Мапа порталу

КП «Миколаївкомунтранс»

ПУБЛІЧНА ОФЕРТА
до ТИПОВОГО ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОГОВОРУ
про надання послуг з управління побутовими відходами на територіях Центрального, Інгульського та Заводського районів міста Миколаєва, який є публічним договором приєднання

Комунальне підприємство «Миколаївкомунтранс», яке розташоване за адресою: 54034, м. Миколаїв, вул. Кузнецька, 199, є виконавцем послуг з вивезення побутових відходів відповідно до Наказу департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради від 15 червня 2021 року № 171 «Про визначення виконавців послуг з вивезення побутових відходів на території м. Миколаєва», Договору № 337 на надання послуг з вивезення побутових відходів на території Інгульського району міста Миколаєва від 23 червня 2021 року (укладеного між Департаментом ЖКГ Миколаївської міської ради та Комунальним підприємством «Миколаївкомунтранс»), Договору № 339 на надання послуг з вивезення побутових відходів на території Центрального району міста Миколаєва від 23 червня 2021 року (укладеного між Департаментом ЖКГ Миколаївської міської ради та Комунальним підприємством «Миколаївкомунтранс»), (далі – Виконавець), Наказу департаменту ЖКГ Миколаївської міської ради  від 20 лютого 2023 року № 40 «Про визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Заводського району м. Миколаєва», Договору № 52 на надання послуг з вивезення побутових відходів на території Заводського району міста Миколаєва (укладеного між Департаментом ЖКГ Миколаївської міської ради та Комунальним підприємством «Миколаївкомунтранс»), рішення Виконавчого комітету Миколаївської міської ради № 1819 від 27.12.2023 р. «Про врегулювання окремих питань у сфері управління відходами у місті Миколаєві», яким КП «Миколаївкомунтранс» прирівняне до надавачів послуг із збирання та перевезення побутових відходів як частини послуги з управління відходами, пропонує фізичним особам, які є власниками (співвласниками, користувачами) нерухомого майна – багатоквартирних та індивідуальних (садибних) житлових будинків, або за згодою власника іншим особам, які користуються таким об’єктом нерухомого майна, (далі – Споживачам) отримувати послуги з управління побутовими відходами (збирання та перевезення змішаних (твердих), великогабаритних, ремонтних побутових  відходів) на території Центрального, Інгульського та Заводського районів міста Миколаєва шляхом приєднання до Типового індивідуального договору про надання послуг з управління побутовими відходами на територіях Центрального, Інгульського та Заводського районів міста Миколаєва, який є публічним договором приєднання (далі – Договір).

Цей договір укладається сторонами з урахуванням статей 205, 633, 634, 641, 642 Цивільного кодексу України, шляхом приєднання Споживача до умов цього договору згідно з заявою-приєднанням або шляхом вчинення Споживачем конклюдентних дій, які засвідчують його бажання укласти договір (фактичне користування послугою, оплата за надану послугу та ін.) або мовчання (не вчинення Споживачем дій щодо відмови від комунальної послуги протягом 30 днів з моменту публікації договору на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування).

Розміщення даного Договору на офіційному веб-сайті Миколаївської міської ради за посиланням: https://mkrada.gov.ua/content/publichniy-dogovir-pro-nadannya.html  у розділі: «Міська влада» - «Комунальні підприємства та організації (установи, заклади)» - «КП «Миколаївкомунтранс» - «Публічний договір про надання послуг з управління побутовими відходами» є публічною офертою (пропозицією) на адресу Споживачів.

Цей Договір укладається шляхом надання повної й безумовної згоди (акцепту) Споживача на укладення Договору в повному обсязі, без підпису письмового примірника Договору сторонами.

Укладаючи цей Договір Споживач автоматично погоджується з повним та безумовним прийняттям положень цього Договору та всіх додатків, які є невід’ємними частинами Договору.

Цей Договір є укладеним з моменту, коли споживач акцептував пропозицію оферанта у вигляді надання виконавцю підписаної заяви-приєднання (додаток до договору), вчинення конклюдентних дій (фактичне користування послугою, оплата за надану послугу та ін.) або не висловив протягом 30 днів з моменту оприлюднення Договору на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування не вчинив дій щодо відмови від комунальної послуги (мовчання) та набирає чинності через 30 днів з моменту розміщення на офіційному веб-сайті Миколаївської міської ради, але у будь-якому разі не раніше 15 липня 2024 року, яка є датою набрання чинності рішенням виконавчого комітету Миколаївської міської ради від 12 червня 2024 № 925 «Про встановлення тарифів на послуги з управління побутовими відходами».

Права та обов’язки сторін Договору визначаються законодавством України, нормами локальних нормативних актів, прийнятих органами місцевого самоврядування та умовами Договору.

Цей Договір повністю відповідає вимогам Типового індивідуального договору про надання послуг з управління побутовими відходами, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 08.08.2023 № 835 «Про затвердження Правил надання послуги з управління побутовими відходами та типових договорів про надання послуги з управління побутовими відходами» та Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та  Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

Нарахування оплати за надання послуги з управління побутовими відходами (збирання та перевезення) здійснюється виходячи з кількості осіб, згідно з державною реєстрацією місця проживання у житловому приміщенні.

Послуга з управління побутовими відходами (збирання та перевезення) є комунальною послугою, що надається мешканцям Центрального, Інгульського та Заводського районів міста Миколаєва і на ці правовідносини розповсюджується Закон України «Про житлово-комунальні послуги», частиною другою статті 7 якого визначено обов’язок споживача укладати договори про надання житлово-комунальних послуг у порядку і випадках, визначених законом.

Згідно з п. 41) ст. 1 Закону України «Про управління відходами» утворювач відходів - фізична особа, юридична особа, в результаті діяльності якої утворюються відходи, а також суб’єкти управління відходами, які здійснюють операції із сортування, змішування або інші операції, що призводять до зміни характеристик або складу відходів.

Відповідно до п. 1) ч. 2 ст. 31 Закону України «Про управління відходами» утворювачі побутових відходів зобов’язані укладати договори з виконавцем послуги з управління побутовими відходами та вносити у встановленому порядку плату за послугу з управління побутовими відходами;

 Пунктом 6 Правил надання послуги з управління побутовими відходами та типових договорів про надання послуги з управління побутовими відходами, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 08.08.2023 № 835 «Про затвердження Правил надання послуги з управління побутовими відходами та типових договорів про надання послуги з управління побутовими відходами» та Закону України «Про житлово-комунальні послуги» суб’єкти господарювання, які здійснюють операції із збирання та перевезення побутових відходів, визначаються органами місцевого самоврядування на конкурсних засадах відповідно до затвердженого Кабінетом Міністрів України порядку згідно з частиною третьою статті 33 Закону України “Про управління відходами”.

 

Відповідно до п. 24 Правил надання послуги з управління побутовими відходами та типових договорів про надання послуги з управління побутовими відходами, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 08.08.2023 № 835 «Про затвердження Правил надання послуги з управління побутовими відходами та типових договорів про надання послуги з управління побутовими відходами» послуги надаються споживачеві згідно з умовами договору, що укладається відповідно до типових договорів про надання послуги з управління побутовими відходами відповідно до статей 13 і 14 Закону України “Про житлово-комунальні послуги”.

 

  1. ТИПОВИЙ ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДОГОВІР про надання послуги з управління побутовими відходами від 14 червня 2024 року;
  2. Заява приєднання;
  3. Інформація передбачена п. 7, 8 Договору - приватний сектор;
  4. Інформація передбачена п. 7,8 Договору - інші будинки;
  5. Графік вивозу ТПВ по приватному сектору в Заводському районі;
  6. Графік вивозу ТПВ по приватному сектору в Інгульському районі;
  7. Графік вивозу ТПВ по приватному сектору в Центральному районі;
  8. Рішення ВК ММР № 925 від 12.06.2024 р. - затвердження тарифа на послугу;
  9. Рішення ВК ММР №ь 766 від 25.08.2021 р. - затвердження норм надання послуг;
  10. Перелік НПА.

ОНОВЛЕНО 14.06.2024

 

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: