Мапа порталу

 Конкурс проєктів 

 


З метою створення сприятливих умов для розвитку інститутів громадянського суспільства, залучення їх до вирішення актуальних питань територіальної громади, сприяння та реалізації творчого потенціалу молоді, управлінням молодіжної політики Миколаївської міської ради проводиться конкурс проєктів та заходів, розроблених інститутами громадського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з міського бюджету.

Проведення Конкурсу передбачено постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. № 1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка» (зі змінами та доповненнями), а також Положенням «Про проведення в м. Миколаєві конкурсу з визначення проектів та заходів, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка з міського бюджету» затвердженим рішенням виконкому міської ради від 28 лютого 2014 року № 199 (зі змінами).

Конкурс проводиться у рамках програми «Молодіжна політика» на 2019-2021 роки, з метою реалізації державної політики в частині надання підтримки громадським організаціям та інститутами громадянського суспільства для реалізації програм, спрямованих на соціальне становлення та розвиток молоді.

Для участі у Конкурсі інститутам громадського суспільства необхідно подати в зазначений (в оголошенні) період часу пакет документів за встановленими формами у такій кількості:

Заява про участь у конкурсі (1 прим)                                                          

→ Положення про програму з детальним кошторисом витрат (2 прим)    

→ Витяг з протоколу громадської організації про рішення проведення програми (проєкту, заходу)    

→ Копія виписки з ЄДРПОУ  

→ Копія статуту (положення) громадської організації, завірена в установленому порядку       

→ Копія рішення органу державної податкової служби про включення громадської організації до Реєстру неприбуткових організацій

→ Виписка з банку про відкриття рахунку (у форматі IBAN)        

→ Згода на обробку персональних даних

Документи подаються керівником громадської організації або керівником програми або довіреною особою (за наявністю довіреності) в друкованому та електронному вигляді до відділу по роботі з інститутами громадянського суспільства управління молодіжної політики Миколаївської міської ради (вул. Інженерна 1, каб. 107, 37-57-04).

Подана конкурсна пропозиція не повертається учасникові конкурсу.

Після підписання документів відповідальний працівник відділу по роботі з інститутами громадянського суспільства управління молодіжної політики Миколаївської міської ради забезпечує реєстрацію документів.


Подання звітності 

Інститут громадянського суспільства, який визнаний переможцем конкурсу та отримав фінансову підтримку за рахунок бюджетних коштів, подає після виконання (реалізації) програми (проекту, заходу) підсумковий звіт про виконання договору та обсяг використаних бюджетних коштів до управління молодіжної політики Миколаївської міської ради (в друкованому та електронному вигляді) за формою у термін 30 календарних днів після завершення реалізації проекту.

 

 

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: