Мапа порталу

Миколаївські рапіристи продемонстрували високу майстерність та гарні результати на чемпіонаті світу в Італії

З 2 по 9 квітня, у м. Верона (Італія) відбувся чемпіонат світу з фехтування серед кадетів та юніорів, у якому взяли участь 9 миколаївських спортсменів: Даниїл Ткач, Аліна Полозюк, Микита Малиновський, Олександра Бондар, Олександра Корсак, Євген Трифонов, Валерія Проченко, Богдан Боговін  та Андрій Голованов.

У змаганнях на рапірах серед юнаків для української команди найкращим результатом стало 30-е місце Даниїла Ткача. У 1/64 фіналу українець обіграв молдавського рапіриста Міхая Танасе (15:4), далі здобув вольову перемогу над Хун Мін Чои з Південної Кореї (15:14), а в бою за включення у шістнадцятку  найсильніших спортсменів чемпіонату програв японцеві Кенту Сузумуре (4:15).

Аліна Полозюк в 1/64 фіналу перемогла чешку Міхаелу Масько (15: 4), а потім поступилася француженці Алісі Пеше (13:15) та стала 48-ю. Микита Малиновський, на жаль, не дійшов до 1/32  у турнірній таблиці, не зміг вибити з боротьби чилійця Леопольдо Аларкона (7:15) та посів 46 місце.

Серед українських шаблісток вище всіх в підсумковому заліку розташувалася Олександра Бондар, яка посіла 18 місце. В стартовому поєдинку туру прямого вибування спортсменка не зазнала проблем з венесуелкою Луісмар Банецой (15:2), але вже в 1/16 фіналу не впоралася з майбутньою власницею срібла - мексиканкою Наталією Боттело. Бій закінчився на користь мексиканської шаблістки з рахунком 15:13.

Олександра Корсак посіла 86 місце, а Валерія Проченко - 63 місце. У змаганнях на шаблях Євген Трифонов, як і Олександра Бондар, завершив виступ на 18-му рядку.

В 1/64 фіналу Євген Трифонов переміг ісландця Сорваіта Кітсірібууна (15:5), в наступному турі розібрався з німцем Луїсом Хаагом (15:13), а в 1/16 турнірній таблиці поступився американцеві Ервіну Каю (9:15).

Богдан Боговін, в 1/32 фіналу не впорався з британцем Юліаном Річардсом (10:15) та посів 37-е місце.

Андрій Голованов - склав зброю в 1/64 турнірній таблиці та поступився італійцю Раффаеля Мініскетті (10:15), посівши 101-е місце.