Карта портала

Побачити "Кольоровий код міста": у День народження Миколаєва відкрилася виставка живопису

У День народження Миколаєва у виставковій залі міського Палацу культури і мистецтв відкрилася виставка живопису миколаївського художника Володимира Тарабанова «Кольоровий код міста». 

Володимир Тарабанов - уродженець Миколаєва, образотворчим мистецтвом захопився з дитинства. Відвідував дитячу художню школу та ізостудію Будинку офіцерів флоту. Закінчив Одеський державний університет. З 1990 року брав активну участь в обласних, державних та міжнародних виставках. В процесі творчого шляху обрав своїм улюбленим жанром живопис. Особливу увагу в творах приділяє кольору, як засобу передачі емоцій від побаченого чи пережитого. Соковитий живопис Володимира Тарабанова реалістичного напрямку, цілком відповідає духу його улюблених композиторів - Йоганна Себастьяна Баха, Людвига ван Бетховена. Роботи художника зберігаються в приватних колекціях по всьому світу та музеї ім. В.Верещагіна. Деякі з картин ставали обкладинками книг та журналів.

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич привітав відвідувачів виставки з Днем міста та відзначив, що саме культура формує образ нашого рідного міста, робить його впізнаваним та є нашим спільним надбанням.

-  Сьогодні й я відкрив для себе творчість Володимира Тарабанова. Запрошую містян також відкласти на час свої справи та пізнати Миколаїв, як його бачить митець, - сказав мер.  

За словами Володимира Тарабанова, Миколаїв - унікальне місто. 

- Часто доводиться їздити у справах. І коли повертаюся, Миколаїв зустрічає теплими обіймами, ніби мати та батько. На земній кулі є куточки й гарніше наших, однак тут - моя Батьківщина. Скільки б мені не було років, завжди любитиму наше місто, - зізнався художник. 

Відділ інформаційного забезпечення

департаменту міського голови

 

IMAGE FOLDER (/files/2020/9_2020/12092020_2)

 


нашли ошибку в тексте?
выделите мышкой и нажмите: