Мапа порталу

Стипендія Миколаївського міського голови та
Миколаївської міської ради


ОНОВЛЕНО 16.12.2021

В Миколаєві відбулось нагородження талановитих студентів стипендією Миколаївського міського голови та міської ради

15 грудня в Миколаєві відбулася урочиста церемонія нагородження активної, талановитої студентської молоді стипендіями Миколаївського міського голови та міської ради.

Цьогоріч у Миколаєві 95 стипендіатів, які представлені закладами вищої освіти, закладами фахової передвищої освіти та закладами професійної (професійно-технічної) освіти.

Вихованців міських вишів та професійно-технічних навчальних закладів у сесійній залі Миколаївської міської ради привітали секретар міської ради Дмитро Фалько, депутати міськради Олена Кісельова, Тріщанович Єлизавета, Домбровська Тетяна, Ременнікова Ганна, Норд Ганна.

 
image
 
image
 
image
 
image
 
image
 
image
 
image
 
image
 
image
 
image
 
image
 
image
 
image
 
image
 
image
 
image
 
image
 
image

ОНОВЛЕНО 15.09.2021

Оголошення про призначення стипендії
Миколаївського міського голови та Миколаївської міської ради

З метою пошуку, підтримки і поліпшення умов інтелектуального розвитку талановитої молоді в різних сферах життя, на виконання рішення Миколаївської міської ради від 20.05.2021 № 4/360 «Про затвердження Положення про призначення стипендії міського голови та міської ради для талановитих студентів, які навчаються у закладах вищої освіти, закладах фахової передвищої освіти та закладах професійної (професійно-технічної) освіти м. Миколаєва», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», управлінням молодіжної політики Миколаївської міської ради розпочато роботу по призначенню (за період 2020-2021 навчального року) стипендії міського голови та міської ради для талановитих студентів, які навчаються у закладах вищої освіти, закладах фахової передвищої освіти та закладах професійної (професійно-технічної) освіти м. Миколаєва.

Кандидат на отримання стипендії повинен: 

- навчатись в одному із закладів вищої освіти, закладів фахової передвищої освіти або закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Миколаєва;

- відзначатись успішним навчанням за підсумками 2020-2021 навчального року;

- проживати на території м. Миколаєва;

- бути віком до 35 років на момент надходження пакету документів;

- не знаходитись в академічній відпустці;

- не отримувати стипендію міського голови та міської ради для талановитих студентів, які навчаються у закладах вищої освіти, закладах фахової передвищої освіти та закладах професійної (професійно-технічної) освіти м. Миколаєва, в минулому навчальному році.

Просимо Вас до 15.10.2021 року направити оформлений пакет документів до сектору приймання, обліку та організації роботи з документами загального відділу департаменту забезпечення діяльності виконавчих органів Миколаївської міської ради за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20.

Електронна версія документів обов’язково надсилається на електронну адресу управління молодіжної політики Миколаївської міської ради [email protected].

Телефони для довідок: 37-57-04, 37-56-56 (відділ по роботі з інститутами громадянського суспільства управління молодіжної політики Миколаївської міської ради).

Конкурсний пакет документів включає в себе:

 1. Витяг із протоколу засідання вченої (педагогічної) ради, або іншого уповноваженого органу закладу освіти про висунення кандидата на здобуття стипендії;
 2. Рекомендаційний лист (характеристика) – мотивоване подання, в якому визначаються особливі досягнення, підписане керівником і засвідчене печаткою навчального закладу. До рекомендаційного листа (характеристики) обов’язково додається копія залікової книжки кандидата на здобуття стипендії або довідка в довільній формі про стан успішності навчання за підсумками двох останніх семестрів підписана керівником і засвідчена печаткою навчального закладу (у разі відсутності залікової книжки);
 3. Анкета кандидата на здобуття стипендії міського голови та міської ради 
  (Додаток 1);
 4. Лист-погодження органу студентського самоврядування;
 5. Копії дипломів чи грамот про перемогу в конкурсах, фестивалях, олімпіадах тощо;
 6. Копія паспорта студента;
 7. Копія витягу з Єдиного державного демографічного реєстру (у разі необхідності або наявності);
 8. Копія картки платника податку студента (для осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття ідентифікаційного номера та офіційно повідомили про це відповідному контролюючому органу, подається лише копія паспорта студента);
 9. Копія виписки з банку про відкриття рахунку;
 10. Згода на обробку персональних даних (Додаток 2).

Клопотання для встановлення стипендії міського голови та міської ради може бути порушено громадською організацією за узгодженням відповідного закладу освіти м. Миколаєва.

 


 ОНОВЛЕНО 14.09.2020

Оголошення про призначення стипендії
Миколаївського міського голови та Миколаївської міської ради

З метою пошуку, підтримки і поліпшення умов інтелектуального розвитку талановитої молоді в різних сферах життя, на виконання рішень Миколаївської міської ради від 21.12.2018 № 49/17 «Про затвердження міської програми «Молодіжна політика» на 2019-2021 роки», від 26.10.2004 № 24/6 «Про затвердження Положення про стипендію міського голови для талановитих студентів, які навчаються у вищих навчальних закладах та професійно-технічних навчальних закладах м. Миколаєва» (зі змінами та доповненнями), керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», управлінням молодіжної політики Миколаївської міської ради розпочато роботу по призначенню (за період 2019-2020 навчального року) стипендії міського голови та міської ради для талановитих студентів, які навчаються у закладах вищої освіти, закладах фахової передвищої освіти та закладах професійної (професійно-технічної) освіти м. Миколаєва.

Кандидат на отримання стипендії повинен:
- навчатись в одному із закладів вищої освіти, закладів фахової передвищої освіти або закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Миколаєва;
- відзначатись успішним навчанням за підсумками 2019-2020 навчального року;
- брати активну участь у громадській діяльності;
- не отримувати інших спеціальних стипендій протягом даного навчального року;
- не знаходитись в академічній відпустці;
- бути віком до 35 років на момент надходження пакету документів.

Просимо Вас до 15.10.2020 року направити оформлений пакет документів до канцелярії Миколаївської міської ради за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20, каб. № 152.
Урочиста церемонія нагородження стипендіатів відбудеться 17.11.2020 в Миколаївському Академічному Художньому російському драматичному театрі за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 25.
Телефон для довідок: 37-56-56 (відділ по роботі з інститутами громадянського суспільства управління молодіжної політики Миколаївської міської ради).
Конкурсний пакет документів включає в себе:
Лист-направлення;
Рекомендаційний лист;
Анкета – заявка у кількості 2-ох екземплярів вищого навчального закладу чи професійно-технічного училища за узгодженням керівника органу студентського самоврядування (анкету просимо надавати у друкованому та електронному вигляді на адресу: [email protected]).
Копії дипломів, грамот та інших відзнак про перемогу в конкурсах, фестивалях, олімпіадах за 2019-2020 навчальний рік.
Копія паспорту (1,2 сторінка), копія ІПН.
Згода на обробку персональних даних.

Клопотання для встановлення стипендії (може бути порушено і громадською організацією за узгодженням та направленням вищого навчального закладу чи професійно - технічного училища).

 


 

 

 ОНОВЛЕНО 04.09.2019

Оголошення про призначення стипендій Миколаївського міського голови та Миколаївської міської ради

З метою пошуку, підтримки і поліпшення умов інтелектуального розвитку талановитої молоді в різних сферах життя, на виконання рішень Миколаївської міської ради від 21.12.2018 № 49/17 «Про затвердження міської програми «Молодіжна політика» на 2019-2021 роки», від 26.10.2004 № 24/6 «Про затвердження Положення про стипендію міського голови для талановитих студентів, які навчаються у вищих навчальних закладах та професійно-технічних навчальних закладах м. Миколаєва» (зі змінами та доповненнями), керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», управлінням молодіжної політики Миколаївської міської ради розпочато роботу по призначенню (за період 2018-2019 навчального року) стипендії міського голови та міської ради для талановитих студентів, які навчаються у вищих навчальних закладах та професійно-технічних училищах м. Миколаєва.

Кандидат на отримання стипендії повинен:

- навчатись в одному з вищих або професійно-технічних навчальних закладів м. Миколаєва;

- відзначатись успішним навчанням за підсумками 2018-2019 навчального року;

- брати активну участь у громадській діяльності;

- не отримувати інших спеціальних стипендій протягом даного навчального року;

- не знаходитись в академічній відпустці;

- бути віком до 35 років на момент надходження пакету документів.

Просимо Вас до 04.10.2019 року направити оформлений пакет документів до канцелярії Миколаївської міської ради за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20, каб. № 152.

Урочиста церемонія нагородження стипендіатів відбудеться 15.11.2019 о 16:00 в Миколаївському Академічному Художньому російському драматичному театрі за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 25.

Телефон для довідок: 37-57-04 (відділ по роботі з інститутами громадянського суспільства управління молодіжної політики Миколаївської міської ради).

Конкурсний пакет документів включає в себе:

 1. Лист-направлення;
 2. Рекомендаційний лист;
 3. Анкета – заявка у кількості 8-ми екземплярів (додається) вищого навчального закладу чи професійно-технічного училища за узгодженням керівника органу студентського самоврядування (анкету просимо      надавати у друкованому та електронному вигляді на адресу: otd.molod.mk@mkrada.gov.ua).
 4. Копії дипломів, грамот та інших відзнак про перемогу в конкурсах, фестивалях, олімпіадах за 2018-2019 навчальний рік.
 5. Копія паспорту (1,2 сторінка), копія ІПН.
 6. Згода на обробку персональних даних (додається).

Клопотання для встановлення стипендії (може бути порушено і громадською організацією за узгодженням та направленням вищого навчального закладу чи професійно - технічного училища).

Анкета 2019

Згода на збір та обробку персональних даних 

 


 

 ОНОВЛЕНО 16.11.2018

В Миколаєві відбулось нагородження талановитих студентів стипендією Миколаївського міського голови та міської ради

 

16 листопада, з нагоди святкування Міжнародного дня студента, в Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі відбулась урочиста церемонія вручення стипендій Миколаївського міського голови та міської ради для талановитих студентів.

80 стипендіями міського голови та міської ради експертна рада вирішила відзначити 48 студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації, 15 студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації та 17 студентів професійно-технічних навчальних закладів.

У церемонії нагородження взяли участь міський голова Олександр Сєнкевич, депутати Миколаївської міської ради В'ячеслав Карцев, Сергій Мотуз, Лариса Веселовська, Анатолій Петров, Федір Панченко.

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

 


 ОНОВЛЕНО 12.11.2018

В цьому році 80 найталановитіших студентів отримають стипендії міського голови та міської ради 16 листопада

 

16 листопада о 14:00 годині в Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі відбудеться урочиста церемонія вручення стипендій Миколаївського міського голови та міської ради для талановитих студентів.

Нагадаємо, що 31.10.2018 експертна рада з призначення стипендії міського голови та міської ради для талановитих студентів, які навчаються у вищих навчальних закладах та професійно-технічних навчальних закладах м. Миколаєва, шляхом голосування за кожного претендента визначила персональний склад студентів, які отримують стипендію міського голови та міської ради.

Виходячи із того, що Миколаївською міською радою на 2018 бюджетний рік заплановано призначити 80 стипендій міського голови та міської ради, експертна рада вирішали надати стипендії 48 студентам вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації, 15 студентам вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації та 17 студентам професійно-технічних навчальних закладів.

image


 ОНОВЛЕНО 03.09.2018

 

Оголошення про призначення стипендій 
Миколаївського міського голови та Миколаївської міської ради

З метою пошуку, підтримки і поліпшення умов інтелектуального розвитку талановитої молоді в різних сферах життя, на виконання рішень Миколаївської міської ради від 05.04.2016 № 4/12 «Про затвердження Програми «Молодь» на 2016-2018 роки», від 26.10.2004 № 24/6 «Про затвердження Положення про стипендію міського голови для талановитих студентів, які навчаються у вищих навчальних закладах та професійно-технічних навчальних закладах м. Миколаєва» зі змінами та доповненнями, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», управлінням молодіжної політики Миколаївської міської ради розпочато роботу по призначенню (за період 2017-2018 навчального року) стипендії міського голови та міської ради для талановитих студентів, які навчаються у вищих навчальних закладах та професійно-технічних училищах м. Миколаєва.

 

Кандидат на отримання стипендії повинен:

- навчатись в одному з вищих або професійно-технічних навчальних закладів м. Миколаєва;

- відзначатись успішним навчанням за підсумками 2017-2018 навчального року;

- брати активну участь у громадській діяльності;

- не отримувати інших спеціальних стипендій протягом даного навчального року;

- не знаходитись в академічній відпустці;

- бути віком до 35 років на момент надходження пакету документів.

Просимо Вас до 03.10.2018 року направити оформлений пакет документів до канцелярії Миколаївської міської ради за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20, каб. № 152.

Телефон для довідок: 37-56-56, 37-57-04 (управління молодіжної політики Миколаївської міської ради).

Конкурсний пакет документів включає в себе:

 

 1. Лист-направлення;
 2. Рекомендаційний лист;
 3. Анкета - заявка у кількості 8-ми екземплярів (додається) вищого навчального закладу чи професійно-технічного училища за узгодженням керівника органу студентського самоврядування (анкету просимо надавати у друкованому та електроному вигляді на адресу: otd.molod.mk@mkrada.gov.ua).
 4. Копії дипломів чи грамот про перемогу в конкурсах, фестивалях, олімпіадах за навчальний рік, в якому призначається стипендія.
 5. Копія паспорту (1,2 сторінка).

Клопотання для встановлення стипендії (може бути порушено і громадською організацією за узгодженням та направленням вищого навчального закладу чи професійно - технічного училища).

АНКЕТА_2018


ОНОВЛЕНО 01.09.2017

Оголошення про призначення стипендій
Миколаївського міського голови та Миколаївської міської ради

З метою пошуку, підтримки і поліпшення умов інтелектуального розвитку талановитої молоді в різних сферах життя, на виконання рішень Миколаївської міської ради від 05.04.2016 №4/12 «Про затвердження Програми «Молодь» на 2016-2018 роки» (зі змінами та доповненнями), від 26.10.2004 №24/6 «Про затвердження Положення про стипендію міського голови для талановитих студентів, які навчаються у вищих навчальних закладах та професійно-технічних навчальних закладах м.Миколаєва» (зі змінами та доповненнями), керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», управлінням молодіжної політики Миколаївської міської ради розпочато роботу по призначенню (за період 2016-2017 навчального року) стипендії міського голови та міської ради для талановитих студентів, які навчаються у вищих навчальних закладах та професійно-технічних училищах м.Миколаєва.

 

Кандидат на отримання стипендії повинен:

- навчатись в одному з вищих або професійно-технічних навчальних закладів м.Миколаєва;

- відзначатись успішним навчанням за підсумками 2016-2017 навчального року;

- брати активну участь у громадській діяльності;

- не отримувати інших спеціальних стипендій протягом даного навчального року;

- не знаходитись в академічній відпустці;

- бути віком до 35 років на момент надходження пакету документів.

До 04.10.2017 року необхідно направити оформлений пакет документів управлінню молодіжної політики Миколаївської міської ради за адресою:
вул. Інженерна 1, каб. №107 тел. 37-56-56, 37-57-04.

 

Конкурсний пакет документів включає в себе:

 

 1. Лист-направлення;
 2. Рекомендаційний лист;
 3. Анкета - заявка у кількості 8-ми екземплярів (додається) вищого навчального закладу чи професійно-технічного училища за узгодженням керівника органу студентського самоврядування (анкету просимо надавати у друкованому та електронному вигляді на адресу: [email protected]).
 4. Копії дипломів чи грамот про перемогу в конкурсах, фестивалях, олімпіадах за навчальний рік, в якому призначається стипендія.
 5. Копія паспорту (1,2 сторінка).

Клопотання для встановлення стипендії (може бути порушено і громадською організацією за узгодженням та направленням вищого навчального закладу чи професійно - технічного училища).

АНКЕТА_2017image 

 


 

ОНОВЛЕНО 26.10.2016

Експертна рада визначила студентів,
які отримують стипендію міського голови та міської ради

Експертна рада з призначення стипендії міського голови та міської ради для талановитих студентів, які навчаються у вищих навчальних закладах та професійно-технічних навчальних закладах м. Миколаєва, шляхом голосування за кожного претендента визначила персональний склад студентів, які отримують стипендію міського голови та міської ради.

Виходячи із того, що Миколаївською міською радою на 2016 бюджетний рік заплановано призначити 60 стипендій міського голови та міської ради, експертна рада вирішали надати стипендії 29 студентам вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації, 15 студентам вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації та 16 студентам професійно-технічних навчальних закладів.

Нагородження стипендіатів традиційно відбудеться в Міжнародний день студента, 17 листопада.


 

ОНОВЛЕНО 20.10.2016

В Миколаївській міській раді визначили студенів,
які будуть відзначені стипендією міського голови та міської ради

Засідання експертної ради з призначення стипендії міського голови та міської ради для талановитих студенів, які навчаються у вищих навчальних закладах та професійно-технічних навчальних закладах м. Миколаєва відбулося 19 жовтня 2016 року, в приміщенні Миколаївської міської ради.

До складу експертної ради, яка була затверджена розпорядженням міського голови
№ 252 від 26.09.2016 року, ввійшли:

Голова експертної ради

Шевченко

Євген Валерійович

-

заступник міського голови

Заступник голови експертної ради

Соколик

Олег Віталійович

-

начальник управління у справах сім`ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради

Секретар експертної ради

Фулітка

Катерина Сергіївна

-

начальник відділу у справах молодіжної політики та роботи з громадськими організаціями управління у справах сім`ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради

Члени експертної ради

Василькова

Лідія Олександрівна

-

голова громадської організації «Клуб політичної діагностики СтрекоZa»
(за узгодженням)

Веселовська

Лариса Ігорівна

-

депутат міської ради (за узгодженням)

Ганжул

Анна Павлівна

-

голова громадської організації «Молодіжний рух «Молодь за права людини» (за узгодженням)

Дмитрієв

Микола Олександрович

-

головний спеціаліст відділу з питань молодіжної політики управління з питань молоді та туризму Миколаївської обласної державної адміністрації (за узгодженням)

Дулько

Євгенія Павлівна

-

представник громадської організації «АРТ-оптимісти» (за узгодженням)

Філіппов

Ігор Сергійович

-

позаштатний радник міського голови з питань молодіжної політики (за узгодженням)

Всього на розгляд експертної ради було подано 78 пакетів документів, від вищих навчальних та професійно-технічних навчальних закладів. Миколаївською міською радою на 2016 бюджетний рік заплановано призначити 60 стипендій міського голови та міської ради.

Нагородження стипендіатів традиційно відбудеться в Міжнародний день студента, 17 листопада.

image

image

image

image

 


 

З метою пошуку, підтримки і поліпшення умов інтелектуального розвитку талановитої молоді в різних сферах життя, на виконання рішень Миколаївської міської ради від 05.04.2016 №4/12 «Про затвердження Програми «Молодь» на 2016-2018 роки», від 26.10.2004 № 24/6 «Про затвердження Положення про стипендію міського голови для талановитих студентів, які навчаються у вищих навчальних закладах та професійно-технічних навчальних закладах м.Миколаєва» зі змінами та доповненнями, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», управлінням у справах сім'ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради розпочато роботу по призначенню (за період 2015-2016 навчального року) стипендії міського голови та міської ради для талановитих студентів, які навчаються у вищих навчальних закладах та професійно-технічних
училищах м.Миколаєва.

Кандидат на отримання стипендії повинен:

- навчатись в одному з вищих або професійно-технічних навчальних закладів м. Миколаєва;

- відзначатись успішним навчанням за підсумками 2015-2016 навчального року;

- брати активну участь у громадській діяльності;

- не отримувати інших спеціальних стипендій протягом даного навчального року;

- не знаходитись в академічній відпустці;

- бути віком до 35 років на момент надходження пакету документів.

До 14.10.2016 року необхідно направити оформлений пакет документів управлінню у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради за адресою: вул. Інженерна 1, каб. № 102 тел. 37-56-80, 37-56-78.

Конкурсний пакет документів включає в себе:

 1. Лист-направлення;
 2. Рекомендаційний лист;
 3. Анкета - заявка у кількості 8-ми екземплярів (додається) вищого навчального закладу чи професійно-технічного училища за узгодженням керівника органу студентського самоврядування (анкету просимо надавати у друкованому та електронному вигляді на адресу: [email protected] ).
 4. Копії дипломів чи грамот про перемогу в конкурсах, фестивалях, олімпіадах за навчальний рік, в якому призначається стипендія.
 5. Копія паспорту (1,2 сторінка).

Клопотання для встановлення стипендії (може бути порушено і громадською організацією за узгодженням та направленням вищого навчального закладу чи професійно - технічного училища).

АНКЕТА   image


 

З метою пошуку, підтримки і поліпшення умов інтелектуального розвитку талановитої молоді в різних сферах життя, на виконання рішень Миколаївської міської ради від 22.11.2012 №22/12 «Про затвердження міської програми «Молодь» на 2013-2017 роки» зі змінами та доповненнями, від 26.10.2004 №24/6 «Про затвердження Положення про стипендію міського голови для талановитих студентів, які навчаються у вищих навчальних закладах та професійно-технічних навчальних закладах м.Миколаєва» зі змінами та доповненнями, керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", управлінням у справах сім'ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради розпочато роботу по призначенню (за період 2014-2015 навчального року) стипендії міського голови для талановитих студентів, які навчаються у вищих навчальних закладах та професійно-технічних училищах м. Миколаєва.

Кандидат на отримання стипендії повинен:

- навчатись в одному з вищих або професійно-технічних навчальних закладів м. Миколаєва;
- відзначатись успішним навчанням за підсумками 2014-2015 навчального року;
- брати активну участь у громадській діяльності;
- не отримувати інших спеціальних стипендій протягом даного навчального року;
- не знаходитись в академічній відпустці;
- бути віком до 35 років на момент надходження пакету документів.
Просимо Вас до 10.10.2015 року направити оформлений пакет документів управлінню у справах сім'ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради за адресою: вул. Інженерна 1, каб.№102 тел. 37-56-80, 37-56-78.

Конкурсний пакет документів включає в себе:

 1. Лист-направлення;
 2. Рекомендаційний лист;
 3. Анкета-заявка у кількості 8-ми екземплярів (додається) вищого навчального закладу чи професійно-технічного училища за узгодженням керівника органу студентського самоврядування (анкету просимо надавати у друкованому та електронному вигляді на адресу: [email protected] );
 4. Копії дипломів чи грамот про перемогу в конкурсах, фестивалях, олімпіадах за навчальний рік, в якому призначається стипендія;
 5. Копія паспорту (1,2 сторінка).

Клопотання для встановлення стипендії (може бути порушено і громадською організацією за узгодженням та направленням вищого навчального закладу чи професійно-технічного училища).

 


 

СТИПЕНДІЯ МИКОЛАЇВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ
(за 2014-2015 навчальний рік)

АНКЕТА
(заповнюється кандидатом особисто)

1. Прізвище, ім’я, по-батькові: _______________________________________________________________________________________ _______________________________________________________________________________________ _______________________________________________________________________________________;
2. Дата народження: _______________________________________________________________________________________ _______________________________________________________________________________________;
3. Адреса проживання, телефон: _______________________________________________________________________________________ _______________________________________________________________________________________;
4. ВНЗ (ПТУ), факультет, курс, група де навчаєтесь на даний момент: _______________________________________________________________________________________ _______________________________________________________________________________________ _______________________________________________________________________________________ _______________________________________________________________________________________;
5. Індекс, повна адреса, телефон (навчального закладу), електронна пошта (якщо є), за якими конкурсна комісія може повідомити Вас про результати конкурсу: _______________________________________________________________________________________ _______________________________________________________________________________________;
6. Навчання у вищому навчальному закладі, професійно-технічному закладі (якщо таких декілька, то вкажить у зворотньому хронологічному порядку):

Навчальний заклад (повна назва)

Спеціальність

Рік вступу

Рік закінчення

Середній бал

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7. Професійний досвід (вкажить такий, який стосується Ваших фахових інтересів, включаючи неоплачувану роботу):

Назва установи

Період роботи (місяць, рік)

Вид діяльності

Посада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8. Громадська діяльність (членство у громадських організаціях чи політичних партіях, участь у різноманітних акціях, заходах тощо): _______________________________________________________________________________________ _______________________________________________________________________________________ _______________________________________________________________________________________ _______________________________________________________________________________________ _______________________________________________________________________________________ _______________________________________________________________________________________ _______________________________________________________________________________________ _______________________________________________________________________________________;

9. Спеціальні навички: _______________________________________________________________________________________ _______________________________________________________________________________________ _______________________________________________________________________________________ _______________________________________________________________________________________ _______________________________________________________________________________________ _______________________________________________________________________________________;

10. Публікації: статті, доповіді і т.д. (зазначте дату, газету, журнал, збірку де було опубліковано): _______________________________________________________________________________________ _______________________________________________________________________________________ _______________________________________________________________________________________ _______________________________________________________________________________________  _______________________________________________________________________________________;

11. Володіння іноземними мовами (замалюйте відповідний квадрат):

Мова

Можу читати

Володію посередньо

Володію добре

Володію вільно

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12. Зазначте іншу інформацію, яка є суттєвою на Ваш погляд: _______________________________________________________________________________________ _______________________________________________________________________________________ _______________________________________________________________________________________  _______________________________________________________________________________________;

Я, _________________________________________________, своїм підписом засвідчую, що вся інформація, вказана мною в анкеті є правдивою і вичерпною.

 

_________________
(дата)
__________________
(підпис)
_________________
(П.І.Б.)

 

 


РІШЕННЯ


№ 24/6 від 2004-10-26

Про затвердження Положення про стипендію
міського голови для талановитих студентів,
які навчаються у вищих навчальних закладах
та професійно-технічних навчальних закладах
м. Миколаєва(ВН. ЗМІНУ ТА ДОПОВН.
№6/24 ВІД 04.10.06)
(ВН. ЗМІН №29/13 ВІД 30.10.08)

З метою пошуку, підтримки і поліпшення умов інтелектуального розвитку талановитої молоді в різних сферах життя, керуючись ст.ст.25, 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Положення про стипендію міського голови для талановитих студентів, які навчаються у вищих навчальних закладах та професійно-технічних навчальних закладах м. Миколаєва /додається/.

2.Вважати такими, що втратили чинність, рішення Миколаївської міської ради від 21.11.02 №7/15 „Про затвердження Положення про стипендію міського голови для талановитих студентів, які навчаються у вищих навчальних закладах м. Миколаєва” і від 17.10.03 №15/44 „Про внесення доповнень до рішення міської ради від 21.11.02 № 7/15 „Про затвердження Положення про стипендію міського голови для талановитих студентів, які навчаються у вищих навчальних закладах м. Миколаєва”.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань освіти, культури, у справах молоді та спорту (Гурець).

 

Міський голова В.Д.Чайка

 


 

Затверджено
рішенням
міської ради
від 26 жовтня 2004
№ 24/6__________

ПОЛОЖЕННЯ

про стипендію міського голови для талановитих студентів, які навчаються у вищих навчальних закладах та професійно-технічних навчальних закладах м.Миколаєва

 

1.Загальні положення

1.1.Стипендія міського голови встановлюється відповідно до Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України „Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні”, з урахуванням Указу Президента України від 29 березня 2001 року №221/2001 “Про додаткові заходи щодо реалізації державної молодіжної політики”, згідно з міською Комплексною програмою „Молодь” на 2003 – 2006 роки, затвердженою рішенням Миколаївської міської ради від 21.11.02 № 7/16.

1.2.Стипендія міського голови встановлюється з метою пошуку, підтримки і розвитку талановитої молоді в різних сферах життя, яка навчається у вищих навчальних закладах та професійно-технічних навчальних закладах м. Миколаєва.

1.3.Стипендія міського голови є найбільшою відзнакою для студентів вищих навчальних закладів та професійно-технічних навчальних закладів м.Миколаєва.

 

2.Порядок призначення стипендії

2.1.Стипендія міського голови встановлюється талановитим студентам, які навчаються у вищих навчальних закладах та професійно-технічних навчальних закладах м. Миколаєва, за значні успіхи в навчанні та участь в економічному, соціально-громадському та культурному розвитку міста, сприяння уславленню міста на всеукраїнському, міжнародному рівнях.

2.2.Стипендія міського голови встановлюється раз на рік за підсумками навчального року не пізніше листопада поточного року.

2.3.Підставою для встановлення стипендії є конкурсний пакет документів, який включає в себе лист-направлення, рекомендаційний лист та анкету-заявку вищого навчального закладу або професійно-технічного навчального закладу за узгодженням керівника органу студентського самоврядування, а також копії дипломів чи грамот про перемогу в конкурсах, фестивалях, олімпіадах за навчальний рік, за який надається стипендія.

Клопотання для встановлення стипендії може бути порушено і громадською організацією за узгодженням та направленням вищого або професійно-технічного навчального закладу.

2.4.Кандидат на отримання стипендії повинен:

- бути мешканцем м.Миколаєва;

- навчатись в одному з вищих або професійно- технічних навчальних закладах м.Миколаєва;

- бути віком до 35 років на момент надходження пакету документів;

- відзначатись успішним навчанням за підсумками навчального року;

- брати активну участь у громадській діяльності;

- не отримувати інших спеціальних стипендій протягом даного навчального року;

- не знаходитись в академічній відпустці.

2.5.Стипендія призначається розпорядженням міського голови за рішенням експертної ради.

2.6.Список стипендіатів переглядається щорічно, але не пізніше листопада поточного року.

2.7.Персональний склад експертної ради затверджується розпорядженням міського голови.

 

3.Порядок фінансування та виплати

3.1.Кількість стипендій визначається виходячи із загального обсягу коштів на виплату стипендій студентам вищих та професійно-технічних навчальних закладів м. Миколаєва, які передбачені в кошторисі доходів та видатків міськвиконкому на рік у розділі „Інші видатки” по КВК 002 КФК 091106.

3.2.Стипендія встановлюється в розмірі:

- півтора неоподатковуваного мінімуму доходів громадян на місяць, з нарахуванням на неї податку з доходів фізичних осіб, для студентів, які навчаються у професійно-технічних навчальних закладах м. Миколаєва;

- двох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на місяць, з нарахуванням на неї податку з доходів фізичних осіб, для студентів, які навчаються у вищих навчальних закладах м. Миколаєва I-IІ рівня акредитації;

- двох з половиною неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на місяць, з нарахуванням на неї податку з доходів фізичних осіб, для студентів, які навчаються у вищих навчальних закладах м. Миколаєва III-IV рівня акредитації.

3.3.Стипендія виплачується один раз на рік, а нараховується за період з початку навчального року до початку наступного навчального року із врахуванням утримання податку з доходів фізичних осіб.

3.4.Управління у справах сім’ї, дітей та молоді, у межах коштів, врахованих в міському бюджеті згідно з кодом функціональної класифікації видатків, щорічно передбачає суму витрат на виплату стипендій у кошторисі доходів та видатків міськвиконкому.

3.5.Відділ бухгалтерського обліку здійснює виплату стипендій чи перераховує стипендіальні кошти на розрахункові рахунки бухгалтерій вищих та професійно-технічних навчальних закладів м. Миколаєва.

3.6.Бухгалтерії вищих навчальних закладів м.Миколаєва надають відділу бухгалтерського обліку міськвиконкому звіт про цільове використання стипендіальних коштів не пізніше 1 грудня поточного року.

 

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: