Мапа порталу

На старт, увага… навчання! У оновленій школі №36 пролунав перший дзвоник

У понеділок, 3 вересня, після реконструкції урочисто відкрилась міська школа №36.  Ремонт у цьому навчальному закладі встигли завершити до початку нового навчального року і після святкової лінійки учні зайшли в чисті й облаштовані приміщення та оновлені рідні класи.

В  урочистостях з нагоди Дня знань взяли участь голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, перший заступник міського голови Володимир Криленко, начальник управління освіти міської ради Ганна Личко, депутати міської ради В’ячеслав Карцев, Сергій Карцев, Юрій Гранатуров.

З вітальними словами до учнів, вчителів та батьків звернувся міський голова Олександр Сєнкевич.

- 1 вересня ви відкриваєте для себе оновлений навчальний заклад. Після ремонту школа дійсно відповідає всім вимогам. Звісно, будівля та сучасне обладнання – це не всі складові, які мають бути у справжній школі. Головне – знання, які тут даватимуть дітям. Загалом, будівництво ще триває. Так, у 2019 році ми плануємо відкрити спортивний зал і їдальню, - зазначив очільник міста.

Після вітальних слів голова облдержадміністрації Олексій Савченко та міський голова Олександр Сєнкевич  розрізали символічну червону стрічку. Згодом продзвенів перший шкільний дзвінок і учні разом з почесними гостями оглянули нову школу.

Як зазначила директор закладу Світлана Олійникова, після капітального ремонту школа облаштована усім необхідним: новими меблями, сучасними технічними засобами, дидактичними матеріалами. Класи адаптовані до навчання дітей з особливими освітніми потребами. Створені всі умови для комфортного перебування та всебічного розвитку дитини.

- Педагогічний склад повністю укомплектований, навчатися в школі цьогоріч будуть 205 учнів. Є все для повноцінного освітнього процесу і отримання знань. Але найголовніше, в учнів та їх вчителів є величезне бажання вчитися і працювати в оновленій гарній школі, - резюмувала керівник навчального закладу.

Зазначимо, що ремонтні роботи у навчальному закладі розпочали у 2015 році. Будівлю ремонтували у кілька етапів. На її реконструкцію з міського бюджету спрямували близько 50 млн грн. За ці кошти було вирішено низку багаторічних проблем, зокрема, замінено старі вікна на металопластикові, виконано цегляну кладку стін і перегородок, посилено перекриття, замінено електропроводку, внутрішні та зовнішні мережі водопроводу, каналізації, зовнішні мережі опалення, влаштовано припливну витяжну вентиляцію, автоматичну пожежну сигналізацію, встановлено понад 30 камер відеоспостереження. Крім того, школу облаштовано пасажирським ліфтом відповідно до вимог  інклюзивного навчання.

 

IMAGE FOLDER (/files/2018/2018_9/03092018_1)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: