Мапа порталу

Оголошення


22.04.2021

image

На засіданні постійній комісії Миколаївської міської ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, культури, туризму, молоді та спорту, яке відбулось 20.04.21, депутатами Миколаївської міської ради було погоджено проєкт рішення Миколаївської міської ради, яке затверджує нове положення про стипендію міського голови для талановитих студентів, які навчаються у вищих навчальних закладах та професійно-технічних навчальних закладах м. Миколаєва.
Нове положення про стипендію міського голови для талановитих студентів, які навчаються у вищих навчальних закладах та професійно-технічних навчальних закладах м. Миколаєва, було розроблено робочою групою у складі представників інститутів громадянського суспільства, членів ради з питань молодіжної політики при Миколаївському міському голові, представників професорсько-викладацького складу закладів вищої освіти м. Миколаєва та працівників виконавчого комітету Миколаївської міської ради, зокрема управління молодіжної політики.
Головною особливістю нового положення є комплексний підхід до визначення стипендіатів за здобутками у науково-дослідній діяльності, творчо-мистецькій діяльності та спортивно-масовій діяльності.
Відповідно до норм нового положення експертна рада буде оцінювати кандидатів на здобуття стипендії за такими показниками, як: середній бал за попередній навчальний рік, участь у конференціях, наявність публікацій у наукових виданнях, участь у громадському житті міста, досвід організації та проведення культурно-масових заходів, наявність нагород за перемогу в творчих конкурсах та спортивних змаганнях.
Наступний крок – це погодження проєкту рішення про стипендію міського голови для талановитих студентів, які навчаються у вищих навчальних закладах та професійно-технічних навчальних закладах м. Миколаєва під час засідання постійної комісії з питань економічної і інвестиційної політики, планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку, підприємництва, наповнення бюджету та використання бюджетних коштів та винесення його на розгляд та затвердження під час пленарного засідання Миколаївської міської ради.
 

 


14.09.2020

З метою пошуку, підтримки і поліпшення умов інтелектуального розвитку талановитої молоді в різних сферах життя, на виконання рішень Миколаївської міської ради від 21.12.2018 № 49/17 «Про затвердження міської програми «Молодіжна політика» на 2019-2021 роки», від 26.10.2004 № 24/6 «Про затвердження Положення про стипендію міського голови для талановитих студентів, які навчаються у вищих навчальних закладах та професійно-технічних навчальних закладах м. Миколаєва» (зі змінами та доповненнями), керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», управлінням молодіжної політики Миколаївської міської ради розпочато роботу по призначенню (за період 2019-2020 навчального року) стипендії міського голови та міської ради для талановитих студентів, які навчаються у закладах вищої освіти, закладах фахової передвищої освіти та закладах професійної (професійно-технічної) освіти м. Миколаєва.

 Кандидат на отримання стипендії повинен:

- навчатись в одному із закладів вищої освіти, закладів фахової передвищої освіти або закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Миколаєва;

- відзначатись успішним навчанням за підсумками 2019-2020 навчального року;

- брати активну участь у громадській діяльності;

- не отримувати інших спеціальних стипендій протягом даного навчального року;

- не знаходитись в академічній відпустці;

- бути віком до 35 років на момент надходження пакету документів.

Просимо Вас до 15.10.2020 року направити оформлений пакет документів до канцелярії Миколаївської міської ради за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20, каб. № 152.

Урочиста церемонія нагородження стипендіатів відбудеться 17.11.2020 в Миколаївському Академічному Художньому російському драматичному театрі за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 25.

Телефон для довідок: 37-56-56 (відділ по роботі з інститутами громадянського суспільства управління молодіжної політики Миколаївської міської ради).

Конкурсний пакет документів включає в себе:

  1. Лист-направлення;
  2. Рекомендаційний лист;
  3. Анкета – заявка у кількості 2-ох екземплярів вищого навчального закладу чи професійно-технічного училища за узгодженням керівника органу студентського самоврядування (анкету просимо надавати у друкованому та електронному вигляді на адресу: [email protected]mkrada.gov.ua).
  4. Копії дипломів, грамот та інших відзнак про перемогу в конкурсах, фестивалях, олімпіадах за 2019-2020 навчальний рік.
  5. Копія паспорту (1,2 сторінка), копія ІПН.
  6. Згода на обробку персональних даних.

 

Клопотання для встановлення стипендії (може бути порушено і громадською організацією за узгодженням та направленням вищого навчального закладу чи професійно - технічного училища).

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: