Мапа порталу

КП ММР «Миколаївська ритуальна служба»

Перелік
інформації про діяльність комунальних підприємств
Миколаївської міської ради

1. Цілі діяльності комунального підприємства та стан їх досягнення.

2. Квартальна, річна фінансова звітність комунального підприємства за останні три роки, включаючи (за наявності) видатки на виконання некомерційних цілей державної політики та джерела їх фінансування.

3. Аудиторські висновки щодо річної фінансової звітності комунального підприємства за останні три роки, якщо аудит проводився відповідно до вимог закону або за рішенням наглядової ради комунального підприємства (у разі її утворення), або суб’єкта управління об’єктами комунальної власності, що здійснює функції з управління підприємством.

4. Статут комунального підприємства у чинній редакції, а також у редакціях, що діяли раніше.

5. Біографічна довідка (включаючи професійну характеристику) керівника комунального підприємства (з урахуванням вимог законодавства про захист персональних даних).

6. Біографічні довідки (включаючи професійні характеристики) членів наглядової ради (у разі її утворення) комунального підприємства (з урахуванням вимог законодавства про захист персональних даних), принципи їх добору, їхнє членство у наглядових радах інших суб'єктів господарювання, а також зазначається, хто із членів наглядової ради комунального підприємства є незалежним.

7. Річні звіти керівника та наглядової ради (у разі її утворення) комунального підприємства.

8. Структура, принципи формування і розмір винагороди керівника та членів наглядової ради комунального підприємства (у разі її утворення), включаючи компенсаційні пакети і додаткові блага, які вони отримують (або на отримання яких мають право) під час виконання посадових обов'язків, а також у зв'язку із звільненням.

9. Рішення суб'єкта управління об'єктами комунальної власності щодо комунального підприємства.

10. Опис істотних передбачуваних факторів ризику, що можуть вплинути на операції та результати діяльності комунального підприємства, та заходи щодо управління такими ризиками.

11. Відомості про договори, учасником яких є комунальне підприємство, інформація про які підлягає оприлюдненню відповідно до Закону України “Про відкритість використання публічних коштів”.

12. Інформація про операції та зобов'язання комунального підприємства з державним та/або місцевим бюджетом, державними та/або місцевими установами, підприємствами та організаціями, включаючи договірні зобов'язання комунального підприємства (фінансові та нефінансові), що виникають у результаті державно-приватного партнерства.

13. Річна фінансова звітність разом з аудиторським висновком щодо неї, якщо аудит проводився відповідно до вимог закону або за рішенням наглядової ради комунального підприємства (у разі її утворення) або суб’єкта управління об’єктами комунальної власності, що здійснює функції з управління підприємством до 30 квітня року, що настає за звітним періодом.

14. Витяг з прейскуранту цін на ритуальну атрибутику (станом на 15.02.2024)

15. Тариф на оплату окремих видів ритуальних послуг

Прізвище та ініціали

Посада

Номер телефону

Електронна адреса

Васелега
Сергій Олександрович

Приймальня

Директор

 

(0512) 30-23-63,

       (0512) 30-23-87

[email protected]

Прилуцький
Дмитро Сергійович

Заступник директора

(0512) 30-23-87

[email protected]

Гумейко
Сергій Сергійович

Заступник директора

(0512) 30-23-87

[email protected]

Пазиняк
Валентина Миколаївна

Головний бухгалтер

(0512) 30-23-94

[email protected]

Максимова
Любов В’ячеславівна

Майстер 

0512 30-23-58)

(098) 673 90 47

 

[email protected]

Макаренко
Ніна Олексіївна

Приймальник замовлень

(066) 067 37 83

[email protected]

  

 *ціни на товари не є фіксованими, з часом можуть змінюватись, в залежності від вартості закупівлі цих товарів для майбутньої реалізації 

 

 


ОНОВЛЕНО 28.03.2024

 

 

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: