Карта портала

Список головних експертів УОЗ ММР

Прізвище, ім’я та по батьковіПосада, заклад охорони здоров’я
123
1Чинякова Людмила Борисівнаакушер-гінеколог
(ПБ №1)
2Литовченко Лілія Юріївнаанестезіолог-реаніматолог
(МЛШМД)
3Козирєв Валерій Васильовичспеціаліст по медичному обслуговуванню ветеранів війни
(КМП ММР ЦПМСД №4)
4Мурзіна Наталя Володимирівнагеронтолог
(КМП ММР ЦПМСД №2)
5Руденко Григорій Хомичспеціаліст по роботі з цивільного захисту
  (КЗ ММР «МІАЦМС»)
6Шкляров В’ячеслав Вікторовичінфекціоніст
(МЛ №4)
7Фенінець Світлана Йосипівнакардіолог
(МЛ № 1)
8Тишко Наталя Іванівналаборант
(МЛ №1)
9Пліткіна Ірина Миколаївнаімунолог (дорослого та дитячого населення)
(КМП ММР ЦПМСД №1)
10Павлова Олена Анатоліївнанарколог
 (Наркодиспансер)
11Курляк Олена Анатоліївнаневропатолог
 (МЛ №4)
12Букач Лариса Володимирівнадерматолог
 (МОШВД)
13Юхта Леонід Івановичонколог
 (МЛ №4)
14Кузнєцов Сергій Октябрійовичпатологоанатом
 (МЛ №1)
15Самсонова Людмила Анатоліївнапсихіатр
 (МОПЛ № 1)
16Виглідав Тетяна Анатоліївнарентгенолог
 (МЛ № 1)
17Пенчук Тетяна Олександрівнастоматолог
 (СП №1)
18Ващенко Людмила Костянтинівнатоксиколог
 (МЛШМД)
19Шуткін Юрій Петровичтравматолог
 (МЛ №3)
20Короленко Рима Миколаївнафахівець з У З Д
 (МЛ №4)
21Нанаров Олександр Івановичуролог
 (МЛШМД)
22Величко Клавдія Володимирівнафізіотерапевт
 (МЛ №3)
23Динник Тетяна Дмитрівнафтизіатр
 (МПТД)
24Бекало Тетяна Петрівнаспеціаліст з  функціональної діагностики
 (МЛ №3)
25Пермяков Вадим Валентиновичхірург (МЛ № 3)
26Фаб’янський Володимир Анатолійовичхірург з амбулаторної роботи
 (МЛ №3)
27Сердюкова Оксана Василівнаревматолог
 (МЛ № 3)
28Рябець Дмитро Миколайовичпроктолог
 (МЛ № 3)
29Сич Сергій Євгеновичнейрохірург
 (МЛШМД)
30Сагун Галина Іванівнаексперт з тимчасової непрацездатності
 (КНП ММР «ЦПМСД №2»)
31Грачова Марія Георгіївнаендокринолог
 (МЛ №1)
32Бабін Анатолій Володимировичз сімейної медицини
 (КНП ММР ЦПСМД № 3)
33Тимофійшина Аліна Сергіївнапо роботі зі зверненнями громадян
 (УОЗ ММР)
34Михайлов Олександр Івановичендоскопіст
 (МЛ № 4)
35Михайлова Тетяна Михайлівнавідповідальна особа з фармакологічного нагляду
 (МЛ № 4)
36Назарук Лариса Миколаївнасурдолог
 (МЛ №4)
37Маяцька Віта Вікторівнатерапевт
 (МЛ № 3)
38Дирда Олександр Миколайовичотоларинголог
 (МЛ № 4)
39Яцишена Вікторія Анатоліївнадитячий алерголог
 (МДП №4)
40Костенко Людмила Євгеніївнаофтальмолог
 (МЛ № 1)
41Хардікова Тамара Анатоліївнадитячий  гінеколог
 (ПБ №3)
42Турпакова Олена Вікторівнадитячий  дерматолог
 (МОШВД)
43Коневська Ірина Вікторівнадитячий  кардіоревматолог
 (МДЛ № 2)
44Коляда Віктор Анатолійовичдитячий невропатолог
 (МДЛ №2)
45Менжуліна Ірина Анатоліївнанеонатолог
 (ПБ №3)
46Солоненко Марина Дмитрівнадитячий отоларинголог
 (ДП №3)
47Дем’янов Олександр Анатолійовичпедіатр
 (МДЛ № 2)
48Бєдіна Лілія Леонідівнадитячий пульмонолог
 (МДП №3)
49Смільницький Євгеній Миколайовичдитячий  стоматолог
 (ММСП)
50Папішев Павло В’ячеславовичдитячий  хірург
 (МДЛ №2)
51Карнаух Вірве Володимирівнадитячий ендокринолог
 (МДЛ №2)
52Чала Євгенія Валентинівнаспеціаліст по УЗД з пренатальної патології
 (ПБ №3)
53Нюбін Борис Петровичдитячий  фтизіатр
 (МПТД)
54Альбещенко Ольга Василівнадитячий  нефролог
 (МДЛ № 2)

 

оновлено 10/02/2019р.
нашли ошибку в тексте?
выделите мышкой и нажмите: