Мапа порталу

Засідання експертної ради


   ОНОВЛЕНО 18.11.2021

Сьогодні, 18 листопада, відбулось друге засідання експертної ради з призначення стипендії міського голови та міської ради для талановитих студентів, які навчаються у закладах вищої освіти, закладах фахової передвищої освіти та закладах професійної (професійно-технічної) освіти м. Миколаєва, затвердженої розпорядженням міського голови від 07.10.21 року.
Комісією було розглянуто 105 претендентів на стипендію міського голови та Миколаївської міської ради й обрано 95 осіб (з закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівня акредитації - 55, І-ІІ рівня акредитації - 25 та професійно-технічних навчальних закладів - 15), які будуть нагороджені.
Прізвища стипендіатів 2021 будуть оприлюднені на сайті Миколаївської міської ради.
Урочиста церемонія вручення стипендій відбудеться на початку грудня 2021 року.
 
image
 
image
 
image
 
image
 
image
 
image
 
image
 
image
 
image
 
image
 
image
 

Управління молодіжної політики

Миколаївської міської ради

 


 ОНОВЛЕНО 05.11.2021 

Сьогодні, 5 листопада, відбулось перше засідання експертної ради з призначення стипендії міського голови та міської ради для талановитих студентів, які навчаються у закладах вищої освіти, закладах фахової передвищої освіти та закладах професійної (професійно-технічної) освіти м. Миколаєва, затвердженої розпорядженням міського голови від 07.10.21 року.
В цьому році закладами вищої освіти, закладами професійної (професійно-технічної) освіти було надано на розгляд експертної ради 105 претендентів. Серед яких претендентів з закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівня акредитації - 65; І-ІІ рівня акредитації - 25 та професійно-технічних навчальних закладів - 15.
Рішення про призначення стипендії міського голови та міської ради буде прийнято на наступному тижні.
 
image
 
image
 
image
 
image
 
image
 
image
 
image
 
image
 
image
 
 

Управління молодіжної політики

Миколаївської міської ради

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: