Карта портала

KolYear2017 1

      7 лютого 2018 року відбулася підсумкова медична колегія управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради за 2017 рік, на якій були присутні Перший заступник міського голови Криленко В.І., начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Георгієв П.В. В роботі колегії прийняли участь: начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Миколаївській області Сапожнікова М.О., заступник директора ДУ Миколаївського обласного лабораторного центру МОЗ України з контролю та моніторингу за інфекційними захворюваннями Ігнатенков О.С. та заступник керівника Миколаївської філії ТО Української асоціації інвалідів АТО Шпалянський І.М., головні лікарі закладів охорони здоров’я міста та їх заступники, міські позаштатні фахівці.


KolYear2017 2

      Значною подією в житті медичної громади міста стало вручення ключів від квартири молодому фахівцю КУ ММР «ЦПМСД №2»Карпець Наталії Сергіївні, що стало свідченням великої уваги міської влади до проблем охорони здоров’я міста. KolYear2017 18

      На колегії було затверджено новий склад медичної колегії, представлені нові міські позаштатні фахівці та вручені грамоти кращим міським позаштатним спеціалістам.

KolYear2017 53KolYear2017 41KolYear2017 51

      До присутніх звернувся Георгієв П.В., який у своїй промові зазначив, що не дивлячись на всі економічні труднощі, міська влада підтримувала галузь охорони здоров’я міста, якою було досягнуто значних успіхів. Розповів про напрямки, в яких треба працювати в цьому році та зазначив, що для вирішення завдань, які стоять перед галуззю, важливу роль відіграє порозуміння та співпраця з місцевою владою та побажав успіхів в роботі всій медичній спільноті.

KolYear2017 27

      Із змістовною доповіддю «Підсумки роботи галузі охорони здоров’я міста за 2017 рік» виступила Шамрай І.В. Був проведений детальний аналіз основних показників роботи лікувальних закладів міста, присутні ознайомлені з першими позитивними результатами виконання Урядової програми «Доступні ліки». На конкретних прикладах показана необхідність тісної взаємодії в роботі медпрацівників з працівниками соціальних служб, між первинною та вторинною ланками. Також доповідач озвучила основні проблемні питання, шляхи їх вирішення та напрямки роботи в 2018 році.

KolYear2017 82

      Криленко В.І. передав привітання присутнім від Казакової Т.В., подякував медичним працівникам за плідну працю в 2017 році та начальнику управління Шамрай І.В. за змістовну доповідь, а також завірив присутніх, що місцева влада і в подальшому буде опікуватися розвитком галузі охорони здоров’я міста.
      Начальник відділу по охороні материнства та дитинства УОЗ ММР Заміхановська В.В. ознайомила присутніх з аналізом діяльності акушерсько-гінекологічної та педіатричної служб міста за 2017 рік. Значну увагу в доповіді приділила стану надання медичної допомоги вагітним та породіллям, малюковій та материнській смертності, проблемам дитячої інвалідності, вакцинації дітей, санаторно-курортному лікуванню дітей та підлітків.

KolYear2017 110

      Сапожнікова М.О. ознайомила присутніх, що з 01.01.2018 року змінився порядок направлення хворих на відновне лікування та розповіла про основні зміни в нормативній документації, також закликала медиків до активної співпраці з Фондом соціального страхування України в Миколаївській області.

KolYear2017 114

      В своєму виступі заступник начальника управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради з економічних питань Яковлєва В.В. надала детальний аналіз планово-економічної діяльності галузі охорони здоров’я в 2017 році та ознайомила з основними завданнями по даному питанню на 2018 рік. Також зазначила, що в галузі охорони здоров’я освоєно 100% виділених коштів, що дозволило забезпечити лікувальні заклади міста сучасним обладнанням для підвищення якості медичної допомоги хворим.

KolYear2017 116

      Головний лікар ЦПМСД №5 Юрчук М.М. розповіла присутнім, що в 2017 році в місті, як і в усій Україні розпочалося впровадження електронної системи охорони здоров’я еНеаlth, яка дозволить перевести всі документи та процеси взаємодії у сфері охорони здоров’я з паперового формату в електронний, будуть створені єдині реєстри закладів охорони здоров’я лікарів, пацієнтів, ліків та інше. Робота лікувальних закладів пройде осучаснення, полегшить роботу лікарям, доступнішою стане пацієнтам. Розповіла про впровадження в роботу ЦПМСД №5 електронної системи «Поліклініка без черг», основними складовими її роботи.

KolYear2017 117

      В своєму виступі заступник керівника Миколаївської філії ТО Української асоціації інвалідів АТО Шпалянський І.М. подякував медикам міста за допомогу, яку вони надають воїнам АТО. Попросив всіх присутніх більш прискіпливо підходити до направлення воїнів АТО на реабілітаційне лікування, дотримуватися позачергового обслуговування учасників бойових дій, згідно законів, діючих в Україні і не допускати скандалів з даного приводу між пацієнтами в черзі до лікаря, частіше використовувати направлення цієї групи хворих на лікування до обласного клінічного госпіталю ветеранів війни. Ознайомив присутніх з усіма сферами діяльності ТО Української асоціації інвалідів АТО та запросив до співпраці в сфері будівництва, ремонтів, складення проектно-кошторисної документації, пошиття постільної білизни для лікувальних закладів.

KolYear2017 119

      Про стан інфекційної захворюваності в місті Миколаєві в своєму виступі повідомив присутніх заступник директора ДУ Миколаївського обласного лабораторного центру МОЗ України з контролю та моніторингу за інфекційними захворюваннями Ігнатенков О.С.. Особливу увагу приділив таким захворюванням, як грип, кір, вірусний гепатит А, дифтерія, правець та наголосив на необхідності дотримання наказів МОЗ України при проведенні профілактичних оглядів населення.

KolYear2017 122

 

нашли ошибку в тексте?
выделите мышкой и нажмите: