Карта портала

Державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Миколаївській міській раді затвердила комплекс заходів щодо ліквідації сказу собак в Інгульському районі Миколаєва

Державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Миколаївській міській раді затвердила комплекс заходів щодо ліквідації сказу собак в Інгульському районі Миколаєва.

Вогнищем сказу оголошено територію біля онкологічної лікарні (вул. Театральна, 51), загрозливою зоною – територію, обмежену: ріг вул. Південної та проспекту Миру, ріг вул. Південної – вул. Миколаївська, ріг вул. Миколаївської – вул. Паркова, ріг вул. Паркової – проспект Богоявленський, ріг проспекту Богоявленського – вул. Театральна, ріг вул. Театральної – вул. Миколаївська, ріг вул. Миколаївської – онкологічна лікарня. На даній території запроваджено карантинні обмеження.

Як повідомив заступник міського голови Юрій Степанець, у Миколаєві на даний час зафіксовано 12 постраждалих від нападу собаки, у якої виявили сказ.

-  Люди отримали необхідну медичну допомогу. До речі, вакцина в наявності у  всіх лікарнях міста та області. Фахівці КП «Центр захисту тварин» працюють в карантинній зоні, відловлюють бездомних тварин та розміщують їх у вольєрах на території підприємства. Собак триматимуть під наглядом. Якщо виявиться, що вони хворі, доведеться приспати та піддати кремації. Здорових особин стерилізують, вакцинують та випустять у звичне середовище, - розповів віце-мер.

Робота проводиться відповідно до Інструкції про заходи щодо боротьби зі сказом тварин. При цьому Юрій Степанець додав, що комунальне підприємство «Центр захисту тварин» має необхідні потужності для реалізації комплексу заходів: у наявності транспорт, медпрепарати, є кваліфіковані працівники.     

За інформацією директора КП Олександра Голобродського, з території, де впроваджено карантинні обмеження, вже відловлено 27 бездомних собак. Підтверджено, що всі вони вступали в контакт з хворою на сказ твариною та можуть бути носіями цієї хвороби. 

Він зазначив, що від установ соціальної сфери  міста до підприємства надійшло більше 30 заяв на відлов бездомних собак, а також – більше ста звернень від городян.

 

Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови

 

IMAGE FOLDER (/files/2019/4_2019/01042019_6)

 


нашли ошибку в тексте?
выделите мышкой и нажмите: