Карта портала

«Підсумки роботи галузі охорони здоров’я за 9 місяців 2019 року»

  24 жовтня 2019 року під головуванням начальника управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірини Шамрай відбулася підсумкова медична колегія управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради за підсумками роботи галузі охорони здоров’я міста за 9 місяців 2019 року, на якій були присутні перший заступник Миколаївського міського голови Володимир Криленко, заступник директора Південного міжрегіонального Департаменту НСЗУ Дмитро Самофалов, начальник управління у м. Одеса та в Одеській області Південного міжрегіонального департаменту НСЗУ Роман Колонтай, заступник начальника управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації  Оксана Черненко, керівники міських закладів охорони здоров’я ті їх заступники, фахівці управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради, головні експерти управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради.


 

Фото3 Фото4 Фото4

  На початку колегії кращих працівників нагородили Почесними грамотами за досягнення в роботі, також був представлений новий заступник головного лікаря з медичної частини міського протитуберкульозного диспансеру Бережник М.М.

 

res31

  Із змістовною доповіддю про підсумки роботи галузі охорони здоров’я міста за 9 місяців 2019 року, виступила начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірина Шамрай.

 

res31

  З інформацією про проблемні питання надання акушерської допомоги жителькам міста за 9 місяців 2019 року виступив Олександр Дем’янов – начальник відділу з охорони материнства та дитинства управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради.

 

res31

  З вітальним словом до медичних працівників міста звернулась заступник начальника обласного управління охорони здоров’я Миколаївської ОДА Оксана Черненко, подякувала медичним працівникам за роботу, розповіла про проблемні питання та завдання, які необхідно вирішити в галузі.

 

res31

  Присутніх на колегії привітав перший заступник Миколаївського міського голови Володимир Криленко. Він зазначив, що міська влада в 2019 році зробила все можливе для розвитку галузі охорони здоров’я та приняла участь у співфінансуванні закладів охорони здоров’я області. Відмітив, що міська влада сподівається на подальшу плідну співпрацю медичних працівників, міської та обласної влади та подякував всім медикам за роботу.

 

  Заступник директора Південного міжрегіонального Департаменту НСЗУ Дмитро Самофалов в своєму виступі розповів про основні завдання НСЗУ по реорганізації галузі охорони здоров’я, вимоги до реформування вторинного рівня галузі охорони здоров’я, відповів на численні запитання присутніх.

  Начальник управління у м. Одеса та в Одеській області Південного міжрегіонального департаменту НСЗУ Роман Колонтай розповів про можливості та відповідальність головних лікарів закладів за збереження структурних підрозділів первинної ланки надання медичної допомоги, надав роз’яснення на запитання, які надали головні лікарі закладів охорони здоров’я.

 

нашли ошибку в тексте?
выделите мышкой и нажмите: