Мапа порталу

МІСЬКИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ-ІНВАЛІДІВ

 

Директор -  Діліна Ганна Степанівна

 

 

Особистий прийом громадян проводиться директором Центру

щомісяця другого вівторка з 9.00 до 12.30 годин

 

 

Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів створений 30 грудня 2010 року рішенням Миколаївської міської ради № 2/18.

Мета Центру - впровадження в життя основних завдань, визначених Законами України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні", "Про реабілітацію інвалідів в Україні", "Про соціальні послуги", міської комплексної програми "Соціальний захист" на 2012-2015 роки, по забезпеченню права дітей-інвалідів на соціальну реабілітацію і адаптацію, з метою їх подальшої інтеграції в дитячі колективи.

 Центр є структурним підрозділом департаменту праці і соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

            У Центрі створені усі умови для повноцінного розвитку дітей з особливими потребами. Основна робота спрямована на розвиток соціальних навичок та навичок самообслуговування.

            За чотири роки у Центрі пройшли реабілітацію 600 дітей-інвалідів. З них до загальноосвітніх шкіл пішли – 34 дитини-інваліда, дошкільних навчальних закладів – 32, інших закладів – 56.

Реабілітація дітей-інвалідів здійснюється в таких групах:

 - ранньої соціальної реабілітації (від 2-х до 6-ти років);

- соціальної реабілітації (від 6-ти до 14-ти років);

- професійної орієнтація (від 14-ти до 18-ти років).

 

            Центром надаються наступні послуги: соціальні (навчання основним соціальним навичкам) соціально-побутові, педагогічні, логопедичні, з професійної орієнтації, з фізичного розвитку (масаж), психологічні (індивідуальні і групові заняття, робота з глиною), транспортні та ін.

 З дітьми-інвалідами працюють кваліфіковані фахівці, що мають вищу педагогічну освіту і посвідчення про курсову перепідготовку в Миколаївському Державному комплексі соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

 У Центрі обладнані групові кімнати, кабінет психологічного розвантаження і тестування, логопедичний кабінет, тренажерна кімната,  масажний кабінет, зал інтенсивної фізичної реабілітації з необхідним устаткуванням (стендери, різні тренажери, гравістати, велотренажери, а також все необхідне для сенсорно-моторного розвитку: багатофункціональні іграшки, конструктори, пірамідки, пазли і так далі).

 Здійснюється перевезення дітей до Центру і додому, до зоопарку. Діти-інваліди  отримують щоденні безкоштовні сніданки. Крім того, у святкові дні для них організовуються концерти, конкурси, походи до лялькового театру, зоопарку, виставки художньої творчості і солодкі сюрпризи.

_______________________________

 Адреса міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів:

 

54020, м.Миколаїв, вул. Погранична, 13,

 тел/факс 47-59-35. E-mail: detcentr@mkrada.gov.ua

 

ОНОВЛЕНО 03.10.2017

знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: