Мапа порталу

Управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради

Оголошує конкурс заходів (проектів), розроблених громадськими організаціями та інститутами громадського суспільства стосовно дітей, молоді, жінок та сім’ї, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка (термін реалізації заходів від 20.04.2016 до 01.07.2016).

Проведення Конкурсу передбачено постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. № 1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення заходів (проектів), розроблених громадськими організаціями та творчими спілками, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка», а також Положенням «Про проведення в м. Миколаєві конкурсу з визначення проектів та заходів, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка  з міського бюджету» затверджене рішенням виконкому міської ради
від 28 лютого 2014 року № 199 «зі змінами».

Конкурс проводиться у рамках міської програми «Молодь» на 2013-2017 роки затвердженої рішенням Миколаївської міської ради від 22.11.2012 № 22/12 з метою реалізації державної політики в частині надання підтримки молодіжним та дитячим громадським організаціям та інститутами громадянського суспільства у 2016 році для реалізації програм, спрямованих на соціальне становлення та розвиток дітей та молоді.

Початок прийому проектних пропозицій – 10.03.2016р.

Остаточний термін прийому проектних пропозицій – 11.04.2016р до 14.00.

Для участі у Конкурсі громадськими організаціями та інститутами громадського суспільства необхідно подати в зазначений період часу повністю заповнену аплікаційну форму проектної пропозиції з усіма додатками (з переліком документів можна ознайомитись тут).

Проектні пропозиції, подані пізніше кінцевого терміну або не в повному обсязі, розглядатися не будуть.

Заповнені заявки для участі в конкурсі необхідно подавати в письмовому та електронному вигляді до відділу у справах молодіжної політики та роботи з громадськими організаціями управління у справах сім`ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради за адресою: м. Миколаїв, вул. Інженерна, 1, каб. №104 тел: 37 56 80

(e-mail:  otd.molod.mk@ukr.net)

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: