Мапа порталу

В Миколаєві 3 батьків позбавили батьківських прав, а ще 2 дітей вирішено негайно відібрати через загрозу перебування їх у небезпечному середовищі

У середу, 19 квітня, відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей виконкому Миколаївської ради під головуванням заступника міського голови Євгенія Шевченка.

На розгляд комісії службами адміністрацій районів міста було винесено 99 питань, вирішення яких сприяє забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров'я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.

Членами комісії розглянуто матеріали щодо позбавлення 5 батьків батьківських прав, прийнято рішення щодо затвердження висновків органу опіки та піклування  про доцільність позбавлення 3 батьків.   

На комісії заслухано батьків, які звернулися щодо врегулювання порядку  участі одного з батьків у вихованні дитини та визначення місця проживання дитини. Батькам пояснено про необхідність знаходження компромісу щодо виховання, утримання та місця проживання дітей. Спори між батьками врегульовано та прийняті відповідні рішення.

Щодо надання дозволів на укладення правочинів стосовно майна дітей,  таких звернень надійшло 2. Під час вивчення матеріалів, порушення житлових прав дітей не виявлено. Заяви задоволено.

Також прийнято рішення про необхідність негайного відібрання 2 дітей у матері через загрозу перебування їх у небезпечному середовищі.

Проведено бесіду з опікуном двох малолітніх дітей, які на цей час влаштовані до Миколаївського центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Опікуна попереджено про відповідальність за невиконання нею свої обов’язків, передано родину під соціальний супровід, надано двомісячний термін для реабілітації родини.

Розглянуто підготовлені суб’єктами соціальної роботи матеріали про стан 3 сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та прийнято рішення про взяття родин під соціальний супровід, одній сім’ї такий супровід продовжено, одну родину знято з соціального супроводу з негативним результатом, питання відібрання дітей вирішується у судовому порядку.  4 родини зняті з супроводу  з позитивним результатом, батьки належним чином виконували заходи супроводу. Але зазначені родини залишаються на обліку служб для здійснення подальшого контролю.

На виконання протоколу засідання постійної комісії міської ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, культури, туризму, молоді та спорту, обговорено питання необхідності створення міської програми захисту житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,  служби у справах дітей адміністрацій районів надали свої пропозиції до вказаної програми.

Під час засідання комісії аргументи заявників та зацікавлених осіб заслухані, надані  рекомендації та прийняті відповідні рішення. 

 

Відділ інформаційного забезпечення Миколаївської міської ради

 

 

 

IMAGE FOLDER (/files/News/200417_01)

 


знайшли помилку в тексті?
виділіть мишкою та натисніть: