Мапа порталу

Запрошуємо оформлювати субсидії!

Шановні громадяни м. Миколаєва!

 

Програма субсидій на Вас не поширюється?

 

Сім’ї, які не підпадають під дію субсидії, мають можливість сплачувати рахунки за теплопостачання рівними частинами протягом року

 


 

Програма житлових субсидій є механізмом соціального захисту населення в умовах підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги.

Нагадуємо, що субсидія є безповоротною допомогою держави, і для її отримання необхідно надати лише два документи. Заповнюйте заяву та декларацію про доходи і надсилайте їх поштою, електронною поштою або особисто подавайте до районних управлінь соціальних виплат і компенсацій.

Громадян, які не отримували до цього часу субсидію, запрошуємо не зволікати і звертатись до районних управлінь соціальних виплат і компенсацій за адресами:

- Заводський район, вул. Морехідна, 9, тел. 34-31-69;

- Корабельний район, вул. Новостройна, 1, тел. 60-04-84;

- Інгульський район, вул.Миколаївська, 26, тел. 58-61-21;

- Центральний район, вул. Декабристів, 25, тел. 46-73-94.

Департамент праці та соціального захисту населення
Миколаївської міської ради.

Миколаївці, звертайтеся за призначенням субсидії!Документи надсилайте поштою або приносьте особисто в районні управління соціальних виплат і компенсацій:

Заводський районвул. Морехідна, 9тел. 34-31-69
Інгульський районвул. Миколаївська, 26тел. 58-61-27
Корабельний районвул. Новобудівна, 1тел. 60-04-84
Центральний районвул. Декабристів, 25тел. 47-92-84


Вам необхідно заповнити тільки два документи - заяву та декларацію.
Правильно заповніть в заяві графи особистих даних, вкажіть вид доходу - заробітна плата, пенсія, стипендія.
Будьте уважні при заповненні даних Ваших особових рахунків в декларації!
Чинний нині Порядок оформлення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг значно полегшений. Знято всі можливі обмеження, а Ваша субсидія може бути більше 50% від суми рахунку за комунальні послуги.Департамент праці та соціального захисту
населення Миколаївської міської ради


 

Шановні громадяни м. Миколаєва!

Ви маєте можливість ознайомитись на урядовому веб-сайті з інформацією, присвяченою комунальним тарифам та субсидіям за посиланням: http://www.teplo.gov.ua

 


 

 

Приєднуйтесь до програми житлових субсидій!

image

Програма житлових субсидій є механізмом соціального захисту населення в умовах підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги.
Для призначення субсидій заявник має звернутися до органів соціального захисту особисто, надіслати документи поштою або в електронному вигляді при наявності електронного підпису.
Необхідно надати заяву та декларацію про доходи та витрати осіб, які входять до складу домогосподарства. Якщо за призначенням субсидії звертається особа, яка не зареєстрована, але фактично проживає у житловому приміщенні (будинку), додатково подається письмовий договір найму (оренди) житла.

Зміст заяви про призначення житлової субсидії.
У заяві вказуються персональні дані особи, яка подає заяву про призначення субсидії:
- прізвище, ім’я та по батькові;
- зареєстроване або фактичне місце проживання;
- паспортні дані та реєстраційний номер облікової картки платника податків;
- відомості про житлово-комунальні послуги, якими користуються члени домогосподарства (вид послуги, номер особового рахунку, назва та місце знаходження організації, що надає послуги).
У заяві дається згода на обробку персональних даних про сім’ю, доходи, майно, що необхідні для призначення житлової субсидії та оприлюднення відомостей щодо призначення субсидії.
Заявник також зобов’язується повідомити орган соціального захисту про зміну обставин, які можуть вплинути на отримання житлової субсидії (зміна складу зареєстрованих, джерел доходу, переліку отримуваних житлово-комунальних послуг, купівля товарів або оплата послуг на суму, що перевищує 50 тисяч гривень тощо).

Декларація про доходи та витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.
Декларація про доходи та витрати осіб, які звернулись за призначенням житлової субсидії, включає:
- прізвище, ім’я та по батькові заявника, характеристики житлового приміщення (площа, індивідуальний чи багатоповерховий будинок, кількість поверхів), перелік членів домогосподарства (прізвище, ім’я та по батькові, дата народження, реєстраційний номер облікової картки платника податків);
- інформація про доходи членів домогосподарства (вид доходу, джерело доходу за попередній календарний рік);
-.інформація про витрати на придбання товарів довгострокового вжитку, майна оплату послуг, які здійснені протягом 12 місяців перед зверненням за субсидіями, що перевищують 50 тисяч гривень.

Призначення субсидії на наступний термін.
Після закінчення терміну отримання субсидії органи соціального захисту населення здійснюють розрахунок субсидії на наступний період для домогосподарств, які отримували субсидію у попередньому відповідному періоді без звернень громадян.
Для цього вони збирають необхідну інформацію без звернення громадянина і протягом десяти днів після отримання зазначеної інформації приймають рішення щодо призначення (непризначення) субсидії цим домогосподарствам.

Обов’язки громадян, яким призначено субсидію.
Громадянин, якому призначено субсидію, зобов’язаний протягом місяця інформувати структурні підрозділи з питань соціального захисту населення:
- про зміни у складі зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб;
- про зміни у переліку отримуваних житлово-комунальних послуг, умов їх надання, виконавців житлово-комунальних послуг;
- про купівлю товарів або оплату послуг на суму більше 50 тисяч гривень.
Запрошуємо миколаївців до районних управлінь соціальних виплат і компенсацій, де Вам нададуть консультації та приймуть документи для призначення даної державної допомоги:
- Заводський район, вул. Морехідна, 9, тел. 34-31-69;
- Корабельний район, вул. Новостройна, 1, тел. 60-04-84;
- Інгульський район, вул.Миколаївська, 26, тел. 58-61-21;
- Центральний район, вул. Декабристів, 25, тел. 46-73-94.

Департамент праці та соціального захисту населення
Миколаївської міської ради

 

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: