Карта портала

Олександр Сєнкевич доручив передати службовий автопарк міської ради у користування медичним працівникам

Автопарк міської ради будуть використовувати для потреб лікарів. Медикам передадуть службові автомобілі, закріплені за керівниками окремих структурних підрозділів та районних адміністрацій. 

- На апаратній нараді доручив керівникам адміністрацій та окремим підрозділам віддати автомобілі у користування медикам. Це гарна ідея, зараз намагаємося її реалізувати. Потрібно ще знайти водіїв і паливо. Цим питанням займається мій заступник Юрій Андрієнко, - розповів мер Миколаєва під час щоденного прямого ефіру в інстаграм. - Про всяк випадок працюємо й над тим, щоб у разі оголошення надзвичайного стану в наявності був транспорт для підвозу працівників комунальних служб, які забезпечують нормальну життєдіяльність міста.

Олександр Сєнкевич також повідомив про домовленість зі службою таксі "uklon" стосовно підвезення медиків на роботу. Міським закладам охорони здоров'я передадуть 200 промокодів. Співпраця триватиме й надалі, на весь час карантину.

- "uklon" долучився до ініціативи та допомагатиме дістатися на роботу тим, хто рятує людські життя. Дякую за виявлену соціальну відповідальність, - зазначив мер.

Під час прямого ефіру міський голова повідомив городянам, що Миколаїв отримав швидкі тести на коронавірус та набори для діагностики ПЛР, а також зазначив, що найближчим часом з начальницею управління охорони здоров'я Іриною Шамрай розгляне можливість придбати медикам вітамінні комплекси для укріплення імунітету.

- Додатково ще поспілкуємося, що потрібно лікарям крім засобів захисту. Можливо є додаткові питання, які необхідно вирішити для підвищення безпеки наших медиків, - резюмував Олександр Сєнкевич.


нашли ошибку в тексте?
выделите мышкой и нажмите: