшан Тагієв. В рамках заходу, зокрема, учасники відвідали Національний Університет Кораблебудування ім. адмірала Макарова, де під час дебатів із студентами, обговорили, в форматі живої дискусії, європейські можливості для молоді, начання за кордоном.

image

image

image

image

image

image

image

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 14.05.2019

В Миколаєві відкрився перший «Центр дитячої дипломатії»

14 травня 2019 року у загальноосвітній школі №1 імені Олега Ольжича відбулось урочисте відкриття першого у місті Миколаїв «Центру дитячої дипломатії». Школярі присвятили цей захід «Дню Європи». Ця подія є логічним продовженням плідної та активної роботи учнів у гуртках – «Модель ООН», «Молодь Дебатує» та шкільного Євроклубу. Під час урочистостей відбулось підписання керівниками та представниками гуртків – Меморандуму про співпрацю, який стане основою діяльності «Центру дитячої дипломатії». Серед почесних гостей на заході були присутні Артем Яковлев голова «Євроклуб діалог» м. Миколаїв та головний спеціаліст управління молодіжної політики Миколаївської міської ради Крістіна Скляренко. Школярі відмітили, що не збираються зупинятись на досягнутому, запрошують всіх бажаючих вступати до їх Центру, для подальшого розвитку та активної, творчої, цікавої співпраці.

image

image

image

image

image

image

image

image

image

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 20.04.2019

Весняна толока в Миколаєві

 

У суботу, 20 квітня, студенти Української Академії Лідерства, представники міської влади та небайдужі миколаївці зібрались на масштабну весняну толоку. 

Основною локацією для прибирання обрали один з міських скверів – «Ліски».

Захід зібрав понад 300 учасників, об’єднаних спільною метою – зробити Миколаїв більш затишним та зеленішим. 

Взяли активну участь у проведенні толоки міський голова Олександр Сєнкевич, народний депутат України Борис Козир, депутати міської ради Сергій Карцев та В’ячеслав Карцев, директор департаменту ЖКГ Сергій Коренєв, начальник управління молодіжної політики Олександр Рябенко, директор департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції Андрій Єрмолаєв.

60 саджанців для висадки надав департамент ЖКГ. Комунальники визначили місця, де садити дерева. З огляду на тутешній ґрунт, обрали катальпи, акації, яблуні, ясені та берези.

Почесним гостем весняної толоки став 90-річний миколаєвець Вадим Сєрдцев, відомий городянам тим, що за своє життя висадив у нашому місті понад 21 тисячу дерев.

Студенти подякували миколаївцю за увагу до рідного міста та вручили йому авторський торт «Миколаївський Наполеон», а також іменну футболку.

Під час толоки прибрали сміття, пофарбували лавки, очистили від бруду територію скверу.

Міський голова зазначив, що доглядати за деревами, поливати та виконувати благоустрій буде комунальне підприємство «Парки».

- Хочеться, щоб меншало тих людей, які не здатні зробити елементарного – прибрати за собою своє ж сміття. Думаю, що це місце має стати магнітом, а не відлякувати людей. Тому будемо приводити до ладу цей парк, встановлювати освітлення, щоб він поступово ставав цивілізованим, а за ним і всі інші парки Миколаєва, – сказав міський голова.

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради


ОНОВЛЕНО 19.04.2019

В Миколаївській міській раді відбулось відкриття ХХІІ Міжнародного конкурсу шкільних медіа

 

У п’ятницю, 19 квітня, в мерії відбулась зустріч міського голови Олександра Сєнкевича з учасниками Міжнародного конкурсу шкільних медіа.

У заході взяли участь керівник патронатної служби Міністра інформаційної політики України Геннадій Семенченко, директор Коледжу преси та телебачення Гліб Головченко, начальник управління молодіжної політики Олександр Рябенко.

Під час зустрічі мер розповів про місто Миколаїв, поділився порадами з власного досвіду та відповів на запитання юних журналістів.

- Важливо ставити амбітні цілі, але вони мають бути реальними для вас. На шляху до мети перетворюйте свої мрії у конкретні плани. Спілкуючись з молоддю, неодноразово наголошував на тому, що головний ворог людини - це лінощі. Ми повинні зрозуміти, що ніхто не зробить нашу країну кращою, крім нас самих. Для цього кожен має робити свою справу: чітко виконувати свої обов’язки і дотримуватися закону, - сказав Олександр Сєнкевич. - Секрет успіху також полягає у комунікації. Одна з перших речей, яку слід реалізувати під час навчання - це побудувати правильні зв’язки.

Було зазначено, що актуальною потребою сьогодення є поступове впровадження медіаграмотності в освіту. Важливо навчати дітей критично мислити, аналізувати інформацію, яка подається у ЗМІ. Наразі медіа - дуже динамічне явище. Зважаючи на великі об’єми даних в інтернеті, бути в курсі останніх тенденцій стає дедалі важче.

Юнкори подякували міському голові за увагу та зазначили, що дізналися багато цікавої та корисної інформації, яку можно застосувати на практиці під час підготовки шкільних газет.

Довідково:

Міжнародний конкурс шкільних медіа – найбільший захід юнкорівського руху в Україні, підсумки якого щороку підбивають в Миколаєві.

В 2019 році на участь у конкурсі було подано 2087 конкурсних робіт. Всього за 22 роки участь в Міжнародному конкурсі шкільних медіа взяли понад 34 тисячі конкурсних робіт з України, Польщі, Болгарії, Греції, Іспанії, Чехії, Грузії, Молдови, Росії, Білорусії, Пакистану, Сенегалу, Єгипту.

Організатори Конкурсу: Національна спілка журналістів України, Національна академія педагогічних наук України, Асоціація молодіжної преси України та Коледж преси та телебачення.

Урочиста церемонія нагородження переможців Конкурсу відбудеться 19 квітня о 14.00 в Палаці творчості учнів (м. Миколаїв, вул. Адміральська, 31). Під час церемонії будуть нагороджені переможці в 22 номінаціях.

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської радиОНОВЛЕНО 13.04.2019

 

Школа правової освіти

13 квітня 2019 року в Центральній бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького пройшов Правопросвітницький проект «Школа правової освіти», організаторами та партнерами якого виступили ГО «Центр політичного навчання», ГО «Молодіжний центр наукової діяльності», Управління молодіжної політики Миколаївської міської ради, Регіональний центр з надання БВПД у Миколаївській області, ГО «Центр молодіжної політики Миколаївщини», ГО «Правозахисне об'єднання «Ти ж юрист», Громадська приймальня Уповноваженого ВРУ з прав людини у Миколаївській області, Eadric - європейський освітній центр.

На відкритті заходу виступили Меланія Саркісян, голова ГО «Центр політичного навчання», Наталія Гнатуша, директор Регіонального центру з надання БВПД у Миколаївській області, Артем Кривцов, голова ГО «Молодіжний центр наукової діяльності», Максим Колесніков, голова ГО «Центр молодіжної політики Миколаївщини».

Спікерами заходу виступили:

Дмитро Січко, депутат Миколаївської міської ради, який розповів про роль депутата-юриста в органах місцевого самоврядування.

Наталія Гнатуша, директор Регіонального центру з надання БВПД у Миколаївській області спільно з Євгеном Мороховцем, заступником директора Регіонального центру з надання БВПД у Миколаївській області презентували інформаційно-довідкову платформу «WikiLegalAid» та діяльність параюристів на Миколаївщині.

Оксана Балацька, адвокат-медіатор, ознайомила учасників з медіацією – новим інструментом захисту прав людини.

Світлана Одінцова, регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Миколаївській області, розповіла про діяльність інституту Омбудсмена на Миколаївщині.

Аліна Жегунова, виконавчий директор ГО «Правозахисне об'єднання «Ти ж юрист», провела тренінг на тему: «Правоосвітній захід: витрачений час чи незамінний досвід?».

Тетяна Гриненко, адвокат, розповіла про особливості заходу прав людини в кримінальному провадженні та представництва інтересів у цивільних справах.

Учасниками заходу стали понад 30 студентів закладів вищої освіти Миколаєва. Після завершення усі учасники отримали сертифікати про проходження Школи правової освіти.

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

 

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 12.04.2019

 

Миколаївська молодь посіла третє місце в словацько-українському проекті «Активний громадянин – ефективна влада». 

Управлінням молодіжної політики Миколаївської міської ради підтримало та забезпечило поїздку миколаївської делегації - учасників міжнародного словацько-українського проекту «Активний громадянин – ефективна влада» для участі у фінальному інформаційно-презентаційному семінарі проекту, який відбувся 07.04.2019-09.04.2019 у м. Києві. У фіналі проекту брали участь 12 команд учнівської молоді.

Словацько-український проект «Активний громадянин – ефективна влада» триває з 2017 року, в ньому беруть участь представники з чотирьох областей України – Миколаївської, Закарпатської, Запорізької та Полтавської. Метою проекту є залучення учнівської молоді до вирішення проблем місцевої громади та прийняття рішень спільно з органами державної влади та органами місцевого самоврядування, сприяти підвищенню рівня громадянської освіти молодих активних громадян в умовах українського суспільства задля подолання слабкого розвитку громадянського суспільства.

Організатори проекту – Центр європейської політики (м.Братислава, Словацька республіка), «SlovakAid» (Міністерство іноземних та європейських справ Словацької республіки).

Тренери/фасилітатори семінару:

• Каміл Сладек, Центр європейської політики (м. Братислава, Словацька республіка); 

• Мартін Кріж, вчитель, Центр європейської політики (м. Братислава, Словацька республіка);

• Мартіна Бендікова, Центр європейської політики (м. Братислава, Словацька республіка).

Координатор проекту в Україні – Оксана Іваць, голова ГО «Світ розвитку суспільства» (м. Ужгород, Україна).

Також, в межах проведення семінару молодь мала можливість поспілкуватися та подискутувати щодо проведення реформ в країні з Павлом Кухтою, заступником голови у Стратегічній групі радників з підтримки реформ в Україні Прем’єр-Міністра України Володимира Гройсмана. 

Місто Миколаїв в зазначеному проекті представила команда учнівської молоді «Амаріліс» з Миколаївського класичного ліцею Миколаївський класичний ліцей з проектом «Чисте місто» (учасники команди – Коротова Вікторія, Семенець Олександра, Шимін Станіслав, вчитель – Форносова Белла Миколаївна). 

За результатами проведення фінального семінару, миколаївська команда «Амаріліс» зайняла почесне третє місце та отримала відповідні сертифікати! 
В подальшому організатори проекту «Активний громадянин – ефективна влада» планують провести перемовини з представниками української влади щодо перспектив продовження дії проекту в Українсько-словацькому форматі та розширення його на територію всієї України.

 

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 27.03.2019

 

В Миколаєві пройшов регіональний етап конкурс «Кращий студент Миколаєва»

27 березня 2019 року в концерт холі Юність пройшов регіональний етап конкурсу «Кращий студент Миколаєва». Даний захід реалізовано громадською організацією «Правозахисне об’єднання «Ти ж юрист» за підтримки управління молодіжної політики Миколаївської міської ради в рамках конкурсу з визначення проектів та заходів, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка з міського бюджету

 

У конкурсі взяли участь представники студентства, які за минулий рік проявили себе як активні, цілеспрямовані та наполегливі студенти, які зробили значний вклад в розвиток міста Миколаєва.

 

Змагались за титул кращого студента 5 претендентів з вищих навчальних закладів Миколаєва, а саме:

Вікторія Батузова – студентка Чорноморського національного університету ім. Петра Могили;

Сніжана Терентюк – студентка Миколаївського національного аграрного університету;

Ірина Риборак – студентка Миколаївського муніципального академічного коледжу;

Юрій Шешеня – студент Миколаївської філії Київського національного університету культури та мистецтв;

Валентина Грезент – студентка технолого-економічного коледжу Миколаївського національного аграрного університету.

 

Конкурс відбувався у три етапи:

 

1) Конкурс «Візитівка»; 2) Конкурс «Творчий»; 3) Конкурс «Добрих справ».

 

Оцінювали конкурсантів компетентні журі у складі:

 

Олександр Омельчук – заступник Миколаївського міського голови;

Олексій Альбещенко – член Миколаївської міської ради національних товариств;

Анатолій Петров – депутат Миколаївської міської ради;

Дмитро Січко – депутат Миколаївської міської ради;

Ірина Білозерцева та Тетяна Муріна – дизайнери «Rene&Tata»;

Григорій Курганський – голова правління громадської організації «Цвіт Нації»;

Віктор Погромський – кандидат історичних наук, доцент кафедри економічної теорії міжнародної економіки ЧНУ ім. П. Могили;

Олег Чередніченко – король десертів, засновник бренду «Миколаївський Наполеон»;

Крістіна Ніколаєва – переможниця конкурсу Перша Леді Миколаєва;

Марія Спіцина – представник косметологічного центру «Селебрітіс»;

Тетяна Вязнікова – редакторка глянцевого журналу «NikLife».

 

Крім того, були додаткові номінації у різних галузях, таких як: «Кращий студент-громадський діяч», «Кращий студент-культурний діяч», «Кращий студент-спортсмен», «Кращий студент-науковець», «Кращий студент-медійник» та «Кращий студент-програміст».

 

Так, переможцем в номінації «Кращий студент-громадський діяч» став Артем Кривцов, студент коледжу Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського;

в номінації «Кращий студент-культурний діяч» переміг Ілля Шишлов, студент Національного аграрного університету;

в номінації «Кращий студент-спортсмен» переміг Олексій Курчин, студент Миколаївського національного аграрного університету;

в номінації «Кращий студент-науковець» перемогла Оксана Олійник, студентка Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського;

в номінації «Кращий студент-медійник» перемогла Наталія Засядько, студентка Чорноморського національного університету ім. Петра Могили;

в номінації «Кращий програміст» переміг Олександр Єрмолаєв, студент Чорноморського національного університету ім. Петра Могили.

 

Титул кращого студента Миколаєва здобула Валентина Грезент – студентка технолого-економічного коледжу Миколаївського національного аграрного університету. Таким чином вона виборола право прийняти участь у Всеукраїнському етапі конкурсу і стати кращим студентом країни.

 

Всі учасники отримали призи за участь, а кращому студенту спонсори заходу подарували планшет.

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради 


 

ОНОВЛЕНО 12.02.2019

Увага! Триває прийом заявок на здобуття Премії КМУ для молоді.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 року № 1333 «Про Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України» розпочато прийом заявок на здобуття Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України.

Для здобуття Премії необхідно подати до 1 березня 2019 року до Мінмолодьспорту документи щодо кандидатури (але не більше як на одну особу), оформлені в установленому порядку відповідно до п.7 вказаної постанови Кабінету Міністрів України.

За детальнішою інформацією ви можете звертатися до департаменту молодіжної політики Мінмолодьспорту, а також за посиланням

Тел: (044) 284 30 26.

image

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради  


ОНОВЛЕНО 04.02.2019

Cтуденти Української академії лідерства вивчали основи місцевого самоврядування

В понеділок, 04 лютого, студенти Української академії лідерства вивчали основи місцевого самоврядування від провідних спеціалістів Миколаївської міської ради. Про особливості роботи виконавчих органів Миколаївської міської ради розповіли – Шуліченко Тетяна Василівна, директор департаменту економічного розвитку Миколаївської міської ради та Тертиця Інна Григорівна, спеціаліст відділу виховної роботи управління освіти Миколаївської міської ради.

Тетяна Василівна розповіла про економіку міста Миколаєва та громадський бюджет, а Інна Григорівна про сучасний освітній процес у місті.

Студенти УАЛ зустріли гостей у товариській атмосфері та провели воркшоп у форматі питання-відповідь під час якого дізнались багато цікавого.

image

image

image

image

image

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради 


 ОНОВЛЕНО 23.01.2019

Студентські стажування в виконавчих органах Миколаївської міської ради 

Управління молодіжної політики Миколаївської міської ради спільно з Радою з питань молодіжної політики при міському голові запрошує взяти участь у програмі стажування в виконавчих органах Миколаївської міської ради, що проходитиме з 1 березня по 31 травня 2019 року. Це шанс для молоді проявити лідерські якості, розкрити свій потенціал та здобути неоціненний практичний досвід.

Залишити свою заявку на участь у  стажуванні можна за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1cjN5XZlncsnoRdDL7Jt9haLUlke-m-rSi-SPZEs7yLE/edit

Прийом анкет триває з 23.01 по 23.02.

image 

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради 


 ОНОВЛЕНО 23.01.2019

Для молоді провели пізнавальну екскурсію міською радою

У середу, 23 січня, студенти вищих навчальних закладів міста завітали на екскурсію до міської ради. Ініціаторами проведення заходу виступили управління молодіжної політики та громадська організація “СД Платформа Миколаїв”.

Цікаві історичні факти про будівлю, де сьогодні представники влади вирішують важливі для міста питання, розповіла старший науковий співробітник Миколаївського обласного краєзнавчого музею, автор численних книг про історію Миколаєва - Тетяна Миколаївна Губська.

 Під час екскурсії студенти  оглянули сесійну залу, і дізналися, яким чином відбувається обрання міського голови та його заступників.

Про структуру міської ради, повноваження і обов’язки міського голови та депутатів розповів начальник управління молодіжної політики Олександр Рябенко.

Зі студентами також поспілкувався перший заступник міського голови Володимир Криленко.  Віце-мер ознайомив гостей  із процесом формування та основними напрямками роботи виконавчого комітету міської ради, а також закликав не бути байдужими і активно цікавитися політичним життям міста та країни.

- Жителі міста, особливо молодь, повинні мати особисту думку про владу, сформовану на основі власних спостережень. Сьогодні існує чимало різної інформації про міську раду й посадовців. Під час таких екскурсій кожен може пересвідчитися, що з цього правда, а що ні, - сказав Володимир Криленко.

Студенти скористалися можливістю поставити свої запитання, а також зробити фото на пам’ять. Здебільшого молодих людей цікавило, чи є програми стажування для молоді у структурних підрозділах міської ради. 

- При відборі на посади у пріоритеті – вища освіта, бажання навчатися та розвиватися. Щоб працевлаштуватися у міській раді, потрібно пройти конкурс. Охочі спробувати себе у ролі посадовця також можуть пройти стажування. Міська рада зацікавлена у молоді та амбітних кадрах, які бажають розвивати Миколаїв на краще, - зазначив Володимир Криленко.

 - Управління молодіжної політики спільно з Радою з питань молодіжної політики при міському голові запрошує взяти участь у програмі стажування в виконавчих органах міської ради, що проходитиме з 1 березня по 31 травня 2019 року. Це шанс для молоді проявити лідерські якості, розкрити свій потенціал та здобути неоціненний практичний досвід, - резюмував Олександр Рябенко.

Залишити свою заявку на участь у  стажуванні можна за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1cjN5XZlncsnoRdDL7Jt9haLUlke-m-rSi-SPZEs7yLE/edit

Прийом анкет триває з 23.01 по 23.02.

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради


  ОНОВЛЕНО 28.12.2018

Громадська організація “Дивовижні” обирає міста, щоб завітати з навчальною програмою “Соціальний колайдер 2019” для всіх охочих!

Протягом 2019 року ГО “Дивовижні” проведуть у 5 містах 5 масштабних навчальних лекцій у партнерстві з регіональними організаціями. Тренінги будуть корисні для представників громадського сектору: ініціатив, організацій та окремих активістів. 


* Якщо ти активіст – як працювати та співпрацювати з іншими, щоб і результат був наочний, і не вигоріти за півроку?

* Якщо працюєш у громадській організації (ініціативі) – як будувати роботу, щоб все не горіло, а працювало як годинник?

* Як взаємодіяти з цільовою аудиторією так, щоб до тебе натовпами приходив народ та активно долучався до твоїх подій?

Особливість навчального модулю «Соціальний колайдер»:

програму обирають самі учасники лекцій! Вона буде адаптована під потреби активістів у кожному місті. Вхід буде вільним для всіх зареєстрованих.

Якщо ти хочеш, щоб навчальний модуль приїхав саме до Миколаєва – заповнюй цю анкету: http://bit.ly/2E5xVns.

Можна самотужки або разом із командою. Є дві опції – податися як учасник (слухач) або ж як потенційний партнер (і долучитися до організації лекцій).

Детальну інформацію шукай за посиланням: http://dyvovyzhni.org/socialnyj-kolajder-2019/

image


 

ОНОВЛЕНО 28.12.2018

За дорученням керівництва міста дітям військовослужбовців-учасників АТО передали солодкі подарунки

 

Напередодні новорічних свят до Миколаївського міського голови Олександра Сєнкевича звернулося командування двох військових частин та обласного військового комісаріату з проханням надати шефську допомогу для придбання солодких подарунків дітям військовослужбовців.

За дорученням керівника міста це питання було вирішено. Як розповів перший заступник міського голови Володимир Криленко, для дітей військовослужбовців-учасників АТО підготували 481 солодкий подарунок.

У п’ятницю, 28 грудня, начальник управління молодіжної політики Олександр Рябенко та начальник відділу з організації оборонної і мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Ігор Оніщенко передали гостинці у військові частини та військовий комісаріат. 

Як додав Ігор Оніщенко, відповідно до розпорядження міського голови, виконавчі органи Миколаївської міської ради здійснюють шефство над військовими частинами Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби.

-  У нас налагоджено тісні шефські зв’язки з військовими підрозділами, в тому числі, військовим комісаріатом. Один з напрямків допомоги – це забезпечення святкових подарунків для дітей військовослужбовців-учасників АТО. Для придбання солодких наборів залучено спонсорські кошти, - зазначив начальник відділу.

image

image

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради 


 ОНОВЛЕНО 18.12.2018

"Святий Миколай - до дітей завітай"

 

18 грудня, з нагоди святкування Дня Святого Миколая для обдарованих дітей Миколаєва та дітей з малозабезпечених сімей відбулося театралізоване свято благодійна культурно-мистецька акція «Святий Миколай – до дітей завітай» в Миколаївському міському палаці культури "Корабельний". Захід організовано ГО «Федерація аматорських миколаївських театрів» та відвідало його більше 150 глядачів.

В рамках святкування Миколаївський міський молодіжний народний театр СТУК подарував дітям святкову новорічну казку "А хто це проти сніговика?". Присутні зустріли святого Миколая, який привітав усіх та кожного порадував подарунками.

image

image

image

image

image

image

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 17.12.2018

Молодіжний фестиваль «Святий Миколай»


З 12 по 17 грудня у різних куточках Миколаєва відбувся молодіжний фестиваль талантів «Святий Миколай». Захід охопив значну частину молоді міста.

У змаганнях юних талантів взяли участь діти та підлітки від 10 до 18 років. Учасники демонстрували свої вокальні та хореографічні здібності.

Це було справжнє для глядачів та учасників дійства.

image

image

image

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради


  ОНОВЛЕНО 15.12.2018

«Молодіжна хвиля» провела фінальний етап та обрала переможців

 

У суботу, 15 грудня, в Миколаєві стартував фінальний етап VII Фестивалю творчості та науки «Молодіжна хвиля» освітнього проекту «Крок до науки», що був започаткований колективом Миколаївського Національного Університету ім. В.О. Сухомлинського (механіко-математичний факультет).

Основна ідея науково-дослідницького фестивалю – дати можливість молоді вийти за межі звичного процесу навчання та ініціювати власні проекти і розробки, проявити себе, як справжніх винахідників та науковців. Серед його учасників – студенти, викладачі, вчителі фізики, учні шкіл міста та області.

 Партнерами проекту щороку виступають Миколаївський міський голова та управління молодіжної політики міської ради. Цього року започатковано традицію вручення кращому студенту-майстру Кубку міського голови, а також сертифікату на поїздку до Музею цікавої науки.

 Фінальний етап фестивалю зібрав більше 300 юнаків та дівчат з Миколаєва та Миколаївської області. Юні дослідники фізики та природничо-інформаційної сфери презентували свої розробки на інтерактивних виставкових майданчиках.

 Учасників заходу привітали перший проректор МНУ ім. В.О. Сухомлинського Анатолій Овчаренко, міський голова Олександр Сєнкевич, депутат Миколаївської обласної ради Надія Іванова.

 Керівник міста відзначив, що підтримка молоді для нього завжди в пріоритеті.

 – Час спливає дуже швидко, тож намагайтеся використати його з максимальною ефективністю. Експериментуйте, будьте креативними, майте критичне мислення. Стрімкий розвиток інновацій та технологій забезпечують саме такі як ви, активні й талановиті люди. Навіть якщо з першого разу у вас щось не вийшло, не втрачайте оптимізму, пробуйте знову і знову. Це – головне, що вам слід пам’ятати, – відзначив мер Миколаєва. – Певен, майбутнє України – за вами!

 Олександр Сєнкевич передав сертифікат керівнику проекту «Крок до науки» Роману Дінжосу, в.о. декана механіко-математичного факультету. А Кубок міського голови отримав кращий майстер Олександр Коврига, який з самого початку проекту був серед його учасників.

image

image

image

image

image

image

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради


 

 ОНОВЛЕНО 09.12.2018

«Школа молодого правозахисника»

 

8-9 грудня ГО «Правозахисне об’єднання «Ти ж юрист» при підтримці управління молодіжної політики Миколаївської міської ради була організована «Школа молодого правозахисника», присвячена 70-річчю Загальної декларації прав людини. Два дні поспіль 50 учасників, які пройшли відбір, отримали теоретичні знання та практичні навички щодо шляхів захисту прав та свобод.

На відкриті заходу були присутні начальник Головного територіального управління юстиції Роман Возняк, заступник прокурора Миколаївської області Анатолій Жмура та начальник Управління молодіжної політики Миколаївської міської ради Олександр Рябенко.

Спікерами заходу виступили: директор Регіонального центру надання БПД Наталя Гантуша з темою щодо ролі важливості надання правової допомоги, представник Управління забезпечення прав людини Національної поліції України Олександр Синьов з темою «Права людини та поліція», представники правозахисних громадських організацій, а саме Учбового центру захисту прав людини та ГО «Викривач» – щодо діяльності локальних правозахисних груп, та ГО «Час життя» щодо захисту вразливих груп населення.

Також захід був підтриманий представництвом Уповноваженого ВРУ з прав людини у Миколаївській області. Ролі Уповноваженого у захисті прав та свобод був присвячений виступ регіонального представника Світлани Перебийніс, а більшість другого дня була присвячено роботі національного превентивного механізму щодо протидії катуванням та жорстокого поводження у місцях несвободи. Представники ГО «Україна без тортур», монітори НПМ у Миколаївській області розповіли про візити у місця несвободи та провели практичне заняття у групах.

В кінці заходу командою ГО «Правозахисне об’єднання «Ти ж юрист» був організований практикум з організації правоосвітніх заходів. Учасники презентували 4 проекти, щодо яких були надані поради та запропоновано реалізувати ідею у наступному році.

В кінці заходу молодь нагороджена сертифікатами щодо успішного проходження навчання.

image

image

image

image

image

image

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради 


 ОНОВЛЕНО 01.12.2018

Миколаївські студенти відвідали Верховну Раду України 
та Міністерство молоді та спорту України

 

30 листопада, управлінням молодіжної політики Миколаївської міської ради традиційно, вже 3 рік поспіль, для студентів, які отримали стипендію міського голови та міської ради, була організована поїздка в Київ, на екскурсію до Верховної Ради України та в Міністерство молоді та спорту України.

До складу делегації, яка цього року була 49 осіб, були включені стипендіати міського голови та міської ради.

Першою за планом була екскурсія в Міністерство молоді та спорту України, під час якої миколаївські студенти мали можливість поспілкуватись із заступником міністра Олександром Яремою, та більш детально дізнатися про напрямки розвитку молодіжної політики в країні загалом.

Прибувши до Верховної Ради України, миколаївська молодь мала змогу не тільки пройтись по парламентським кулуарам, а й дізнатися про історію будівлі Ради та історію розвитку парламентаризму в Україні.

Організаційну підтримку в проведенні екскурсії надав народний депутат України – Олександр Жолобецький.

За словами начальника управління молодіжної політики Олександра Рябенко, мета екскурсії, які управління організовує вже традиційно, полягає у ознайомленні молоді із тими інститутами, які впливають на їх життя, та життя суспільства, а також у мотивації молодих людей до власних майбутніх перемог.

image

image

imageimage

image

image

image

image

image

image

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 30.11.2018

Базовий тренінг "Молодіжний працівник" у Миколаєві

28-29 листопада, в приміщенні Української академії лідерства проходив базовий тренінг «Молодіжний працівник» для лідерів та активістів громадських та благодійних організацій, які працюють з молоддю, а також для державних службовців, відповідальних за реалізацію молодіжної політики на місцевому та регіональному рівні.

Метою тренінгу є формування в учасників основних теоретичних знань та практичних навичок для реалізації регіональної молодіжної політики.

image

image

image

image

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради  


ОНОВЛЕНО 11.11.2018

Школа молодіжної політики

 

10-11 листопада в Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області проходив просвітницький захід «Школа молодіжної політики». У товариській атмосфері зібралось більше 30 студентів, які працювали з крутими спікерами упродовж двох днів.

Перший день Школи розпочався з виступу Сергія Стужука – Регіонального координатора Уповноваженого ВРУ з прав людини, президента «International research university», який розповів слухачам про «5 трендів успішного виступу».

Про стан молодіжної політики в Миколаєві та перспективи розвитку розповів Олександр Рябенко – начальник управління молодіжної політики Миколаївської міської ради.

Наталія Гнатуша, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області ознайомила присутніх з професією параюриста та з системою безоплатної правової допомоги.

Голова громадської організації «Центр політичного навчання» – Меланія Сакрісян, поспілкувалась з учасниками заходу про політичні комунікації та про діяльність помічників-консультантів депутатів місцевих рад.

Другий день проекту розпочався разом з депутатом Миколаївської міської ради VII скликання – Дмитром Січком, який розказав про роль депутата у сфері освіти та молодіжної політики.

Голова громадської організації «Миколаївщина надійний партнер» – Олег Соколик, розповів про громадську діяльність та дав усім присутнім цінні поради як знайти себе в громадському житті.

Артем Кривцов, голова громадської організації «Молодіжний центр наукової діяльності» провів майстер-клас по створенню громадської організації.

Про Лігу студентів АПУ та її роль у розвитку молодіжної політики міста розповіла Каріна Білоград, голова Миколаївського осередку Ліги студентів Асоціації правників України.

Дар’я Чернявська, Студентський мер Миколаєва виступила на тему: «Хто такі студентський мер та депутати студентського магістрату?».

На завершення дводенного проекту усі учасники отримали сертифікати про проходження «Школи молодіжної політики».

image

image

image

image

image

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради 


  ОНОВЛЕНО 18.10.2018

Вишита ялинка

 

18 жовтня, в обласному краєзнавчому музеї відбулася презентація проекту «Миколаївська вишита ялинка» від Миколаївської обласної організації Союзу осіб з інвалідністю України.

До участі в «Вишитій Ялинці» підключаться молоді люди з особливими потребами, які під час майстер-класів за мотивами старовинної народної вишивки виготовлять незвичайні ялинкові іграшки. Проект триватиме до кінця 2018 року.

Перший з майстер-класів відбувся прямо під час презентації проекту. Компанію людям з особливими потребами склали студенти Миколаївського філіалу Київського національного університету культури і мистецтв, Миколаївського будівельного коледжу, Миколаївського професійного ліцею сфери послуг, учні Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району. Виготовлення іграшок проходило під чуйним керівництвом майстрів Миколаївської організації Національної спілки майстрів народного мистецтва України Олександри Склярової і творчого об’єднання «Прибужжя» Єлизавети Козирєвої і Наталії Мазур.

- Кожна людина, яка працює з людьми з особливими потребами, має велике серце і широку душу. А діти з інвалідністю – це наше майбутнє і ми повинні сприяти їх розвитку. Я вдячна краєзнавчому музею, який пішов нам назустріч. Можна сказати, що це вони ініціювали цей проект, а ми приєдналися, – розповіла голова обласної організації Спілки осіб з інвалідністю Ольга Степанець.

- Це нестандартний підхід до показу тієї спадщини, яка є в наших фондах, можливість познайомити вас з нашою колекцією вишивки і зробити це в інтерактивній формі, так щоб відвідування музею не було схожим на традиційну екскурсію, – зазначив заступник директора «Старофлотських казарм» Валерій Чернявський.

За зразок для створення іграшок взяли найдавнішу вишивку, яка збереглася в Україні. Вона датується першим століттям нашої ери і була знайдена в похованні сарматської жриці біля села Ковалівка на Миколаївщині. Вишивка золотими нитками на шовковій тканині так добре збереглася, що реставратор Алла Йолкіна зробила її реконструкцію, яка знаходиться в Київському музеї коштовностей.

Учасники також копіювали квітуче поле, яке створила на сорочці невідома майстриня з села Новоукраїнка Вознесенського району, і захисників Богородиці, які взялися за руки і не пускають біди і нещастя до господаря вишивки.

Проект завершиться відкриттям в музеї вишитої ялинки, яка зв’яже покоління наших предків і сучасників.

image

image

image

image

 Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради 


 ОНОВЛЕНО 13.10.2018

В Миколаєві пройшла міжнародна ігрова подія - Ingress Mission Day

 

У суботу, 13 жовтня, Миколаїв відвідало більше сотні туристів з усієї України та інших країн.

Мета заходу – демонстрація гостинності Миколаєва, його краси і культури, характеру і традицій.

Пересуваючись зі смартфонами в реальному світі, гравці захоплювали в віртуальному світі гри портали, на місці яких в реальному світі знаходилися пам'ятки Миколаєва. Як портали виступали пам'ятники, музеї, історичні будівлі та інші знакові об'єкти міста.

На карті були зображені обриси будинків і доріг, портали, зв'язки і поля між ними, різні артефакти. Для здійснення «захоплення» порталу гравці повинні були фізично знаходитися поруч з міською визначною пам'яткою.

З 2015 року в Україні пройшло вже 6 Mission Days.

 Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради 


   ОНОВЛЕНО 13.10.2018

20 тисяч дерев – це ще не межа!

 

13 жовтня, в актовій залі Адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради відбулась екологічно-просвітницька лекція від Вадима Андрійовича Сердцева – відомого миколаївця, який висадив більше 20 тисяч дерев.

Вирощує дерева Вадим Андрійович цілих 76 років, а почав він займатися цією справою з 1942 року, коли був у 5-у класі. За 76 років Вадим Андрійович обсадив деревами район в якому він мешкає, а також усе місто.

Під час лекції усі присутні почули про досвід Вадима Андрійовича та отримали для себе дуже багато корисної інформації.

На пам’ять про зустріч, Андрій Вадимович разом з усіма бажаючими висадив у Манганаріївському сквері саджанці дерев.

image 

image

image

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради


  ОНОВЛЕНО 09.10.2018

Крок до науки – шлях до мети!

 

Команда проекту «Крок до науки», який започатковано на механіко-математичному факультеті МНУ ім. В.О. Сухомлинського та реалізується за підтримкою міського голови, активно розвиває і підтримує наполегливу, творчу та пізнавальну молодь. Відтак, мережа SТЕМ майданчиків проекту вже успішно діє в більшості закладів освіти нашого міста.

09 жовтня 2018 року SТЕМ майданчик молодіжної хвилі знову завітав до ЗОШ №51. В цій школі SТЕМ майданчик є постійно діючим. Мета його роботи – пошук, розвиток та підтримка талановитої молоді.

Майстри університетських студій на цьому майданчику залучили учнів школи в проектну діяльність з однієї із цікавих тем курсу фізики «Магнітне поле», родзинкою якої є конструювання та використання саморобного фізичного обладнання. За підсумками проектної роботи майстри визначать кращі конструкції, які будуть презентовані на фестивалі науки «Молодіжна хвиля» 15 грудня 2018 року.

Команда проекту оголошує набір молодих майстрів для роботи на SТЕМ майданчиках.

Всі бажаючі можуть зателефонувати до прес-центру фестивалю: 0967341858.

image

image

image

image

image

image

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 14.10.2018

Art Week: IDентифікація

 

В Миколаєві пройшов художній фестиваль Art Week: IDентифікація. Серед заходів, які підготували для містян форум під назвою «Місто як культурний феномен», виставки українських фотографів і художників, кінопокази гостросоціальних фільмів молодих режисерів і відкриті лекції.

Арт-тиждень урізноманітнював будні миколаївців з 5 по 14 жовтня.

Серед заходів були наступні:

– Poem: фотовиставка Андрія Рублевика;

– Форум. Місто як культурний феномен;

– БУТИ ЗНИЗУ - Дикий театр;

– Відкритий кінопоказ фільму "Мустанг";

– Linoleum 2018. Mykolaiv Art Week Edition.

image

image

image

image

image

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради


 ОНОВЛЕНО 07.10.2018

В Миколаєві пройшла «III Молодіжна конференція #Active_mk»

 

Цими вихідними, 06-07 жовтня, в актовій залі Адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради проходила III Молодіжна конференція #Active_mk, яка зібрала понад 70 представників молоді міста та близько 20 спікерів, серед яких був і міський голова Олександр Сєнкевич.

Перший день конференції розпочався з привітальних слів організаторів – Юлії Болгак, голови правління ГО «Центр розвитку туризму та збереження екології «Збережи світ» та Аліни Жегунової, виконавчого директора ГО «Правозахисне об'єднання «Ти ж юрист». Відкривав конференцію також начальник управління молодіжної політики Миколаївської міської ради – Олександр Рябенко, який побажав усім присутнім успіхів та натхнення.

Всю суботу разом з молоддю працювали громадські діячі та активісти, а також працівники органів місцевого самоврядування, які ділилися досвідом та розповідали про свої проекти, а також давали поради та настанови.

Серед спікерів були:

Наталія Гнатуша, директор Регіонального центру з надання БВПД у Миколаївській області яка розповіла про те хто такі параюристи, їх роль в системі безоплатної правової допомоги та як можна долучитися до правопросвітництва.

Роман Возняк, начальник Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області.

Світлана Перебийніс, регіональний представник Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини у Миколаївській області, розповіла про роль молоді у державній службі України та познайомила присутніх з професією омбудсмена.

Вікторія Романенко, голова ГО «Міжнаціональний студентський парламент» та Максим Караулов, представник оргкомітету ВГО «Студентська республіка» донесли до молоді роль виборів в молодіжній політиці міста та закликали не бути пасивними і відстоювати свою громадянську позицію.

Тетяна Пустовойтенко, голова Ради з питань молодіжної політики при міському голові Миколаєва доповіла про молодіжні консультативно-дорадчі органи та у режимі «питання-відповідь» разом з учасниками з’ясували чи є вони дієвими органами.

Тетяна Безмощук, голова ГО «Сила єднання» поспілкувалась про те як ідею перетворити на масштабний проект в області та на прикладі Міжнародного фестивалю повітряних зміїв довела цю думку.

Далі, до учасників приєднався міський голова Олександр Сєнкевич, який поспілкувався з молоддю у неформальній обстановці, надав рекомендації щодо книжок які варто прочитати та наголосив, що потрібно цінувати час і боротися із власними лінощами.

А от Віктор Сікаленко, голова правління ГО «Клуб сталого розвитку «Південна ініціатива», розповів про освітні запити молоді в ОТГ Миколаївської області та на прикладі Галицинівської ОТГ показав яким чином можливо розвивати громаду і залучати іноземні фонди задля впровадження інновацій.

На завершення першого дня конференції молодь поспілкувалась із Софією Дубовою, заступником голови ГО «Територія Твого Розвитку», яка занурила у громадську «двіжуху» в таких напрямках як благодійність та неформальна освіта влітку.

Другий день розпочався з радіоведучої Світлани Вовк, що провела майстер-клас «Радіо в дії».

Катерина Ганус, заступник менеджера УАЛ Миколаїв з проектів і партнерства розповіла про подорожі та як пройшла 400 км. пішки в Іспанії. А Ганна Мазурак, студентка Української академії лідерства в Миколаєві розказала про можливості для розвитку молоді з УАЛ Миколаїв та мотивувала до громадської діяльності.

Молодий активіст, Артем Кривцов, голова правління ГО «Молодіжний центр наукової діяльності» розповів який вклад у розвиток молодіжної політики Миколаєва робить його організація.

Олександр Малявський, засновник велокур’єрського руху в Миколаєві представив учасникам велорух в Миколаєві та наголосив навіщо він потрібен.

Команда СД-ПЛАТФОРМИ розповіла про власні історії успіху та обмінялись досвідом із присутніми.

На конференції був і Олег Соколик, голова ГО «Миколаївщина – надійний партнер», який поспілкувався про регіональний розвиток Миколаївської області.

Тему розвиту Миколаївської області підхопив Олександр Максименко, голова ГО «Сила села» та вів розмову про туризм на Миколаївщині, а також розповів про необхідність пошуку власного "поля діяльності" і провадження власної справи.

Другий день конференції #Active_mk завершився підбиттям підсумків та врученням сертифікатів. Організатори обсудили подальші плани реалізації даного проекту та подякували усім присутнім за бажання розвивати себе та місто Миколаїв.

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради


 ОНОВЛЕНО 05.10.2018

Козацьцкі Покрова

 

Напередодні свят Покрови Божої Матері, Дня українського козацтва та Дня захисника України, які незабаром відзначатимуть миколаївці, спортсмени та громадські активісти завітали до МНУ ім. В.О. Сухомлинського, де провели для всіх бажаючих фестиваль «Козацькі Покрова».

На гостей фестивалю чекали показ козацьких бойових мистецтв, ігрова та концертна програма, козацькі конкурси та забави, виставка народного мистецтва, фотозони, майстер-класи та смачний куліш.

Метою фестивалю є формування ціннісних орієнтирів та утвердження національно-патріотичної свідомості молоді.

image

image

image

image

image

image

image

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради


 ОНОВЛЕНО 29.09.2018

Науковий пікнік повернувся до Миколаєва!

 

29 вересня,на вул. Соборній навпроти Каштанового скверу науковці Миколаївщини, митці та юні техніки розгорнули наметове містечко, де можна було ознайомитися з тим, як створити розумну будівлю власними руками, що таке унікальне давньогрецьке святилище – Вікторівка та багато іншого.

У програмі було багато цікавого: досліди під мікроскопом, психологічні тренінги, економіка в стилі реп, роботи, моделювання транспорту з паперу, виготовлення свічок та ін.

Це друга спроба громадської організації Метод-С (президент Пасічник Марія, координатор проекту Кучер Олена)  запропонувати мешканцям міста долучитися до наукових пошуків. Перший Науковий пікнік у Миколаєві відбувся у травні 2018 року і зібрав багато зацікавлених громадян.

-Ті, хто не злякався дощу і відвідав пікнік, - каже його організатор Марія Пасічник, - дізналися про двигун, що працює на воді, як вирощувати городину у пробірці, як створити власноруч повітряного змія. Вразили науковці і хімічними дослідами: з простої таблетки створили фараонових змій, просто неба показали виверження вулкана.

Другий Науковий пікнік у Миколаєві розширив свою географію. Організатори запросили до участі дизайнерську групу з Німеччини «Simply Maria». Митці представили локацію з дизайнерськими роботами і провели майстер-клас з виготовлення свічок і нетрадиційних технік малювання.

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради


 ОНОВЛЕНО 28.09.2018

 

У Миколаєві презентували українсько-литовську платформу співпраці www.lituk.eu

 

У п’ятницю, 28 вересня, в Миколаївській міській раді презентували нову платформу www.lituk.eu, метою якої є впровадження суспільно важливих проектів за участю українських та литовських організацій третього сектору.

Платформу створено у рамках україно-литовського проекту «Участь у державному управлінні: можливості для молоді», який впроваджується ГО «Молодіжна Альтернатива» та ГО «Асоціація місцевих громад Литви» (LVBOS) за сприяння Міністерства Закордонних Справ Республіки Литви.

Метою проекту є формування мережі співпраці громад та молодіжних організацій Херсонської, Миколаївської, Кіровоградської та Полтавської областей на основі партнерських принципів з метою залучення молодих людей до процесів прийняття рішень, використовуючи досвід місцевих громад Литви.

У прес-конференції взяли участь Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, керівник «Асоціація місцевих громад Литви» Реда Кнеізевіціене, голова молодіжного клубу «Бігеріс» Аудриус Раскаускас, староста громади  Моколаі м. Маріямполе, віце-президент асоціації старост Литви Егле Плікаітіене, староста села Рукли, віце-президент асоціації старост Литви Гінтас Ясіуліоніс, керівник ГО Молодіжна Альтернатива Людмила Кудіна, проектний менеджер КУ «Агенції розвитку Миколаєва» Анна Ганжул, начальник управління молодіжної політики міської ради Олександр Рябенко,  учасники Академії Лідерів в Литві.

Олександр Сєнкевич привітав гостей нашого міста та відзначив, що спільні проекти єднають Україну та Литву, а подальший розвиток стосунків між країнами дозволить нам ставати кращими разом.

- Усі корисні навички закладаються у ранньому віці, тож дуже важливо розвивати молодіжне співробітництво між нашими країнами, проводити обмін студентами, щоб молодь переймала кращі світові практики, набувала нових цінностей, - підкреслив мер Миколаєва. – Отримувати знання – ось що найголовніше.

Міський голова зізнався, що на молодь покладає особливі надії, адже вона унікальна, і саме цим хлопцям та дівчатам будувати майбутнє нашої держави, відкидаючи пережитки минулого.

Реда Кнеізевіціене розповіла, що з 2004 року, відколи Литва вступила до Європейського Союзу, країна реалізує багато проектів з іншими країнами, при чому пріоритет віддають Україні та Грузії. І саме на розвиток молодіжної політики направлено багато уваги.

- Наш проект «Участь у державному управлінні: можливості для молоді» реалізується не так багато часу, з березня 2018 року. Протягом цього періоду проводили тренінги для української молоді. Учасники отримали навички щодо можливостей впливу на процеси прийняття рішень на місцевому рівні, аналізу політики, проведення адвокаційних кампаній, розбудов коаліцій, залучення до реалізації ініціатив та проектів. Нині ми презентуємо нову платформу www.lituk.eu, що дасть можливість молоді знайти друзів, обмінюватися досвідом та здобувати безліч цікавої інформації. Крім того, ми розміщуватимемо корисні лінки на грантові проекти, де взагалі може брати участь Україна, адже володіти такою інформацією дуже важливо, - розповіла керівник «Асоціації місцевих громад Литви».

image

image

image

image

image

image

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради


 ОНОВЛЕНО 16.09.2018

 

Активна молодь Миколаєва подискутувала з міським головою Олександром Сєнкевичем на "Пікніку прокрастинаторів"

 

У неділю, 16 вересня, у Миколаєві на території громадського простору “Понтон” відбувся “Пікнік прокрастинаторів”. Молодь, представники міської влади та бізнесу  зібралися разом, щоб обмінятися досвідом, поділитися ідеями та почерпнути натхнення.

Учасники заходу обговорили виклики, що стоять сьогодні перед сучасними і майбутніми лідерами. Один з них - прокрастинація, термін, який означає схильність людини відкладати неприємні завдання на потім.

- В стані прокрастинації людина усвідомлює важливість і терміновість роботи, але не виконує її,, знаходячи різні виправдання. Від відпочинку прокрастинація відрізняється тим, що у спокійному стані людина поповнює запаси енергії, а при прокрастинації - втрачає, - зазначають організатори заходу.

Порадами з власного досвіду поділились міський голова Олександр Сєнкевич, начальник управління молодіжної політики міської ради Олександр Рябенко, сімейний психолог та арт-терапевт Ганна Демирполат, художній керівник танцювального клубу “Слайс” Олександр Виноградов.

У своєму виступі Олександр Сєнкевич зазначив, що успішні люди ставлять перед собою довгострокові цілі. Їх реалізація - це  результат короткотривалих звичок, яких людина повинна дотримуватися щодня.

- На мою думку, успіх неможливо виміряти за певним критерієм, все залежить від світосприйняття. Важливо ставити амбітні цілі, але вони мають бути реальними для вас. На шляху до мети плануйте кожен свій крок. Неодноразово наголошував на тому, що головний ворог людини - це лінощі. Переконаний, якщо наполегливо працювати, життя обов’язково подарує щасливий випадок і зробить вас успішною людиною, - сказав міський голова.

Олександр Сєнкевич вважає, що єдиної формули успіху не існує. При цьому міський голова порадив молоді читати книжки, автори яких пишуть про  свої помилки на шляху до перемог.

- Важливо навчитися управляти своїм часом, створювати свій час. Якщо людина протягом дня не дізналася нічого нового - вона його змарнувала, а якщо дізналася - то цей день вона прожила. Мій графік справ розпланований по хвилинах. Але іноді задаю собі питання: чи у правильному напрямку я йду. Таким чином, кожна людина має “звіряти годинники”  і розставляти в житті пріоритети.

Міський голова також зауважив, що успішним людям рідко вдається проводити достатньо часу з рідними та близькими, тому порадив цінити своїх батьків та виділяти хоча б один день для спілкування з родиною.

Завершуючи свій виступ, Олександр Сєнкевич побажав молоді не здаватися, завжди йти вперед, створювати власні орієнтири, працювати над собою та бути креативними.

image

image

image

image

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради

 


 ОНОВЛЕНО 16.09.2018

 

Школа успіху: у Миколаєві провели освітній проект для соціально-активних підлітків

 

З 14 по 16 вересня  у Миколаєві проходив освітній проект для підлітків "Локальна школа успіху "Carpe Diem". Захід організовано активною молоддю за підтримки управління молодіжної політики міської ради.

Як зазначають організатори заходу, під час триденного навчання учасники школи спілкувалися з експертами в різних галузях, дізнавалися про можливості саморозвитку, знайомилися з прикладами роботи бізнесу, соціальних і комерційних проектів, а також брали участь у різноманітних майстер-класах та психологічних тренінгах.

У неділю, 16 вересня, перед майбутніми лідерами у ролі спікера виступив міський голова Олександр Сєнкевич. Мер відкрив секрети особистого успіху, поділився з молоддю "лайфхаками" щодо самоконтролю, сили волі, щастя та розстановки цілей.

На думку Олександра Сєнкевича, один з найкращих способів саморозвитку – читання літератури. Книги здатні подарувати читачеві новий досвід, а також допомогти стати креативніше і успішніше. Міський голова порадив молоді почитати Хосе Ортега-і-Гассет "Повстання мас" та "Мистецтво управляти своїм часом" Бодо Шефера.

Секрет успіху також полягає у взаєминах. Одна з перших речей, яку слід реалізувати під час навчання - побудувати правильні зв’язки.

- Ви маєте бути дружніми до оточуючих, не шукати ворогів. Підтримуйте слабких, тому що саме завдяки наполегливості стають лідерами. У майбутньому ці успішні люди можуть допомогти вам. Переконаний, що добро завжди повертається тому, хто його зробив, - зазначив Олександр Сєнкевич.

Міський голова відзначив: інтелектуальний потенціал людини розкривають критичне мислення та аналіз інформації. Володіння такими навичками допомагає формувати свій унікальний погляд на явища та процеси.

- Навички критичного мислення є життєво необхідними і для підлітків, і для дорослих. Важливо об’єктивно сприймати будь-яку отриману інформацію. Також переконаний, що навчитися людина може тільки на власних помилках. Будьте уважними щодо того, хто вам радить. Буває так, що ми довіряємо інформації з інтернету, яка насправді є вигадкою чи свідомим обманом.

При цьому Олександр Сєнкевич зазначив, що важливо прислухатися до порад своїх батьків та успішних лідерів, які мають значно більше знань і досвіду.

Після виступу мер відповів на питання присутніх. Молодих людей цікавило, чому Олександр Сєнкевич вирішив стати міським головою, яку професію обрати у майбутньому та навіщо планувати свій час.

Міський голова підкреслив, що на сьогоднішній день не так важливо, чи є професія популярною. Головне - чи подобається людині те, чим вона займається.

- Досягти успіху значно легше, коли отримуєш задоволення від того, що робиш. Можна бути і двірником, але виконувати свою роботу якісно. Сьогодні світ діє за правилами попиту та конкуренції. Коли людина займається тим, що їй дійсно подобається, вона буде намагатися виконувати свою роботу краще за інших. Головне - знайти себе у житті, - резюмував Олександр Сєнкевич.

image

image

image

image

image

image

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради

 


  ОНОВЛЕНО 09.09.2018

 

«На головному стадіоні міста пройшов благодійний фестиваль «Матч зірок»

 

У неділю, 9 вересня, на головній футбольній арені міста зустрілися команди «Легенди спорту» та «Відомі миколаївці», які взяли участь в благодійному матчі зірок.

Усі гроші, зібрані на благодійному матчі, будуть спрямовані на лікування та реабілітацію тренера з боксу Сергія Корчинського. Кожен, хто виявив бажання зробити благодійний внесок, отримав сувенірний магніт на пам’ять.

Капітаном «Відомих миколаївців» став міський голова Олександр Сєнкевич, що грав під першим номером. «Легенд спорту» очолив Олег Машкін, начальник управління з питань фізичної культури і спорту міської ради.

У проміжку між таймами, які тривали по 30 хвилин кожен, міський голова Олександр Сєнкевич вручив нагороди миколаївцям, які зробили значний внесок у розвиток спорту. А коментатори - Юрій Тазарачев і Сергій Мельников провели благодійний аукціон на підтримку Сергія Корчинського.

Матч закінчився з результатом 7:8 на користь відомих миколаївців. Переможців матчу визначили пенальті. А от основний час закінчився з рахунком 3:3.

image

image

image

image

image

 

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради

 


 

 ОНОВЛЕНО 09.09.2018

 

«Слайс» прокачав місто Миколаїв у його 229-ту річницю»

 

З 07 по 09 вересня у Каштановому сквері, що розташований на вулиці Соборній, громадська організація «Слайс» проводила Молодіжний фестиваль DMS – Dance music sport. Під драйвову музику та велику кількість глядачів «Слайс» проводив показові виступи з найрізноманітніших видів танців, навіть з елементами бойових мистецтв. Усі присутні отримали величезне задоволення від такого шоу та протягом виступів підтримували оплесками і вигуками виступаючих.

image

image

image

 

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради

 


 ОНОВЛЕНО 07.09.2018

 

«Урочистий прийом міського голови для молоді»

 

06 вересня, на внутрішньому дворі Миколаївської міської ради відбувся урочистий прийом міського голови для найактивнішої молоді Миколаєва з нагоди святкування 229 річниці міста Миколаєва.

- Головне багатство Миколаєва - це його мешканці. І для мене дуже важливо, щоб у нас були створені комфортні умови для кожного миколаївця. Зокрема, я хочу, щоб наша молодь мала можливість реалізувати свій безмежний потенціал, щоб молоді люди залишалися в Миколаєві й при цьому направляли свою креативність на розвиток міста, - сказав мер Олександр Сєнкевич і привітав молодих людей з 229-ю річницею заснування Миколаєва.

З наступаючим святом присутніх також привітали начальник управління молодіжної політики Олександр Рябенко та начальник управління з питань культури та охорони культурної спадщини Юрій Любаров.

У святковій атмосфері Олександр Сєнкевич вручив подячні листи молодим людям за участь у творчій презентації країн Європейського Союзу, присвячену Дню Європи в Україні, та за вагомий внесок у розвиток молодіжної політики міста.

 image

image

image

image

image

image

image

image

image

 

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради

 


 

ОНОВЛЕНО 13.08.2018 

 

«Підписання Меморандуму про взаєморозуміння та взаємодію між Миколаївською міською радою та громадською організацією «Українська Академія лідерства»

 

У понеділок, 13 серпня, у Миколаєві відбулось підписання Меморандуму про взаєморозуміння та взаємодію між Миколаївською міською радою та громадською організацією «Українська Академія лідерства». Підписи під документом поставили міський голова Олександр Сєнкевич та голова організації Роман Тичківський.

У заході взяли участь президент і головний виконавчий директор Western NIS Enterprise Fund Ярослава Джонсон, менеджер УАЛ у Миколаєві Олександр Медведєв та адміністратор УАЛ Ірина Цуркан, начальник управління молодіжної політики міської ради Олександр Рябенко, активна молодь, представники ЗМІ.

Очільник міста зазначив, що Академія лідерства є унікальним для країни форматом навчального закладу. Завдяки представникам УАЛ, Миколаїв сприйматимуть в Україні як місто, де є інтелігентна, культурна і креативна молодь.

 У цьому році на навчання в Українську академію лідерства подали заявки понад 100 молодих жителів з Миколаєва та області. З них обрано дев'ять студентів, які за правилами Академії поїдуть  навчатися в інші міста України.

Оександр Сєнкевич зазначив, що депутати міської ради готові підтримувати УАЛ. Так, на останній сесії міської ради погоджено зміни в програмі «Молодь» стосовно спрямування коштів з міського бюджету на вирішення проблеми з орендою приміщення, у якій розташовується заклад.

Довідково:

Українська академія лідерства – це 10-місячна освітня програма розвитку для випускників шкіл віком від 16 до 18 років. Навчання триває 6 днів на тиждень, а студенти проживають у кампусах Академії. Програма допомагає молоді знайти своє призначення, пізнати країну та світ, усвідомлено обрати майбутню професію та розкрити лідерські якості.

Під час навчання та роботи студенти здобувають навички самопізнання, аналізу суспільних викликів, командної праці, комунікації, щоб краще зрозуміти себе, країну і світ, в якому ми живемо. Навчання для студентів є безкоштовним — кожен, хто успішно пройде відбір, здобуває ґрант, що покриє проживання, харчування, експедиції, страхування здоров’я тощо.

image

image

image

image

image

image

image

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради

 


 

ОНОВЛЕНО 26.07.2018 

 

«Співпраця міської влади та студентського самоврядування - нові можливості для молоді»

 

 У четвер, 26 липня, міський голова Олександр Сєнкевич та перший заступник мера Володимир Криленко провели зустріч з новообраними представниками студентського магістрату та студентським мером Миколаєва, яких було обрано під час проведення регіонального етапу мультифестивалю «Студентська республіка» з 6 по 8 липня в м. Очаків Миколаївської області за підтримки управління молодіжної політики Миколаївської міської ради.

Як зазначив начальник управління молодіжної політики міськради Олександр Рябенко, одне з завдань представників студентського самоврядування – сприяння розвитку молодіжної політики в місті.

Тетяна Пустовойтенко, яка виконувала обов’язки студентського мера протягом минулого року, побажала новому магістрату не втрачати час і втілювати в життя нові цікаві проекти.

Олександр Сєнкевич поділився з молоддю своїми спогадами про студентські роки та закликав бути активними та не боятися експериментувати. Також, міський голова наголосив, що підтримує ініціативу студентського самоврядування, та взагалі будь-які молодіжні проекти. Намагається не лише приділяти власний час та увагу, але й надавати фінансову допомогу, коли вона потрібна. У депутатському корпусі також існує підтримка молодіжних ініціатив та проектів.

Новообраний студентський мер Дар’я Чернявська, вихованка МНУ ім. В.О. Сухомлинського, презентувала програму, за якою разом зі свою командою  планує працювати протягом року. За її словами, робота має бути комплексною, увагу приділятимуть різним сферам – спорту, громадській діяльності, дозвіллю, розробці нових ідей та проектів, знайомству з різними культурами.  Найголовнішим завданням Дар’я виділила участь молоді у вирішенні питання щодо створення молодіжного центру у Миколаєві.

Олександр Сєнкевич розповів присутнім про плани міської влади стосовно створення молодіжного центру, відзначивши, що розглядається можливість використання приміщення у центрі міста для розташування молодіжного центру та доручив молоді розглянути варіанти як саме облаштувати цей простір.

image

image

image

image

image

image

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради

 


 

ОНОВЛЕНО 09.07.2018 

 

«Миколаївське студентство обрало нового Студентського мера»

 

З 6 по 8 липня в Очаківському районі Миколаївської області проходив регіональний етап мультифестивалю «Студентська республіка».

У ході проведення Студреспубліки створюється квазі-державне молодіжне утворення «Студентська республіка».

Згідно із законодавством Студреспубліки, у квазі-державі оголошуються вибори, створюється ЦВК, формуються «політичні партії», проводиться повноцінна виборча кампанія із її кульмінацією - голосуванням. Суть - здійснити моделювання усіх політико-правових процесів, що відбуваються у суспільстві як під час виборів, так і у «мирний» час.

Результатом гри є вибори кандидатів у Студентські мери та депутати Студентського магістрату.

В ході виборів, перемогу отримала команда «ModerNOVA Молодь» та Студентським мером було обрано Дар’ю Чернявську.

За результатами голосування до Студентського магістрату увійшли наступні: Арутюнян Артур Робертович; Горум Олег Петрович; Євсєєв Костянтин Володимирович; Корня Юрій Андрійович; Кривцов Артем Олегович; Левченко Єлизавета Миколаївна; Мокряк Іван Миколайович; Паращук Анастасія Василівна; Перебийніс Вікторія Вікторівна; Петросян Артем Петросович.

Усі члени Студентського магістрату та спікери отримали дипломи за участь у «Студентській республіці».

image

image

image

image

image

 

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради

 


 

ОНОВЛЕНО 03.07.2018 

 

«Міжнародний театральний фестиваль-форум «ІІІ Міжнародна літня театральна школа ТЕАТРОН-2018»

 

«Театрон 2018» – це насичена програма, яка проходила в місті Миколаїв та місті Очаків Миколаївської області за підтримки управління молодіжної політики Миколаївської міської ради з 24 червня по 01 липня 2018 року, на якій учасники школи отримали можливість познайомитись як з молодими, так і з відомими режисерами, педагогами і майстрами сценічного мистецтва з України та Європи.

Йонас Бузіляускас – художній керівник і режисер Rebus Teatras (г.Анікщяй, Литва) представив увазі слухачів школи майстер клас по образному рішенню в спектаклі;

Євген Тищук – актор, режисер, драматург, педагог, головний режисер Мукачівського драматичного театру (м.Мукачево, Україна ) провів курс по театральної біомеханіки Всеволода Мейєрхольда;

Євген Гімельфарб – заслужений діяч мистецтв України, старший викладач Одеського театрально-художнього училища (м. Одеса, Україна) приїхав не один, а зі студентами, які наочно продемонстрували етюдний метод репетицій по створюю образів у виставі.

Учасники отримали неймовірну кількість нової інформації, знань, навичок і ідей, які зможуть використовувати у своїй діяльності.

Даний захід – це чудовий стимул до самовдосконалення та можливість отримати концентрат знань, який багато накопичують роками.

На підтвердження проходження курсу, всі учасники отримали сертифікати III міжнародної літньої театральної школи «Театрон».

image

image

image

image

image

image

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради

 


 

ОНОВЛЕНО 03.07.2018 

 

«У Миколаєві відбувся другий випуск «Школи помічника депутата»

 

У вівторок, 3 липня,  у сесійній залі  міської ради відбулось урочисте закриття «Школи помічника депутата».

Впродовж червня, за підтримки управління молодіжної політики Миколаївської міської ради, громадською організацією «Центр політичного навчання» спільно з громадською організацією «Слайс» було успішно реалізовано проект, до якого долучилися 60 учасників та тренерів з усієї України.

У заході взяв участь перший заступник міського голови Володимир Криленко. Віце-мер привітав усіх учасників з успішним проходженням "Школи помічника депутата" відзначивши, що Миколаївська міська рада завжди відкрита для студентства міста.

Учасники були нагороджені сертифікатами, а найактивніші отримали рекомендаційні листи для майбутнього влаштування помічниками-консультантами до депутатів Миколаївської міської ради.

image

image

image

image

image

 

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради

 


ОНОВЛЕНО 30.06.2018

 

У Корабельному районі відзначили День молоді

 

У суботу, 30 червня, на площі біля Миколаївського міського палацу культури «Корабельний» відбулася культурно-спортивна акція «Молодь - вперед!».

У святковій програмі були показові спортивні виступи, веселі аніматори, козацькі розваги, для дітей та учасників свята - безкоштовне морозиво. Всім бажаючим виявлялися правові консультації, проходив ярмарок вакансій, навчальні заклади інформували про умови прийому від організаторів заходу – Управління молодіжної політики Миколаївської міської ради. Адміністрація Корабельного району і творчий союз «Асоціація діячів естрадного мистецтва України» допомогли з концертною програмою за участю заслужених артистів нашого міста.

Також була надана програма для молодих сімей з дітьми, маса призів і подарунків, класні концертні номери. В кінці святкової концертної програми виступили артисти нашого міста - молоді таланти від громадської організації «Творчий Миколаїв».

image

image

image

image

image

image

image

 

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради


ОНОВЛЕНО 26.06.2018 

 

«Молодь - за Олімпійське майбутнє»

 

П’ятий спортивний фестиваль «Молодь — за Олімпійське майбутнє» відбувся 26 червня в дитячому оздоровчому центрі «Орлятко», в якому оздоровлюється молодь міста Миколаєва, що у селі Рибаківка Миколаївської області. Даний захід приурочений з нагоди Міжнародного дня Олімпійського руху та Всеукраїнського дня молоді. Це один із багатьох проектів, запроваджених у життя завдяки тісній співпраці спілки громадських організацій «Динаміка нового покоління», Управління молодіжної політики Миколаївської міської ради і Комісії «Жінки та спорт» Національного Олімпійського Комітету України.

Три команди змагалися у веселих естафетах, які проводили відомі миколаївські спортсмени: Віталій Волков -  майстер спорту міжнародного класу, чемпіон світу серед військовослужбовців, призер Кубку світу з боксу, президент ГО “Спортивна федерація Іфіт”, Володимир Килярський та Вікторія Львова-Грицак, тренери МСДЮШОР з легкої атлетики.

За участі майстра спорту міжнародного класу, срібного призера чемпіонату Європи, бронзового призера Кубку світу, срібного призера чемпіонату світу серед військовослужбовців, голови ГО «Борцовська слава» Михайла Ніколаєва тамайстра спорту міжнародного класу, призера чемпіонатусвіту Сергія Белобаби відбувся майстер-клас з греко-римської боротьби для молоді, після якого майже всі присутні виявили бажання записатися до спортивної секції.

Вихованці оздоровчого центру «Орлятко» також взяли участь у конкурсі плакатного малюнку і спортивній вікторині. Всі учасники заходу були нагороджені дипломами і медалями, а такожотримали настільні ігри в подарунок.

Закриття фестивалю проходило в теплій, дружній атмосфері: вихованці оздоровчого центру «Орлятко» виконали для гостей пісні та танцювальні номери.

 Метою таких спортивних фестивалів є залучення молоді до регулярних фізкультурно-оздоровчих занять завдяки популяризації досягнень видатних спортсменів-земляків. Дитячий оздоровчий центр «Орлятко» зараз нараховує понад 400 вихованців віком від 3 до 20 років. У ньому оздоровлюються діти з малозабезпечених та соціально незахищених родин Миколаївщини.

image

image

image

image

image

 

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 25.06.2018

 

Миколаївська молодь з розмахом відсвяткувала «свій» день

Субота, 24 червня, запам’яталася миколаївцям відразу кількома подіями присвяченими Дню Молоді. Вперше для святкування самого «молодіжного» дня в році, свої зусилля об’єднала міська і обласна влада, а завдяки спонсорам заходу його масштаби вдалося збільшити і запросити до Миколаєва спеціального гостя - групу «More Neba».

Початок святкування поклали ефектні презентації автомобільних екіпажів ІІ етапу чемпіонату України з міні-ралі «Кубок Лиманів». Після цього на сцену вийшов Володимир Алексєєв і його Performance Big Band. Разом з кількома миколаївськими рок-групами і вокалістами вони продемонстрували ефектне музичне протистояння «Rock VS Jazz». Незважаючи на досить прохолодний вечір цього дня гучні хіти тільки сприяли тому, що людей біля сцени ставало все більше і більше. Вже після двох-годинних музичних батлів на сцену вийшли хедлайнери свята - гурт «More Neba». Під знайомі і незнайомі пісні молодь у всю танцювала під сценою. Вже у завершенні виступу інструменти музикантів прикрасили спеціальні супер-ефекти. Їх гітари «засвітилися» і іскри під час гри від них стали яскравим завершенням шоу-програми.

«Не Дивлячись на прохолодну погоду, ми змоглі розігріті та прокачаті міколаївську молодь», - зазначає начальник управління молодіжної політики Олександр Рябенко.

Відзначимо, що організаторами заходів виступили: управління молодіжної політики Миколаївської міської ради, управління молоді та спорту Миколаївської обласної державної адміністрації, а також депутат Миколаївського обласної ради Юрій Кормишкін. Завдяки таким партнерам і спонсорам як: Морський спеціалізований порт «Ніка-Тера», Миколаївське підприємство термінал «Укрхарчозбутсировина», Міський громадський простір «8 причал», Група компаній ТОВ «Спільне підприємство «Південна Аграрно-Експортна Компанія» (ПАЕК) молодь Миколаєва змогла яскраво і драйвово провести вечір «свого» дня.

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 02.05.2018

У Миколаєві відбувся XXІ Міжнародний конкурс шкільних медіа

 

Свої перші професійні нагороди отримали 26 переможців у 22 номінаціях. Загалом участь у конкурсі взяли 2032 конкурсні роботи з України та інших держав.

Міжнародний конкурс шкільних медіа - найбільший юнкорівський захід в Україні, рівень якого високо оцінюють вітчизняні та  міжнародні журналістські організації.

«Кращим медіа XХІ Міжнародного конкурсу шкільних медіа» стала газета «Країна творчості» Обласного будинку художньої творчості Миколаївської обласної ради, «Кращим шкільним медіа» - газета «Дзеркало ліцею» Комунального закладу «НВК загальноосвітня школа І-ІІ ступеню – ліцей №7 Вінницької міськради, «Кращим медіа професійно-технічного навчального закладу» - юридична газета «Pro bono» Київського професійно-педагогічного коледжу Імені Антона Макаренка, «Кращою мультимедійною редакцією» - телепресцентр «Молодіжний вісник» Державного професійно-технічного навчального закладу «Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище».

image

Управління молодіжної політики
 Миколаївської міської ради 


 

ОНОВЛЕНО 26.02.2018

В Миколаєві пройшов регіональний етап нагородження премії
«Кращий студент України 2017»

22 лютого 2018 року в концерт холі Юність пройшов регіональний етап нагородження премії «Кращий студент України 2017». Даний захід реалізовано громадською організацією «Миколаївський дослідницько-аналітичний центр» за підтримки управління молодіжної політики Миколаївської міської ради.

Проведено відбір претендентів, що за минулий рік проявили себе як активні, цілеспрямовані та наполегливі студенти, які зробили значний вклад в розвиток міста Миколаєва.

Змагались за титул кращого студента 8 претендентів з вищих навчальних закладів Миколаєва, а саме: Валентина Чернова – студентка Чорноморського національного університету ім. Петра Могили; Валентина Заінчковська – студентка Миколаївського коледжу національного університету імені В.О. Сухомлинського; Павло Ковпак – студент національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова; Максим Супрунчук – студент Чорноморського національного університету ім. Петра Могили; Марія Шарата – студентка технолого-економічного коледжу Миколаївського національного аграрного університету; Маргарита Папкова – студентка Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського; Валерія Шляхова – студентка Миколаївського національного аграрного університету; Антон Сокольченко – студент Чорноморського національного університету ім. Петра Могили.

Конкурс відбувався у три етапи:

1) Конкурс «Візитівка»; 2) Конкурс «Творчий»; 3)Конкурс «Добрих справ».

Судили конкурсантів компетентні журі у складі:

Вікторія Романенко – регіональний координатор конкурсу «Кращий студент України» в м. Миколаєві; Євген Степанюк — президент Федерації «MixFight Promotion»; Дмитро Талпа – громадський діяч, бізнесмен, директор Cтудії декору і флористики; Олена Удовиченко – в.о. начальника департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації; Григорій Курганський – голова правління громадської організації «Цвіт нації»; Юлія Захарова – директор Миколаївського міського палацу культури «Молодіжний»; Вадим Гавриліце – Срібний призер конкурсу «Кращий студент України-2016» в м. Миколаєві; Дар’я Дячковська – головний редактор інтернет-видання «Подробности мк.юа»; Олена Маврокордато – представник міської ради національних товариств.

Крім того, були додаткові номінації у різних галузях, таких як: «Громадський діяч», «Діяч культури», «Спортсмен», «Творча особистість», «Вчений», «Медійник» та «Програміст».

Так, переможцем в номінації «Кращий громадський діяч» стала Аліна Жегунова, студентка Миколаївського інституту права національного університету «Одеська юридична академія»; в номінації «Кращий діяч культури» переміг Олександр Єгоров, студент Миколаївської філії Київського Національного університету культури і мистецтв; в номінації «Кращий спортсмен» переміг Олег Кухарик, студент Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського; в номінації «Кращий вчений» переміг Артем Кривцов, студент Миколаївського коледжу національного університету імені В.О. Сухомлинського; в номінації «Кращий медійник» перемогла Єлизавета Безушко, студентка Чорноморського національного університету ім. Петра Могили; в номінації «Кращий програміст» переміг Владислав Стовманенко, студент Чорноморського національного університету ім. Петра Могили.

А титул кращого студента здобув Павло Ковпак – студент національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова. Таким чином він отримав право прийняти участь у Всеукраїнському етапі конкурсу і стати кращим студентом країни.

image

image

image

image

Управління молодіжної політики
 Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 27.11.2017

Миколаївські студенти відвідали Верховну Раду України
та Міністерство молоді та спорту України 

24 листопада, управлінням молодіжної політики Миколаївської міської ради традиційно, вже 3 рік поспіль, для студентів, які отримали стипендію міського голови та міської ради, була організована поїздка в Київ, на екскурсію до Верховної Ради України та в Міністерство молоді та спорту України.

До складу делегації, яка цього року була 100 осіб, були включені стипендіати міського голови та міської ради, (а цього року їх 70 осіб) та члени Ради з питань молодіжної політики при міському голові.

Першою за планом була екскурсія в Міністерство молоді та спорту України, під час якої миколаївські студенти мали можливість поспілкуватись із заступником міністра Олександром Яремою, та більш детально дізнатися про напрямки розвитку молодіжної політики в країні загалом.

Прибувши до Верховної Ради України, миколаївська молодь мала змогу не тільки пройтись по парламентським кулуарам, а й дізнатися про історію будівлі Ради та історію розвитку парламентаризму в Україні.

Організаційну підтримку в проведенні екскурсії надав народний депутат України – Олександр Жолобецький.

За словами начальника управління молодіжної політики Олега Соколика, мета екскурсії, які управління організовує вже традиційно, полягає у ознайомленні молоді із тими інститутами, які впливають на їх життя, та життя суспільства, а також у мотивації молодих людей до власних перемог. 

image

image

image

image

Управління молодіжної політики
Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 23.11.2017

В Миколаєві за підтримки управління молодіжної політики
Миколаївської міської ради пройшов проект
«Твереза молодь – успішна нація»

Протягом листопада місяця громадська організація «Центр»Джерело», за підтримки управління молодіжної політики реалізовувала проект «Твереза молодь – успішна нація», мета якого полягає в попередженні ризикової поведінки, яка може сприяти формуванню наркотичної та алкогольної залежності серед студентської молоді.

В рамках проекту для студентів 8 навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації та професійно-технічних навчальних закладів з 13 по 22 листопада проводили лекцію о причинах, специфікації формування залежності, а також показали етюд «Пороки», в якому висвітлили як впливає нарко- та алко залежність на людину, з якими труднощами приходиться боротися.

Після лекції та показу етюду у студентів була можливість поспілкуватися із членами організації, відкрито задати питання щодо нарко- та алко залежності, а також дізнатися від членів організації, як їм вдалося звільнитися від залежності.

На думку організаторів, даний формат профілактики нарко- та алко- залежності є більш дієвим та зрозумілішим для молоді. 

image

image

image

image

image

image

image

image

image

Управління молодіжної політики
 Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 10.11.2017

«Школа практичного права» – проект що буде
функціонувати на постійній основі

Протягом вересня – листопада у Миколаєві проходив проект «Школа практичного права», який реалізовувався ГО «Жіночі ініціативи та демократів» спільно з ГО «Правозахиснє обєднання «Ти ж юрист» за підтримки управління молодіжної політики Миколаївської міської ради.

Основна мета проекту - залучення молодих та небайдужих людей до надання правової допомоги та консультацій для малозахищених верств населення. Під час проекту 20 осіб пройшли навчання як волонтери Школи практичного права, та реалізовували свої навички та знання на практиці. Дякуючи співпраці з міським центром соціального обслуговування громадян були проведені зустрічі в різних районах міста. 

В рамках проекту був розроблений «Посібник для захисту Ваших прав», який містить в собі зразки основних процесуальних документів, «Довідник Миколаївця» зі всіма необхідними контактами установ та організацій, до яких можна звернутись за захистом своїх прав, а також перелік аптек, які приєднались до програми «Доступні ліки».

За словами організаторів, не дивлячись на те, що проект закінчився, в планах у організаторів перевести проект на постійну основу, який буде функціонувати на базі однієї з бібліотек міста.

Треба відзначити, що крім головних організаторів до реалізації проекту приєднались такі організації: Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області, Другий миколаївський місцевий центр з надання БВПД, Миколаївський осередок Ліги студентів АПУ, Миколаївський інститут права НУ «ОЮА», Луганський університет внутрішніх справ ім. Дідоренка.

image

image

image

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 10.11.2017

«Зірки Року 2017 – фестиваль, який відкриває таланти»

9 листопада в міському Палаці Творчості Учнів стартував, щорічний фестиваль талантів «Зірка Року 2017», який проходить за підтримки управління освіти Миколаївської міської ради та управління молодіжної політики Миколаївської міської ради.

У фестивалі приймають участь діти з усіх районів міста Миколаєва, це таланти які на відбіркових турах завоювали своє право, виступати на великій сцені фестивалю. Глядачі мають можливість побачити яскраві хореографічні, вокальні, театральні номери, отримати задоволення від інструментальної музики, хорового співу та веселих гумористичних монологів у стилі «stand up». Особливістю фестивалю є професійне журі, завдяки якому можливість засяяти отримують діти які вперше виходять на сцену, але при цьому мають неймовірний талант або чудову техніку виконання.

Більше 120 номерів різного жанру та напрямків, більше ніж 300 дітей учасників і 3 неймовірних дні фестивалю, які зможуть зарядити Вас енергією таланту.

Не пропустіть можливість потрапити на фестиваль талантів та побачити зірочок нашого міста. Фестиваль талантів «Зірка Року 2017»

9.11.2017 о 17:00 (Палац Творчості Учнів, вул. Адміральська 31 А) – фестивальний день

10.11.2017 о 17:00 (Палац Творчості Учнів, вул. Адміральська 31 А) – фестивальний день

11.11.2017 о 16:00 (Палац Творчості Учнів, вул. Адміральська 31 А) – Гала Концерт

ВХІД ВІЛЬНИЙ

image

image

image

Управління молодіжної політики
 Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 25.10.2017

В Миколаєві відбулось закриття тренінг-курсу
«Знайди себе в громадському житті» 

Протягом жовтня місяця, управління молодіжної політики Миколаївської міської ради спільно з громадською організацією «Вітовка» та громадською організацією «Центр політичного навчання» реалізовувала тренінг-курс «Знайди себе в громадському житті», мета якого полягала в ознайомлені молоді міста з громадським сектором, надання первинної громадсько-правової освіти та направити молодь реалізувати себе в соціально-громадському житті міста.

Всього для 25 учасників було проведено 6 семінарів-тренінгів, від відомих та авторитетних громадсько-політичних експертів.

24 жовтня, в приміщенні адміністрації Центрального району відбулось офіційне закриття даного проекту, із врученням сертифікатів для учасників.

Привітали майбутніх громадських діячів начальник управління молодіжної політики Миколаївської міської ради Олег Соколик, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза, бізнес-тренер з ораторського мистецтва Юлія Вікол, регіональний координатор уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Сергій Стужук.

За словами начальника управління молодіжної політики Миколаївської міської ради Олега Соколика, даний тренінг-курс дає можливість молодим людям спробувати себе в громадському секторі, набратися нових знать, а також більш дізнатися про роботу місцевого самоврядування міста. Можливо сьогоднішній учасники тренінг-курсу завтра підуть працювати в органи державної влади та будуть змінювати наше місто та країну на краще.

image

image

image

image

Управління молодіжної політики
 Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 03.10.2017

В Миколаєві розпочався тренінг-курс «Знайди себе в громадському житті»

В Миколаєві, 2 жовтня, розпочався тренінг-курс «Знайди себе у громадському житті», який реалізує ГО «Центр політичного навчання» спільно з управлінням молодіжної політики Миколаївської міської ради.

З більш ніж 150 анкет було відібрано 25 учасників з мінімальним досвідом у громадській діяльності.

Завданням даного заходу є допомога молоді Миколаєва самостійно та ефективно організовувати свою роботу, щоб мати змогу брати участь у громадському процесі прийняття рішень та представляти інтереси молодого покоління.

Тренінг-курс складається з 6 тренінгів з різними спікерами у різних сферах громадської діяльності та 2 практичних заняття з депутатами міської ради. Перший тренінг був присвячений публічним виступам. Тренером виступив Сергій Стужук - регіональний координатор Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Президент «Міжнародного Дослідницького Університету», тренер по сучасним публічним виступам, маніпуляціям і дебатам.

image

image

image

Управління молодіжної політики
 Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 02.10.2017

В Корабельному районі за підтримки
управління молодіжної політики пройшов «Friends Fastival»

В Корабельному районі, 30 вересня відбувся «Friends Fastival», який був організований за підтримки управління молодіжної політики Миколаївської міської ради.

7 зон з більш 30-ю активностями давали можливість дорослим, дітям та молоді приємно і з користю провести цей вечір – безкоштовні майстер-класи та профорієнтація, конкурси та лотереї, виставки і фото-зони, юридична консультація і ярмарок рукоділля, дегустації і фудкорт, виставка службової та спеціалізованої техніки, спорт на турніках і, звичайно ж святковий концерт. Крім того, волонтери та аніматори допомагали глядачам відкривати свої таланти за допомогою конкурсів, учасники і переможці яких отримали приємні подарунки.

Завітав на фестиваль міський голова Олександр Сєнкевич, начальник управління молодіжної політки Миколаївської міської ради Олег Соколик та депутат Миколаївської міської ради Наталя Горбенко, які привітали учасників та глядачів заходу.

З великої сцени дивували глядачів модельне агентство «Glyanec», танцювальні колективи «Action» і «J.A.M.», «Лакшмі» і «Джерело», вокалісти. Особливу «родзинку» привнесли своїми виступами Театр вогнів «Fireflies» і DJ Kris Angel.

image

image

image

image

Управління молодіжної політики
 Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 24.09.2017

В Миколаївській міській ради відбулась панельна дискусія на тему: «Реформа молодіжної політики: від інституційних до соціальних аспектів»

В неділю, 24 вересня, в Малій залі Миколаївської міської ради відбулась панельна дискусія на тему: «Реформа молодіжної політики: від інституційних до соціальних аспектів», яка проходила в рамках Тринадцятого Форуму мережі вільних місцевих політиків «Молодіжна політика на регіональному та місцевому рівнях», який проходить в Миколаєві.

Спікерами Панельної дискусії виступили заступник міністра молоді та спорту України – Олександр Ярема, Євген Бородін – доктор історичних наук, доцент, Тетяна Пустовойтенко – студентський мер Миколаєва, учасники форуму та миколаївські молодіжні активісти.

Учасники форуму, які приїхали до Миколаєва з усієї країни, 3 дні розробляли нові механізми впровадження та реалізації державної молодіжної політики на місцях.

Під час обговорення учасниками дискусії було наголошено, що формування молодіжної політики починається на місцях, і місто Миколаїв в цьому напрямку працює дуже прогресивно.

За словами модератора дискусії, голови правління «Центру громадських ініціатив» Віталія Загайного, м. Миколаїв, може претендувати на титул «Місто дружньої для молоді».

За словами начальника управління молодіжної політики Миколаївської міської ради, Олега Соколика, проведення Форуму «Молодіжна політика на регіональному та місцевому рівнях» в місті Миколаєві, відкриває для нас можливості не тільки розповісти про ті напрямки, які ми розбудовуємо, а й дізнатись, як працюють із молоддю в іншим містах України, крім того, даний захід є не тільки освітнім, а й іміджевим для нашого міста.

image

image

image

image

image

Управління молодіжної політики
 Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 14.09.2017

«Здоровий спосіб життя – це для мене»

З нагоди відзначення Дня міста Миколаєва та дня спорту 11 та 13 вересня 2017 року громадська організація «Федерація аматорських миколаївських театрів» та громадська організація «Спортивна федерація Іфіт» за підтримки управління молодіжної політики Миколаївської міської ради провели спортивні фестивалі у Миколаївських загальноосвітніх школах: № 51 та школі-інтернаті №3.

Завдяки тренерам Миколаївської МСДЮШОР з легкої атлетики – майстру спорту Грицаку Юрію, Шаповаловій Ірині та Вікторії Грицак-Львовій – учні 6-х та 7-х класів стали учасниками спортивних естафет, а інші школярі голосно та завзято підтримували їх. Для восьми- та дев’ятикласників організували показові виступи та майстер-клас з боксу тренери та вихованці СДЮШОР №6. За результатами фестивалю учасники команд отримали медалі, дипломи, а також подарунки.

З привітальними словом до учнів та вчителів звернувся заступник начальника управління – начальник відділу по роботі з інститутами громадянського суспільства управління молодіжної політики Миколаївської міської ради Олександр Рябенко, майстер спорту міжнародного класу, чемпіон світу серед військовослужбовців, призер Кубку світу з боксу, член комісії «Екологія і спорт» НОК України в Миколаївській області, президент ГО «Спортивна федерація Іфіт» Віталій Волков, заступник голови комісії «Екологія і спорт» Ольга Криницька, які привітали дітей зі святом та побажали спортивного успіху шкільним командам.

image

image

image

image

image

image

image

image

Управління молодіжної політики

 Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 11.09.2017

В Миколаєві проходить Базовий тренінг «Молодіжний працівник»

В понеділок, 11.09.2017 року в приміщенні Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва розпочався 3-х денний Базовий тренінг Програми «Молодіжний працівник» за підтримки Міністерства молоді та спорту України спільно з управлінням з питань молоді та туризму Миколаївської обласної державної адміністрації та управлінням молодіжної політики Миколаївської міської ради, Програмою розвитку ООН, UNICEF та Державним інститутом сімейної та молодіжної політики.

Метою тренінгу є формування в учасників основних теоретичних знань та практичних навичків для реалізації регіональної молодіжної політики.

У тренінгу беруть участь:

 – лідери та активісти громадських та благодійних організацій, які працюють з молоддю;

– державні службовці, відповідальні за реалізацію молодіжної політики на місцевому та регіональному рівні.

На відкритті заходу була присутня депутат Миколаївської міської ради Кісельова О.В., яка надала настанову всім учасникам тренінгу.

«Сподіваюсь цей тренінг буде націлений на те, щоб всі навчились розуміти один одного. Молодь – це майбутнє нашої країни і ви всі знаходитесь на порозі дорослого життя. Бажаю наснаги та продуктивної праці!», – сказала Олена Кісельова.

Програма Молодіжний Працівник-2017 складається з 3-х навчальних модулів:

Модуль 1. Молодіжна політика і молодіжна робота. Ключові теми: Хто така молодь? Що таке молодіжна політика? Дорожня карта реформування молодіжної політики в Україні. Участь молоді. Міжсекторний підхід. Молодіжна робота і молодіжна політика. Європейський підхід до молодіжної політики.

Модуль 2. Громада і молодіжна робота в громаді. Ключові теми: Громада. Активізація громади. Молодіжна робота в громаді. Міжсекторний підхід. Участь молоді.

Модуль 3. Компетенції молодіжного працівника. Ключові теми: Молодіжний працівник. Компетентнісний підхід. Компетенції молодіжного працівника. Портфоліо молодіжної роботи Ради Європи. Під час тренінгу учасники зможуть обмінятися досвідом та знайти партнерів для реалізації спільних проектів в молодіжній сфері.

image

image

image

Управління молодіжної політики
 Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 11.09.2017

В Корабельному районі за підтримки управління молодіжної політики відзначили День міста Миколаєва

У суботу, 09 вересня, мешканці та гості Корабельного району гучно відсвяткували цьогорічний День міста Миколаєва, який був організований Громадською організацією «Миколаївська обласна дитяча спілка дружин юних пожежних рятувальників – Блискавка» за підтримки управління молодіжної політики Миколаївської міської ради та депутата Миколаївської міської ради Наталі Горбенко.

228-й День народження нашого любого міста пройшов у форматі великого комплексного родинного свята з безкоштовними творчими, оздоровчими та спортивними локаціями: кулінарні та художні майстер-класи, ярмарок НГО, солодощів і рукотворів, мобільна Школа долікарської допомоги та Барбер-шоп, боді-арт та фото-зони, спортивні розваги та показові виступи вихованців місцевих й обласних спортивних шкіл і клубів, зона скейтерів і ролерів, тренувальні змагання клубів і федерацій бойових мистецтв, лотереї та конкурси, аніматори та безкоштовні соки й морозиво, батути та каруселі, стіна побажань та багато інших приємних сюрпризів.

Тим часом, паралельно до всіх активностей, розміщених по периметру заходу, на творчому майданчику (сцені) свої талант, креатив та неймовірні здібності людського тіла показували хлопці та дівчата з танцювальних, акробатичних, інструментальних, вокально-інструментальних та вокальних колективів і гуртів як з Миколаєва, так і з Южноукраїнська, Дніпра та Запоріжжя.

В той самий час, для гостей свята віком від 5 до 11 років на великому «лінкорі» проходив розважально-ігровий «піратський» квест.

Закінчилось свято яскравим запальним виступом миколаївського рок-гурту «UP». 

image

image

image

image

image

image

image

Управління молодіжної політики
Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 09.06.2017

В Миколаєві завершилися студентські стажування в
Миколаївській міській раді 

В п'ятницю, 9 червня, відбувся випуск студентів, які проходили стажування в Миколаївській міській раді. Даний проект реалізовувався громадською організацією «МІСТО 2050» спільно з управлінням молодіжної політики Миколаївської міської ради, за сприянням апарату Миколаївської міської ради.

Проект «Студентські стажування» почав реалізовуватися ще в 2010 році, мета якого полягає в наданні можливостей для студентів більш детально дізнатися про роботу Миколаївської міської ради та органів місцевого самоврядування зокрема, а також підготувати молодь, яка цього прагне, до роботи в органах місцевого самоврядування та органах державної влади.

Координатори проекту Меланія Саркісян та Роман Мамчур разом з начальником управління молодіжної політики Олегом Соколиком вручили стажерам диплому про успішне проходження стажувань, та побажали успіхів в їх наступній діяльності.

«Через цей проект пройшло багато успішної молоді, яка сьогодні вже працює на благо міста та громади. Можливо саме Ви, вже завтра будете приймати ключові рішення для міста», – зазначив начальник управління молодіжної політики Олег Соколик. 

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

Управління молодіжної політики
Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 06.06.2017

У Миколаєві пройшов День Дій

Громадська організація «Центр розвитку туризму та збереження екології «Збережи світ» за підтримки управління молодіжної політики Миколаївської міської ради, в рамках проекту «Eco-friendly» 4 червня в Манганарівському сквері провели День дій!

Метою даного заходу було привернути увагу громадськості до проблеми забруднення екології та в ігровій форми донеси до миколаївців необхідність збереження природи та екології. Для дітей була конкурсна програма: грали в ігри, конкурси, вікторини, а також розігрували еко-сумки та еко-блокноти.

Дорослі та молодь грали у екологічну гру Keep Cool, в якій учасники зрозуміли, що у співпраці – наша сила.

Начальник управління молодіжної політики Олег Соколик, відзначив, що даний захід не тільки виховує екологічну освіту серед молоді, а й формує досуг вихідного дня, роблячи його цікавим та змістовним. Крім того, під час таких заходів, мешканцям розповідають, як можна зробити місто чистішим та більш комфортним для життя. 

image

image

image

image

Управління молодіжної політики
 Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 02.06.2017

Відбувся фінальний етап дебатів студентського проекту «StudGames»

В Миколаєві, 1 червня, в Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О. Гмирьова відбувся фінальний етап дебатів студентського проекту «Stud Games».

В даному проекті беруть участь студенти миколаївських вищих навчальних закладів, які розділені на 7 команд, в кожній з яких – 5 осіб.

Начальник управління молодіжної політики Миколаївської міської ради Олег Соколик також відвідав студентські дебати та побажав успіхів студентам в фіналі і запропонував всім долучатись до активного молодіжного життя шляхом реалізації різних проектів.

За результатами дебатів, переможцями цього етапу стали команда «Scout go».

image

image

image

Управління молодіжної політики
Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 02.06.2017

В Миколаєві відзначили День захисту дітей спортивними танцями

В Миколаєві, 1 червня, в Міжнародний день захисту дітей, на Флотському бульварі, громадська організація «Слайс» спільно з управлінням молодіжної політики Миколаївської міської ради провели фестиваль спортивних танців «June Jam».

За словами організаторів «June Jam», мета фестивалю полягала привітати юних миколаївців з Міжнародним днем захисту дітей та популяризувати спортивні та танцювальні напрямків серед молоді, а також пропагувати здоровий спосіб життя.

Молоді танцюристи показали себе в стилі «фрістайл», вони повинні були пристосовуватися під будь-яку музику, яка лунала на майданчику. Суддями для учасників були глядачі, які оплесками визначали найкращих.

Крім того для учасників заходу був проведений майстер-клас та розіграш призів.

image

image

image

image

image

Управління молодіжної політики
Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 29.04.2017

 

Міський голова обговорив напрямки розвитку молодіжної політики в місті із миколаївською молоддю

28 квітня, в Манганарівському сквері, відбулась зустріч міського голови Олександра Сєнкевича з представниками інститутів громадського суспільства та органів студентського самоврядування миколаївських навчальних закладів, під час якої були обговорені плани розвитку молодіжної політики в місті.

Під час зустрічі із міським головою представники відомих в місті громадських організацій розповіли про свої успішні проекти, а також розповіли про майбутні проекти та заходи, які планують реалізувати в найближчий час. Голова Миколаївської обласної громадської організації «МИКОЛАЇВСЬКИЙ ДЖАЗ-КЛУБ» Володимир Алексєєв розповів про Другий відкритий конкурс молодих джазових виконавців, який був проведений на початку квітня цього року, за фінансової підтримки управління молодіжної політики Миколаївської міської ради. Крім того, керівник відомого в місті та за його межами «PERFORMANCE BIG BEND» підкреслив, що проведення проектів та заходів, які виховують у молоді «гарний» музичний смак, вкрай необхідно.

Про необхідність підтримки творчої молоді, також розповів керівник громадської організації «Слайс» Сергій Тулчинський. «Слайс» відома та потужна організація, яка займається розвитком танцювальної культури і вже неодноразово проводить заходи, які популяризують даний напрямок культури серед молоді, останній з яких – Відкритий фестиваль вуличних культур та видів спорту Миколаєва – «Skills».

Про успішний досвід реалізації освітніх заходів розповіли представники громадської організації «МІСТО 2050» Роман Мамчур та Меланія Саркісян, які розповіли та хід студентських стажувань в Миколаївський міський раді, а також про нещодавно реалізований «Шаховий фестиваль», який відбувся в Корабельному районі міста Миколаєва. Координатор проекту Меланія Саркісян зазначила, що в такі фестивалі вони планують проводити в кожному районі міста.

image

image

image

image

image

image

image

image

image

Управління молодіжної політики
Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 28.04.2017

Минуле та сьогодення в одній світлині – в Миколаєві відкрилась історична фотовиставка

28 квітня, в виставковій залі ММПКІМ, відкрилась фотовиставка «Миколаїв: Continuum – минуле та сьогодення в одній світлині», яка була організована громадською організацією «Клуб сталого розвитку «Південна ініціатива» спільно з управлінням молодіжної політики Миколаївської міської ради.

Основа мета даного проекту полягає в приверненні уваги молоді Миколаєва до проблем збереження міських пам’яток архітектури та значущості знання історії рідного міста на хвилі відновлення та ревіталізації міського простору, а також відобразити етапи розвитку та розбудови історичного центру міста у довоєнні часи, радянський період та у сьогоденні.

Миколаївці, які відвідали фотовиставку мали змогу подивитись на архітектурні пам’ятки Миколаєва з іншого боку – через поєднання історичних кадрів з нині існуючою забудовою у реальному часі. Завдяки такому підходу до історії кожен глядач зміг побачити знайомі місця з нових ракурсів, а саме – з погляду фотографа у минулому та «очима» сьогодення.

Переглянути роботи та зануритися у історичний Миколаїв, можуть всі охочі у виставковій залі ММПКІМ, вул. Нікольська, 54 (вхід з вул. Соборна) з 28 квітня до 11 травня. Запрошуємо миколаївців подивитися на рідне місто з іншої сторони.

image

Управління молодіжної політики
Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 26.04.2017

 

«Майбутнє без наркотиків»

З 24 по 26 квітня 2017 року Очаківська районна громадська організація «Джерело» за підтримки управління молодіжної політики Миколаївської міської ради провела соціально-інформаційну акцію: «Майбутнє без наркотиків».

Основа мета проекту полягає в профілактиці вживання наркотиків та формування прихильності до здорового способу життя. Даний формат профілактики вживання наркотичних засобів є дуже ефективним, адже школярам «простими словами» розповідали про ті наслідки, які виникають після вживання наркотичних засобів ті люди, які вчасно зуміли знайти в собі сили та відмовитися від цієї шкідливої звички.

Учні не тільки зацікавлено слухали інформативну лекцію кваліфікованого психолога Центру «Джерело», але й мали можливість брати участь у спілкуванні. Після лекції представники Центру презентували постанову про людські пороки, яка яскраво та без прикрас доносила до глядачів важливу тему.

Дані акції були проведені в 5 школах міста Миколаєва, а саме: в ЗОШ І-ІІІ ступенів № 31; ЗОШ І-ІІІ ступенів № 34; ЗОШ І-ІІІ ступенів № 22; ЗОШ І-ІІІ ступенів №  53; ЗОШ І-ІІІ ступенів № 13.

image

image

image

image

image

image

image

image

Управління молодіжної політики
Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 26.04.2017

Стажери міської ради дізналися про особливості нового Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»

Сьогодні, 26 квітня, в Миколаївському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних установ та організацій, для студентів, які проходять стажування в Миколаївській міській раді, був проведений теоретичний семінар.

Під час теоретичного заняття, доцент кафедри загальнотеоретичної, конституційної та цивілістичної юриспруденції Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія», кандидат юридичних наук Каплій Олена Володимирівна ознайомила студентів з основними особливостями та відмінностями Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», який чинний на сьогодні і тим законом, який вступає в силу в травні цього року.

Начальник управління молодіжної політики Миколаївської міської ради Олег Соколик відзначив, – «Дана тема на сьогодні є вкрай актуальною, адже даний закон регламентує проходження служби в органах місцевого самоврядування, крім того, на сьогодні в місті не вистачає освітньо-правових заходів, які б підвищували рівень правової освіти серед молоді».

Директор миколаївського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних установ та організацій Дибченко Дмитро Миколайович розповів студентам про основні напрямки роботи Центру, а також про можливість відкриття програми «Молодіжний працівник», мета якої підготовити студентів, які прагнуть працювати в органах державної влади та органах місцевого самоврядування.

image

image

image

image

Управління молодіжної політики
Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 03.04.2017

«Життєву мудрість» шукали учасники ХV конкурсу українського гумору і сатири «Сміхослов» у Миколаєві

В Будинку Вчителя, 1 квітня відбувся ХV конкурс українського гумору і сатири «Сміхослов», який був організований Миколаївським фондом «Дітям України» за підтримки управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради.

Привітав учасників начальник управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради – Олег Соколик, – «1 квітня – міжнародний день сміху, який відзначають у багатьох країнах світу. Гумор кожної країни має певні особливості, в тому числі і український гумор. Я вважаю, що український гумор треба популяризовувати та впроваджувати у маси серед молоді».

Життєву мудрість учасники шукали у гуморесках П. Глазового, С. Руданського, О. Вишні, С.Олійника І.Бабич та інших а оцінювало ці пошуки журі в складі голови Юрія Діденка, Леоніда Дудюка – кандидата філологічних наук та Сергія Гололобова.

Дипломами за І місце відзначені Коновалова Анна та Колесник Олександр з Центру позашкільної роботи Вітовського району. Дипломами за ІІ місце отримають дует: Московщук Владислава, Штогрін Дмитро з Будинку творчості школярів та юнацтва Братського району, Пажут Богдан Миколаївська ЗОШ № 12, Ченгіч Юлія Миколаївська ЗОШ № 56, Квасільчук Інна Садівська ЗОШ Миколаївського району, Кубай Роман Миколаївський економічний ліцей № 2, Прихода Сергій Миколаївський коледж культури і мистецтв. Дипломами за ІІІ місце вибороли Косєй Дарина Снігурівська ЗОШ №1, Гончар Владислав Павлівський НВК Снігурівського району, Чернишов Єгор Миколаївська ЗОШ № 46, Мамчур Юлія Снігурівський професійний ліцей, Татарова Анастасія Вище професійне училище №21 м. Миколаїв.

Нагородження переможців відбудеться 11 квітня на Річному вокзалі о 15.00 за адресою: Варварівський спуск, 5а.

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді
Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 27.03.2017

 

В Миколаєві пройшов відкритий фестиваль вуличних культур та видів спорту– «Skills»

В суботу, 25 березня, в приміщенні концерт-холу «Юність», відбувся Відкритий фестиваль вуличних культур та видів спорту м. Миколаєва – «Skills», який був організований громадською організацією «Слайс» спільно з громадською організацією «МІСТО 2050» за підтримки управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради.

Організатори заходу поставили основною метою заходу популяризацію спортивних та танцювальних напрямків серед молоді, пропаганду здорового способу життя, а також розвивати спортивно-танцювальну культури міста.

На фестиваль приїхало багато відомих та професійних танцюристів із усієї країни, які підготували плодотворні майстер-класи для молодих представників даного виду танцювальної культури. Ведучим заходу виступив гість з Києва, який був організатором першого в Україні чемпіонату миру з брейк-дансу «Burn Battle School» – Владислав Салун, відомий як mc Vladee. Крім досвідчених dj’s (Tamaryan з Полатви та Kusto з Одеси) гостями фестивалю були live band Dopio de luxe и Jazz band Володимира Алексеєва.

Під час проведення фестивалю Спортивно - танцювальний клуб «Слайс» представив глядачам свій новий танцювальний спектакль «Планета Земля», який направлений на глобальну соціальну тему екології та взаємодії людини з природою.

«Заходи такого спрямування вкрай позитивно впливають на спортивне та культурне виховання молоді міста. Крім того, даний формат фестивалю, на якому є багато гостей з різних куточків країни впливає на формування позитивного іміджу міста Миколаєва, як місто спортивної, талановитої та здорової молоді», – зазначив начальник управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради Олег Соколик.

В рамках фестивалю проходили змагання між командами, за результатами яких були визначені переможці у відповідних напрямках: команда переможців Break dance Pro 4vs4 – South Front; команда переможців Break dance kids 4vs4 – X-Makers (м. Харків); победительница Break dance pro 1vs1 – Алеся; переможці Break dance kids 1vs1 – Dooble you (м. Харків); переможці Tricking battle – Артем Сафта и Владислав Владимиров (м. Харків); переможцями Allstyle battle стала команда – Girls power.

image

image

image

image

image

image

 image

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді
Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 23.03.2017

Начальник управління у справах сімї, дітей та молоді Миколаївської міської ради взяв участь в роботі Робочої групи з розвитку мережі молодіжних центрів

Засідання Робочої групи з розвитку мережі молодіжних центрів в Україні відбулося в Міністерстві молоді та спорту 21 березня. Учасниками заходу стали заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема, представники структурних підрозділів Міністерства, обласних та місцевих органів влади, а також начальник управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради Олег Соколик.

Під час засідання Робочої групи учасниками були обговорені питання нормативно-правового забезпечення діяльності молодіжних центрів в Україні, а також проінформовано про то, що на сьогодні групою народних депутатів розроблено законопроект № 6048 про внесення змін до деяких законів України (щодо запровадження стандартів Ради Європи для молодіжних центрів і децентралізації роботи з молоддю). Проект закону спрямований на те, щоб в Україні почали діяти стандарти для роботи молодіжних центрів, які вже успішно працюють у країнах Євросоюзу. Розвиток молодіжних центрів та покращення якості їх роботи дасть можливість молоді розвивати свої навички і долучатись до активного громадського життя.

В ході обговорення питання створення мережі молодіжних центрів, начальник управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради Олег Соколик зазначив, що на сьогодні миколаївська молодь вже підтримала ініціативу створення відповідного молодіжного центру, який би став центром не тільки змістовного дозвілля молоді, а дав би можливість розвивати свої навички і долучатись до активного громадського життя.

З метою підвищення якості молодіжної роботи на базі молодіжних центрів через обмін досвідом, надання практичних та теоретичних знань ключовим аудиторіям, посилення співробітництва, запровадження інноваційних підходів та напрацювання актуальних ініціатив в травні цього року в м. Вінниця Міністерство молоді та спорту спільно з Вінницькою ОДА та партнерськими організаціями проводить міжнародний форум «Від ініціативи – до дії». 

image 

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді
Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 13.03.2017

В Миколаєві відбулось відкриття студентських стажувань в міській раді 2017

В понеділок, 13 березня, в малому залі Миколаївської міської ради відбулося відкриття студентських стажувань в 2017 році. Проект «Студентські стажування в Миколаївській міській ради» в тому форматі, в якому він є наразі, почав реалізується з 2010 року. В цьому році організаторами виступили управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради спільно з апаратом ради та громадською організацією «МІСТО 2050».

Пройти стажування та більш детально дізнатися про роботу міської ради та її виконавчих органів зсередини зможуть 10 студентів Миколаївських вищих навчальних закладів, які пройшли відбір за результатами анкетування та співбесіди.

За словами начальника управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради Олега Соколика, який до речі також був учасником програми «Студентських стажувань в 2010 році», – «Даний проект дійсно надає можливість молодим активним людям не тільки пройти стажування та більш детально дізнатися про роботу органів місцевого самоврядування, але й підготувати компетентні молоді кадри, які згодом зможуть працювати на благо міста, області та країни в цілому в різних структурних підрозділах органах державної влади та місцевого самоврядування».

Куратори проекту, Роман Мамчур та Меланія Саркісян розповіли, що проект буде проходити в два етапи: теоретичний та практичний. Під час першого етапу стажери дізнаються про особливості роботи органів місцевого самоврядування, а під час другого етапу студенти зможуть, використовуючи отримані знання, реалізувати власний соціальний проект, мета яких буде покликана вирішити нагальні проблеми, які є в місті.

Секретар міської ради Тетяна Казакова зазначила, що вона готова особисто допомагати кожному стажеру під проходження стажувань, а також у реалізації їх ініціатив, які зможуть покращити життя в місті Миколаєві.

image

image

image

image

image

image

image

image

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді
Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 23.02.2017

Зустріч поколінь: відомі випускники-політологи розповіли студентам як досягти успіху в даній професії

В четвер, 23 лютого, в приміщенні Миколаївського обласного краєзнавчого музею відбулась зустріч політологів 1 та 2 курсів Чорноморського Національного Університету імені Петра Могили та Миколаївського Національного Університету ім. В.О. Сухомлинського з випускниками-політологами даних навчальних закладів, які досягли певних успіхів в суспільно-громадській діяльності.

Захід був ініційований управлінням у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради, мета якого полягала в обміні досвідом між випускниками-політологами та студентами, які нещодавно почали вивчати дану професію.

За словами начальника управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради Олега Соколика, який до речі також є випускником факультету політичних наук ЧНУ імені Петра Могили, – «Студенти політологи завжди були рушієм позитивних соціально-політичних змін міста та області, в тому числі в напрямку розвитку молодіжної політики. Серед випускників-політологів є багато відомих та успішних фахівців, які працюють в місцевому самоврядуванні, в органах державної влади, засобах масової інформації та громадському секторі. І сьогодні відомі випускники обох навчальних закладів поділяться своїм досвідом здобуття успіху в даній професії».

Модератором заходу виступив Олександр Максименко, який став переможцем конкурсу на посаду начальника управління молоді та туризму Миколаївської облдержадміністрації.

Серед відомих випускників МНУ ім. В.О. Сухомлинського на зустріч зі студентами завітала Євгенія Матейчук, яка зробила наголос на внутрішній мотивації, без якої досягти успіху в даному напрямку не можливо.

Також, своїм досвідом поділилась заступник губернатора Миколаївської області Оксана Янішевська, яка розповіла про необхідність участі молоді в громадському житті, адже це є перший крок до соціального ліфту.

Студенти, які відвідали зустріч, з великим інтересом слухали своїх старших колег та задавали багато запитань.

В подальшому організатори заявили, що подібні зустрічі будуть відбуватися і в подальшому.

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді
Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 21.02.2017

Студенти підтримали ідею розробки програми для обміну між містами Вільнюса та Миколаєва

Сьогодні, 21 лютого, під час другого дня перебування начальника відділу молодіжної політики м. Вільнюс (Литва) Iонаса Ланяускаса (Jonas Laniauskas) в Миколаєві, відбулися дві зустрічі зі студентством провідних ВНЗ міста, а саме з представниками органів студентського самоврядування ЧНУ імені Петра Могили та МНУ ім. В.О. Сухомлинського.

«Це перший візит Іонаса до Миколаєва, основна мета якого полягає в знайомстві між містами та презентації нашого міста, як міста молоді. Ми розглядаємо можливість розроблення програми обміну між студентами, і не лише студентами, міст Вільнюса та Миколаєва, і ті ідеї та пропозиції, які Ви сьогодні озвучите потраплять до цієї програми», – зауважив начальник управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради Олег Соколик.

Обидві зустрічі, що в ЧНУ імені Петра Могили та в МНУ ім. В.О. Сухомлинського виявилися дуже жвавими, студенти ставили багато питань до начальника відділу молодіжної політики міста Вільнюс. Студенти проявили неабиякий інтерес до можливості обміну між містами. Крім того, студенти цікавились про особливості роботи органів студентського самоврядування в Литві та країнах Європейського союзу.

Наприкінці зустрічі студенти разом з керівниками управлінь (м. Вільнюс та м.Миколаєва) дійшли згоди про необхідність розробки програми для обміну між студентством обох міст.

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді
Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 20.02.2017

Начальник відділу молоді міста Вільнюс розповів про позитивний досвід роботи молодіжних центрів

В понеділок, 20 лютого в рамках робочого візиту до Миколаєва, прибув начальник відділу молодіжної політики міста Вільюс (Литва) Іонас Ланяускас (Jonas Laniauskas), за запрошенням управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради.

В рамках візиту, відбулася зустріч з членами Ради з питань молодіжної політики при міському голові, під час якої Йонас Ланяускас розповів про структуру роботи з молоддю в Литві та країнах Європейського союзу зокрема. Особливу увагу представників інститутів громадянського суспільства запрошений гість зосередив на необхідності розбудови молодіжних центрів в місті.

За словами Іонаса, – «В місті Вільнюс проживає близько 600 тисяч людей, та функціонує 7 молодіжних центрів. В Миколаєві ж, на скільки мені відомо, на близько ту саму кількість мешканців, немає жодного молодіжного центру. Подобного роду центри по всій Європі працюють з кінця ХХ століття, та виконують роль центу комунікації між активною, прогресивною молоддю».

Крім того, начальник відділу молодіжної політики міста Вільюс, розповів, про ту кількість та якість проектів, які проходять у Литві та місті зокрема, а також запропонував миколаївській молоді податися на конкурс «Молодіжної столиці Європи», який надає можливості для всебічного розвитку не тільки молоді, а й місту в цілому.

Начальник управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради Олег Соколик, який і виступив ініціатором міжнародного співробітництва між Миколаєвом та Вільнюсом з метою обміну досвідом в молодіжній політиці, зазначив, що в місті Миколаєві на сьогоднішній день вже ведеться робота над створенням молодіжного центру, адже, нещодавно, миколаївська молодь підтримала ідею створення подібного молодіжного центру.

Крім того, Олег Соколик підкреслив, що це лише перша зустріч з представником місцевого самоврядування м. Вільнюс. «В подальшому ми плануємо налагодити співробітництво між Миколаєвом та Вільнюсом та проводити обміни між студентством та представниками інститутів громадянського суспільства».

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді
Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 15.02.2017

 

«Трамвайчик закоханих» привітав миколаївців
з Днем Святого Валентина

14 лютого, в День закоханих, Миколаєвом курсував «Трамвайчик закоханих», який запрошував городян проїхатись історичною частиною міста та зануритись у романтичну атмосферу, яка панувала у трамваї.

Даних захід був організований управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради за підтримки Комунального підприємства Миколаївської міської ради «Миколаївелектротранс», а також при підтримці Миколаївського Академічного Художнього Російського Драматичного Театру, кінотеатру Піонер, КВП по організації харчування в навчальних закладах, агентства «Secret Garden» та вихованців дитячих колективів «Не по детски» та «Дарунок Неба».

«Трамвайчих закоханих» почав вітати містян зі святом о 17:00 годині та курсував за маршрутом «Якт-клуб» – Парк «Народний Сад».

Пасажирами святого рейсу стали як закохані люди так і пересічні громадяни, які були дуже здивовані, що проїзд є безкоштовним. Миколаївців вітали у трамваї маленькі купідончики, які дарували людям печиво у вигляді сердець, а ведучий, під час проведення романтичної екскурсії містом розповідав цікаві історії кохання історичних постатей міста.

Романтичної атмосфери додавала «жива» музика, яка була у виконанні Квартету «Кофе-брейк» та вихованців Миколаївського музичного училища, які всю подорож дарували пасажирам інструментальні композиції.

Крім того, всі охочі мали можливість взяти участь у вікторині та отримати за правильні відповіді призи, які були охоче надані партерами заходу, а саме: білети на спектакль в Миколаївському Академічному Художньому Російському Драматичному Театрі, сертифікати на романтичну вечерю на двох в ресторані грузинської кухні «Оджахурия».

Серед відвідувачів святкового трамвайчику стали і віце-мер Євген Шевченко та начальник управління у справах сім’ї, дітей та молоді Олег Соколик, які зазначили, що «Трамвайчих закоханих» стане щорічною акцією до Дня Святого Валентина. 

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді
Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 13.02.2017

 

В День Святого Валентина Миколаєвом курсуватиме

«Трамвайчик закоханих»

Управління у справах сім’ї, дітей та молоді вітає усіх закоханих з наступаючим Днем Святого Валентина та запрошує мешканців та гостей міста 14 лютого прийняти участь у романтичному заході «Трамвайчик закоханих».

Початок руху о 17:00 на кінцевій трамвайній зупинці «Яхт-клуб».

«Трамвайчик закоханих» приготував для своїх пасажирів багато приємних сюрпризів.

Проїхатись в «Трамвайчику закоханих» можна буде за маршрутом: «Яхт-клуб» – Парк «Народний сад» з 17:00 до 20:00 години, проїзд в якому є безкоштовним.

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді
Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 02.02.2017

 

Молодь міста підтримує ініціативу створення Молодіжного центру

Під час засідання Ради з питань молодіжної політики при міському голові, до складу якої входить більше 60 громадських організацій, яке відбулося сьогодні, 2 лютого, в приміщенні Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гмирьова, членами Ради було обговорено питання стосовно створення в місті Миколаєві Молодіжного центру.

Дане питання озвучив начальник управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради Олег Соколик.

«Створення Молодіжного центру надасть можливість для налагодження більш ефективної горизонтальної комунікації між представниками громадських організацій. Молодіжний центр слугуватиме не тільки як майданчик для зустрічей та проведення різного роду тренінгів, а й стане таким собі коворкінг-центром для молоді міста. … Нам в управління на конкурс проектів, програм та заходів приносять велику кількість цікавих проектів, але в більшості з них велику суму коштів забирає оренда приміщення для проведення заходів. Створивши Молодіжний центр ми з легкістю зможемо зекономити велику кількість бюджетних коштів та надати молоді приміщення яке технічно буде відповідати усім вимогам для проведення молодіжних заходів», – відмітив Олег Соколик.

Обговоривши дане питання молоді активісти підтримали ідею створення Молодіжного центру та навіть почали запропонувати різні варіанти приміщень, які потенційно підходять під завдання центру. Завершуючи обговорення члени Ради вирішили працювати в цьому напрямку спільно, адже це питання не однієї громадської організації, а усієї молоді міста.

Крім того, під час засідання Ради, окрім робочих питань діяльності органу, були цікаві доповіді гостей з Херсону та Одеси, а саме: Юрій Капушенко – радник Херсонського міського голови, голова Ради м. Херсону розповів про успішні молодіжні ініціативи, які реалізуються в його місті та Рудомьоткін Артем – автор ідеї створення журналу PROactive, презентував журнал для проактивної молоді.

Крім того, Олег Соколик проанонсував приїзд начальника управління молодіжної політики міста Вільнюс (Литва), під час якого планується провести кілька робочих зустрічей з молоддю Миколаєва з метою обміну досвіду в напрямку розвитку молодіжної політики. 

image

image

image

image

image

image

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді
Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 22.12.2016

 

Миколаївські діти завітали в гості до Святого Миколая

20 грудня, в НК «Caprica» Святий Миколай запросив малечу до себе в гості. Даний захід проходив в рамках проекту «В гостях у Святого Миколая», який організувала громадська організація «Скаути Миколаєва» спільно з управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради.

До Святого Миколая були запрошені діти різних соціальних категорій та з малозабезпечених родин, опікуваних родичами по відсутності батьків, дітей сиріт, дітей з обмеженими можливостями, дітей з ДЦП.

Програма була наповнена іграми, піснями, конкурсами, хороводами, яскравими і творчими номерами, після яких всі діти отримали довгоочікувані солодкі подарунки.

Святий Миколай – свято дітей і всіх жителів міста Миколаєва, адже наше улюблене та рідне місто носить ім’я Святителя Миколая – найбільш відомого і шанованого християнського, особливо, православного святого! Нехай серед нас буде побільше тих, хто своє серце віддає дітям! 

image

image

image

image

image

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді
Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 21.12.2016

 

В Корабельному районі пройшов футбольний турнір на кубок «Юніорів»

18 грудня в Корабельному районі міста пройшов футбольний турнір на кубок «Юніорів», який був організований Громадською організацією «Молодіжна рада Миколаєва» спільно з управлінням у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради.

За кубок змагалися 10 шкіл Корабельного району, а саме: Миколаївські загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів №№ 1, 14, 29, 33, 40, 43, 48, 54, Миколаївська гімназія №3 та Миколаївський економічний ліцей №1.

Команди були розділені на 2 групи згідно з результатами жеребкування, після чого були проведені ігри в групах та визначені лідери, які зустрілися у боротьбі за призові міста.

По закінченню боротьби за призові міста кубок «Юніорів» виборола  Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 43 ім. К.Ф. Ольшанського. Срібним призером стала Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №54, бронзу виборола Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №14 імені Героя Радянського Союзу Пшеніцина Г.О., Крім того була відмічена Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №40, яка поступилася в боротьбі за бронзу та отримала призи за волю до перемоги.

image

image

image

image

image

image

image

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді
Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 20.12.2016

 

Святий Миколай завітав до мікрорайону Ялти

18 грудня в мікрорайоні Ялти відбувся захід присвячений відзначенню Новорічних свят та зустрічі Святого Миколая.

Захід був організований Громадською Організацію «Альтер-Спорт» спільно з управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради.

До дітей завітали казкові герої з якими вони пройшли цікаві пригоди та різноманітні конкурси. Свято запам’яталося новорічними піснями та хороводами, цікавими конкурсами та смачними призами.

Крім того, до організації святкового заходи приєдналися і місцеві мешканці, а саме: Комітет самоорганізації робітничого селища Ялти, а також КУ «Агенція розвитку Миколаєва» в рамках проекту «Ресурсній центр громадських ініціатив» та літературний клуб «Фенікс».

Начальник управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради, Олег Соколик, зазначив, що крім загальноміських свят, які проходять в центральній частині міста, вкрай важливо проводити розважальні та культурологічні заходи у віддалених районах міста, і той факт, що місцеві мешканці приєдналися до організації даного заходу, підтверджує, що в Миколаєві живуть активні городяни, які люблять своє місто.

image

image

image

image

image

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді
Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 19.12.2016

 

Активні матусі міста пройшли програму підготовки до створення власного бізнесу

17 грудня відбувся завершальний захід та підбиття підсумків проекту «Бізнес-МАМА», який реалізовувався Молодіжним Фондом «Новий вибір» спільно з управлінням у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради.

Ідея проекту полягала у формуванні у жінок необхідних компетенцій та знань для самозайнятості та організації власного бізнесу безпосередньо через надання можливості молодим мамам міста здобути бізнес-освіту та підвищити свій професійний рівень, при цьому не відриваючись від сім`ї та дітей.

5 субот поспіль учасниці проекту проходили тренінгові програми та навчальні курси з основ підприємництва та ефективного управління бізнесу за різними напрямками на базі Миколаївського Регіонального Центру Підтримки Бізнесу, який теж долучився до реалізації даної ініціативи.

В результаті реалізації проекту відбулася не просто передача необхідних знань та компетенцій для започаткування власного бізнесу, вдалося досягти більшого – було створено своєрідну площадку для молодих мам, які прагнуть навчатися, взаємодіяти, ділитися досвідом та знаннями, розвиватися, будувати власну справу для того, аби бути фінансово незалежними та успішними у всіх сферах.

По закінченню проекту начальник Управління у справах сім’ї, дітей та молоді Олег Соколик та директор Центру Підтримки Бізнесу Ващиленко Артем привітали учасниць з проходженням програми та вручили сертифікати міжнародного зразка про проходження курсу з основ підприємництва та ефективного управління бізнесу.

image

image

image

image

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді
Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 09.12.2016

 

В Миколаєві пройшов ХVІІ Молодіжний Класичний Бал

9 грудня в Будинку Культури Молодіжний відбувся ХVІІ Молодіжний Класичний Бал, в якому прийняло участь більше 200 представників.

Бал був організований Громадською організацією «Скаути Миколаєва» спільно з управлінням у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради.

Організатори подарували учасникам Балу унікальний шанс зануритися в історичну атмосферу і дали можливість молоді повеселитися, вишукано і культурно відпочити. Молодь, студенти та люди, які люблять атмосферу Вальсу, із задоволенням танцювали під звуки класичної музики камерного оркестру «ARS – NOVA» Миколаївської обласної філармонії.

Привітати учасників прийшов депутата міської ради В’ячеслав Карцев і начальник управління у справах сім'ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради Олег Соколик.

Програма була насичена танцювальними конкурсами, жартами, іграми знайомствами. Найсміливіші пари перевірили свою майстерність танцю в конкурсі на кращу пару.

Молодіжний класичний бал є традиційним заходом та наступного року, за словами організаторів має на меті зібрати близько 500 прихильників Вальсу. 

image

image

image

image

image

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді
Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 09.12.2016

 

В Корабельному районі розпочав роботу тренінговий клуб для молоді

В рамках проекту «Паритет жінок і чоловіків – підвищення конкуренції» 9 грудня розпочав свою роботу тренінговий клуб для молоді на базі бібліотеки-філіалу № 18 Центральної бібліотеки для дорослих Корабельного району.

Даний проект реалізовує «Миколаївська обласна дитяча спілка дружин юних пожежних рятувальників – Блискавка» спільно з управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради.

Більше 50-и школярів та студентів взяли участь в першому тренінгу, темою якого була «Реалізація власного потенціалу на державній службі».

Спікерами стали діячі, які досягли успіху у соціальній діяльності, серед них були: директор КП «ЕЛУ Автодорог», депутат міської ради Наталія Горбенко, отаман козацької громади Корабельного району Альберт Панченко та начальник управління у справах дітей сім’ї і молоді міської ради Олег Соколик.

Організаторами планується проведення низки тренінгів, які допоможуть активній молоді, а це насамперед школярі та студенти, вступити в діалог з успішними людьми з різних сфер діяльності. По закінченню даного проекту, групи, які утворяться на тренінгу, мають написати проекти, для покращення життя мешканців Корабельного району та Миколаєва в цілому.

image

image

image

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді
Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 28.11.2016

В Миколаєві вчать жінок вести власний бізнес

 

26 листопада в Миколаївському Регіональному Центрі Підтримки Бізнесу пройшов другий захід в рамках проекту «БІЗНЕС-МАМА», темою якого організаторами було обрано «Юридичні аспекти підприємницької діяльності».  

Даний проект реалізується управлінням у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради спільно з МФ «Новий вибір»

Проект «Бізнес-мама»спрямований на формування у жінок необхідних компетенцій та знань для організації власного бізнесу. Основна мета проекту – надати можливість молодим мамам міста Миколаєва здобути бізнес-освіту та підвищити свій професійний рівень, не відриваючись від сім`ї та дітей.

Нові економіко-суспільні умови обумовили збільшення інтересу до проблеми поєднання жінкою професійних, материнських та подружніх функцій. За останні роки відбулися істотні зміни у формуванні та становленні сучасної сім’ї. Простежується процес переходу інституту батьківства, материнства на другий план, на перший план виходять мотиви професійної реалізації та соціальної активності. В той же час, в молодих сім’ях, що все ж наважилися на народження дітей, жінки часто почуваються обмеженими, не маючи можливостей для самореалізації, відчуваючи втрату професіональних компетенцій, що зумовлює підвищену депресивність, пригніченість та навіть падіння самооцінки.

Саме, з метою покращення становища сучасної жінки в професійній та сімейній сферах безпосередньо шляхом формування у жінок необхідних компетенцій і знань для організації власного бізнесу діє даний проект.

Учасниці проекту протягом 4 годин під керівництвом тренера Вдовиченко Лариси Юріївни пізнавали усі тонкості особистої справи. Адже знання основних юридичних аспектів відкриття, закриття та ведення бізнесу загалом – це один з основних факторів, що впливає на успішність підприємницької діяльності.

Начальник управління Олег Соколик також завітав до майбутній бізнес-леді та привітав активних представниць жіночої статті, які мають бажання та ідеї для особистого вдосконалення.  

image

image

image

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді
Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 19.11.2016

Миколаївська молодь відвідала Верховну Раду України

Миколаївські студенти, які були відзначенні Стипендією міського голови та міської ради, 18 листопада відвідали Верховну Раду України.

Екскурсію для стипендіатів до найвищого законодавчого органу країни вже другий рік поспіль організовує управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради.

За словами начальника управління, Олега Соколика, крім відзначення найкращих студентів стипендіями міського голови та міської ради, управління вже другий рік поспіль організовує такі екскурсії для стипендіатів та надає можливість в живу ознайомитись з процесом законотворення, що є основною передумовою їхньої майбутньої політичної, громадської діяльності.

Під час відвідання Верховної Ради України студенти ознайомились з історію становлення та розвитку українського парламентаризму, з архітектурною спадщиною будівлі Верховної Ради України, а також мали можливість наживо поспостерігати за роботою депутатів, адже екскурсія проходила під час пленарного засідання парламенту.

«Найактивніших студентів, які своєю діяльністю формують позитивний імідж міста, необхідно заохочувати, тому такі екскурсії, на мою думку, потрібно зробити традиційними», – відзначив Соколик.

image

image

image

image

image

image

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді
Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 07.11.2016

 

В Миколаєві пройшов фестиваль вуличної спортивно-танцювальної культури DMS (Dance Music Sport)

В будинку культури «Молодіжний» з 5 по 6 листопада проходив фестиваль вуличної культури DMS (Dance Music Sport), організатором якого виступили Dance Club «Slice» та управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради.

Метою фестивалю було не тільки популяризувати танцювальну вуличну культуру, а й пропаганда здорового способу життя.

На захід з’їхалися танцюристи і атлети з усієї України! В рамках фестивалю пройшли allstyles battles 1vs1 Суддями даного контеста, стали:

-топовий хореограф України - Ігор Осьмачко м. Харьків;

- Оля Степаненко - хореограф команди «I am soul»

Володимир Хитрук - хореограф команди «Slicefam»

Організація фестивалю і активностей проходила на 3 локаціях, на кожній з яких, учасники могли взяти участь і поспостерігати в різних спортивних і танцювальних контестах.

Організатори проводили даний фестиваль другий рік і за їхніми словами, з кожним роком фестиваль росте і набирає обертів. DMS 2017 обіцяє бути ще крутіше!

 

image

image

image

image

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді
Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 07.11.2016

В Миколаєві провели дебатну школу за моделлю судового процесу

5-6 листопада на базі Миколївського інституту права НУ ОЮА Миколаївський осередок Ліги студентів АПУ спільно з управлінням у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївскьої міської ради проводили Південноукраїнську дебатну школу за моделлю судового процесу.

Урочисто відкривали Дебатну школу: Начальник Головного територіального управління юстиції в Миколаївській обл. Возняк Р.І., Начальник Управління у справах дітей, сім'ї та молоді Соколик О.В. та Директор Миколаївського інституту права НУ ОЮА Поліщук С.М.

Два дні на Дебатній школі працювали провідні юристи м. Миколаєва. В перший день учасники мали змогу послухати та поспілкуватися з практикуючими юристами та висококласними експертами. Серед спікерів в перший день виступали: Хомік Іван "Участь прокурора в дебатах. Особливості.", Тимошин Юрій "Практичні прийоми захисника під час дебатів в кримінальному провадженні.", Мілюченко Валентина Анатоліївна "Виступ з промовою осіб в судовому засіданні, що беруть участь в цивільній справі.", Сердюк Степан "Промова прокурора в судових дебатах.", Коваленко Олена "Дебати як вид спорту для юристів: український VS міжнародні формати.", Кащенко Станіслав "Практична сторона судових дебатів у цивільному та кримінальному процесах." та Стужук Сергій "Страх публічних виступів. Шляхи подолання."

На другий день Південноураїнської школи учасники мали змогу випробувати себе в якості сторін в кримінальному та цивільному процесах. В Дебатах приймали участь 12 команд з різних ВНЗ Миколаєва та Одеси, з яких в фінал вийшли дві команди з Миколаївського інституту права НУ ОЮА. Перемогу отримала команда студентів 5 курсу МІП НУ ОЮА «Fair Lawyers», учасниками якої були Одінцов Олександр та Галицький Сергій, друге місце посіла команда Головко Владислава та Гордієнко Дмитра. Судді також відмітили гру щє одної команди, яка на жаль за балами не могла пройти до фіналу, але на протязі всього дня показувала гарні результати, це команда з НУ ОЮА «Carpe diem» - Буров Микита та Литвиненко Олексій. Також Буров Микита отримав нагороду ТОП-спікера.

Суддями на Дебатах були: Єрошкін В`ячеслав Вікторович, Долгов Антон Генадійович, Константиновський Олексій Геннадійович, Питомець Ганна Петрівна, Достдар Руслана Миколаївна, Данильченко Олена Валентинівна, Стужук Сергій Василійович, Минькович-Слободяник Олена Василівна, Івановський Дмитро Володимирович, Фірсова Інна Володимирівна та Ярош Віктор Віталійович.

Дебатна школа по моделі судового процесу була абсолютно безкоштовною та проводилася Миколаївським осередком Ліги студентів АПУ спільно з ГО "Жіночі Ініціативи та Демократія" при підтримці Управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради.

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді
Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 20.10.2016

 

В Миколаївській міській раді визначили студенів, які будуть відзначені стипендією міського голови та міської ради

Засідання експертної ради з призначення стипендії міського голови та міської ради для талановитих студенів, які навчаються у вищих навчальних закладах та професійно-технічних навчальних закладах м. Миколаєва відбулося 19 жовтня 2016 року, в приміщенні Миколаївської міської ради.

До складу експертної ради, яка була затверджена розпорядженням міського голови
№252 від 26.09.2016 року, ввійшли:

Голова експертної ради

Шевченко

Євген Валерійович

-

заступник міського голови

Заступник голови експертної ради

Соколик

Олег Віталійович

-

начальник управління у справах сім`ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради

Секретар експертної ради

Фулітка

Катерина Сергіївна

-

начальник відділу у справах молодіжної політики та роботи з громадськими організаціями управління у справах сім`ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради

Члени експертної ради

Василькова

Лідія Олександрівна

-

голова громадської організації «Клуб політичної діагностики СтрекоZa»
(за узгодженням)

Веселовська

Лариса Ігорівна

-

депутат міської ради (за узгодженням)

Ганжул

Анна Павлівна

-

голова громадської організації «Молодіжний рух «Молодь за права людини» (за узгодженням)

Дмитрієв

Микола Олександрович

-

головний спеціаліст відділу з питань молодіжної політики управління з питань молоді та туризму Миколаївської обласної державної адміністрації (за узгодженням)

Дулько

Євгенія Павлівна

-

представник громадської організації «АРТ-оптимісти» (за узгодженням)

Філіппов

Ігор Сергійович

-

позаштатний радник міського голови з питань молодіжної політики (за узгодженням)

Всього на розгляд експертної ради було подано 78 пакетів документів, від вищих навчальних та професійно-технічних навчальних закладів. Миколаївської міською радою на 2016 бюджетний рік заплановано призначити 60 стипендій міського голови та міської ради.

Нагородження стипендіатів традиційно відбудеться в Міжнародний день студента, 17 листопада.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що управління розпочало роботу з призначення стипендії міського голови, міської ради.

image

image

image

image

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді
Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 30.09.2016

Рада з питань молодіжної політики при міському голові підписала угоду про співпрацю з Обласним центром зайнятості

В Миколаєві, 29 вересня, була підписана угода про співпрацю між Радою з питань молодіжної політики при міському голові та Обласним центром зайнятості, яку презентував директор цієї установи – Дмитро Оборонько. На сьогодні однією з найактуальніших проблем молоді є працевлаштування, особливо важливо перше місце роботи, для отримання вкрай необхідного досвіду роботи. Саме задля вирішення цієї проблеми та допомогти молодим миколаївським фахівцям отримати перше місце роботи була підписана дана угода.

Також, на засіданні Рада утворила Миколаївський студентський парламент. Даний орган повинен покращити якість комунікації між студентськими самоврядуваннями та владою міста, для вирішення актуальних питань студентської молоді.

Засідання Ради, традиційно відвідав начальник управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради – Олег Соколик, який нагадав представникам громадських організацій, що термін подачі заявок на конкурс проектів, програм розроблених інститутами громадського суспільства для реалізації яких надається фінансова підтримка з міського бюджету, закінчується 17 жовтня.

«Хочу нагадати, що термін прийому проектних пропозицій закінчується 17 жовтня. В цьому конкурсі ми ставимо пріоритет на ті проекти та заходи, які спрямовані на відзначення Міжнародного дня студентів, новорічних свят, а також заходи та проекти з гендерної політики. Запрошу до конкурсу всі інститути громадянського суспільства, подавайте свої пропозиції», – сказав Олег Соколик.

Для студентів та органів студентського самоврядування, начальник управління зробив наголос на стипендії міського голови, міської ради.

«Управління вже розпочало роботу по призначенню стипендії міського голови, міської ради для талановитих студенів, які навчаються у вищих начальних закладах та професійно-технічних училищах м. Миколаєва. Крайній термін подачі документів 14 жовтня. Тому закликаю миколаївських студентів йти до своїх студентських самоврядувань або адміністрації навчального закладу та дізнаватись про пакет документів, який необхідний для участі в конкурсі. Експертною радою будуть відібрані кращі представники, які отримають стипендію. Хочу підкреслити, що для експертної ради успішне навчання студента не є найважливішим показником, увага звертається ще й на громадську діяльність кандидатів».

Нагадаємо, що управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради оголосила конкурс проектів.

Управління розпочало роботу з призначення стипендії міського голови, міської ради.

 image

image

image

image

image

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді
Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 01.09.2016

В Миколаєві відкрили новий танцювальний сезон

1 вересня, на головній вулиці міста - Соборній, громадська організація «Слайс» спільно з Миколаївською обласною молодіжною громадською організацією «Миколаївський дослідницько-аналітичний центр» за підтримки управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради відкрили новий танцювальний сезон.

За словами організаторів , даний захід мав на меті не тільки популяризувати спортивні та танцювальні напрямки серед молоді, а ще пропагувати здоровий спосіб життя!

На відкриття танцювального сезону завітав і начальник управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради Олег Соколик, який привітав усіх з 1 вересня, відкриттям танцювального сезону. Начальник управління зазначив, що подібного роду заходи не тільки впливають на культурну освіту молоді, а й піднімають імідж Миколаєва в очах мешканців та гостей міста.

Крім того, Олег Соколик вручив подячні листи від міського голови громадській організації «Слайс» за вагомий внесок у розвиток молодіжної політики міста, та двом найактивнішим учасникам цієї організації – Білявському Нікіті та Ефремову Андірю.

image

image

image

image

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді
Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 15.07.2016

"Лідерство в ХХІ сторіччі"

7-8 липня, на спортивно-оздоровчій базі «Корабел» (с. Коблево, Миколаївська область) було проведено Літню школу студентського самоврядування «Лідерство в ХХІ сторіччі», в якому організатори вдало поєднали інформативні тренінги та активний відпочинок.

Захід організовано громадською організацією «Всеукраїнська рада студентів» за підтримки Студентського Парламенту НУК, Первинної профспілкової організації студентів НУК спільно з управлінням у справах сім'ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради. 

В рамках освітньої частини для студентів було проведено курс лекцій із дисциплін «Кадровий менеджмент», «Психологія управління», «Методи вирішення конфліктів», та ін. Для тренінгів були запрошені викладачі, що дозволило не тільки навчити студентів чомусь новому, а й створити атмосферу, при якій дуже конструктивно проходив обмін досвідом та традиціями. Кожен, без винятку, учасник відмітив, що почерпнув для себе щось корисне та цікаве.

Окрім цього студенти мали змогу сповна насолодитись справжнім літнім відпочинком. Кожен день проводились ігри з волейболу, футболу та настільного тенісу, а Чорне море демонструвало гостинність своїми теплими водами та яскравим сонцем.

Незважаючи на те, що літня школа проходила вперше, організаторам вдалося врахувати всі дрібниці та створити ідеальну атмосферу для роботи та відпочинку. Сподіваймося, що наступного року Літня школа студентського самоврядування «Лідерство в ХХІ сторіччі» матиме не аби який успіх, адже існування таких освітніх проектів є саме те, що потрібно активним студентам зі всієї України!

image

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді
Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 01.07.2016

Міжнародна літня театральна школа «Театрон» завершила свою роботу

1 липня, в Миколаївській міській ради пройшло офіційне закриття Міжнародної літної театральної школи «Театрон», яка реалізувалась Миколаївською міською громадською організацією «Федерація аматорських миколаївських театрів – ФАМТ» спільно з управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради.

Привітав театральні колективи з України, Білорусії та Литви заступник міського голови Євген Шевченко, який відмітив, що дана проект дасть новий подих культурному житті в місті та об’єднає в місті Миколаєві нові тетарльні колективи не тільки з різних міст України, а й за її межами.

В програмі школи пройшли лекції та майстер-класи провідних діячів сцени з Чехії, Білоручії, Польщі, Німеччини, Франції та України.

Євген Шевченко вручив сертифікати учасникам школи та побажав всім приїжджати до Миколаєва наступного року.

image

image

image 

image

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді
Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 24.06.2016

В Міській раді пройшло офіціне закриття "Школи помічника депутата"

24 червня, в будівлі Миколаївської міської ради відбулося офіційне закриття «Школи помічника депутата».

Даний проект реалізовувався громадською організацією «Центр студентських стажувань» спільно з управлінням у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради.

Привітати випускників школи завітав начальник управління у справах сім’ї, дітей та молоді Олег Соколик, який зазначив, що проведення проектів освітнього характеру дуже позитивно впливає на розвиток молоді та міста загалом.

Куратор проекту – Міланія Саркісян відмітила, що ті представники які дійшли до випуску найсильніші та найвідповідальніші, тому що знаходили час для лекцій та практичних занять.

Олег Соколик вручив випускникам сертифікати про проходження «школи помічника депутата» та побажав успіху в роботі на благо міста.

image

image

image

image

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді
Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 16.06.2016

Рада з питань молодіжної політики при міському голові прийняла нове положення і обрала голову

14 червня відбулося засідання Ради з питань молодіжної політики при Миколаївському міському голові, в засіданні якого взяли участь представники громадських організацій, студентських самоврядувань, а також начальник управління у справах сім'ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради – Олег Соколик.

Першим питанням на порядку денному було прийняття нового положення, яке регулює діяльність даного органу. Нагадаємо, що старе положення складалося з одного листа А4 і описувало лише формальну місію Ради. Нове ж положення, яке було розроблено ініціативною групою, що складалась з представників студентських самоврядувань, громадських організацій, а також представників управління у справах сім'ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради, повністю прописує всі права і обов'язки як членів Ради, так і керівництва дорадчого органу.

Другим питанням на порядку денному було вибори керівного складу Ради. На посаду глави Ради було запропоновано дві кандидатури: Анна Ганжул - нинішній заступник голови Ради, президент громадської організації «Молодіжний рух «Молодь за права людини» та Андрій Миськів. представник організації «Миколаїв - чисте місто». В ході відкритого голосування, члени Ради обрали Анну Ганжул. На посаду заступника голови вибрали Михайла Михайлова – президента студентського парламенту НУК ім. Адмірала Макарова, а на посаду секретаря Тетяну Височину – президента студентського самоврядування НМІРЧ «Університет« Україна ».

Члени Ради також прийняли рішення про новий формат проведення засідань, відтепер під час зустрічей Ради, молодь буде презентувати свої проекти і пропозиції щодо поліпшення життя в місті. На даній зустрічі з першою презентацією виступила Анна Ганжул, яка презентувала свій проект, який реалізується спільно з Агенцією розвитку Миколаєва, по створенню стаціонарного сценічного комплексу в центрі міста. Молоді громадські працівники відзначили важливість реалізації проекту, так як дуже часто виникає питання з місцем для проведення масових заходів.

Начальник управління у справах сім'ї, дітей та молоді міської ради Олег Соколик, зазначив, що завдяки реалізації даного проекту можливо буде заощадити бюджетні кошти, які виділяються на організацію масових заходів.

На додаток до сценічність комплексу, Анна Ганжул, розповіла про відкриття алеї арт-піаніно до Дня Молоді.

Другий проект, який презентували членам Ради був проект SMART-TREE, який представив Олександр Заряєв. Миколаївець розповів концепцію створення розумного дерева в місті. За його задумом, біля дерево будуть збудовані лавки, сонячні батареї, встановлено освітлення та безкоштовний wi-fi.

Останнім питанням на порядку денному стало проведення Дня Молоді, Олег Соколик презентував концепцію свята, а також запросив всіх до участі.

Заключною частиною зборів стала пропозиція новообраного голови Анни Ганжул укласти меморандум співпраці з нашими територіальними сусідами, а саме з Одесою і Херсоном. Тому виникла пропозиція зустрітися з колегами, головами рад сусідніх міст найближчим часом для обміну досвідом та налагодження співпраці між південними містами України.

image

image

image

image

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді
Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 05.06.2016

 

З 29 травня по 1 червня в Миколаєві проходила культурно-мистецька акція Миколаїв – казкове місто, в рамках Х відкритого міжрегіонального фестивалю «Quest – детства fest», який був проведений Миколаївською міською громадською організацією «Федерація аматорський миколаївських театрів» спільно з Управлінням у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради.

Метою даного проекту було відірвати дітей від комп’ютерів, заволікти цікавими дворовими іграми.

29.05. - За участю дитячих творчих колективів міста відбулося відкриття фестивалю. Незважаючи на дощ у ДМ «Казка» було багато дітей, і юні артисти виступали під парасольками. Вранці і ввечері проходила реєстрація учасників Квесту «Миколаїв- казкове місто.

З 30 по 31 травня - проходив сам квест. Слово Quest перекладається на українську мову як «пошук». Квест передбачає виконання якогось завдання. Квест «Миколаїв - казкове місто» складався з з трьох етапів: 1. Пошук відповідей на питання (у дорожньому листі дітям було задано 39 питань про рідне місто, казкових персонажах і т.п.) 2. Список добрих справ (кожен учасник повинен був зробити добрі справи по вказаному в списку категорій: допомога батькам, друзям, природі, перехожим) 3. Виконання завдань за підказками, захованим в різних частинах міста Миколаєва (в різних місцях, згідно підказкам, дітей чекали організатори, які давали завдання і ставили бали за їх виконання). На виконання кожного завдання відводився один день.

В організації квесту брали участь студенти групи НХ-3 Миколаївського коледжу культури і мистецтв - майбутні організатори дозвілля. Це вони становили завдання для квестерів, маршрут руху, підказки і стояли на станціях по місту.

У нашому квесті переможених не буває. Всі учасники отримали дипломи та прекрасні призи від організаторів і спонсорів: настільні ігри, іграшки, набори для творчості, сертифікати зі знижкою на відвідування квест-кімнат. Діти залишилися дуже задоволені як самим захоплюючим і цікавим квестом, так і подарунками. Всього в квесті б ило зареєстровано близько 120 осіб. Заповнені шляхові карти принесли лише 30 осіб. Гран-прі отримав 5-річний Мельниківська Данило, який разом зі своєю сім'єю брав активну участь у квесті.

Закриття фестивалю пройшло 01 червня на сцені, встановленій біля корабля в ДМ «Казка», після якого Молодіжний аматорський народний театр «С.Т.У.К.» спільно з театром танцю ім. В.Пак «Ритми планети» подарував жителям міста прекрасну казку - мюзикл-феєрію «Червоні вітрила».

image image

image

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді
Миколаївської міської ради


 

 ОНОВЛЕНО 03.06.2016

Фінал Всеукраїнського молодіжного фестивалю медіа та соціальної реклами
"Wake Up"

30 травня о 10:30 у кінотеатрі «Піонер« відбувся фінал Всеукраїнського молодіжного фестивалю медіа та соціальної реклами "Wake Up", який організований з метою залучення молоді до вирішення соціальних проблем шляхом створення репортажів, статей, соціальних фото, постерів та відеореклами.

Організаторами Фестивалю виступають: ГО «Перлина» за фінансової підтримки управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради. Партнери заходу Event компанія «SuperСвято» та ГО «Молодіжний рух «Молодь за права людини».

До фіналу пройшли роботи з усіх куточків України в яких молодь висвітлювала актуальні проблеми сучасного суспільства.

Роботи були подані за такими номінаціями: «Права людини», «Моя країна!», «Небайдужість», «Розвиток суспільства», «Спорт, здоров’я», «Екологія» та «Вільна тема».

Цього року кубки переможців Гран-прі залишились у Миколаєві. У номінації «Кращий реалізований проект» перемогла Ангеліна Васильєва, а у номінації «Краща соціальна реклама» перемогло тріо: Заплетнюк Юлія, Кальвіна Світлана та Колодіна Валерія.

Сподіваємось наступного року до конкурсу приєднається більше учасників і ми побачимо ще більше яскравих робіт.

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді
Миколаївської міської ради


 

 ОНОВЛЕНО 30.05.2016

Миколаївська молодь вшанувала пам’ять героїв «Партизанської іскри»

28 травня в селі Кримка, Первомайського району, молодь області вшанувала пам’ять загиблих героїв-підпільників молодіжної організації «Партизанська іскра». Даний захід відвідала і делегація з міста Миколаєва, яка була організована управлінням у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради, на чолі с начальником управління – Олегом Соколиком.

«Партизанська іскра» діяла в запіллі німецьких військ з кінця 1941 р. по лютий 1943 р. Її керівниками були директор середньої школи В. С. Моргуненко, учень 10-го класу П. К. Гречаний, учні Д. Г. Дяченко, Д. Н. Попик. «Партизанська іскра» налічувала 30 членів організації і 40 чоловік залучила до підпільної роботи. Вони приймали по радіо зведення Радінформбюро, поширювали антигітлерівські листівки, здійснювали диверсії на залізниці, на лініях зв’язку. Підпільники проводили агітацію серед населення Миколаївської області, напали на жандармський пост і звільнили двох заарештованих товаришів.

Як зазначив начальник управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради Олег Соколик, – вшанування пам’яті героїв-підпільників «Партизанська іскра» несе в собі не тільки історичну місію – пам’ятати про тих молодих людей, які були ще школярами, але віддано захищали рідну землю від загарбників, а ще й виховну – навчає молоде покоління, якими повинні бути справжні патріоти.

По закінченню урочистого мітингу відбулось покладання квітів до вічного вогню, а також усі учасники мітингу відвідали музей героїв-підпільників «Партизанська іскра».

image

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді
Миколаївської міської ради


 ОНОВЛЕНО 23.05.2016

В Миколаєві відмітили літній День Святого Миколая

21-22 травня, на головній вулиці міста – Соборній, управлінням у справах сім’ї, дітей та молоді спільно з Миколаївською міської громадською організацією Федерація аматорських миколаївських театрів «ФАМТ» було проведено Культурно-мистецьку акцію до Дня Європи - І Відкритий фестиваль вуличної європейської культури «St. Nikolas Art street fest» до літнього Дня Святого Миколая.

Дана культурна акція мала на меті вирішити проблему історичної закритості нашого міста Миколаїв, який досить довгий час був «закритим» потребує реклами, як на всеукраїнському, так і на європейському рівні. Миколаїв – місто талановитої, розвиненої молоді, що активно підтримує позицію євроінтеграції. Та перш ніж інтегруватися необхідно було показати громаді, що є розумінням сучасної культури в європейських країнах і зрозуміти на якому рівні розвитку культури ми знаходимося зараз самі.

Фестиваль був розділений на дві частини. Перша частина проходила 21 травня, під час святкування Дня Європи в Миколаєві, яка складалась з роботи парку «живих» скульптур. В роботі парке прийняли участь представники з Одеси, Миколаєва, Вінниці, Мінська (Білорусь) та з міста Машево (Польща).

Друга частина фестивалю проходила в Каштановому сквері 22 квітня та завершилась концертом, під час якого було відзначено найкращі «Живі скульптури». Переможцем було обрано представника з Мінську (Білорусь).

Завдяки І Відкритому фестивалю вуличної європейської культури «St. Nikolas Art street fest» миколаївська громада познайомиться з цікавими напрямками сучасного вуличного європейського мистецтва та було покладено початок Міжнародному фестивалю, який відкрив м. Миколаїв та Україну європейській спільноті.

image

image

image

image

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді
Миколаївської міської ради


 

 ОНОВЛЕНО 19.05.2016

В Миколаєві започаткували вечори англійського кіно

18 травня за ініціативою Управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради та спільно з Миколаївською обласною бібліотекою для юнацтва було проведено вечір англійського кіно.

Як відомо, 2016 рік оголошено роком англійської мови, тому що наша держава є однією з найнижчим рівнем володіння англійської мови, а перегляд фільмів мовою оригіналу сприяє його вивченню.

«Коли я дивлюсь кіно англійською мовою я не завжди встигаю зрозуміти деякі слова, а коли є субтитри – все зрозуміло», – сказав Олег Соколик.

Для перегляду було обрано картину «Король говорить», сюжет якої розповідає про герцога, який готується вступити на посаду британського короля Георга VI, батька нинішньої королеви Єлизавети II. На перший кіно-вечір були запрошені представники інститутів громадського суспільства та лідери студентських самоврядувань міста Миколаєва, які з великим захопленням дивись, а потім обговорювали цю картину.

За словами організаторів такі заходи управління у справах сім’ї, дітей та молоді спільно з Миколаївською обласною бібліотекою для юнацтва будуть проводити регулярно для того, щоб переглядаючи фільми підвищувати рівень володіння англійською серед молоді.

image

image

image

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді
Миколаївської міської ради


 

 ОНОВЛЕНО 17.05.2016

Форум органів студентського самоврядування розглянув шляхи розвитку молоді

Миколаївські студенти обговорили шляхи розвитку студентського самоврядування та молоді в цілому під час форму, якій був проведений за підтримки Управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради та проходив 14-15 травня в селі Коблево, Миколаївської області.

Форум «Нові види студентської кооперації в умовах соціально-економічної кризи» було проведено в рамках реалізації програми «Молодь» на 2016-2018 роки, основною метою якого було обговорення спільних проблем, які мають студентські самоврядування вишів міста Миколаєві та знаходження спільних шляхів їх вирішення.

Захід проходив у студентському оздоровчому таборі НУК імені адмірал Макарова – «Корабел», що знаходиться на березі Чорного моря в селі Коблево. Участь у роботі форуму взяли представники органів студентського самоврядуванні ВНЗ міста Миколаєва, серед яких були представники Миколаївського Національного Університету ім. В.О. Сухомлинського, Миколаївської філії Одеської Юридичної Академії, Чорноморського Державного Університету імені Петра Могили та Національного Університету Кораблебудування ім. адмірала Макарова

Під час форуму були підняті та обговорені нагальні проблеми з якими стикаються органи студентського самоврядування. Друга частина обговорення мала на меті вироблення спільних шляхів вирішення проблем з якими стикаються студенти. Велику зацікавленість серед учасників викликала тема можливості створення регіонального органу, який був би інтегрований до органів державної влади та співпрацював з органами студентського самоврядування. На думку учасників форуму, така взаємодія мала б позитивний ефект на розвиток молодіжної політики в цілому.

Крім жвавих дискусій, організатори підготували для студентських лідерів корисні тренінги та лекції, серед яких інтеграційна гра «Створення моделі функціонування кооперації ОСС Миколаєва в умовах соціально-економічної кризи», за допомогою якої учасники навчились створювати та візуалізовувати таку проектну модель роботи, яка буде на їх думку, найбільш ефективною та швидкою у реалізації.

По закінченню, лідери студентського самоврядування та учасники форуму виразили єдину позицію, щодо лише спільними діями можливо вирішити ті проблеми, які виникають у молоді.

image

image

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді
Миколаївської міської ради


ОНОВЛЕНО 16.05.2016 

 

Вивчаємо англійську мову!

Управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради спільно з Миколаївською обласною бібліотекою для юнацтва ініціює проведення кіно-вечерів з метою перегляду фільмів англійською мовою, для представників інститутів громадського суспільства та лідерів студентських самоврядувань міста.

Як відомо, 2016 рік оголошено роком англійської мови з метою підвищення рівня володіння англійською серед населення, а перегляд фільмів мовою оригіналу сприяє її вивченню.

Кіно-вечір пройде в приміщенні Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва 18 травня 2016 року о 17:00 за адресою: вул. Велика Морська, 92.

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді
Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 27.04.2016

 

В Миколаївській мерії визначали проекти, які підтримають за рахунок міського бюджету

26 квітня, в приміщенні Миколаївської міської ради відбулося засідання конкурсної комісії з визначення програми (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства на виконання Програми «Молодь» на 2016-2018 роки, яким надається фінансова підтримка за рахунок бюджетних коштів.

Всього на конкурс, який управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради оголосило 10 березня, було подано 31 конкурсну пропозицію від вісімнадцяти громадських організацій.

Засідання вже вкотре проходило в 163 кабінеті Миколаївської міської ради і було загальнодоступним для усіх представників інститутів громадського суспільства та мешканців міста.

Заслухавши кожного представника інститутів громадського суспільства, які захищали свої конкурсні пропозиції, комісія шляхом голосування за кожний з проектів, визначить ті, яким буде надана фінансова підтримка з міського бюджету.

Нагадаємо, що до складу конкурсної комісії, яка була затверджена розпорядженням міського голови, входять заступник міського голови – Євген Шевченко; начальник управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради – Олег Соколик; головний спеціаліст у відділу у справах молодіжної політики та роботи з громадськими організаціями управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради – Катерина Фулітка; представник громадської організації «Молодіжний рух «Молодь за права людини» – Анна Ганжул; головний спеціаліст відділу молоді та інтернатних закладів управління по роботі з молоддю департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської обласної державної адміністрації – Микола Дмитрієв; представник громадської організації «АРТ-оптимісти» – Євгенія Дулько; депутат Миколаївської міської ради VIІ скликання – Владислав Єнтін; головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку Миколаївської міської ради – Марина Крівцун; депутат Миколаївської міської ради VIІ скликання – Наталя Манзюк; радник міського голови – Микола Нікітін; депутат Миколаївської міської ради VIІ скликання – Анатолій Петров; депутат Миколаївської міської ради VIІ скликання – Дмитро Січко; керівник центру «Молодіжний» Миколаївського міського палацу культури «Молодіжний» – Юрій Тазарачев; начальник відділу громадських зв’язків Миколаївської міської ради – Наталя Ухмановська та позаштатний радник міського голови з питань молодіжної політики – Ігор Філіппов.

Наступне засідання конкурсної комісії відбудеться 28 квітня, за результатами якого вже стане відомо які проекти пройдуть за фінансовою підтримкою Миколаївської міської ради.

image

image

image

image

image

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді
Миколаївської міської ради


 

ОНОВЛЕНО 25.04.2016

 

VII Всеукраїнська науково-практична конференція

«Наука. Студентство. Сучасність»

21-22 квітня 2016 р. за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Миколаївської обласної державної адміністрації та Херсонського державного університету в Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського відбулася VII Всеукраїнська науково-практична конференція «Наука. Студентство. Сучасність. Національно-патріотичне виховання дітей та молоді в умовах модернізаційних змін в Україні».

Пленарне засідання розпочалося презентацією фільму «Військово-патріотичне виховання в МНУ імені В. О. Сухомлинського». Із вітальним словом до присутніх звернулися: дійсний член Академії педагогічних наук України, Академії вищої школи, Міжнародної Академії педагогічних і соціальних наук, Міжнародної слов’янської академії освіти імені Я. А. Коменського А. М. Богуш, заступник директора департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації Г. Л. Каськова, перший проректор університету В. І. Криленко.

Під час роботи конференції діяло 9 секцій: «Виховання громадянина-патріота в історичному контексті», «Формування національно-мовної особистості в сучасному освітньому просторі», «Національне становлення особистості патріота в умовах ВНЗ», «Національні особливості в формуванні патріота України», «Військово-патріотичне виховання дітей та молоді на сучасному етапі розвитку України», «Інноваційні педагогічні технології у патріотичному вихованні дітей та молоді», «Психологічні засади національно-патріотичного виховання дітей та молоді», «Патріотичне виховання дітей та молоді засобами музичного мистецтва», «Національне виховання як складова всебічного розвитку дітей дошкільної та початкової освіти»; відбулися майстер-класи «Виховання патріотизму у дітей дошкільного віку та дітей молодшого шкільного віку», «Проективні методики та розвиток особистості: від образів несвідомого до свідомого сприйняття світу» від Психологічної служби університету.

Модератором круглого столу «Інститути громадянського суспільства як основна складова національно-патріотичного виховання молоді міста», виступив начальник управління у справаї сім'ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради Олег Соколик.

Крім того були ще такі секції: «Народ мій є, народ мій завжди буде…» та тренінги «Форми та партнери національно-патріотичного виховання дітей та молоді», «Національно-патріотичне виховання в умовах тимчасового дитячого колективу ДОТ».

По закінченню конференції відбулося підведення підсумків, нагородження сертифікатами учасників.

image

image

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді
Миколаївської міської ради


ОНОВЛЕНО 28.03.2016

Управлінням молоді був проведений тренінг з написання проектів для громадських організацій.

 

В суботу, 26 березня управлінням у справах сім'ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради було організовано тренінг з написання проектів / програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка з міського бюджету.

Про це повідомляє прес-служба управління.

Лектором виступив головний експерт «реанімаційних пакету реформ» щодо реформування молодіжної політики Юрій Юзич.

Начальник управління Олег Соколик виступив із вступним словом, в якому закликав активно брати участь в конкурсі, приносити цікаві ідеї і проекти, і тим самим бути активними учасниками реалізації молодіжної політики в місті.

Крім представників громадських організації, для яких і був організований тренінг, захід відвідала депутат міської ради - Олена Кисельова, яка похвалила молодь за їх активність:

«Ви вже молодці, хоча б тому що, незважаючи на те що сьогодні субота, і багато хто зараз ще сплять або тільки прокидаються, Ви вже встали і прийшли, що б дізнатися щось нове», - сказала депутат.

image

Юрій Юзич розділив лекційну частину на дві частини - перша стосувалася розвитку молодіжної політик, нових можливостей фінансування для молодіжних проектів, закордонні стажування, друга частина стосувалася безпосередньо конкурсу та основних моментів, на які варто звернути увагу при подачі конкурсної заявки.

«Якщо Ви збудуйте для себе таку табличку: завдання - процес і результат, і якщо вони будуть відповідати один одному - Ви перемогли» - сказав Юрій Юзич.

image

image

image

image

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді


 

«Студенти школи помічника депутата познайомилися з будівлею мерії»

16 березня учасники проекту «Школа помічника депутата», який реалізує громадська організація «Центр студентських стажувань» спільно з управлінням у справах сім'ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради провели черговий етап навчання.

Організаторами школи була підготовлена екскурсія будівлею Миколаївської мерії, яку провів керівник апарату Миколаївської міської ради Михайло Петрович Коваль, а також повідав студентам про структуру і завдання, які вирішує апарат ради та міськвиконком в цілому.

Начальник управління у справах сім'ї, дітей та молоді Олег Соколик розповів, що в сесійній залі приймаються всі найважливіші для міста рішення, і від компетентності обраних депутатів, а також їх команди в цілому, залежить якість життя людей всього міста.

Нагадаємо, що 10 березня управління у справах сім’ї, дітей та молоді оголосило початок конкурсу проектів/програм розроблених інститутами громадянського суспільства для реалізації який надається фінансова підтримка з місцевого бюджету.

image

image

image

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді

 

 

Миколаїв повинен стати флагманом молодіжної політики на півдні України - Соколик.

14 березня управління у справах сім’ї, дітей та молоді провело круглий стіл на тему - «Молодіжна політика 2016», який відбувся в залі науково-педагогічної бібліотеки.

До обговорення молодіжної політики крім понад півсотні громадських організацій, студентських самоврядувань міста приєдналася також депутат Миколаївської міської ради, член постійної депутатської комісії з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення, освіти, культури, туризму, молоді та спорту Наталя Манзюк.

На порядку денному було запропоновано обговорити п’ять ключових питань, серед яких обговорення напрямків роботи в молодіжній політиці, проведення конкурсу проектів (програм) розроблених інститутами громадянського суспільства на реалізацію яких надається фінансова підтримка, планування роботи молодіжної ради при міському голові, також було запропоновано спільними зусиллями відзначити ключові молодіжні дати - День Європи та День Молоді, крім цього начальник управління виступив з ініціативою підписання Меморандуму про співпрацю між управлінням і громадськими організаціями.

Депутат міської ради Наталія Манзюк вирішила ближче познайомитися з представниками громадських організацій та лідерами студентських самоврядувань. Це дало можливість висловитися кожній організації, розповісти про свою діяльність і поділитися своїми напрацюваннями.

Наприкінці круглого столу Олег Соколик наголосив на необхідності майданчика для молоді, на якому студенти, молоді активісти могли б обмінюватися ідеями, створювати спільні якісні, великі проекти і заходи. За його словами, це дасть можливість Миколаєву завдяки своєму вигідному географічному положенню, завдяки цікавим і якісним проектам стати флагманом молодіжної політики на півдні України.

image

image

image

image

Управління у справах сім'ї, дітей та молоді

 


 

ОНОВЛЕНО 25.06.2018

 

ХХІІ Міжнародного фестивалю дитячої творчості «ЗОЛОТИЙ ЛЕЛЕКА»

Подивитись запис Гала-концерту можуть всі бажаючі за посиланням

 
знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: