Мапа порталу

ОКП «Миколаївоблтеплоенерго»

 

Перелік
інформації про діяльність комунальних підприємств
Миколаївської міської ради

1. Цілі діяльності комунального підприємства та стан їх досягнення.

2. Квартальна, річна фінансова звітність комунального підприємства за останні три роки, включаючи (за наявності) видатки на виконання некомерційних цілей державної політики та джерела їх фінансування.

3. Аудиторські висновки щодо річної фінансової звітності комунального підприємства за останні три роки, якщо аудит проводився відповідно до вимог закону або за рішенням наглядової ради комунального підприємства (у разі її утворення), або суб’єкта управління об’єктами комунальної власності, що здійснює функції з управління підприємством.

4. Статут комунального підприємства у чинній редакції, а також у редакціях, що діяли раніше.

5. Біографічна довідка (включаючи професійну характеристику) керівника комунального підприємства (з урахуванням вимог законодавства про захист персональних даних).

6. Біографічні довідки (включаючи професійні характеристики) членів наглядової ради (у разі її утворення) комунального підприємства (з урахуванням вимог законодавства про захист персональних даних), принципи їх добору, їхнє членство у наглядових радах інших суб'єктів господарювання, а також зазначається, хто із членів наглядової ради комунального підприємства є незалежним.

7. Річні звіти керівника та наглядової ради (у разі її утворення) комунального підприємства.

8. Структура, принципи формування і розмір винагороди керівника та членів наглядової ради комунального підприємства (у разі її утворення), включаючи компенсаційні пакети і додаткові блага, які вони отримують (або на отримання яких мають право) під час виконання посадових обов'язків, а також у зв'язку із звільненням.

9. Рішення суб'єкта управління об'єктами комунальної власності щодо комунального підприємства.

10. Опис істотних передбачуваних факторів ризику, що можуть вплинути на операції та результати діяльності комунального підприємства, та заходи щодо управління такими ризиками.

11. Відомості про договори, учасником яких є комунальне підприємство, інформація про які підлягає оприлюдненню відповідно до Закону України “Про відкритість використання публічних коштів”.

12. Інформація про операції та зобов'язання комунального підприємства з державним та/або місцевим бюджетом, державними та/або місцевими установами, підприємствами та організаціями, включаючи договірні зобов'язання комунального підприємства (фінансові та нефінансові), що виникають у результаті державно-приватного партнерства.

13. Річна фінансова звітність разом з аудиторським висновком щодо неї, якщо аудит проводився відповідно до вимог закону або за рішенням наглядової ради комунального підприємства (у разі її утворення) або суб’єкта управління об’єктами комунальної власності, що здійснює функції з управління підприємством до 30 квітня року, що настає за звітним періодом.  

14. Ключові показники результативності ефективності.

Прізвище та ініціали

Посада

Номер

Електронна адреса

Логвінов Микола Юрійович

Директор

+38 050 493 44 94

[email protected]

Куценко Катерина Олександрівна

Заступник директора з економічних питань

+38 050 493 44 94

[email protected]

Кошка Євген Миколайович

Заступник директора із збуту і постачання 

+38 050 493 44 94

[email protected]

Купрій Кирило Андрійович

Головний інженер

+38 050 493 44 94

[email protected]

Сівко Надія Миколаївна

Головний бухгалтер

+38 050 493 44 94

[email protected]

Переверзева Юлія Сергіївна

Завідуюча канцелярією

+38 050 493 44 94

[email protected]

Аварійно диспетчерська служба

Цілодобово

+38 050 493 44 94

[email protected]

Гаряча лінія ОКП "Миколаївоблтеплоенерго"

пн-чт.: 08:00 - 17:00
пт.: 08:00 - 16:00

(обідня перерва: 12:00 - 12:45)

+38 050 421 49 58[email protected]

 

 

 

 

[email protected]

 

 

 


ОНОВЛЕНО 02.04.2024

 

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: